Hoşgeldiniz!

iğne deliği

Disney'den İğne Deliğinden İplik Geçirebilen Robot 01:20
Disney'den İğne Deliğinden İplik Geçirebilen Robot 1.506 izlenme - 2 yıl önce Robot teknolojisinde hatırı sayılır bir yere sahip Disney’in araştırma merkezi iğne deliğinden iplik geçirebilen ve hassas şekilde yumurta taşıyabilen bir robot geliştirdi.
Ölümüne Makas - İğne Deliğinden Araba Geçirmek 00:10
Ölümüne Makas - İğne Deliğinden Araba Geçirmek 1.398 izlenme - 3 yıl önce Makas atmayı abartan bu arkadaşımız ölümle yaşam arasındaki ince çizgiye makas atmaya çalışmış ve başarılı olmuş. Cesaretmi,yetenekmi,aptallıkmı yoksa cinayete teşebbüsmü karar veremedim. Ayrıca müziğinde bu makasa uygun olarak devam etmesi hoşuma gitmedi değil.
İğne Deliğine Heykel Yapan Adam 04:07
İğne Deliğine Heykel Yapan Adam 1.159 izlenme - 3 yıl önce Willard Wigan iğne deliğine mikroskopla görülebilen heykeller yapıyor ve bu işe nasıl başladığını şöyle açıklıyor... "Beş yaşımda iken, okuma bozukluğu (disleksi) ile mücadele etmem gerekti. Siyahtım, okumada yetersizdim. Öğretmenlerim beni hep aşağılıyordu. Kendimi küçük ve aptal hissetmemi sağladılar. Ben de onları küçülttüm. Öğretmenlerimin ve çevremdeki her şeyin en ufak heykellerini yaptım.. Willard abimizi saygıyla selamlıyor ve alkışlıyoruz...
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 01:05
Paralel Parkın Kitabını Yazan Çinli 576 izlenme - 3 yıl önce 31 yaşındaki Chen Zhongliang isimli bu şahıs aracını çok dar bir alana park ettiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşmış. Ancak kimse inanmamış ve de Chen'e oldukça fazla da sorular sorulmuş o da herkesi izlemeye davet edip aynı alana bir kere daha park etmiş. Ne diyelim adam paralel parkın kitabını yazmış demek pek de yanlış olmaz herhalde.
İğne Deliğinden Kaçan Ahtapot 02:07
İğne Deliğinden Kaçan Ahtapot 118 izlenme - 3 yıl önce Uzak Doğu' da yakalanan bir ahtapot gemini güvertesinde kaçacak bir delik ararken tam da aradığı şeyi buluyor. İnce bir açıklık keşfeden ahtapot cüssesine göre ufacık delikten denize kaçmayı başarıyor.
İğne Deliğinden Geçirmek! 00:12
İğne Deliğinden Geçirmek! 10 izlenme - 2 yıl önce İğne deliğinden geçirmek.