Hoşgeldiniz!

idrar

İnek İdrarı ile Elini Yüzünü Yıkayan Adam 00:12
İnek İdrarı ile Elini Yüzünü Yıkayan Adam 6.003 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da ineğin kutsallığına inanan insanlar hastalıklarına tedavi olsun diye ineğin idrarını içtiğini biliyorduk. Bu adamda ineğin sidiği ile neredeyse yıkanmış.
Uçak Katına İdrarını Yapan Kadın Yolcu 00:59
Uçak Katına İdrarını Yapan Kadın Yolcu 8.591 izlenme - 5 yıl önce Görüntüde kalkan bir uçakta tuvaletin sorunlu olduğu söyledikleri kadın yolcunun sinirlenin uçağın içine tuvaletini yaparak tepki göstermesidir
07:42
"Evimiz Çiş Kokuyor" -Nihat Hatipoğlu 11.588 izlenme - 6 yıl önce Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, programına telefonla bağlanan izleyicinin "Evimiz çiş kokuyor. Nedeni ne olabilir?" sorusuna "Evde yalnız değilsiniz" cevabını verdi.
Kana Kana Deve İdrarı İçen Adam 02:14
Kana Kana Deve İdrarı İçen Adam 4.463 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medyada pek çok deve idrarı içen insana ait video izleyebilirsiniz. Bu videoda deve idrarının kendisine şifa/yarar vereceğini sanan birisi dualarla çiş içiyor.
En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi 03:50
En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi 8.448 izlenme - 7 yıl önce Kirpilerin çiftleşme ritüelleri. Çiftleşme gerçekleşmeden önce erkek kirpi idrarını dişi kirpinin bütün vücuduna şiddetle fışkırtır. Böylece ıslanan dişi çiftleşmeye hazır hale gelmiş olur. 8 Su Aygırları çiftleşme ritüeli. Erkek su aygırları dişilerini etkilemek için uygun pozisyonlara geçerek dışkılarını dişilerine doğru püskürtürler ve bu püskürtme esnasında küçük kuyruklarıyla dışkılarına yön verirler. 7 Zürafaların çiftleşme ritüelleri. Erkek zürafalar çiftleşmeden önce dişi zürafaların idrarlarını tadarlar ve aldıkları tatlara göre tahlil yaparak dişilerin hazır olup olmadıklarına karar verirler. 6 Kırmızı Çizgili Yılanların çiftleşmeleri. Kış uykusundan uyanan bir dişi, feromon salgılar ve binlerce erkek yılanı cezbeder. Erkek yılanların hepsi bu dişiyle aynı anda çiftleşmeye çalışır ve hepsinin ikişer tane erkeklik organı vardır. 5 Penguenlerin ritüelleri Erkek penguenler dişilerine kur yapmak maksadıyla çakıl taşları hediye ederler. Ayrıca göç sırasında ayrılan eşler birbirlerini binlerce penguenin arasından seçebilirler. 4 Aslanlar Çiftleşme döneminde aslanlar her seferinde 1 dakikadan az olmak kaydıyla haftada 100 defadan fazla çiftleşirler. 3 Kahverengi Antechinuslar Çiftleşme sezonunda erkekler aralıksız olarak dişilerle günde ortalama 12 saat boyunca çiftleşirler. 2 hafta devam eden bu süreç, erkekleri açlık, yorgunluk ve stresten dolayı öldürür. 2 Palyaço Balıklarının çiftleşmeleri. Palyaço balıklarının hepsi erkek olarak Dünya'ya gelir ve belirli bir olgunluğa eriştikten sonra aralarındaki en büyük balık dişiye dönüşür ve çiftleşmeye başlar. 1 Ahtapotların çiftleşmeleri Erkek ahtapotun üreme organı vazifesini yerine getirdikten sonra kopar ve kopan organın yerine bir dahaki sezona kadar yenisi çıkar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cildine İyi Geldiği İddia Edip Köpeğinin İdrarını İçen Kadın  01:25
Cildine İyi Geldiği İddia Edip Köpeğinin İdrarını İçen Kadın 6.069 izlenme - 5 yıl önce ABD'li kadın, cildini pürüzsüz hale getirdiğini ve depresyonu düzelltiğini iddia ederek köpeğinin idrarını içtiği videoyu internete koydu
Kendi İdrarını İçen Kadın  00:56
Kendi İdrarını İçen Kadın 780 izlenme - 12 ay önce Dünyanın her noktasında değişik bağımlılıkları bulunan insanlar dikkatleri çekiyor. Öyle ki bu bağımlılıkların bazıları mantık sınırlarını zorluyor.
