Hoşgeldiniz!

iguana

İguananın Yılanlardan Kaçtığı Görüntülerin Kamera Arkası 01:11
İguananın Yılanlardan Kaçtığı Görüntülerin Kamera Arkası 61.110 izlenme - 4 hafta önce BBC'nin belgeselinden bir kesit geçtiğimiz günlerde interneti bir hayli meşgul etmişti. Görüntüler adeta bir korku filmini hatırlatırken iguana onlarca yılandan kaçıp hayatta kalabilmeyi başarmıştı. Yayınlanan kamera arkası görüntülerde ise kaçış mücadelesinin aslında bize izletilen gibi olmadığını görüyoruz...
Osuran İguana 00:09
Osuran İguana 222.709 izlenme - 3 yıl önce Osuran İguana Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yılanların Mahallesine Düşen İguananın Videosu Rekor Kırıyor 02:19
Yılanların Mahallesine Düşen İguananın Videosu Rekor Kırıyor 1.601 izlenme - 1 ay önce Yılanların mahallesinde kovalanan iguananın görüntüleri paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kırıyor.
Korkudan Kendini Kaybeden Kedi 00:56
Korkudan Kendini Kaybeden Kedi 26.456 izlenme - 3 yıl önce İgunalardan biriyle oynarken diğerini unutan kedi, diğer iguanayı fark edince öyle bir korkuyor ki...
Yan Gelip Yatan İguanalar 00:45
Yan Gelip Yatan İguanalar 6.173 izlenme - 10 ay önce Yan Gelip Yatan İguanalar Kendileri için hazırlanan özel koltuklarda oturan iki iguananın keyifli halleri.
Tüm Dünyada olay yaratan İguanın Yılanlardan Kurtuluş Videosu.! 04:47
Tüm Dünyada olay yaratan İguanın Yılanlardan Kurtuluş Videosu.! 564 izlenme - 4 hafta önce Milyon dolarlık Gerilim filmlerini aratmayacak, soluksuz bir KURTULUŞ hikayesi.. İşte tüm Dünyanın konuştuğu, BBC televizyonunun olay yaratan 'Planet Earth II' belgeselindeki Olağanüstü sahne.. TÜRKÇE ALTYAZILI... İzlemediğiniz için pişman olabilirsiniz... ((( Lütfen beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın )))
500 İguana'ya Yarenlik Eden Adam 00:30
500 İguana'ya Yarenlik Eden Adam 3.866 izlenme - 1 yıl önce Ben saymadım tabi ki ama, söylentilere göre meksikalı abimiz amcamız dayımız bahçesinde beslediği 500 iguana ile beraber yaşadığı söyleniyor. Muz'la beslediği hayvanları hiç çekinmeden korkmadan beslediği'de söylentiler arasında.
İguana Yerine Terler Dökeceğiniz Yılanlardan Kaçış Anı 02:15
İguana Yerine Terler Dökeceğiniz Yılanlardan Kaçış Anı 373 izlenme - 1 ay önce BBC'den baştan sona aksiyon dolu, izlerken gerim gerim gerileceğiniz nefes kesen bir belgesel. İzlerken terleyeceksiniz!
Otoparktaki İguanaların Yemek Mücadelesi 00:27
Otoparktaki İguanaların Yemek Mücadelesi 858 izlenme - 4 ay önce Otoparktaki İguanaların Yemek Mücadelesi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yılanlardan Kaçan İguananın Şener Şen Koşuşu 00:47
Yılanlardan Kaçan İguananın Şener Şen Koşuşu 339 izlenme - 1 ay önce Görüntülerde Ekvador'a bağlı Galápagos takımadalarında sarp kayalıklardan oluşan bir bölgede, yaklaşık 15-20 yılanın saldırısı ile karşılaşan iguana önce onlara yakalanıyor, ardından ani bir manevra ile ellerinden kurtularak kaçmayı başarıyor. Öte yandan iguana bu kurtuluş sonrası kayalıklara doğru koşusu sosyal medyada geyik konusu oldu
İguana Ve Kedi Yavrusu 00:55
İguana Ve Kedi Yavrusu 7.693 izlenme - 4 yıl önce İguana Ve Kedi Yavrusu
ossuran iguana gördünüz mü? 00:06
ossuran iguana gördünüz mü? 9.055 izlenme - 6 yıl önce
Yumurtlayamayan İguanaya Sezeryanla Doğum 02:59
Yumurtlayamayan İguanaya Sezeryanla Doğum 2.779 izlenme - 3 yıl önce Marmaris ilçesinde yumurtlama güçlüğü çeken iguana, klinikte başarılı bir operasyonla sağlığına kavuşturuldu. Veterinerler, iguananın karnından 30 yumurta çıkardı. Marmaris’te bir veteriner kliniğinde 1,5 yaşındaki iguana başarılı bir ameliyatla sağlığına kavuştu. İguana, bir hafta önce iştahsızlık şikayetiyle veteriner kliniğine getirildi. Genel muayenesi yapılan Kezban adlı iguananın bakım şartları ve klinik bulguları değerlendirilerek ağızdan hazırlanan gıdalarla beslenmesine karar verildi. İguananın 5 gün içinde iştahsızlığın artması nedeniyle klinik bulgular, röntgen ve kan tahlillerin değerlendirilmesi sonucu yumurtlama güçlüğü teşhisi konularak ameliyata alındı. Ameliyatla karnından 30 yumurta çıkarıldı. AMELİYAT MARMARİS'TE GERÇEKLEŞTİ Ameliyat sonrası 1 hafta klinikte kalan iguana sağlığına kavuştu. Operasyonu yapan Veteriner Hekim Deniz Yosun, yaptığı açıklamada, “İguananın dehidrasyon ve iştahsızlığının iki haftadan fazla devam etmesi nedeniyle konservatif tedavi ve operasyon seçenekleri değerlendirilerek operasyon yapılmasına karar verildi. Marmaris’te bu ameliyatı başarıyla gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz” dedi. Uzman veterinerler, yumurtlama güçlüğünün sürüngenlerde oldukça sık karşılaşılan bir problem olduğunu ve doğal ortamında yaşamayan iguanaların yüzde 10'unu her yıl etkilediğini belirtiyor.
