Hoşgeldiniz!

iguana

Osuran İguana 00:09
Osuran İguana 222.426 izlenme - 3 yıl önce Osuran İguana Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Korkudan Kendini Kaybeden Kedi 00:56
Korkudan Kendini Kaybeden Kedi 26.410 izlenme - 3 yıl önce İgunalardan biriyle oynarken diğerini unutan kedi, diğer iguanayı fark edince öyle bir korkuyor ki...
Yan Gelip Yatan İguanalar 00:45
Yan Gelip Yatan İguanalar 6.087 izlenme - 8 ay önce Yan Gelip Yatan İguanalar Kendileri için hazırlanan özel koltuklarda oturan iki iguananın keyifli halleri.
Otoparktaki İguanaların Yemek Mücadelesi 00:27
Otoparktaki İguanaların Yemek Mücadelesi 852 izlenme - 2 ay önce Otoparktaki İguanaların Yemek Mücadelesi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
500 İguana'ya Yarenlik Eden Adam 00:30
500 İguana'ya Yarenlik Eden Adam 3.765 izlenme - 12 ay önce Ben saymadım tabi ki ama, söylentilere göre meksikalı abimiz amcamız dayımız bahçesinde beslediği 500 iguana ile beraber yaşadığı söyleniyor. Muz'la beslediği hayvanları hiç çekinmeden korkmadan beslediği'de söylentiler arasında.
İguana Ve Kedi Yavrusu 00:55
İguana Ve Kedi Yavrusu 7.686 izlenme - 3 yıl önce İguana Ve Kedi Yavrusu
ossuran iguana gördünüz mü? 00:06
ossuran iguana gördünüz mü? 9.055 izlenme - 6 yıl önce
Yumurtlayamayan İguanaya Sezeryanla Doğum 02:59
Yumurtlayamayan İguanaya Sezeryanla Doğum 2.729 izlenme - 3 yıl önce Marmaris ilçesinde yumurtlama güçlüğü çeken iguana, klinikte başarılı bir operasyonla sağlığına kavuşturuldu. Veterinerler, iguananın karnından 30 yumurta çıkardı. Marmaris’te bir veteriner kliniğinde 1,5 yaşındaki iguana başarılı bir ameliyatla sağlığına kavuştu. İguana, bir hafta önce iştahsızlık şikayetiyle veteriner kliniğine getirildi. Genel muayenesi yapılan Kezban adlı iguananın bakım şartları ve klinik bulguları değerlendirilerek ağızdan hazırlanan gıdalarla beslenmesine karar verildi. İguananın 5 gün içinde iştahsızlığın artması nedeniyle klinik bulgular, röntgen ve kan tahlillerin değerlendirilmesi sonucu yumurtlama güçlüğü teşhisi konularak ameliyata alındı. Ameliyatla karnından 30 yumurta çıkarıldı. AMELİYAT MARMARİS'TE GERÇEKLEŞTİ Ameliyat sonrası 1 hafta klinikte kalan iguana sağlığına kavuştu. Operasyonu yapan Veteriner Hekim Deniz Yosun, yaptığı açıklamada, “İguananın dehidrasyon ve iştahsızlığının iki haftadan fazla devam etmesi nedeniyle konservatif tedavi ve operasyon seçenekleri değerlendirilerek operasyon yapılmasına karar verildi. Marmaris’te bu ameliyatı başarıyla gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz” dedi. Uzman veterinerler, yumurtlama güçlüğünün sürüngenlerde oldukça sık karşılaşılan bir problem olduğunu ve doğal ortamında yaşamayan iguanaların yüzde 10'unu her yıl etkilediğini belirtiyor.
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu 00:55
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu 5.803 izlenme - 3 yıl önce İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu
Otoparktaki iguanaların Yemek Mücadelesi 00:27
Otoparktaki iguanaların Yemek Mücadelesi 348 izlenme - 2 ay önce İguana da olsa hayvan işte, rızkının peşinde... İguana Vikipedi_______________: İguana, tropikal iklimde yaşayan egzotik bir kertenkele türüdür. Ağaçlarda yaşayan iguanaların ortalama yaşam süresi 19-21 yıldır. Tümüyle otobur bir türdür; meyve, yaprak gibi bitkilerle beslenirler. Boyu çoğunlukla burnundan kuyruğuna kadar 1.3-2 metre. Erkek iguanalar dişilerine göre daha saldırgandır. Erkek iguanaların kendilerini koruma yöntemi kuyruğu kırbaç gibi sallamaktır. .
