Hoşgeldiniz!

iğne oyası örnekleri

İğne Oyası Yapılışı | Papatya Modeli 03:46
İğne Oyası Yapılışı | Papatya Modeli 118.500 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası beyaz papatya modeli fular yapımını sizlere sunuyoruz.Resimlerle slayt şeklinde yapımını anlatmaya çalıştık umarım beğenirsiniz.
İğne Oyası Modelleri 02:39
İğne Oyası Modelleri 72.413 izlenme - 2 yıl önce Sizlere Sebahat hanım tarafından yapılan iğne oyası modellerini paylaşıyoruz.
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 03:40
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 33.205 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere Fatma hanım tarafından yapılan ikiz ergen bıyığı iğne oyası modelinin yapımını gösteriyoruz.Umarım beğenirsiniz.
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 02:04
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 19.683 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından gösterilen iğne oyası renkli papatya modeli yapımı ile karşınızdayız.İğne oyası teknikleri devam ediyor.
İğne Oyası Bebek Mendilleri 01:26
İğne Oyası Bebek Mendilleri 11.935 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası bebek mendilleri videomuz hazır.Kanalımızda daha farklı iğne oyaları bulunmaktadır.
Püsküllü (Süpürge) İğne Oyası Nasıl Yapılır? - Model 2 (Anlatımlı) #iğneoyası #yazmaoyası 08:43
Püsküllü (Süpürge) İğne Oyası Nasıl Yapılır? - Model 2 (Anlatımlı) #iğneoyası #yazmaoyası 3.055 izlenme - 1 yıl önce Herkese merhaba. Bu videomuzda sizlere püsküllü iğne oyası yapılışı anlattık. Videomuzda kullandığımız modelin fotoğraflarını web sitemiz olan http://www.pratikyazar.com/puskullu-supurge-igne-oyasi-nasil-yapilir-anlatimli-video/ adresinde bulabilirsiniz. Keyifli izlemeler. Videomuzu beğenip paylaşırsanız memnun oluruz. Yeni videolarımızdan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Hızlı Abonelik İçin Tıklayınız: https://goo.gl/JREWzZ Android Uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/de... Facebook: https://www.facebook.com/pratikyazar Instagram: https://www.instagram.com/pratikyazar Twitter: https://twitter.com/pratikyazar Google : http://google.com/ Pratikyazar
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 03:40
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 4.243 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere Fatma hanım tarafından yapılan ikiz ergen bıyığı iğne oyası modelinin yapımını gösteriyoruz.Umarım beğenirsiniz.
İğne Oyası Yapımı - Model 1 (Anlatımlı) #iğneoyası #tığoyası - İğne Oyası Modelleri 20:40
İğne Oyası Yapımı - Model 1 (Anlatımlı) #iğneoyası #tığoyası - İğne Oyası Modelleri 852 izlenme - 1 yıl önce Pratik Yazar ile yeni sezona tekrar merhaba. Bu videomuzda sizlere iğne oyası yapımını anlattık. Videomuzu beğenip paylaşmanız dahilinde farklı iğne oyası modelleri ile yeni videolarımız sizlerle olacak. Bu sayede iğne oyası severlerin ilgisini de görmüş olacağız. Yeni iğne oyası modelleri, anlatımlı iğne oyası modelleri, iğne oyası örnekleri, yeni iğne oyası yazma kenarı örneklerini yeni videolarımız ile sizlerle buluşturacağız. Örgü aşamalarını anlamanız için videomuzda bazı kısımları ağır çekim olarak gösterdik. Videomuz ile ilgili detaylı bilgileri http://www.pratikyazar.com/igne-oyasi-modelleri-nasil-yapilir-anlatimli-video-model-1/ adresindeki web sitemizden öğrenebilirsiniz. Hızlı Abonelik İçin Tıklayınız: https://goo.gl/JREWzZ Android Uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/de... Facebook: https://www.facebook.com/pratikyazar Twitter: https://twitter.com/pratikyazar Google : http://google.com/ Pratikyazar