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu 00:55
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu 5.805 izlenme - 4 yıl önce İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu
ossuran iguana gördünüz mü? 00:06
ossuran iguana gördünüz mü? 5.258 izlenme - 6 yıl önce
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atara! 00:25
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atara! 3.438 izlenme - 4 yıl önce yok artık daha neler diyeceksiniz
Otoparktaki iguanaların Yemek Mücadelesi 00:27
Otoparktaki iguanaların Yemek Mücadelesi 349 izlenme - 4 ay önce İguana da olsa hayvan işte, rızkının peşinde... İguana Vikipedi_______________: İguana, tropikal iklimde yaşayan egzotik bir kertenkele türüdür. Ağaçlarda yaşayan iguanaların ortalama yaşam süresi 19-21 yıldır. Tümüyle otobur bir türdür; meyve, yaprak gibi bitkilerle beslenirler. Boyu çoğunlukla burnundan kuyruğuna kadar 1.3-2 metre. Erkek iguanalar dişilerine göre daha saldırgandır. Erkek iguanaların kendilerini koruma yöntemi kuyruğu kırbaç gibi sallamaktır. .
İbretlik Allah Diyen İguana 00:45
İbretlik Allah Diyen İguana 2.718 izlenme - 5 yıl önce
Sahibinin Üzerine Sıçan Iguana 01:05
Sahibinin Üzerine Sıçan Iguana 962 izlenme - 2 yıl önce Evde beslediği iguana ile video çeken kadın iguananın beklenmedik şekilde üzerine kaka yapmasıyla şaşkına dönüyor, bu arada ben de ilk defa görüyorum iguana kakası.
uyuyan adama iguana şakası :) 00:53
uyuyan adama iguana şakası :) 2.742 izlenme - 7 yıl önce uyuyan adama iguana şakası :)
iguana'  m yemek yerken vee kafes hali 04:28
iguana' m yemek yerken vee kafes hali 1.102 izlenme - 6 yıl önce iguana' m yemek yerken vee kafes hali
İguana yemek yerken 01:09
İguana yemek yerken 2.287 izlenme - 8 yıl önce İşte İguana böyle beslenir. tam benim t-rex'e yaptığım gibi bir salata yapmış sahibine bravo:-)
İguana Banyo Yaparken Osurdu 00:09
İguana Banyo Yaparken Osurdu 1.049 izlenme - 3 yıl önce İguana Banyo Yaparken Osurdu
Evcil İguana 01:12
Evcil İguana 526 izlenme - 2 yıl önce Evcil iguana İsmi Buddy olan iguanayı tıpkı evcil bir köpek gibi çağıran sahibi, iguananın yanına gelmesiyle onu sevmeye başlıyor. Evcil iguana İsmi Buddy olan iguanayı tıpkı evcil bir köpek gibi çağıran sahibi, iguananın yanına gelmesiyle onu sevmeye başlıyor.
Korkudan Havaya Zıplayan Kedi 00:56
Korkudan Havaya Zıplayan Kedi 745 izlenme - 3 yıl önce Kedinin bu kadar korkanına az rastlanır
İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı Çok Komik 00:54
İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı Çok Komik 658 izlenme - 2 yıl önce Komedi arayanların mekanı :))) İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı Çok Komik, Komedi arayanların mekanı :))) Yavru kedi. Daha Fazla Komik Video İçin .
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atarsa! 00:30
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atarsa! 1.113 izlenme - 4 yıl önce İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atarsa!
İguana Gören Kedi Ne Yapacağını Bilemedi 00:55
İguana Gören Kedi Ne Yapacağını Bilemedi 904 izlenme - 4 yıl önce İguana Gören Kedi Ne Yapacağını Bilemedi
Telefondan Korkan Bukalemun 00:30
Telefondan Korkan Bukalemun 1.044 izlenme - 4 yıl önce Telefondan Korkan Bukalemun
İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı 00:55
İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı 504 izlenme - 2 yıl önce İguanalarla oynamaya çalışan yavru kedi iguanalardan birinin ani tepkisiyle çılgına döndü. Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...