Hoşgeldiniz!

İdris Güllüce

 Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 02:01
Başbakan Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı 9.894 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, yeni kabineyi oluşturdu. Liste Köşk'ün onayına sunuldu. Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası üç bakanın istifasıyla birlikte Başbakan Erdoğan, kabinede değişikliğe gidiyor. Erdoğan, akşam saatlerinde yeni kabineyi Köşk'e götürerek Cumhurbaşkanı Gül'ün onayına sundu. İşte Erdoğan'ın açıkladığı yeni kabine; Başbakan Yardımcılığı'na, Emrullah İşler Adalet Bakanlığı'na Bekir Bozdağ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na Ayşenur İslam Ekonomi Bakanlığı'na Nihat Zeybek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na İdris Güllüce Gençlik ve Spor Bakanlığı'na Akif Çağatay Kılıç İçişleri Bakanlığı'na Efkan Ala Ulaştırma Bakanlığı'na Lütfü Elvan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na Fikri Işık AB Bakanlığı'na Mevlüt Çavuşoğlu ANKARA'DA HAREKETLİ SAATLER Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e kabine revizyonunu sunması beklenen Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile görüşüyor.Öte yandan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankaya Köşkü'nden ayrılarak konutuna geçtiği öğrenildi.
Başbakan'ın Yanında Yanlışlıkla İdris Naim Şahin'i Anons Etmek 00:30
Başbakan'ın Yanında Yanlışlıkla İdris Naim Şahin'i Anons Etmek 523 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın programlarında hep yanında olan anonsçusu Orhan Karakurt'tan güldüren gaf. Atatürk Havalimanı'nda bakan ve milletvekillerini vatandaşa takdim eden Karakurt, kısa bir süre önce AK Parti'den istifa eden eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'i, hatayla da olsa 10 saniyeliğine yeniden bakan oetmiş
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 00:56
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 181 izlenme - 2 yıl önce İrfan Değirmenci, ''milletvekilleri maaşı yetmiyor, ay sonunu zor getiriyoruz'' diyen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye canlı yayında tepki göstermiş. İzliyoruz efendim...
Milletvekilleri Ay Sonunu Zor Getiriyor - İdris Güllüce 00:52
Milletvekilleri Ay Sonunu Zor Getiriyor - İdris Güllüce 233 izlenme - 2 yıl önce vay arkadaş gerçekten aklım şaştı bakakaldım ekrana bu kısacık anı izlerken. diyecek laf bulamıyorum harbi milletle iyi eğleniyorlar lan adamlar. yorumu da sizlere bırakıyorum...
Fidana Adam Gibi Büyüyeceksin Demek - İdris Güllüce 00:23
Fidana Adam Gibi Büyüyeceksin Demek - İdris Güllüce 112 izlenme - 3 yıl önce Çevre ve şehircilik bakanı İdris Güllüce Karabük Üniversitesi'nde fidan dikme etkinliğinde diktiği fidanla konuştu. Bitkilerle konuştuğunu ifade eden Güllüce fidana adam gibi büyümesini söyledi.
İdris Güllüce'den Şehre İnen Domuz Açıklaması 00:45
İdris Güllüce'den Şehre İnen Domuz Açıklaması 89 izlenme - 3 yıl önce Şehre inen ve sonrasında denize atlayan domuzlar hakkında gelen soruya efsane bir cevap vermiş Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce. Sorulan soru ile verilen cevap Balık Kraker'le Amin Maalouf arasındaki alakasızlıktan bile daha alakasız. Başından problem savmak bu kadar kolay bizim ülkemizde. Bu arada muhabirlerde de iyi sabır varmış. Ben olsam kahkaha atardım.
Bir Bakanın Ağzından Başbakanın Aşırı Acıklı Hikayesi 00:38
Bir Bakanın Ağzından Başbakanın Aşırı Acıklı Hikayesi 76 izlenme - 3 yıl önce Bakan İdris Güllüce'nin ağzından başbakanın aşırı acıklı hikayesinin kısacık özeti. Bir de sayın bakan mazot olun gaz olun demişsin de tabi sen akaryakıta para vermediğin için kaç para olduğunu bilmiyorsundur. Bir bilmediğin de insanlar bu ülkeye kaçak geliyor ama suriyeden ve ıraktan. sinirlendim lan bildiğin şu kadarcık çük kadar videoda. hay amk
İdris Güllüce - IŞİD Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler 03:03
İdris Güllüce - IŞİD Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler 23 izlenme - 3 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Karabük'te: - "Türkiye, Suriye ve Irak halkına kapılarını açmış, ayrım yapmadan terörden kaçanları kabul etmiş, insani bütün yardımları yapmaktadır.
Eski Bakan ve Bürokratlar Hasankeyf'i Gezdi 02:25
Eski Bakan ve Bürokratlar Hasankeyf'i Gezdi 3 izlenme - 4 ay önce Eski bakan ve bürokratlar Hasankeyf'i gezdiBATMAN - Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin de aralarında bulunduğu 70 kişilik grup, Batman'ın Hasankeyf ilçesini gezdi.
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti 01:34
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti 25 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakanın yürüyerek kebapçıya gidişi- Başbakanın vatandaşları selamlaması- Başbakanın ve eşinin kebapçıya girişi- Başbakanın kebapçıdan çıkışı ve otobüse binmesi- Otobüste Sivas yöresine ait "Sivas Halayı"nın çalması- Başbakan ve eşinin otobüsten vatandaşları selamlaması Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile 22.40'ta Sivas'tan Ankara'ya gitti.
İdris Güllüce, Hollanda'da Türk İşadamlarıyla Görüştü - Etten- 02:14
İdris Güllüce, Hollanda'da Türk İşadamlarıyla Görüştü - Etten- 10 izlenme - 4 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyeleriyle bir araya geldi.
Bakan Güllüce: 'Cumhurbaşkanlığını Kimin Kazanacağını Biliyorum' 01:24
Bakan Güllüce: 'Cumhurbaşkanlığını Kimin Kazanacağını Biliyorum' 6 izlenme - 4 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda 'Kimin aday olacağını bilmiyorum ama kimin kazanacağını biliyorum' dedi.