Hoşgeldiniz!

idris usta

İdris Usta Kamu Spotu - Where Are You From? 00:58
İdris Usta Kamu Spotu - Where Are You From? 3.065 izlenme - 2 ay önce Abicim öyle diyosun ama amma da para yapıyorum ya. Videoda kullanılan kesitler IdrisUstaUsa: https://www.youtube.com/user/IdrisUst... kanalına aittir ve üzerinden hiçbir şekilde para kazanılmamaktadır.
Idris Ustamız - Yaşam Koçumuz 06:15
Idris Ustamız - Yaşam Koçumuz 2.160 izlenme - 3 ay önce Karadeniz'den kalkip Amerika'ya giden ve orada cesitli sehirlerde bulunmus olan ustamizdan hayat dersleri dinliyoruz efenim. yeri geldi ot kesti, kopek boku temizledi, ne hurrikeynler gordu; ama yilmadi, savasti.
İdris Usta USA - Amerikalı Evde Kalmış Karılar 02:29
İdris Usta USA - Amerikalı Evde Kalmış Karılar 5.444 izlenme - 1 yıl önce Amerika'ya ilk geldiği sıralarda ne ingilizcesi nede parası olmayan idris usta. chicago ya tanıdığı bir arkadaşının yanına giderek, farklı iş kollarında çıraklık,yardımcılık v.b ufak işlerle kendine harçlık çıkarmış bir süre sonrada, birinin yanında çalışmak yerine kendi işini başlatmak adına 100 dolara itmeli bir çim biçme makinası alarak. Günde 500$ para kazanmaya başlamıştır. Daha sonra işlerine boyacılık,marangozluk ve tüm tamirat,tadilat,yenileme gibi alanlarıda ekleyerek iş hacmini büyütmüş, artık general contactor'lük yani bir evin tüm tamirat,tadilat ve yenileme işlerini ve bakım ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapıda şirket kurma ihtiyacı doğmuştur. Bu sırada Amerikan vatandaşlığınıda alan idris ustanın amerikadaki adı Eddies SARIER olmuştur.17 sene chicago'da işlerini geliştiren ve büyüten idris usta sonrasında new jersey'e geçmiş ve orada 8 yıl yaşamıştır ve son olarakta virginya eyaletine yerleşmiştir. Hali hazırda kurmuş olduğu "Sarier Painter LLC" şirketini işletmeye devam etmektedir Okuduğunuz üzere idris usta hayat mücadelesinde kendine bambaşka bir hayat ve yepyeni bir sayfa açmıştır.
Conta Yakan İdris Usta -Usa 05:08
Conta Yakan İdris Usta -Usa 2.262 izlenme - 5 ay önce Amerika'dan yayın yapıp Türk halkına seslenen ve nasıl para kazanılacağını anlatan İdris ustamız psikolojimiz bozulduğunda ne yapmamız gerektiğini bizlere sayko deli hareketlerle anlatmaya çalışıyor.
Amerika'da Bok İşinde Para Var - İdris Usta 01:32
Amerika'da Bok İşinde Para Var - İdris Usta 3.531 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da ustalık yapan İdris ustadan hayata dair önemli öneriler.
Amerika'da Yaprak İşinde Para Var - İdris Usta 13:53
Amerika'da Yaprak İşinde Para Var - İdris Usta 2.498 izlenme - 2 yıl önce Yıllar önce ABD'ye göç etmiş İdris Usta Türkiye'de yaşayan mutsuz kimselere yaşadığı çevrenin güzelliklerinden bahsediyor ve iş yaşamına ilişkin tavsiyelerde bulunuyor. Birkaç işle birden uğraşan ustamız Youtube kanalında görülebileceği gibi çoğu kez hem eğlenmek hem eğlendirmek için geyik muhabbeti yapıyor, umarım bunu abartmaz. Youtube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC3wvh04Wj1DE7HNMRF8R8jw
İdris Usta - Amerika'da Para Nasıl Kolay Kazanılır? 12:02
İdris Usta - Amerika'da Para Nasıl Kolay Kazanılır? 3.302 izlenme - 2 yıl önce İdris Usta hayat felsefesini ve Amerika'da evlerin oluklarını nasıl temizlediğini anlatıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/260053/amerikaya-goc-eden-idris-ustanin-nasihatlari http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/283779/amerikada-bok-isinde-para-var-idris-usta http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/287013/amerikali-kari-bulucu-idris-usta http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/289841/amerika-sokaklarinda-cilginca-dans-eden-idris-usta http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/284482/amerikada-yaprak-isinde-para-var-idris-usta
Amerikalı Karı Bulucu İdris Usta 15:28
Amerikalı Karı Bulucu İdris Usta 3.247 izlenme - 2 yıl önce İdris Usta, yıllar evvel Rize'den Amerika'ya gemide çalışma vasıtasıyla göç etmiş ilkokul mezunu bir abimizdir. Günümüz gençlerine iş olanaklarını göstermek ve Amerika'yı tanıtmak amacıyla videolar yayınlamaktadır. İdris Usta, gençleri hazır yiyici pezevenklikten kurtulup kendi işlerini kurması için Amerika'ya davet etmekte ve üstelik de evde kalmış Amerikalı kadınlarla evlendireceğini taahhüt etmektedir. Hem işsiz hem de meme meraklısı alkışlarlayaşıyorum üyeleri için büyük fırsatlar sunduğuna inandığım İdris Usta'nın videolarından bir tanesini izleyelim.
İdris Usta Kamu Spotu -Where Are You From 00:58
İdris Usta Kamu Spotu -Where Are You From 192 izlenme - 3 ay önce amerikan'in ve turkiye'nin en iyi ustasi, idris usta'dan anlamli bir kamu spotunu izliyoruz. Tallyarac'a tesekkur ediyoruz.
Amerika Sokaklarında Çılgınca Dans Eden İdris Usta 01:40
Amerika Sokaklarında Çılgınca Dans Eden İdris Usta 501 izlenme - 2 yıl önce İdris Usta yine şarabı fazla kaçırıyor starbucks'tan önce müzisyen amcamızın yanına gidiyor. Amcanın çaldığı müziklerle coşuyor.
İdris Ustanın Memleketin Durumunu Özetlemesi (Küfürlü) 31:03
İdris Ustanın Memleketin Durumunu Özetlemesi (Küfürlü) 405 izlenme - 1 yıl önce Amerikada yaşayan boyacılık yapan iş videoları çeken idris ustanın memlekette yaşanan işsizlik, medya, dış politika, gibi konularda kendi değişik üslubuyla ele alması Ben pek beğenmedim çünkü tam bir kapitalist amerikalı olmuş olan usta ülkemizi yerden yere vuruyor ama haklıda konuşuyor yani buyrun izliyoruz.
Burhan 01:45
Burhan 1.494 izlenme - 9 yıl önce burhan ustanın yaptığı güzel hareketler bunlar
İdris Usta Şarap Eşliğinde Hayatın Problemleri 11:48
İdris Usta Şarap Eşliğinde Hayatın Problemleri 402 izlenme - 2 yıl önce İdris ustamız bir taraftan şarap bir taraftan kaz etiyle birlikte bizler için bir video hazırlamış bu arada ustamızın whatsapp ı olmuş hayırlı olsun,hayatın sorunlarını bır de ondan dınleyelım