Hoşgeldiniz!

İdris Baluken

İdris Baluken'in Gözaltına Alınma Anı 01:34
İdris Baluken'in Gözaltına Alınma Anı 7.847 izlenme - 9 ay önce İfade vermeye gitmeyen HDP'lilere operasyon kapsamında, HDP Grup Başkanvekili ve Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken, partisinin genel merkezinde gözaltına alındı.
İdris Baluken - Bırak, Kafama Basma 00:21
İdris Baluken - Bırak, Kafama Basma 6.984 izlenme - 9 ay önce 4 Kasım 2016 Günü tutuklanan HDP milletvekili İdris Baluken, göz altına alındığı sırada polisin kafasına basmasına çok sinirlendi.
Diyarbakır Sur'da HDP Heyetine Tepki 02:19
Diyarbakır Sur'da HDP Heyetine Tepki 6.716 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'ın Sur ilçesinde vatandaşlar, HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, HDP Diyarbakır Milletvekilleri Nursel Aydoğan ve Sibel Yiğitalp'in de aralarında bulunduğu heyete tepki gösterdi.
İdris Baluken'ın Gözaltına Alınma Anları 02:07
İdris Baluken'ın Gözaltına Alınma Anları 149 izlenme - 9 ay önce HDP Eş Başkanları Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ, HDP'li vekiller Ferhat Encü, Leyla Birlik, Selma Irmak, Abdullah Zeydan, İdris Baluken, Sırrı Süreyya Önder, Ziya Pir, Gülser Yıldırım, Nursel Aydoğan gözaltına alındı.Polis HDP Genel Polis HDP Genel Merkezi'nde arama yaptı. HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken burada gözaltına alındı. Gözaltı için Ankara'daki HDP genel merkezine gelen polis ekipleriyle partililer arasında arbede yaşandı.
Baluken: Çek Ellerini Yüzbinlerin Temsilcisiyim 02:53
Baluken: Çek Ellerini Yüzbinlerin Temsilcisiyim 100 izlenme - 9 ay önce HDP'ye yönelik geceyarısı gerçekleştirilen operasyon sırasında Grup Başkanvekili İdris Baluken'in gözaltına alındığı anlar kameralara yansıdı. Baluken polis aracına binerken kafasına basılmasına tepki gösterdi.
İdris Baluken Gözaltına Alınma Anı 02:00
İdris Baluken Gözaltına Alınma Anı 92 izlenme - 9 ay önce HDP eşbaşkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile birlikte gözaltına alınan Grup Başkanvekili İdris Baluken gözaltı görüntüleri ortaya çıktı. Peki İdris Baluken hangi suçları işleyerek gözaltına alındı. İşte İdris Baluken gözaltına alınma görüntüleri ve tüm detaylar
Bakan Betül Sayan'dan İdris Baluken'e Tokat Gibi Yanıt 02:16
Bakan Betül Sayan'dan İdris Baluken'e Tokat Gibi Yanıt 47 izlenme - 9 ay önce Fatma Betül Sayan, HDP'li İdris Baluken'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdiği sözlerine, masaya vura vura karşılık verdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Adam gibi ölürüz, madam gibi değil’ sözlerine yönelik olarak, ”Sayın Cumhurbaşkanımızın kullandığı bu ifade Anadolu'da kullanılan bir deyim ve Sayın Cumhurbaşkanımızın kadına verdiği değer, bizi her zaman siyasette ne kadar değerlendirdiği ve ön konuma geçirmeye çalıştığı hepimiz tarafından, AK Parti'de siyaset yapmış, hatta bütün partilerde siyaset yapmış herkes tarafından görülmüştür. Sayın Cumhurbaşkanımızın Başbakanlığı döneminde ben İstanbul'da Meclis üyeliği listelerinin nasıl yapıldığına bizzat şahit olmuş biri olarak şunu söylemek isterim ki: Her zaman ilk 3 sırada, 2'nci sırada muhakkak kadınlara listelerde yer verilmesini sağlamaya çalışmış bir siyasi partinin liderliğini uzun yıllar yapmıştır ve kadınların siyasette aktif bir şekilde yer almasını en fazla Sayın Cumhurbaşkanımız kendisi desteklemiştir” ifadelerini kullandı.
Baluken: Öcalan'ın Çalışma Koşullar Değişmeden Müzakere Olmaz 08:35
Baluken: Öcalan'ın Çalışma Koşullar Değişmeden Müzakere Olmaz 22 izlenme - 3 yıl önce İdris Baluken, Öcalan'ın çalışma koşullarıyla ilgili bir adım atılmadan müzakere aşamasına geçilmeyeceğini söyledi.
Baluken: 01:17
Baluken: "Heyetimiz Erbil'de Son Derece Verimli Görüşmeler Yapıyor" 3 izlenme - 10 ay önce HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, HDP heyetinin Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ni (IKBY) ziyaretine ilişkin, "Kalabalık heyetimiz Erbil'de son derece verimli görüşmeler yapıyor.
Baluken: 01:36
Baluken: "Çözüm Zor Değil" 4 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Etkinliğe katılanlardan detaylar HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken'in konuşması HDP Grup Başkanvekili Baluken: "Çözüm zor değil. Çözüm bir hafta içerisinde gelişebilir.
Demirtaş, Denge Ve Denetleme Ağı Üyelerini Kabul Etti - 00:46
Demirtaş, Denge Ve Denetleme Ağı Üyelerini Kabul Etti - 7 izlenme - 3 yıl önce BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Denge ve Denetleme Ağı üyelerini kabul etti.
Baluken: AKP'ye Oy Verenlerin İradesi Erdoğan'ın Ayaklarının Altındadır 09:29
Baluken: AKP'ye Oy Verenlerin İradesi Erdoğan'ın Ayaklarının Altındadır 1 izlenme - 1 yıl önce İdris Baluken: AKP'ye oy verenlerin iradesi Erdoğan'ın ayaklarının altındadırHDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, "Davutoğlu'nun görevden alınması meselesi başbakan tasfiyesi değil başbakanlık kurumunun saray darbecileri tarafından hedeflendiğini ortaya koymuş oluyor.