Hoşgeldiniz!

iğne oyası nasıl yapılır

Çakır Dikeni Modeli iğne Oyası Yapımı 02:37
Çakır Dikeni Modeli iğne Oyası Yapımı 59.595 izlenme - 11 ay önce Bu videomuz da iğne oyası çakır dikeni modelinin yapımını öğreneceksiniz.
İğne Oyası Dağ Yapılışı - Anlatımlı 06:26
İğne Oyası Dağ Yapılışı - Anlatımlı 74.020 izlenme - 2 yıl önce İğne Oyası Nasıl Yapılır, Bu Ve Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız. Çok aranan ve çok sorulan iğne oyası zürafa yapımı hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız bu yazımızda sizlere. Aynı zamanda iğne oyası zürafa yapımı videomuz da yazma kenarı kıvırmayı da bulabileceksiniz. Bu sayede bir taşla iki kuş misali bilgileneceksiniz. İğne oyası zürafa yapılışı videomuzda zürafa gidiş yönü sağ taraftır. Böyle olmasının sebebi daha pratik olması ve düzgün duruşudur.Umarım sizlere yardımcı olabiliriz. Diğer bir konu ise merak edilen yazma kenarı kıvırma nasıl yapılır ? örgü ve tığ işi ile uğraşan hanımların başta sordukları sorulardan birkaç tanesidir. Yazma kenarı kıvırma videosuna istinaden ayrıca ikinci bir alternatifi sizlere resimli olarak anlatmaya çalıştık yine bu yazma kenarı kıvırma videomuz altında resimli anlatım şeklinde mevcuttur. Bu yemeninin kenarları el ile bu şekilde kıvrılmış elbise kenarı gibi hiç sökmeden üzerine iğne oyası yapılmış gayette güzel olmuş elde kıvıramıyorsanız bu şekilde tegeleyerek oyanızı yapabilirsiniz. sonrada tegel iplerinizi çekiniz.Hepsi bukadar.
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 03:40
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 26.282 izlenme - 11 ay önce Bu videomuz da sizlere Fatma hanım tarafından yapılan ikiz ergen bıyığı iğne oyası modelinin yapımını gösteriyoruz.Umarım beğenirsiniz.
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 02:04
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 17.403 izlenme - 11 ay önce Fatma hanım tarafından gösterilen iğne oyası renkli papatya modeli yapımı ile karşınızdayız.İğne oyası teknikleri devam ediyor.
Dört Yaprak Fular Modeli iğne Oyası 02:13
Dört Yaprak Fular Modeli iğne Oyası 15.755 izlenme - 11 ay önce Fatma hanım tarafından yapılan dört yaprak fular modeli iğne oyası videosu hazır.
Kiraz Modeli iğne Oyası Yapımı 02:02
Kiraz Modeli iğne Oyası Yapımı 9.469 izlenme - 11 ay önce Fatma hanım tarafından yapılan kiraz modeli iğne oyası örneğinin yapımını göreceğiz.
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 03:40
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 2.448 izlenme - 11 ay önce Bu videomuz da sizlere Fatma hanım tarafından yapılan ikiz ergen bıyığı iğne oyası modelinin yapımını gösteriyoruz.Umarım beğenirsiniz.
İğne Oyası Mendil Kenarı Yapımı 01:22
İğne Oyası Mendil Kenarı Yapımı 1.753 izlenme - 11 ay önce Bu videomuz da Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası bebek mendil kenarı yapımı nı göstereceğiz.
İğne oyası dersleri kaya yapımı 03:53
İğne oyası dersleri kaya yapımı 413 izlenme - 11 ay önce Eksiltme tekniği ders 3 iğne oyası nasıl yapılır
İğne Oyası Modeli Orta Kısım Yapılışı İstek Üzerine 06:18
İğne Oyası Modeli Orta Kısım Yapılışı İstek Üzerine 809 izlenme - 1 yıl önce Canım Anne Tv Örgü, El işi, Geri Dönüşüm Projeleri, Kendin Yap ve Hobi.... Örgü, El İşleri ve Hobi gibi konular üzerine videolu anlatımlar yapıyoruz. Bunun için Tüm izleyicilerimizden Kanalımıza ABONE OLMANIZI Rica Ediyoruz. ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom