Hoşgeldiniz!

iğne oyası nasıl yapılır

Çakır Dikeni Modeli iğne Oyası Yapımı 02:37
Çakır Dikeni Modeli iğne Oyası Yapımı 126.852 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da iğne oyası çakır dikeni modelinin yapımını öğreneceksiniz.
İğne Oyası Dağ Yapılışı - Anlatımlı 06:26
İğne Oyası Dağ Yapılışı - Anlatımlı 88.310 izlenme - 3 yıl önce İğne Oyası Nasıl Yapılır, Bu Ve Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız. Çok aranan ve çok sorulan iğne oyası zürafa yapımı hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız bu yazımızda sizlere. Aynı zamanda iğne oyası zürafa yapımı videomuz da yazma kenarı kıvırmayı da bulabileceksiniz. Bu sayede bir taşla iki kuş misali bilgileneceksiniz. İğne oyası zürafa yapılışı videomuzda zürafa gidiş yönü sağ taraftır. Böyle olmasının sebebi daha pratik olması ve düzgün duruşudur.Umarım sizlere yardımcı olabiliriz. Diğer bir konu ise merak edilen yazma kenarı kıvırma nasıl yapılır ? örgü ve tığ işi ile uğraşan hanımların başta sordukları sorulardan birkaç tanesidir. Yazma kenarı kıvırma videosuna istinaden ayrıca ikinci bir alternatifi sizlere resimli olarak anlatmaya çalıştık yine bu yazma kenarı kıvırma videomuz altında resimli anlatım şeklinde mevcuttur. Bu yemeninin kenarları el ile bu şekilde kıvrılmış elbise kenarı gibi hiç sökmeden üzerine iğne oyası yapılmış gayette güzel olmuş elde kıvıramıyorsanız bu şekilde tegeleyerek oyanızı yapabilirsiniz. sonrada tegel iplerinizi çekiniz.Hepsi bukadar.
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 03:40
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 33.205 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere Fatma hanım tarafından yapılan ikiz ergen bıyığı iğne oyası modelinin yapımını gösteriyoruz.Umarım beğenirsiniz.
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 02:04
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 19.695 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından gösterilen iğne oyası renkli papatya modeli yapımı ile karşınızdayız.İğne oyası teknikleri devam ediyor.
Dört Yaprak Fular Modeli iğne Oyası 02:13
Dört Yaprak Fular Modeli iğne Oyası 18.353 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan dört yaprak fular modeli iğne oyası videosu hazır.
Kiraz Modeli iğne Oyası Yapımı 02:02
Kiraz Modeli iğne Oyası Yapımı 13.038 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan kiraz modeli iğne oyası örneğinin yapımını göreceğiz.
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 03:40
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 4.253 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere Fatma hanım tarafından yapılan ikiz ergen bıyığı iğne oyası modelinin yapımını gösteriyoruz.Umarım beğenirsiniz.
İğne Oyası Mendil Kenarı Yapımı 01:22
İğne Oyası Mendil Kenarı Yapımı 2.362 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası bebek mendil kenarı yapımı nı göstereceğiz.
İğne oyası dersleri kaya yapımı 03:53
İğne oyası dersleri kaya yapımı 678 izlenme - 2 yıl önce Eksiltme tekniği ders 3 iğne oyası nasıl yapılır
Basit Boncuklu İğne Oyası 05:26
Basit Boncuklu İğne Oyası 48 izlenme - 2 ay önce Basit Boncuklu İğne Oyası Basit İğne Oyası, İğne oyası bilmeyenler bile yapabilir, Kolay Bonculuklu İğne oyası, Kolay İğne Oyası, #iğneoyası, #Basitboncukluiğneoyası, #basitiğneoyası, #kolayiğneoyası, #Trendler, #Trend, #Trendolma, #Trendnasılolunur, #RaziyeDünyası, #RaziyeMutfağı, #AboneOl, #YorumYap, #Like, #YoutubeRaziye, #YoutubeMustan, #begen, https://www.instagram.com/raziye_mustan/ https://www.facebook.com/raziyedumyasi/ https://twitter.com/Raziye_dunyasi http://razimus1.tumblr.com/ https://vk.com/id313660367 http://raziyedunyasi.blogspot.com/
Beethoven'la İğne Oyası Yapmak 28:40
Beethoven'la İğne Oyası Yapmak 134 izlenme - 9 ay önce Hanım teyze Beethoven eşliğinde dertli dertli işliyor...
İğne Oyası Dersleri-5 Pırpır / Çitlek Yapılışı 03:52
İğne Oyası Dersleri-5 Pırpır / Çitlek Yapılışı 22 izlenme - 2 hafta önce İğne Oyası Dersleri-5 Pırpır / Çitlek Yapılışı.İğne oyasına yeni başlayanlar için ve öğrenmek isteyenler için derslerin devamı gelecek:iğne oyası dersleri 4, iğne oyası dersleri 3, iğne oyası dersleri 5, iğne oyası nasıl yapılır başlangıç, iğne oyası dersleri 8, iğne oyası dersleri 2, kolay iğne oyası nasıl yapılır anlatımlı, iğne oyası nasıl öğrenirim, #sadeceİğneOyası *** Bu kanalda sadece İğne Oyası Videoları bulacaksınız.İğne Oyası Dersleri,En yeni yazma,havlu kenarı,mutfak havlusu,iğne oyası takı,kolye,küpe,fular,pike,masa örtüsü,salon takımı,vitrin takımı gibi modellerin en yeni ve orijinal tasarılarımı sizlerle paylaşacağım.Diğer Adreslerim: https://www.facebook.com/enyeniigneoy... https://www.instagram.com/enyeniigneo... Sonraki işlerimden haberdar olmak kanalımı takipte kalınız.Abone olmak için linki ziyaret etmeniz yeterlidir.Abonelik tamamen ücretsizdir=https://goo.gl/YbCcp3