Hoşgeldiniz!

İftar Programı Videoları İzle

Nihat Hoca'ya İlginç Soru: Hayvanlar Oruç Tutar Mı 00:59
Nihat Hoca'ya İlginç Soru: Hayvanlar Oruç Tutar Mı 3.603 izlenme - 4 hafta önce İlginç soruların eksik olmadığı Nihat Hatipoğlu'nun iftar programında gelenek bu yılda bozulmadı. Küçük bir çocuk Hatipoğlu'na "Hayvanlar oruç tutar mı?" diye sordu.
Nihat Hatipoğlu'nu Çıldırtan Kadın 02:25
Nihat Hatipoğlu'nu Çıldırtan Kadın 34.587 izlenme - 1 yıl önce ATV ekranlarında yayınlanan iftar programında ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu’nun başına ilginç bir olay geldi. Nihat Hatipoğlu’na “Kocam başörtü takmamı istemiyor. Ne yapmalıyım?” şeklinde bir soru yöneltti. Bu soruyu cevaplarken soruyu yönelten izleyicisine kocan nerede olduğunu sordu. Seyirci “o mezarlıkta” gitti deyince bir anda ne yapacağına şaşırdı.
Trump Towers Pişmanlığı 00:59
Trump Towers Pişmanlığı 3.405 izlenme - 8 ay önce Trump Towers açılışını yaptığına pişmanlık duyduğunu dile getirdikten sonra, bakalım şimdi nasıl bir söylem dile getirecek.
Nihat Hatipoğlu'nun Programına Katılan Asker Çocuğu Duygulandırdı 02:07
Nihat Hatipoğlu'nun Programına Katılan Asker Çocuğu Duygulandırdı 80 izlenme - 4 hafta önce Nihat Hatipoğlu'nun iftar programına katılan küçük konuğuna "Baban nerede" diye sorunca, küçüğün asker çocuğu olduğu ortaya çıktı. Programda duygusal anlar yaşandı.Nihat Hatipoğlu'nun iftar programında söz alan 5 yaşındaki küçük bir çocuk, tüm izleyenleri konuşmasıyla duygulandırdı.
Nihat Doğan Ezan Okudu | Flash Tv İftar Programı 02:33
Nihat Doğan Ezan Okudu | Flash Tv İftar Programı 2.275 izlenme - 4 yıl önce Nihat Doğan FLASH TV'de İftar Programında Ezan Okudu
Bazı İnsanlara Uğursuz Demek Doğru Mudur?  01:16
Bazı İnsanlara Uğursuz Demek Doğru Mudur? 483 izlenme - 12 ay önce Uğursuzluk güzel ve iyi insanların başına gelmez bence,uğursuzluk kötüleri bulur.Nihat Hatipoğlu'na insanlara uğursuzluk demek doğurmudur diye soruldu. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programı ile canlı yayınla atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Genel Hikaye Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Ramazan ayı boyunca sahur ve iftar programı ile Sultanahmet Meydanı'ndan canlı yayınla atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Kalplerin imanla, ellerin duayla yüce Allah'a açıldığı rahmet, bereket ve bağışlanmanın bol olduğu bu ayda Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, gönüllere hitap eden yorumlarıyla atv'de olacak. Sultanahmet Meydanı'ndan canlı olarak yayınlanacak olan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar Özel programı yine dopdolu olacak. Birbirinden değerli konuklar, Mekke ve Medine'den özel görüntüler, birbirinden özel ilahiler ve kasidelerle gönüller huzur bulacak. Peygamber Efendimizin ve sahabenin hayatından çok özel kesitler, her derdin devası dualar, abdestten namaza, oruçtan zekâta merak edilen sorular ve cevaplarla dolu dolu bir Ramazan programı… Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur programı, Ramazan boyunca her gün 01.15'de, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar programı Ramazan boyunca her gün 19.45'te atv ekranlarında…
Sucalı Mahalalesinde Eğlenceli İftar programı 04:20
Sucalı Mahalalesinde Eğlenceli İftar programı 284 izlenme - 2 yıl önce Ordu'nun şirin ilçelerinden olan kumru ilçesi sucalı mahallasinde köylü vatandaşların düzenlediği iftar programı bir hayli eğlenceli geçtiği görüldü.
