Hoşgeldiniz!

İdeal Kilo Videoları İzle

İdeal Kilo Hesaplama Formülü ile Sağlıklı Yaşam 00:49
İdeal Kilo Hesaplama Formülü ile Sağlıklı Yaşam 94 izlenme - 1 yıl önce http://www.baskul.net/ideal-kilo-hesaplama/ Bağlantıya Tıklayarak,İdeal Kilo Hesaplama Formülünü Kullanmadan Otomatik İdeal Kilo Hesaplama Aracını Kullanabilirsiniz.İdeal Kilo ve Sağlıklı Yaşam için Baskul.Net Web Sayfamızı Ziyaret Edip,Soru ve Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
İdeal Kilo Hesaplama ve Vücut Kitle Endeksi 00:49
İdeal Kilo Hesaplama ve Vücut Kitle Endeksi 18 izlenme - 2 ay önce İdeal Kilo Hesaplama | http://zayiflamayontemlerim.org/ideal... - İdeal Kilonuzu Online Olarak Hesaplamak İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz. ideal kilo kilo hesaplama kilo vermek hızlı kilo verme nasıl kilo verilir http://www.youtube.com/watch?v=v-e8Ie... https://www.youtube.com/watch?v=tP7m0... Zayıflama Yöntemleri: http://zayiflamayontemlerim.org Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın destek@zayiflamayontemlerim.org ideal kilo hesaplama boy kilo ideal boy kilo ideal kilo hesabı en ideal kilo boy kilo hesaplama boy hesaplama kilo endeksi hesaplama kilo endeksi kalori hesaplama gebelik hesaplama gebelik kilo hesaplama
Doğum Sonrası Kilo Kontrolü (5 / 5) 01:35
Doğum Sonrası Kilo Kontrolü (5 / 5) 167 izlenme - 3 yıl önce Hamilelikte Kaç Kilo Alınmalıdır? Uzm. Diy. Sernaz Çakır Ercil, Doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için yanıtladı. http://www.doktoramcam.com/Uzman/Detay/uzm-diy-sernaz-cakir-ercil/470
İdeal Kilo Hesaplama 01:04
İdeal Kilo Hesaplama 143 izlenme - 5 yıl önce İdeal Kilo Hesaplama www.zayiflamadiyetleri.gen.tr/ideal-kilo-hesaplama/
İdeal Kilo Hesaplama ve Vücut Kitle Endeksi 00:49
İdeal Kilo Hesaplama ve Vücut Kitle Endeksi 8 izlenme - 2 ay önce Zayıflamak İçin Ne Yapmalıyım? - Zayıflamanın Püf Noktaları Öğrenmek İçin Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İnsülin direnci nasıl tedavi edilir? 00:50
İnsülin direnci nasıl tedavi edilir? 31 izlenme - 1 yıl önce İnsülin direnci tedavisinde, ideal kiloya dönüş, yeterli ve sağlıklı beslenme olmazsa olmazdır. Bunun yanı sıra hastanın hayatında sağlıklı yaşam ve fiziksel aktivite olmalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Obezite | İdeal Kilo Hesaplama | Diyetisyen | http://sislidiyetisyen.com.tr 01:40
Obezite | İdeal Kilo Hesaplama | Diyetisyen | http://sislidiyetisyen.com.tr 19 izlenme - 1 yıl önce ideal kilo hesaplama ve obeziteyle ilgili NTV ekranlarında açıklama yapan Işın Sayın uzun yıllardan beri uzman diyetisyen ünvanıyla hizmet vermektedir. Eğer sizde şişlideki ofisimizde yada online diyet imkanından yaralanmak isterseniz 0 (212) 234 06 69 nolu telefonu arayabilir & http://sislidiyetisyen.com.tr/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. ücretsiz muayene talebi : http://sislidiyetisyen.com.tr/iletisim/
İdeal Kilo Nasıl Belirlenir ? 01:12