Bokunu Vermek İstemeyen İnek (Hindistan) 00:05
Bokunu Vermek İstemeyen İnek (Hindistan) 7.624 izlenme - 8 yıl önce Efendim Geçenlerde İnek İdrarı İçenlerin videosunu Hala Aklımızdan Silemememişken Şimdide İnek Dışkısı İle İle KArşı KArşıyayız Ama Buna Birilerinin Dur Demesi Gerekti ve İnek KArdeş Bunu Yapmış tebrikler İyi seyirler efendim.
Pipi - Gıdıklarsan Yüzüne İşerim 00:40
Pipi - Gıdıklarsan Yüzüne İşerim 7.478 izlenme - 8 yıl önce Efendim ecnebi her geçen teknolojide, ilim-irfanda ilerlemekte ve teknolojik ürünlerde sınır tanımamakta. Ve son olarak karşınıza "oynar başlıklı pipiye sahip ilk oyuncak bebek - PEE PEE BABY" ile çıkmakta. Efendim videomuz sabahtan akşama kadar bebeğe devamlı su içiren ve işeten iki sevimli kız çocuğumuzla başlayıp, olaya sonradan dahil olan babanın suratında, işemik bitmesiyle son bulmaktadır. Tüm dünyaya, insanlığına hayırlı olsun :)
Kendi İdrarını İçiyor 01:15
Kendi İdrarını İçiyor 5.319 izlenme - 8 yıl önce İnanılmaz 'bağımlılık'lara bir yenisi daha eklendi! Uzun bir süredir kendi idrarını içen kadın, bundan vazgeçemediğini söylüyor. İdrarını ilk kez içtiğinde kusmadığı için devam ettiiğini anlatan kadın ekliyor: "Aslında tadı o kadar da kötü değil, hatta ne yediğime bağlı olarak değiştiğini ve zaman zaman daha güzel olduğunu söyleyebilirim.... Örneğin çok sevmeme rağmen artık kuşkonmaz yemiyorum, idrarımın tadını gerçekten çok çok çok kötü yapıyor!" Genç kadın ailesinin fikirlerine rağmen kendini durduramıyor ve her gün kendi idrarını içmeye devam ediyor...
Kendi İdrarını İçen Adam 01:48
Kendi İdrarını İçen Adam 5.762 izlenme - 9 yıl önce Bu video da "Bear Grylls" tanıma fırsatı veriyorum. Kendisi bize hayatta kalabilmek için yapılacak son hamleleri bize göstermekte. İğrençlikte alkışlanacak tek insan evladıdır. iyi seyirler..
Hindistan'da Corona'ya Karşı İnek İdrarı İçme Partisi 01:25
Hindistan'da Corona'ya Karşı İnek İdrarı İçme Partisi 1.275 izlenme - 3 yıl önce Hindistan’da bir grup Hindu, corona virüsten korunmak için inek idrarı içme partisi düzenlemiş. Hindular’a göre kutsal saydıkları ineğin idrarı corona virüs dahil her derde devaymış.
Yakıt Deposuna İşemek 05:31
Yakıt Deposuna İşemek 3.567 izlenme - 6 yıl önce Benzine yapılan zamlardan sonra vatandaştan çözüm gecikmez.
Deve İdrarı İçen Arap 00:13
Deve İdrarı İçen Arap 3.309 izlenme - 9 yıl önce Suudi Arabistan'da bazı araplar deve idrarının insan vücudu için pek çok yararı olduğuna inanıyor.
Caretex İnkontinans Alta Kaçırma ( İdrar Kaçırma ) İç Çamaşırı Tanıtım Filmi. 01:46
Caretex İnkontinans Alta Kaçırma ( İdrar Kaçırma ) İç Çamaşırı Tanıtım Filmi. 3.234 izlenme - 11 yıl önce CareShop - Caretex İnkontinans Alta Kaçırma İç Çamaşırları ile Her Zaman Temiz Kuru ve Güvende Hissedin.
İdrar Torbası Sarkması 01:16
İdrar Torbası Sarkması 2.964 izlenme - 9 yıl önce Ülkemizde mesane sarkması ve buna bağlı idrar kaçırması olan hastaların sayısında son yıllarda büyük bir artış görülmektedir. Mesane ve/ veya üretranın vajinanın içine ve dışarı doğru sarkmasına idrar torbası sarkması denir. Tıptaki adı sistoseldir. Çoğunlukla kadın hastalarda ortaya çıkan bu rahatsızlık, genital organlarda sarkma cinsel organların bu organları karın içersinde sabitleyen bağlarının özelliklerini yitirmesi nedeniyle aşağıya vajinaya (hazneye) doğru yer değiştirmeleridir. Vajina ön duvarının, idrar torbasına verdiği desteği kaybetmesine bağlı olarak gelişmektedir. Sistosel mesanenin vajina içerisine doğru fıtıklaşmasıdır. Mesane sarkması vajina ön duvarına komşu olan idrar torbasının rahim içerisine doğru bombeleşmesine verilen isimdir. Bu durumda özellikle öksürme, hapşırma, ağır bir nesne kaldırma gibi karın içi basıncını artıran durumlarda kadının vajina içerisinde şişen idrar torbasını eliyle hissetmesine neden olur. Bu durum, öksürme, hapşırma, gülme, merdiven çıkma, ağır yük kaldırma gibi karın içi basıncı arttıran durumlarla idrar kaçırmaya sebep olabilir. İdrar kaçırma sorunu en hafif şekliyle bu gibi durumlarda, yani yalnızca öksürme, aksırma ve ıkınma durumunda ortaya çıkar. İleri derecede sistoseller özellikle de ıkınma sırasında vajinadan dışarıya çıkacak kadar ilerleyebilirler. Bu durumda hasta idrarını yapmakta zorluk çeker. Eliyle idrar torbasını yukarı kaldırarak idrarını yapar. Bu durumdaki hastalarda böbreklerde olumsuz etkilenebilir ve fonksiyonları bozulabilir. Rektum (kalın bağırsağın son kısmı) sarkması ise vajina arka duvarıyla komşu olan rektumun vajinaya doğru bombeleşmesidir. Bu duruma tıpta rektosel adı verilir. Rektum sarkması çoğu durumda özel bir sorun yaratmamakla birlikte kabızlık sorunu yaşanmasına neden olabilir. İleri sarkmalarda kadın büyük abdestini yapamaz eliyle vajene bastırarak yapabilir. Vajinal sarkmalarda sorun yaşayan kadınların diğer bir problemi de zor doğumlarda ortaya çıkan yırtıkların vajinada genişleme şikayetine yol açmasıdır. Bu durum kadının cinsel yaşamında sorunlar yaşamasına, cinsel zevk alınamamasına sebep olur. Genital organ sarkmaları ender olarak tek başlarına görülürler. Sıklıkla rahim sarkması, idrar torbası sarkması ve kalın bağırsağın son kısmının sarkması ve idrar kaçırma şikayeti beraberce görülür. Genital organların bir bölümünün sarkması zamanla diğer kısımları da aşağı çeker.
Asansöre Tuvaletini Yapan Kadın 00:30
Asansöre Tuvaletini Yapan Kadın 1.233 izlenme - 7 yıl önce Genç kadın asansörde kapıların kapanmasının ardından idrarını yaptı. Bir alışveriş merkezinde asansöre binen kadın kapı kapanır kapanmaz asansörün içine idrarını yaptı ve hiç bir şey olmamış gibi ardına bakmadan gitti. O anlar da güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
İdrar kaçırma TOT ve TVT operasyonları 02:36
İdrar kaçırma TOT ve TVT operasyonları 933 izlenme - 10 yıl önce İdrar kaçırma TOT ve TVT operasyonları
Deve İdrarıyla Yüz Yıkamak 00:13
Deve İdrarıyla Yüz Yıkamak 1.251 izlenme - 9 yıl önce Suudi Arabistan'da çölde çocuk devenin idrarıyla yüzünü yıkıyor. 27.02.2014 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Deve İdrarıyla Yüz Yıkamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
idrar yolu problemleri 01:17
idrar yolu problemleri 1.608 izlenme - 14 yıl önce buzagida idrar yolu problemi
İdrar Yolu Enfeksiyonu ve Hamile Kalmak 00:34
İdrar Yolu Enfeksiyonu ve Hamile Kalmak 1.600 izlenme - 8 yıl önce İdrar yolu enfeksiyonu hamile kalmayı etkiler mi, hamilelik ve idrar yolları enfeksiyonu arasındaki ilişki nedir Ürolog Opr. Dr. Burçin Tunç anlatıyor.
