Hoşgeldiniz!

ifadeler

Sansar ~~ Duygusuz İfadeler.. 03:13
Sansar ~~ Duygusuz İfadeler.. 11.904 izlenme - 9 yıl önce duygusuz ifadelerle bir taş olsam özlemimle... gömün beni sözlerimle,bende sizi özlerim be..
Sansar-Duygusuz İfadeler 03:18
Sansar-Duygusuz İfadeler 3.414 izlenme - 10 yıl önce
8dk'da CEBİRSEL İFADELER 08:53
8dk'da CEBİRSEL İFADELER 326 izlenme - 2 yıl önce 7.sınıf TEOG MATEMATİK konusu olan CEBİRSEL İFADELER konusunu kısa ve kolay anlaşılan bir anlatımla öğrenmek istemez misin? Çıkabilecek soruların özellikle altını çizdiğimiz bu videoyu sakın kaçırma! Tonguç bile yapıyorsa sen daha iyisini yapabilirsin! KPSS, LYS, YGS, TEOG'da muhakkak en az 1 soruyla karşına çıkan bu konuyu hemen izle! Okul müfredatına uygun, Meb'e uyumlu matematik videolarımızı Tonguçlamalısın! Çünkü Tonguç'layarak eğlenip öğrenmek artık daha kolay! :) Bu arada unutma, paylaşmak güzeldir! Facebook'unda, twitter'ında videomuzu paylaş! Eğer hala abone değilsen, hemen abone ol; karşına çıkan soruları yanlış cevaplama! :) Ayrıca paylaşmak güzeldir. Bizi Instagram, Facebook ve Twitter'dan da takip et. Daha fazlası içinse www.tongucakademi.com 'u ziyaret edebilirsin. Sosyal Medya Hesaplarımız: Google + : http://goo.gl/qVOqi9 Instagram: http://goo.gl/pyQPwE Facebook: http://goo.gl/OH4VsC Twitter: http://goo.gl/V03f2t cebirsel ifadeler
8. Sınıf Cebirsel İfadeler 07:02
8. Sınıf Cebirsel İfadeler 776 izlenme - 4 yıl önce
Köklü İfadeler, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 36:45
Köklü İfadeler, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 315 izlenme - 3 yıl önce Öğretmenin diğer konu anlatımları için ; https://www.youtube.com/playlist?list=PLqfcKvSemt5vpTVrJcW5jC4lZqMSedn6z Tüm Konu anlatımları için; https://www.yout...
Üslü İfadeler, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 29:24
Üslü İfadeler, Konu Anlatımı - Ekol Hoca 203 izlenme - 3 yıl önce Öğretmenin diğer konu anlatımları için ; https://www.youtube.com/playlist?list=PLqfcKvSemt5vpTVrJcW5jC4lZqMSedn6z Tüm Konu anlatımları için; https://www.yout...
SINAVO - MATEMATİK - Köklü İfadelerde Çarpma ve Bölme, Toplama 00:52
SINAVO - MATEMATİK - Köklü İfadelerde Çarpma ve Bölme, Toplama 158 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK -Köklü İfadelerde Çarpma Bölme ve Toplama soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Duygusuz İfadeler 03:05
Duygusuz İfadeler 132 izlenme - 7 yıl önce durgusuz ifadelerle
SINAVO - MATEMATİK - Köklü İfadelerin Tanımı, Reel Olma Koşulu, Köklü İfadelerin Koşulu 00:31
SINAVO - MATEMATİK - Köklü İfadelerin Tanımı, Reel Olma Koşulu, Köklü İfadelerin Koşulu 128 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK -Köklü İfadelerin Tanımı, Reel Olma Koşulu, Köklü İfadelerin Koşulu soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - MATEMATİK -Üslü İfadelerde Kuvvet Alma 00:15
SINAVO - MATEMATİK -Üslü İfadelerde Kuvvet Alma 112 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK -Üslü İfadelerde Kuvvet Alma soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
eternal İhtiyar & sadra - yalan İfadeler 02:53
eternal İhtiyar & sadra - yalan İfadeler 107 izlenme - 8 yıl önce eternal zeytinburnu yalan ifadeler
dinini doğru olarak öğrenebilmek için ne yapmalıdır 10:48
dinini doğru olarak öğrenebilmek için ne yapmalıdır 97 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette dinimizi öğrenmek için dikkat edilmesi gerekenler islam alimlerinden nakledilmekte bu din büyüklerinin işaret ettiği hususları göz önünde bulundurmadan dinini öğrenmeğe çalışanların dünya ve ahiret hayatlarının felaketle sonuçlanacağı bildilirmektedir.
okan Duygusuz ifadeler 01:01
okan Duygusuz ifadeler 62 izlenme - 6 yıl önce 2. parçam
İnsanlar Suratları Ağlarken Nasıl Gözüküyor? 02:22
İnsanlar Suratları Ağlarken Nasıl Gözüküyor? 6 izlenme - 1 yıl önce İnsanların ağlama anında değişen surat ifadeleri nasıl oluyor? Bu sorunun cevabını merak eden Cut ekibi 100 kişiyi toplayarak kendilerinden ağlama anındaki surat ifadelerini yapmalarını istedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
PKK'dan Kaçan Çocuklardan Kan Donduran İfadeler Uyandığımda Mezarlıklarındaydım 01:33
PKK'dan Kaçan Çocuklardan Kan Donduran İfadeler Uyandığımda Mezarlıklarındaydım 4 izlenme - 1 yıl önce PKK'dan Kaçan Çocuklardan Kan Donduran İfadeler- Uyandığımda Mezarlıklarındaydım
Learn Home/House Vocabulary! (Phrases 1) | Ev Kelimeleri Öğrenin! (İfadeler 1) Şarkı 02:18
Learn Home/House Vocabulary! (Phrases 1) | Ev Kelimeleri Öğrenin! (İfadeler 1) Şarkı 6 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar için eğitimli: Learn Home/House Vocabulary! (Phrases 1) şarkısı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."