Hoşgeldiniz!

iha

dEsIgN ihA™ tuNinG 06:05
dEsIgN ihA™ tuNinG 167.943 izlenme - 10 yıl önce dEsIgN ihA™ tuNinG
Herkesi Bulan Mucit 04:46
Herkesi Bulan Mucit 3.966 izlenme - 6 ay önce Amcama radyo dalgası 2 sopa ve bir fotoğraf verin herkesi bulsun. İşte teknoloji işte bilim.
Bayraktar TB2 Tarihi Atış Testinden Kesitler 01:45
Bayraktar TB2 Tarihi Atış Testinden Kesitler 5.520 izlenme - 10 ay önce Yaklaşık 1 yıldır süren çalışmalar sonucu ilk yerli İHA olan Bayraktar TB2, sonunda silahlandırıldı. İlk kez dün yapılan testte Roketsan’ın tank füzesi (UMTAS) yerleştirdiği Bayraktar TB2, 8 kilometre uzaklıkta bulunan hedefi 0 isabetle vurmayı başardı. Bir süredir UMTAS yüklü test sürüşleri yapan Bayraktar TB2’nin her iki kanadına 37.5 kilogram ağırlığında füzeler yerleştirildi. Dün saat 12:00 civarında havalanan Bayraktar TB2’nin vurması için alana 2x2 meter büyüklüğünde bir hedef paneli yerleştirildi. 14:30 sırasında atış için uygun pozisyonuna geçen Bayraktar TB2’deki lazer güdümlü füze, yerden 5 bin metre yükseklikte ve hedeften 8 kilometre uzaklıktayken ateşlendi. Ateşlenme sonucu füze, 2x2 metre büyüklüğündeki hedef panelini 0 isabet oranıyla vurmayı başardı. Bayraktar TB2’ye yerleştirilen milli füze UMTAS, aslında uzun menzilli bir tanksavar füze sistemi. 160 mm çapındaki UMTAS, yüksek teknolojisiyle tüm zırhlı savaş araçlarına karşılı etkili. En az 500 metre menzili olan UMTAS, en fazla 8 kilometre ötedeki hedefini vurabiliyor. Türkiye ABD, Çin, İsrail ve İran’ın ardından kendi silahlı İHA’sını üreten 5. ülke konumunda oldu. Silahlı İHA’lar arasında en bilinen operasyonel sistem, ABD’ye ait olan Predator ve Reaper’lar. İsrail ise Hermes adında bir silahlı İHA üretiyor. Çin, CH-3 isimli iki kanadında kısa menzilli AR-1 füzesinin yer aldığı silahlı İHA üretirken İran ise Shahed 129 adındaki silahlı İHA’sını 2013 yılından beridir seri olarak üretmeye devam ediyor. Açıklama alıntıdır.
İnsansız Hava Aracını Balyozla Yok Etmek 01:35
İnsansız Hava Aracını Balyozla Yok Etmek 3.267 izlenme - 11 ay önce Nusaybin'de "düşürüldüğü" iddia edilen üzerinde Türk bayrağı olan insansız hava aracının balyozlanarak parçalanılışı. İşte bunlar bu kadar barbar, o aracın malieyeti ne kadardır kim bilir.
Teröristlerin Zılgıt Altında İHA Parçalaması 01:35
Teröristlerin Zılgıt Altında İHA Parçalaması 5.880 izlenme - 10 ay önce Nusaybin de doçka atılarak vurulan insansız hava keşif aracının ydgh li teröristlerce, dramatik, ilkel bir öfkeyle parçalanışını izliyoruz.
Drone Uçururken Nirvana'ya Ulaşmak 04:29
Drone Uçururken Nirvana'ya Ulaşmak 3.515 izlenme - 7 ay önce Birçok takipçisi, hayranı ve sponsorları olan 26 yaşındaki FPV Drone yarışçısı Mr Steele yaptığı bu işte aşırı derecede uzmanlaşmış. Drone teknisyeni olarak çalışırken bugün oldukça ünlü bir pilot haline gelmiş.
Deprem Anı İha'nın Kamerasında 02:14
Deprem Anı İha'nın Kamerasında 6.957 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da yaşanan deprem İHA’nın güvenlik kamerasına böyle yansıdı Saat 12.25 sıralarında meydana gelen 6.5 büyüklüğündeki deprem İhlas Haber Ajansı (İHA)’nın güvenlik kameralarına saniye saniye böyle yansıdı. Yaklaşık 15-20 saniye süren deprem sırasında içeride küçük bir panik yaşandığı gözlerden kaçmadı.
honda cıvıc type'r 03:28
honda cıvıc type'r 18.157 izlenme - 9 yıl önce design by iha..