Ayrancı Köyü 3 Geleneksel İftar Programı 08:17
Ayrancı Köyü 3 Geleneksel İftar Programı 599 izlenme - 5 yıl önce Ayrancı Köyü 3 Geleneksel İftar Programı
Oyuncu Olmak İsteyen Çocuktan Nihat Hatipoğlu'nu Şaşkına Çeviren Soru 02:40
Oyuncu Olmak İsteyen Çocuktan Nihat Hatipoğlu'nu Şaşkına Çeviren Soru 108 izlenme - 12 ay önce Atv ekranlarında yayınlanan İftar programında Emre isimli çocuğun 'Oyuncu olmak istiyorum. Günah mı? Öpüşmesem olur mu?' şeklindeki sorusu Nihat Hatipoğlu'nu ve izleyenleri şaşkına çevirdi. İşte hem ekran başındakileri hem Sultan Ahmet Meydanı'ndaki izleyicileri güldüren o anlar...
Sustu Yutkundu Bir Bir Anlattı Nihat Hatipoğlu Dayanamadı 03:20
Sustu Yutkundu Bir Bir Anlattı Nihat Hatipoğlu Dayanamadı 67 izlenme - 1 yıl önce Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nun, ATV ekranlarında yayınlanan iftar programının ilk dakikalarında soru sormak için mikrofonu eline alan Akile Parlak, Hatipoğlu'na "Ben Balıkesir'de yaşıyorum. Oraya geldiğinde rahatsızdım, seni göremedim. Şimdi seni görmek için buraya geldim. 9 çocuk annesiyim, 8 oğlum bir de kızım var, ama hiç biri benimle konuşmuyor. İki defa Hacca gittim, bu yüzden benimle konuşmuyorlar, arayıp sormuyorlar. Defalarca ameliyat oldum, kimse aramadı; sormadı. Ben onlara küsmüyorum; darılmıyorum ama onlar benimle konuşmuyorlar. Küçük oğlumu ararsam, beni arıyor. Diğerleri sormuyorlar bile. Hacca giderken onlara yük olacağım diye düşündüler. Ama Allah benim yolumu açtı, kimseye yük olmadan gittim geldim" dedi. Hatipoğlu, Akile Teyze'ye: "Hacı Annem, çocukların seninle konuşmadığı için ahrette de melekler onlarla konuşmayacaklar. Anne - babayı terk edenler, onları arayıp sormayanlar, bu davranışlarından fani dünyadayken tövbe edip helallik istemezlerse ahrette hüsrana uğrarlar, zararlı çıkarlar. Onlar seni aramıyor ama Allah senin yolunu açıyor, hacca gönderiyor. O yüzden sen tatlı hiç canını sıkma" diyerek gönlünü rahatlatmaya çalıştı.
Besikduzu Muftulugu İftar Programi 10:50
Besikduzu Muftulugu İftar Programi 332 izlenme - 8 yıl önce besİkduzu muftulugu İftar programi
Mihlemder Geleneksel İftar Programı 7 Temmuz 2014 34:07
Mihlemder Geleneksel İftar Programı 7 Temmuz 2014 131 izlenme - 3 yıl önce Mamak İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Sevenleri Derneğinin Mübarek Ramazan ayı münasebetiyle gerçekleştirdiği Geleneksel İftar Programı. Yer: Aina Düğün Salonu Mamak Tarih : 7 Temmuz 2014
Bedirhan Gökçe - İstanbul Müftüsü Peygamber Gibi Davransa Sıyırdı Derler 03:36
Bedirhan Gökçe - İstanbul Müftüsü Peygamber Gibi Davransa Sıyırdı Derler 180 izlenme - 2 yıl önce Sanatçı Bedirhan Gökçe 24 TV’deki iftar programında Türkiye’deki İslam anlayışını ve İslama bakış açısını ne kadar da güzel eleştirmiş.
Jandarma'dan Şehit Yakınları ve Gazilere İftar 02:14
Jandarma'dan Şehit Yakınları ve Gazilere İftar 1 izlenme - 2 hafta önce Jandarma'dan şehit yakınları ve gazilere iftarKONYA - Konya'da, Jandarma Teşkilatının 178. kuruluş yıldönümü nedeniyle iftar programı düzenlendi.