Hoşgeldiniz!

Igor Tudor Videoları İzle

Tudor: 'Gençlerbirliği deplasmanından iyi bir sonuçla döneceğiz' 03:11
Tudor: 'Gençlerbirliği deplasmanından iyi bir sonuçla döneceğiz' 325 izlenme - 4 ay önce Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor, Gençlerbirliği deplasmanından iyi bir sonuçla döneceklerini söyledi.
Igor Tudor: 'Maçı domine eden taraf Beşiktaş’tı' 03:03
Igor Tudor: 'Maçı domine eden taraf Beşiktaş’tı' 150 izlenme - 4 ay önce Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor, “Beşiktaş’ta çok iyi oyuncular var. Bugün maçı domine eden taraf onlardı. Cuma günü maçımız var ona odaklanacağız. Yapacak bir şey yok" dedi.
Igor Tudor: ' Fırsatları Değerlendiremedik' 03:06
Igor Tudor: ' Fırsatları Değerlendiremedik' 170 izlenme - 5 ay önce Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor, "Yenilgiyi hak etmedik. Çok net fırsatlarımız vardı ama değerlendiremedik. En azından bir puanı almamız gerekiyordu" dedi.
Igor Tudor'un film gibi gelişi 05:40
Igor Tudor'un film gibi gelişi 83 izlenme - 4 ay önce Karabükspor’a oynattığı futbolla dikkatleri üzerine çeken Teknik Direktör Igor Tudor’un Türkiye’ye gelişi film senaryosu gibi. Karabükspor Başkanı Futbol Arena’ya anlattı.
Igor Tudor'dan Penaltı Ve Fırat Aydınus İsyanı 00:54
Igor Tudor'dan Penaltı Ve Fırat Aydınus İsyanı 32 izlenme - 3 ay önce Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor, Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu.
Igor Tudor'un film gibi gelişi 05:40
Igor Tudor'un film gibi gelişi 20 izlenme - 4 ay önce Karabükspor’a oynattığı futbolla dikkatleri üzerine çeken Teknik Direktör Igor Tudor’un Türkiye’ye gelişi film senaryosu gibi. Karabükspor Başkanı Futbol Arena’ya anlattı.
Kardemir Karabükspor Hırvat Igor Tudor'u Takımın Başına Getirdi 01:08
Kardemir Karabükspor Hırvat Igor Tudor'u Takımın Başına Getirdi 18 izlenme - 7 ay önce Süper Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor Hırvat Teknik Direktör Igor Tudor ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
Tudor: 03:11
Tudor: "Gençlerbirliği Deplasmanından İyi Bir Sonuçla Döneceğiz" 1 izlenme - 4 ay önce Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor, Gençlerbirliği deplasmanından iyi bir sonuçla döneceklerini söyledi.
Tudor: 00:50
Tudor: "4 hafta sonra..." 0 izlenme - 2 ay önce Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü İgor Tudor, 2-0 galip geldikleri Gaziantepspor maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında 4 hafta sonra galip gelmelerinin kendilerini memnun ettiğini söyledi.
Tudor: Zor Bir Maç Bizi Bekliyor 02:23
Tudor: Zor Bir Maç Bizi Bekliyor 0 izlenme - 3 ay önce Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor, Fenerbahçe deplasmanında zor bir maçın kendilerini beklediğini söyledi.