Hoşgeldiniz!

iğne oyası yapılışı

Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 06:11
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 216.127 izlenme - 2 yıl önce El sanatları ve hobi kanalı tarafından yapılan çiçek boncuklu yazma oyası yapımı videomuz hazır.Yapımı oldukça kolay olan bir model.Yazma oyaları açısından boncuklu oyaların yapımı daha kısa sürebilir.Umarım beğenirsiniz.Kolay gelsin....
İğne Oyası Yapılışı | Papatya Modeli 03:46
İğne Oyası Yapılışı | Papatya Modeli 119.125 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası beyaz papatya modeli fular yapımını sizlere sunuyoruz.Resimlerle slayt şeklinde yapımını anlatmaya çalıştık umarım beğenirsiniz.
Kolay İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 05:59
Kolay İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 7.023 izlenme - 7 ay önce
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 03:40
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 36.448 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere Fatma hanım tarafından yapılan ikiz ergen bıyığı iğne oyası modelinin yapımını gösteriyoruz.Umarım beğenirsiniz.
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 02:04
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 19.934 izlenme - 2 yıl önce Fatma hanım tarafından gösterilen iğne oyası renkli papatya modeli yapımı ile karşınızdayız.İğne oyası teknikleri devam ediyor.
Boncuklu İğne Oyası Yapılışı 05:43
Boncuklu İğne Oyası Yapılışı 4.914 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere boncuklu iğne oyası yapılışı gösterilmiştir.Yapımı çok kolay olan iğne oyası örneğini umarım beğenirsiniz...
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 03:40
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 4.608 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere Fatma hanım tarafından yapılan ikiz ergen bıyığı iğne oyası modelinin yapımını gösteriyoruz.Umarım beğenirsiniz.
İğne Oyası Mendil Kenarı Yapımı 01:22
İğne Oyası Mendil Kenarı Yapımı 2.404 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası bebek mendil kenarı yapımı nı göstereceğiz.
İğne Oyası Tahta Boncuklu Yazma Modeli(Kolay) 04:33
İğne Oyası Tahta Boncuklu Yazma Modeli(Kolay) 187 izlenme - 3 ay önce İğne Oyası Tahta Boncuklu Yazma Modeli(Kolay) adlı videomu paylaşıyorum.Beğenilerinizi lütfen sevdiklerinizle paylaşın. *** Bu kanalda sadece İğne Oyası Videoları bulacaksınız.İğne Oyası Dersleri,En yeni yazma,havlu kenarı,mutfak havlusu,iğne oyası takı,kolye,küpe,fular,pike,masa örtüsü,salon takımı,vitrin takımı gibi modellerin en yeni ve orijinal tasarılarımı sizlerle paylaşacağım.Diğer Adreslerim: https://www.facebook.com/enyeniigneoy... https://www.instagram.com/enyeniigneo... Sonraki işlerimden haberdar olmak kanalımı takipte kalınız