ossuran iguana gördünüz mü? 00:06
ossuran iguana gördünüz mü? 5.257 izlenme - 6 yıl önce
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atara! 00:25
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atara! 3.426 izlenme - 4 yıl önce yok artık daha neler diyeceksiniz
İbretlik Allah Diyen İguana 00:45
İbretlik Allah Diyen İguana 2.716 izlenme - 5 yıl önce
Sahibinin Üzerine Sıçan Iguana 01:05
Sahibinin Üzerine Sıçan Iguana 929 izlenme - 2 yıl önce Evde beslediği iguana ile video çeken kadın iguananın beklenmedik şekilde üzerine kaka yapmasıyla şaşkına dönüyor, bu arada ben de ilk defa görüyorum iguana kakası.
uyuyan adama iguana şakası :) 00:53
uyuyan adama iguana şakası :) 2.741 izlenme - 7 yıl önce uyuyan adama iguana şakası :)
iguana'  m yemek yerken vee kafes hali 04:28
iguana' m yemek yerken vee kafes hali 1.099 izlenme - 6 yıl önce iguana' m yemek yerken vee kafes hali
İguana yemek yerken 01:09
İguana yemek yerken 2.281 izlenme - 7 yıl önce İşte İguana böyle beslenir. tam benim t-rex'e yaptığım gibi bir salata yapmış sahibine bravo:-)
İguana Banyo Yaparken Osurdu 00:09
İguana Banyo Yaparken Osurdu 1.048 izlenme - 3 yıl önce İguana Banyo Yaparken Osurdu
Evcil İguana 01:12
Evcil İguana 502 izlenme - 2 yıl önce Evcil iguana İsmi Buddy olan iguanayı tıpkı evcil bir köpek gibi çağıran sahibi, iguananın yanına gelmesiyle onu sevmeye başlıyor. Evcil iguana İsmi Buddy olan iguanayı tıpkı evcil bir köpek gibi çağıran sahibi, iguananın yanına gelmesiyle onu sevmeye başlıyor.
Korkudan Havaya Zıplayan Kedi 00:56
Korkudan Havaya Zıplayan Kedi 737 izlenme - 3 yıl önce Kedinin bu kadar korkanına az rastlanır
İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı Çok Komik 00:54
İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı Çok Komik 644 izlenme - 2 yıl önce Komedi arayanların mekanı :))) İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı Çok Komik, Komedi arayanların mekanı :))) Yavru kedi. Daha Fazla Komik Video İçin .
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atarsa! 00:30
İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atarsa! 1.113 izlenme - 4 yıl önce İphone'dan Korkan İguana Çığlık Atarsa!
İguana Gören Kedi Ne Yapacağını Bilemedi 00:55
İguana Gören Kedi Ne Yapacağını Bilemedi 903 izlenme - 3 yıl önce İguana Gören Kedi Ne Yapacağını Bilemedi
Telefondan Korkan Bukalemun 00:30
Telefondan Korkan Bukalemun 1.044 izlenme - 4 yıl önce Telefondan Korkan Bukalemun
İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı 00:55
İguanadan Korkan Yavru Kedi Çıldırdı 504 izlenme - 2 yıl önce İguanalarla oynamaya çalışan yavru kedi iguanalardan birinin ani tepkisiyle çılgına döndü. Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...
İguana vs Kedi 00:16
İguana vs Kedi 240 izlenme - 1 yıl önce Muhtemelen oynamak için iguana ya da kertenkele ye (hepsi aynı işte) yaklaşan yavru kedinin efektlerle süslenmiş komik ve eğlenceli videosu. Kertenkele deyip geçmeyin :)
Kocamın İguana İle İlişkisi Var 04:27
Kocamın İguana İle İlişkisi Var 722 izlenme - 3 yıl önce Kocasını İguana'dan kıskanan, 8 aylık evli ve cinsel ilişkisi bulunmayan ismini vermek istemeyen izleyiciyi yayına bağlanıyor.
13 Yaşındayım Hepinizden Üstünüm (İguana İçerir) 02:12
13 Yaşındayım Hepinizden Üstünüm (İguana İçerir) 355 izlenme - 2 yıl önce 13 yaşında hepimizden üstün olan çocuğun iguana versiyonunu izliyoruz efenim. Öyle görünüyor ki bu geyiğinde suyu çıkacak.
Eşinin Yanında İguana İle Yasak Aşk Yaşayan Adam 03:12
Eşinin Yanında İguana İle Yasak Aşk Yaşayan Adam 402 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen programında bu konuyu ele almış. Gerçekten de ilginç bir olay. Kadının kocası iguana ile ilişkisi var. Eşi ile aynı hemde yaşadıkları bu yasak aşk eşinin canına tak etmiş ve boşanmak için programa katılmış. Derdini anlatırken avukatın çok normal hergün girdiği boşan davaları olayı gibi rahat rahat dinlmesi de gerçekten absürd bir olay.
Adanalı İguanalar (Keyif İçerir) 00:45
Adanalı İguanalar (Keyif İçerir) 113 izlenme - 9 ay önce Dünya Yıkılsa Kimin Umurunda.İguanalarımız Adanın Sıcağından Bunalınca Şöyle Bi Keyif Yapalaım Demişler.