İnsansız Hava Aracı ANKA 03:35
İnsansız Hava Aracı ANKA 2.896 izlenme - 1 yıl önce Anka, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TUSAŞ) tarafından geliştirilen İnsansız Hava Aracıdır. Kalleşler bu araçla izleniyor ve yine leşleri bu araçla sayılıyor.
Termenatör 04:36
Termenatör 1.794 izlenme - 1 yıl önce Terme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından 9.Uluslararası Robot Yarışması için üretildi. Yarışmada 2. olmuştur. Projede ekibi: Danışman Öğretmen-Ramazan İnan Öğrenciler: Özkan Şahin- Oktay Bozkurt Özellikleri: *İha destekli *Robotik kol 6 yönlü *Yakıcı lazer sistemi *Kamera sistemi 3 adet *Goggle gözlükle ve ekranlı takip sistemi *Delme sistemi *Delme sistemine bağlı olarak endoskopik yılan kamera *Ses sistemi donanımı *Uydu bağlantısı gps ve osd sistemi *Android cep telefonu kontrollü *Aydınlatma sistemi
Torpil`in Çocuklar Üzerindeki Etkisi 01:04
Torpil`in Çocuklar Üzerindeki Etkisi 1.479 izlenme - 2 yıl önce Ya aga, biz de çocuk olduk, şimdi olsa yine oluruz yani ama bu şekilde eğlenemedik biz. Karınca yuvalarına torpil koyup patlatmışlığımız çok oldu ama bu derece bir aksiyonu gerçekten yaşamadık. Çocuklar kamerayı görüp mü böyle eğleniyorlar, yoksa normal tarzları mı çözemedim. Ama her iki şekilde de imrendim. Şimdi olsa da oynasak, patlatsak, eğlensek, tombi yesek...
Bayraktar İHA Teröristleri Etkisiz Hale Getirdi 00:35
Bayraktar İHA Teröristleri Etkisiz Hale Getirdi 80 izlenme - 1 ay önce Hakkari'nin Buzul Dağları bölgesinde silahlı insansız hava aracı Bayraktar ile tespit edilen 6 terörist etkisiz hale getirildi.
Türk Polisine Dünya Rekortmeni İHA! 06:59
Türk Polisine Dünya Rekortmeni İHA! 447 izlenme - 1 yıl önce Savunma Sanayi Müsteşarlığı İnsansız Hava Aracı, zırhlı araç ve bomba imha robotu tedariki için harekete geçti. Savunma Sanayi Müsteşarlığı (SSM), İnsansız Hava Aracı, zırhlı araç ve bomba imha robotu tedariki için sözleşme imzaladı. SSM'nin Emniyet Genel Müdürlüğü'nün ihtiyacı nedeniyle sözleşme imzaladığı Taktik İnsansız Hava Araçları, 2014 Haziran ve Ağustos aylarında yaptığı deneme uçuşlarında 27 bin feet irtifa ve 24 saat 34 dakika havada kalma süresiyle kendi sınıfında dünya rekorunun sahibi. Yüzde 93'ü yerli üretim olan, yüzde 100'ü ise milli ve Türk mühendisliği ürünü olan taktik İHA'lardan 2 adet sipariş verildi. Ayrıca SSM, Baykar Makina üretimi olan İHA'ların yanında, Aselsan tarafından geliştirilen 16 adet hafif zırhlı araç ve 100 adet de Bomba İmha Robotu için sözleşme imzaladı.
Suriye'de Yeni Doğan Bebeğin Allah Demesi (İbretlik) 00:56
Suriye'de Yeni Doğan Bebeğin Allah Demesi (İbretlik) 1.234 izlenme - 2 yıl önce ulan bebek bu yahu bildiğin buz gibi ıngaaa da ıngaa işte. heaa kaldı ki videoda fotomontaj biraz zor olur zaten pek sevgili iha spikerisi. offf yıl oldu 2014 halen mi ibretlik allah diyen videoları yaaa
Günün Önemli Gelişmeleri 02:59
Günün Önemli Gelişmeleri 1.691 izlenme - 3 yıl önce
dj rakipsiz feat tripkolic nakris İha uzak bi yerd 02:54
dj rakipsiz feat tripkolic nakris İha uzak bi yerd 3.125 izlenme - 7 yıl önce
Falcon 9 Roketini iha ya da Ufo'nun Düşürmesi 01:17
Falcon 9 Roketini iha ya da Ufo'nun Düşürmesi 52 izlenme - 2 ay önce SpaceX firmasının Falcon 9 roketi, Cape Canaveral üssünde test sırasında patlamıştı. Uzaya İsrail yapımı Amos-6 uydusunu götürmeyi hedefleyen roketin, Facebook'un Afrika'ya hızlı internet sağlamak için uzaya göndermeyi planladığı uydunun imha olması akıllara uzaylıların ya da başka devletlerin Afrikalıları çekemediğini getirmiş.
