Hoşgeldiniz!

İguana Videoları İzle

İguananın Yılanlardan Kaçtığı Görüntülerin Kamera Arkası 01:11
İguananın Yılanlardan Kaçtığı Görüntülerin Kamera Arkası 64.975 izlenme - 3 ay önce BBC'nin belgeselinden bir kesit geçtiğimiz günlerde interneti bir hayli meşgul etmişti. Görüntüler adeta bir korku filmini hatırlatırken iguana onlarca yılandan kaçıp hayatta kalabilmeyi başarmıştı. Yayınlanan kamera arkası görüntülerde ise kaçış mücadelesinin aslında bize izletilen gibi olmadığını görüyoruz...
Osuran İguana 00:09
Osuran İguana 223.038 izlenme - 4 yıl önce Osuran İguana Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Korkudan Kendini Kaybeden Kedi 00:56
Korkudan Kendini Kaybeden Kedi 26.545 izlenme - 3 yıl önce İgunalardan biriyle oynarken diğerini unutan kedi, diğer iguanayı fark edince öyle bir korkuyor ki...
Yılanların Mahallesine Düşen İguananın Videosu Rekor Kırıyor 02:19
Yılanların Mahallesine Düşen İguananın Videosu Rekor Kırıyor 2.290 izlenme - 3 ay önce Yılanların mahallesinde kovalanan iguananın görüntüleri paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kırıyor.
Yan Gelip Yatan İguanalar 00:45
Yan Gelip Yatan İguanalar 6.246 izlenme - 1 yıl önce Yan Gelip Yatan İguanalar Kendileri için hazırlanan özel koltuklarda oturan iki iguananın keyifli halleri.
500 İguana'ya Yarenlik Eden Adam 00:30
500 İguana'ya Yarenlik Eden Adam 3.973 izlenme - 1 yıl önce Ben saymadım tabi ki ama, söylentilere göre meksikalı abimiz amcamız dayımız bahçesinde beslediği 500 iguana ile beraber yaşadığı söyleniyor. Muz'la beslediği hayvanları hiç çekinmeden korkmadan beslediği'de söylentiler arasında.
Tüm Dünyada olay yaratan İguanın Yılanlardan Kurtuluş Videosu.! 04:47
Tüm Dünyada olay yaratan İguanın Yılanlardan Kurtuluş Videosu.! 1.100 izlenme - 3 ay önce Milyon dolarlık Gerilim filmlerini aratmayacak, soluksuz bir KURTULUŞ hikayesi.. İşte tüm Dünyanın konuştuğu, BBC televizyonunun olay yaratan 'Planet Earth II' belgeselindeki Olağanüstü sahne.. TÜRKÇE ALTYAZILI... İzlemediğiniz için pişman olabilirsiniz... ((( Lütfen beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın )))
İguana Ve Kedi Yavrusu 00:55
İguana Ve Kedi Yavrusu 7.705 izlenme - 4 yıl önce İguana Ve Kedi Yavrusu
Otoparktaki İguanaların Yemek Mücadelesi 00:27
Otoparktaki İguanaların Yemek Mücadelesi 868 izlenme - 7 ay önce Otoparktaki İguanaların Yemek Mücadelesi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
ossuran iguana gördünüz mü? 00:06
ossuran iguana gördünüz mü? 9.056 izlenme - 6 yıl önce
İguana Yerine Terler Dökeceğiniz Yılanlardan Kaçış Anı 02:15
İguana Yerine Terler Dökeceğiniz Yılanlardan Kaçış Anı 546 izlenme - 4 ay önce BBC'den baştan sona aksiyon dolu, izlerken gerim gerim gerileceğiniz nefes kesen bir belgesel. İzlerken terleyeceksiniz!
Yumurtlayamayan İguanaya Sezeryanla Doğum 02:59
Yumurtlayamayan İguanaya Sezeryanla Doğum 2.831 izlenme - 3 yıl önce Marmaris ilçesinde yumurtlama güçlüğü çeken iguana, klinikte başarılı bir operasyonla sağlığına kavuşturuldu. Veterinerler, iguananın karnından 30 yumurta çıkardı. Marmaris’te bir veteriner kliniğinde 1,5 yaşındaki iguana başarılı bir ameliyatla sağlığına kavuştu. İguana, bir hafta önce iştahsızlık şikayetiyle veteriner kliniğine getirildi. Genel muayenesi yapılan Kezban adlı iguananın bakım şartları ve klinik bulguları değerlendirilerek ağızdan hazırlanan gıdalarla beslenmesine karar verildi. İguananın 5 gün içinde iştahsızlığın artması nedeniyle klinik bulgular, röntgen ve kan tahlillerin değerlendirilmesi sonucu yumurtlama güçlüğü teşhisi konularak ameliyata alındı. Ameliyatla karnından 30 yumurta çıkarıldı. AMELİYAT MARMARİS'TE GERÇEKLEŞTİ Ameliyat sonrası 1 hafta klinikte kalan iguana sağlığına kavuştu. Operasyonu yapan Veteriner Hekim Deniz Yosun, yaptığı açıklamada, “İguananın dehidrasyon ve iştahsızlığının iki haftadan fazla devam etmesi nedeniyle konservatif tedavi ve operasyon seçenekleri değerlendirilerek operasyon yapılmasına karar verildi. Marmaris’te bu ameliyatı başarıyla gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz” dedi. Uzman veterinerler, yumurtlama güçlüğünün sürüngenlerde oldukça sık karşılaşılan bir problem olduğunu ve doğal ortamında yaşamayan iguanaların yüzde 10'unu her yıl etkilediğini belirtiyor.