İdeal Kilo Nasıl Belirlenir ? 38 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Öğr. Gör. Hayrettin Mutlu, ideal kilo hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Kliniğinde Uzman Diyetisyenlerimizle ;Obezite ve tıbbi beslenme tedavisi, Son teknoloji ürünü olan InBody 520 cihazı ile vücut kompozisyon (kas, yağ, kemik, sıvı) tespiti, Diyabet (şeker) hastalığı ve beslenme tedavisi / kalp ve damar hastalıkları ve beslenme tedavisi, Gebelik ve emziklilik ve beslenme tedavisi / gesatasyonel diyabet (şeker) ve beslenme tedavisi, Bebek beslenmesi ve ek besinlere başlanması konusunda ailelere danışmanlık, Çocukluk çağı hastalıkları ve beslenme, Çocukluk çağı obezitesi ve beslenme, Çocukluk çağı diyabet (şeker) hastalığı ve beslenme, Çocukluk çağı matabolik hastalıklar ve beslenme (çölyak, galaktozemi, fruktozemi vb.), Böbrek hastalıkları ve beslenme tedavisi, Diyaliz hastalarının beslenme planının oluşturulması nutri-genetik analiz ve beslenme / besin (gıda) intöleransları ve beslenme, Online diyet danışmanlığı, İş yeri, okul, kreş ve toplu beslenme sistemlerine menü planlanması, İş yeri, okul, kreş gibi topluluklara tüm beslenme ve diyetetik alanına ilişkin eğitim ve seminerler verilmesi konularında bilimsel, modern ve güncel yaklaşımlarıyla danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İdeal kilo beden kitle endeksine göre belirlenmektedir. Tüm dünya bu beden kitle endeksini artık kabul etmektedir yaygın olarak. Bu kilogram bölü boyun metre cinsinden karesine bölünmektedir. Örnekle Açıklamak gerekirse 60 kilo boyu 1.55 olan birisi 60 bölü 1.55’in karesi ve çıkan sonuç beden kitle endeksini vermektedir. Bu sonuç eğer 18,5’in altındaysa zayıf, 18,5-25 arasındaysa normal kilo 25-30 arasındaysa over vead hafif kilolu 30’dan yukarı ise obez, 35’ten yukarı ise morbit obez diye sınıflanmaktadır. Kadınlar için en ideal beden kitle endeksi 21 ve 21’in altı, erkekler için ise 22 ve 22’nin altı olarak nitelendirilmiştir ya da benimsenmiştir.
Hamile kalmadan önce ideal kilo nedir? 00:39
Hamile kalmadan önce ideal kilo nedir? 14 izlenme - 2 yıl önce Hamilelik öncesi ideal ağırlık her kadının yaşına, fiziksel aktivitelerine ve boyuna göre değişiklik gösterir. Kişinin kilosunun boyunun metre cinsinden karesine bölünmesiyle hesaplanan beden-kütle indeksinin 20-25 aralığında olması hem annenin hem de bebeğin sağlığı için idealdir.
Hamilelikten sonra ideal kiloya ulaşmak ne kadar sürer? 01:05
Hamilelikten sonra ideal kiloya ulaşmak ne kadar sürer? 10 izlenme - 2 yıl önce Hamilelik döneminde alınan kiloya göre, hamilelik sonrası kilo verme süresi de değişir. Anne adayı ideal kilo aralığı sayılan 10-12 kg. arasında kilo aldıysa, her ay 4-5 kg. vererek 3-4 ay içinde eski kilosuna dönmesi mümkün. Ancak doğumdan sonraki ilk altı ay annenin herhangi bir zayıflama diyeti uygulamaması gerekiyor. Anne eski kilosuna dönmek için uygulayacağı diyete ancak bebek normal gıdayla beslenmeye geçtiği zaman başlamalı çünkü düşük karbonhidrat içeren diyetler anne sütünün azalmasına sebep veriyor.
Hamilelikten sonra ideal kiloya ulaşmak için nelere dikkat edilmeli? 00:58
Hamilelikten sonra ideal kiloya ulaşmak için nelere dikkat edilmeli? 3 izlenme - 2 yıl önce Her türlü besin grubundan yeterli ve dengeli biçimde alındığı bir beslenme programı oluşturulmalı. Bu beslenme programı hazırlanırken enerjinin yüzde 55 ila 60'ının karbonhidratlardan, yaklaşık yüzde 25 ila 30'unun proteinlerden, geriye kalan yüzde 25 ila 30'unun ise yağlardan gelmesi amaçlanmalı. Programın sonunda verilen toplam kilonun yüzde 60 veya 70'inin yağ olması, başarılı bir diyet programı yapıldığının göstergesi. Bu nedenle diyet programlarının içeriği çok önemli ve uzman kontrolünde hazırlanmalı. Beslenme programının yanı sıra kişinin hayatına fiziksel aktivite de katılmalı. 30-35 dakikalık tempolu yürüyüşler haftanın 3-4 günü yapılmalı.