Hoşgeldiniz!

İftarda Videoları İzle

Limon Şerbeti 00:53
Limon Şerbeti 1.751 izlenme - 3 yıl önce Osmanlı’dan günümüze eşsiz tatlar MigrosTV’de! Tarihin lezzet dolu sayfalarında, hiç duymadığınız ve belki de deneyimlemediğiniz farklı lezzetler hazırlamaya devam ediyoruz. http://migrostv.migros.com.tr/limon-serbeti-tarifi/ Nefis, pratik ve yüzlerce videolu yemek tarifi ve harika öneriler için bizden ayrılmayın; migrostv.migros.com.tr/
iftarda çok yemiş bir kedi 00:31
iftarda çok yemiş bir kedi 167 izlenme - 5 yıl önce
Moston Cafe 00:46
Moston Cafe 88 izlenme - 8 yıl önce İftar 7yemeginden sonra
Karamustafakoyu Gençler İftarda Oyunlar 06:27
Karamustafakoyu Gençler İftarda Oyunlar 70 izlenme - 6 yıl önce
İftarda çok yemek kalp krizini tetikler mi? 00:49
İftarda çok yemek kalp krizini tetikler mi? 15 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ali Soner Demir, kalp krizi hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorları Ramazan Ayında sağlıkla ilgili merak ettiğiniz soruları sizler için yanıtlıyor. İftarda çok yemek kalp krizini tetikler mi? Çok aşırı yemek kalp krizini hemen tetiklemez tabi ki. Ama çok aşırı tıka basa yediğimiz zamanlar rahatsız oluruz. Rahat nefes alamayız. Halsizlik çöker. Rahat yol yürüyemeyiz. Hastalarımız oruçlu süresince sakindirler, rahattırlar. Ama bizim acilimize ne zaman gelirler? İftardan sonra gelirler. Neden? Çünkü aşırı tıka basa yerlerse sıkıntı olur. Ondan dolayı acile gelirler. Yoksa hafif şeylerle iftarlarını tamamlarlarsa ya da sahurlarını tamamlarsa o zaman geceleri onlar için de bizim için de çok huzurlu geçer.
Uzun süreli açlık sonrası iftar yemeklerinde nelere dikkat etmeliyiz? 00:38
Uzun süreli açlık sonrası iftar yemeklerinde nelere dikkat etmeliyiz? 3 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi, Diyetisyen Sinem Demirci uzun süreli ramazanda sağlık hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorları Ramazan Ayında sağlıkla ilgili merak ettiğiniz soruları sizler için yanıtlıyor. Uzun süreli açlık sonrası iftar yemeklerinde nelere dikkat etmeliyiz? İftarı ikiye bölebiliriz. Özellikle öncesinde hurmayla, çorbayla açtıktan sonra on dakika ara verip on dakika aranın sonrasında ana yemeğe geçebiliriz. Burada önemli olan nokta: tabi ki bütün günün açlığının sonunda biraz daha hızlıca yemekleri tüketmek. Ama buna dikkat edip eğer yavaşça yemek yersek zaten dengeli ve sağlıklı bir iftar yapmış oluruz.