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu 00:55
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu 5.810 izlenme - 4 yıl önce İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu
Yılanlardan Kaçan İguananın Şener Şen Koşuşu 00:47
Yılanlardan Kaçan İguananın Şener Şen Koşuşu 426 izlenme - 4 ay önce Görüntülerde Ekvador'a bağlı Galápagos takımadalarında sarp kayalıklardan oluşan bir bölgede, yaklaşık 15-20 yılanın saldırısı ile karşılaşan iguana önce onlara yakalanıyor, ardından ani bir manevra ile ellerinden kurtularak kaçmayı başarıyor. Öte yandan iguana bu kurtuluş sonrası kayalıklara doğru koşusu sosyal medyada geyik konusu oldu
ossuran iguana gördünüz mü? 00:06
ossuran iguana gördünüz mü? 5.260 izlenme - 6 yıl önce
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atara! 00:25
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atara! 3.453 izlenme - 4 yıl önce yok artık daha neler diyeceksiniz
İbretlik Allah Diyen İguana 00:45
İbretlik Allah Diyen İguana 2.728 izlenme - 5 yıl önce
Otoparktaki iguanaların Yemek Mücadelesi 00:27
Otoparktaki iguanaların Yemek Mücadelesi 351 izlenme - 6 ay önce İguana da olsa hayvan işte, rızkının peşinde... İguana Vikipedi_______________: İguana, tropikal iklimde yaşayan egzotik bir kertenkele türüdür. Ağaçlarda yaşayan iguanaların ortalama yaşam süresi 19-21 yıldır. Tümüyle otobur bir türdür; meyve, yaprak gibi bitkilerle beslenirler. Boyu çoğunlukla burnundan kuyruğuna kadar 1.3-2 metre. Erkek iguanalar dişilerine göre daha saldırgandır. Erkek iguanaların kendilerini koruma yöntemi kuyruğu kırbaç gibi sallamaktır. .
Sahibinin Üzerine Sıçan Iguana 01:05
Sahibinin Üzerine Sıçan Iguana 1.025 izlenme - 2 yıl önce Evde beslediği iguana ile video çeken kadın iguananın beklenmedik şekilde üzerine kaka yapmasıyla şaşkına dönüyor, bu arada ben de ilk defa görüyorum iguana kakası.
uyuyan adama iguana şakası :) 00:53
uyuyan adama iguana şakası :) 2.742 izlenme - 7 yıl önce uyuyan adama iguana şakası :)
iguana'  m yemek yerken vee kafes hali 04:28
iguana' m yemek yerken vee kafes hali 1.110 izlenme - 7 yıl önce iguana' m yemek yerken vee kafes hali
İguana yemek yerken 01:09
İguana yemek yerken 2.291 izlenme - 8 yıl önce İşte İguana böyle beslenir. tam benim t-rex'e yaptığım gibi bir salata yapmış sahibine bravo:-)
İguana Banyo Yaparken Osurdu 00:09
İguana Banyo Yaparken Osurdu 1.052 izlenme - 4 yıl önce İguana Banyo Yaparken Osurdu
Evcil İguana 01:12
Evcil İguana 570 izlenme - 2 yıl önce Evcil iguana İsmi Buddy olan iguanayı tıpkı evcil bir köpek gibi çağıran sahibi, iguananın yanına gelmesiyle onu sevmeye başlıyor. Evcil iguana İsmi Buddy olan iguanayı tıpkı evcil bir köpek gibi çağıran sahibi, iguananın yanına gelmesiyle onu sevmeye başlıyor.
Korkudan Havaya Zıplayan Kedi 00:56
Korkudan Havaya Zıplayan Kedi 752 izlenme - 3 yıl önce Kedinin bu kadar korkanına az rastlanır
İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı Çok Komik 00:54
İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı Çok Komik 683 izlenme - 3 yıl önce Komedi arayanların mekanı :))) İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı Çok Komik, Komedi arayanların mekanı :))) Yavru kedi. Daha Fazla Komik Video İçin .
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atarsa! 00:30
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atarsa! 1.114 izlenme - 4 yıl önce İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atarsa!
İguana Gören Kedi Ne Yapacağını Bilemedi 00:55
İguana Gören Kedi Ne Yapacağını Bilemedi 905 izlenme - 4 yıl önce İguana Gören Kedi Ne Yapacağını Bilemedi
Telefondan Korkan Bukalemun 00:30
Telefondan Korkan Bukalemun 1.046 izlenme - 5 yıl önce Telefondan Korkan Bukalemun
Kocamın İguana İle İlişkisi Var 04:27
Kocamın İguana İle İlişkisi Var 727 izlenme - 3 yıl önce Kocasını İguana'dan kıskanan, 8 aylık evli ve cinsel ilişkisi bulunmayan ismini vermek istemeyen izleyiciyi yayına bağlanıyor.