Füzeli Yerli İHA (Bayraktar) Göğsümüzü Kabarttı 00:52
Füzeli Yerli İHA (Bayraktar) Göğsümüzü Kabarttı 249 izlenme - 10 ay önce Yerli İnsansız Hava Aracı, ilk atış testini başarıyla geçti. Her biri 37,5 kilogram ağırlığındaki iki Uzun Menzilli Tanksavar füzesi taşıyan Yerli İnsansız Hava Aracı ‘Bayraktar’, 8 kilometredeki hedefe yer kontrol merkezinden verilen kumanda ile atış yaptı. Beş bin 300 metre yükseklikte ateşlenen füze, atış sahasındaki 2 metrelik hedef panosunu tam isabetle vurdu.
Bayraktar İHA Gökyüzünde 02:23
Bayraktar İHA Gökyüzünde 49 izlenme - 2 ay önce Türkiye'nin ilk milli silahlı insansız hava aracı "Bayraktar" görev uçuşlarına başladı. Milli mühimmatla uçuş yapan bayraktar İHA'ya ilk görevinde yüklenen roketin üzerinde dikkat çeken bir mesaj yer aldı. Roketin üzerinde 15 Temmuz darbe girişimi gecesi FETÖ'cü Semih Terzi’yi öldürdükten sonra şehit düşen Ömer Halis Demir’in ismi yer aldı.
Özgecan Aslan Şarkısı (İHA Haber Ajansı Röportaj) - Asi StyLa 02:35
Özgecan Aslan Şarkısı (İHA Haber Ajansı Röportaj) - Asi StyLa 511 izlenme - 2 yıl önce asi styla özgecan aslan asi styla özgecan aslan şarkısı özgecan aslan haberleri asi styla iha haber ajansı asi styla röportaj
aykan ft. nakris iha & ego bitsede bitmez askimiz 02:34
aykan ft. nakris iha & ego bitsede bitmez askimiz 2.091 izlenme - 7 yıl önce
Bu Köpeğin Bedeli, 25 Koyun Artı Otomobil! | Sivas Kangalı 01:18
Bu Köpeğin Bedeli, 25 Koyun Artı Otomobil! | Sivas Kangalı 526 izlenme - 2 yıl önce Bu Köpeğin Bedeli, 25 Koyun Artı Otomobil! | Sivas Kangalıbu Köpeğin Bedeli, 25 Koyun Artı Otomobil! | Sivas Kangalıbu Köpeğin Bedeli, 25 Koyun Artı Otomobil...
Validebağ’dan Bal Dudağın Uzaklaştırılması - İHA 02:49
Validebağ’dan Bal Dudağın Uzaklaştırılması - İHA 539 izlenme - 2 yıl önce Validebağ Korusu’nda cami inşaatının yapıldığı alanın önünde bekleyen eylemciler, olay yerine gelen sakallı ve cübbeli iki şahsa tepki gösterdi.
Simit Zammı Yüzünden Dayak Yemek 04:59
Simit Zammı Yüzünden Dayak Yemek 521 izlenme - 2 yıl önce Edinilen bilgiye göre, Tire ilçesinde Umut Simit Fırını'nda M.E (43) ile C.A (22) adlı müşterilerle fırın sahibi Gökhan Beyde(28) arasında simit zammı yüzünden kavga çıktı. Müşteriler tarafından feci şekilde dövülen Beyde'nin yarılan kafasına hastanede 9 dikiş atıldı. Birbirlerinden şikayetçi olan taraflar Tire Emniyet Müdürlüğü'nde ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.Fırıncı Gökhan Beyde, “Her zaman olduğu gibi iş ortağım Asil Yazıcı (24) ile birlikte fırında çalışıyorduk. Başta her şey yolunda gidiyordu. Müşteriler, M.E ile C.A içeriye girdikten sonra 50 kuruş olan simidi niye 75 kuruşa sattığımızı sordu. Bizler de bağlı bulunduğumuz meslek odasının artan maliyetler yüzünden zam yapmak zorunda kaldığını söyledik. Tatsızlık çıkmasın diye aldıkları simitlerin üzerine 2 tane simidi daha kendilerine hediye etmek istedim. Onlar ise bana küfürle karşılık verdi. Münakaşa kısa sürede itiş kakışa dönüştü. Onları fırından dışarıya çıkartıp, kavgayı sonlandırmak istedim” dedi.Fırını terk eden müşterilerin öfkelerine hakim olamayarak, olaydan yaklaşık 15 dakika sonra yanlarında getirdikleri av tüfeği ve balta ile tekrar fırına geldiklerini iddia eden Beyde, “İçlerinden