Yapay Üriner Sfinkter Ameliyatı Nasıl Yapılır 01:32
Yapay Üriner Sfinkter Ameliyatı Nasıl Yapılır 521 izlenme - 7 yıl önce Son yıllarda idrar kaçırma cerrahi tedavisi için çok fazla değişik teknik öne sürülmüştür. idrar kaçırma tedavisi kısa dönem başarı oranları uygulanan tekniğe göre s-96 arasında değişkenlik göstermektedir. Genellikle ilk cerrahi girişimin başarı şansı en yüksektir. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz. www.idrarkacirma.net
Alparslan Kuytul Cinlerle Mücadele 06:56
Alparslan Kuytul Cinlerle Mücadele 1.132 izlenme - 8 yıl önce 1)Cin nedir 2)Cin nasıl çıkarılır? Supernaturel tadında anlatıyor Alparslan hoca efendi.
İdrardan Cep Telefonu Şarj Edilebilecek 03:20
İdrardan Cep Telefonu Şarj Edilebilecek 812 izlenme - 6 yıl önce Bristol Biyoenerji Merkezi Direktör Yardımcısı Doktor Jonathan Winfield liderliğindeki ekip, idrarı elektriğe dönüştürme gücüne sahip bir prototip tuvalet oluşturdu. Yapılan testler, idrarın geri dönüştürülmesinden elektrik elde edilebileceğini kanıtladı. Hatta bu elektrikten cep telefonları şarj edilirken ışıklar da yakılabiliyor. Araştırmacıların 3 yıl önce üzerinde çalışmaya başladığı proje, Afrika'da bazı mülteci kamplarında uygulanacak.
Gesi Bağları Dinleyerek Boşaltım Sistemi Öğrenmek 00:59
Gesi Bağları Dinleyerek Boşaltım Sistemi Öğrenmek 678 izlenme - 8 yıl önce Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sitesi "http://www.egitim.gov.tr/"de "Öğretmenlerimizin Başarılı Çalışmaları" başlığı altında öğretmenlerin öğrencilerle yaptıkları bazı çalışmalar sergileniyor. Buraya kadar herşey güzel. Peki ama başarı neye göre ölçülüyor? İşte sıkıntı burada başlıyor. Kimin ne şekilde başarılı bulduğunu sadece tahmin edebildiğim bir boşaltım sistemi şarkısı dinleyeceksiniz. Arada güzelim türküye yazık olmuş...
Çocuklarda İdrar Kaçırma Probleminin Nedenleri Nelerdir? 00:47
Çocuklarda İdrar Kaçırma Probleminin Nedenleri Nelerdir? 294 izlenme - 9 yıl önce Korto Psikolojik Danışmanlık'tan Uzman Psikolog Amber Dalmaz Urfalı çocuklarda idrar kaçırma problemini anlatıyor. Çocuklarda idrar kaçırma probleminin nedenleri nelerdir; yanıtı videomuzda. http://migrostv.migros.com.tr/
Çişini Bağışla Doğayı Koru 01:08
Çişini Bağışla Doğayı Koru 305 izlenme - 8 yıl önce ...Başkent Amsterdam’ın Beursplein Meydanı’na konulmuş seyyar pisuarlardan, yoldan geçen erkeklerden idrar bağışında bulunmaları isteniyor. Projeye göre, modern gübrelerin ana içeriği olan azot, potasyum ve fosfor bakımından oldukça zengin olan insan idrarından fosfatlar özütlendikten sonra, Amsterdam kent merkezinde bulunan teras katlarının yeşillendirilmesini yapacak bitkilerin gübrelenmesinde kullanılacak. Uzmanlar, ana olarak fosfat kayalıklarından elde edilen doğal gübre kaynaklarının, gelecek 100 yıl içinde tükeneceğini düşünüyor.