biri av tüfeğini bana doğrultup, 3 kez tetiği çekti. Ancak büyük bir şans eseri tüfek ateş almadı. Canımı kurtarmak için fırının önünde duran odunlardan birini alıp, kendimi savunmak istedim. O sırada diğer kişi ise elindeki baltayla kafama vurdu. Canım çok acımasına rağmen iş ortağım Asil Yazıcı'nın yardımıyla ateş almayan tüfeği saldırganların elinden alarak, kırdım. Sonra da onları işyerimizden kovaladık. Başımda ise büyük bir yara oluştu. Çok kan kaybettiğim için fırının önünde yere yığılıp, kaldım. Olay yerine çağırılan ambulansla Tire Devlet Hastanesi götürüldüm ve başıma 9 dikiş atıldı. Yaşananlara bir anlam vermiyorum. Simide zam yapan bizler değiliz. Bağlı bulunduğumuz meslek odasının kararını uygulamak zorundayız. Bize kalsa zam yapmazdık” şeklinde konuştu. İHA
Rokete Kafa Atan İnsansız Hava Aracı 01:07
Rokete Kafa Atan İnsansız Hava Aracı 501 izlenme - 1 yıl önce 2008 Güney Osetya Savaşında Mig 29 tarafından vurulup kendi sonunu kaydeden insansız hava aracının iç burkan görüntüleri.Bu kayıpla gürcistan hava kuvvetleri 4 uçaklık filosunun yüzde yirmibeşini kaybetmiştir.
Test Sürüşünde Kaza Yapan Yüksek Hızlı Tren 00:44
Test Sürüşünde Kaza Yapan Yüksek Hızlı Tren 487 izlenme - 2 yıl önce İstanbul-Eskişehir arası yapımı devam eden ve kısa süre içinde kullanıma açılacak olan Yüksek Hızlı Tren, (YHT) test sürüşü yaptığı sırada Dilovası'nda kaza yaptı.
Dünyanın 5 Süperi - Süper Uçaklar 05:05
Dünyanın 5 Süperi - Süper Uçaklar 491 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın 5 süperi.Bugün sizlere süper uçaları tanıtacağım.Tanıtacağım uçaklar ; Antonov An-225 , Lockheed SR-71 Blackbird , Airbus A380 , İHA – İnsasız hava aracı yada diğer adıyla drone.İyi seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv
Enrique Iglesias sahnede İHA'yı yakalamaya çalışınca eli kesildi 00:15
Enrique Iglesias sahnede İHA'yı yakalamaya çalışınca eli kesildi 253 izlenme - 1 yıl önce İspanyol şarkıcı Enrique Iglesias Meksika'da 12 bin kişiye konser verirken seyircileri görüntüleyen İHA'yı (insansız hava aracı) tutmaya çalışınca , ünlü şarkıcının iki parmağı kesildi. Kanlar içinde kalan şarkıcıya sahne kenarında ilk müdahale yapıldı. Enrique Iglesias konserde uzaktan kumandalı kamerayı tutmaya çalışınca talihsiz bir kaza geçirdi. Eli çeşitli yerlerden kesilen ünlü şarkıcı konserine devam etti. İlk müdahale yapılmasına rağmen beyaz tişörtü ve elindeki sargı bezi kırmızıya bulanan Iglesias konseri tamamladıktan sonra uçakla Los Angeles'taki bir hastaneye kaldırıldı.
Portekiz Donanmasının Übersonik İHA'sı 00:06
Portekiz Donanmasının Übersonik İHA'sı 471 izlenme - 2 yıl önce portekiz donanması yeni insansız hava aracını yani drone'unu tanıtmış basın mensuplarına. keşke kayıt bu kadar kısa olmasaydı diyeceğim ama eminimki herhalde bir kaç dakikalık bir south park sessizliği olmuştur akabinde.
Türk İşi Çözüm - Asansör Tuvalet 02:03
Türk İşi Çözüm - Asansör Tuvalet 360 izlenme - 2 yıl önce Yine Karadeniz bölgesi yine ilginç bir buluş.Bartın'da açtıkları kafenin lavabosu ve tuvaleti olmayınca çözüm arayan cafe sahibleri çözümü 20 senedir çalışmayan asansörü tuvalet haline getirerek bulmuşlar.Tabi canım katlara çıkmak için merdivenleri kullansınlar asansörde neymiş.