Hoşgeldiniz!

ihale

C . İnşaat'ın  300 Milyon Dolar Vergi Borcunun Silinmesi 01:03
C . İnşaat'ın 300 Milyon Dolar Vergi Borcunun Silinmesi 16.501 izlenme - 2 yıl önce İktidar, cengiz inşaat'ın bugünkü kurdan hesaplarsak 900 trilyon vergi borcunu bir kalemde silmiştir.aynı devlet ülkenin bunalımdaki işsiz gencinden GSS adı altında para koparmaya çalışıp, ödediğin faturaların yarısından fazlasını vergi adı altında toplayan devlettir. bütçe görüşmeleri kapsamında HDP'li Altan Tan "Cengiz İnşaat’ın 900 milyonluk vergi silinmesine yönelik Meclis araştırması" önergesi vermiş bu önerge AKP'lilerin oyuyla reddedilmiştir Maliye Bakanı Mehmet Şimşek vergi sıfırlaması sorusuna "bunun bir mahremeti vardır size açıklayamayız" cevabını verdi ayrıyeten tarihe not düşülsün milletin boğazından Cengiz İnşaat'a yapılan bu kıyağın hesabını soracak önergeye MHP çekimser oy kullanmıştır.yani hesap sorulmaması yönünde oy vermiştir.MHP'nin bir an önce partiyi tasfiye edip AKP'ye katılması gerekir.çünkü birbirinden farkı.
Aziz Yıldırım vs Göksel Gümüşdağ 02:23
Aziz Yıldırım vs Göksel Gümüşdağ 5.218 izlenme - 12 ay önce Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Göksel Gümüşdağ'ın NTVSpor'da yaptığı açıklamalara canlı yayına bağlanarak cevap verdi.
güvercin ihalesi 2 - yalihan71.tr.gg 01:56
güvercin ihalesi 2 - yalihan71.tr.gg 10.311 izlenme - 8 yıl önce sitelerde güvercin ihalesine bekleriz salı ve pazar günleri akşam 830 da adil beyin dernekte - yalihan71.tr.gg
güvercin ihalesi 1- yalihan71.tr.gg 01:52
güvercin ihalesi 1- yalihan71.tr.gg 6.190 izlenme - 8 yıl önce sitelerdeki iahaleden görüntü salı ve pazar 8,30 da
Deli Yürek - Yusuf Miroğlu Yasaları ( Ona göre... ) 02:32
Deli Yürek - Yusuf Miroğlu Yasaları ( Ona göre... ) 6.780 izlenme - 2 yıl önce senin Allah'ına kurban yusuf nidalarını ardına getiren cazibesiyle, ardı ardına sıralanan delikanlının el kitabı tadında, tv başında yeni bölüm damgasıyla izlendikten sonra "allah bea" dedirtmiş nadir gaza getiren yasalar öbeği..
Muğla Güvercin Mezatı İhalesi 01:38
Muğla Güvercin Mezatı İhalesi 3.021 izlenme - 4 yıl önce Muğla Güvercin Mezatı İhalesi
güvercin ihalesi mezat ender sunum.burhan erkan 06:52
güvercin ihalesi mezat ender sunum.burhan erkan 4.413 izlenme - 7 yıl önce
Motora Bağlayan İhaleci - Gerçek Rap 01:14
Motora Bağlayan İhaleci - Gerçek Rap 2.544 izlenme - 3 yıl önce İhaleyi yöneten abimiz rap söylercesine yardırıyor. Arkaya da müziği verince gerçek bir rap parçası olmuş.
taklacı güvercin 2 - yalihan71.tr.gg 04:41
taklacı güvercin 2 - yalihan71.tr.gg 9.375 izlenme - 7 yıl önce 1 yaşında güvercin,2010 yılı guvercin uçuşu
İzmit güvercin mezatı 00:11
İzmit güvercin mezatı 6.582 izlenme - 8 yıl önce daha fazlası için www.tuzlaguvder.com
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder 02:42
Çizgi Film - İş Makineleri - Greyder 3.968 izlenme - 2 yıl önce Çocuklaar siz hiç greyder gördünüz mü. Şehirlerin her yeri beton olduğu için çok nadir şehirde çalışrlar. Çünkü greyderler toprak kürümek, aktarmak ve kazımak için çalışır. Bazende ormanı yada arsayı bitki köklerinden arındırmak için çalışırlar. Çok Harikadır greyderler. Bebetürkümüzün greyderide size sayıları saymasını öğretecek. Hadi onunla oynamayı deneyelim. . -
Muğla Güvercin Mezat'ı İhalesi 01:38
Muğla Güvercin Mezat'ı İhalesi 1.222 izlenme - 4 yıl önce Muğla Güvercin Mezat'ı İhalesi
Canan Şimşek - İhale 04:10
Canan Şimşek - İhale 1.411 izlenme - 3 yıl önce Canan Şimşek - İhale (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri: Söz - Müzik: Berk Telkıvıran & Görkem Oker Düzenleme: Burak Buluç İHALE (2014 / ARPEJ YAPIM)
Kara Para, Rüşvet, İhaleye Fesat Karıştırmak 07:37
Kara Para, Rüşvet, İhaleye Fesat Karıştırmak 1.050 izlenme - 4 yıl önce KARA PARA, RÜŞVET, İHALEYE FESAT KARIŞTIRMAK Geçtiğimiz yılın Mart ayında başlayan bu soruşturma kapsamında 28 dev ihalede toplam 100 milyar dolar kamunun zarara uğratıldığı iddia ediliyor. Soruşturmanın merkezinde Recep Başbakan Tayyip Erdoğan'ın yakın çevresindeki iş adamı ve kamu görevlileri var. Ankara Savcısı Hakan Büyükabacı'nın "rüşvet ve ihaleye fesat karıştırmak" suçlamalarıyla incelediği Devlet Demiryolları 1'inci ve 2'inci Bölge Müdürlüğü ile Yüksek Hızlı Tren Müdürlüğü ihalelerinden de AKP iktidarının akçeli işleri çıktı. HIZLI TREN İHALELERİNDE ŞOK İDDİA Başbakan Erdoğan'ın yakın çevresinin soruşturulduğu dosyada; TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman ile birlikte bölge müdürleri ve daire başkanlarının da aralarında olduğu 16 üst düzey kamu görevlisi şüpheli olarak yer alıyor. FERİBOT İHALESİ DE DOSYADA Van Gölü Feribot Müdürlüğü'ndün 120 milyon liralık "feribot alım ve bakım, onarım" ihalesinin iptal edilmesine karşın, Genel Müdür Karaman'ın talimatıyla firmanın işe devam ettiği tespit edildi. İddiaya göre bu işlem için 1 milyon lira rüşvet alındı. Edinilen bilgiye göre soruşturmadaki iddialar; teknik ve fiziki takip ile delillendirildi. "AMİRİNE HABER VER" DÜZENLEMESİ ORTAYA ÇIKARDI İstanbul'daki yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının Adli Kolluk Yönetmeliği'nin değiştirilmesiyle soruşturmanın deşifre olduğu öne sürüldü. İddiaya göre; AKP hükümeti dosyanın savcı Hakan Büyükabacı'dan alınarak Ankara Başsavcıvekili Harun Kodalak'a aktarılması için girişimlerde bulundu. GEÇEN HAFTAKİ OPERASYONDAN KAT BE KAT BÜYÜK “İstanbul Çağlayan’daki adliye koridorları toz duman. Ama önce soruşturmaya ait detayları aktaralım. Bu yolsuzluk operasyonu geçen hafta başlayan operasyonla ilgili değil ama ondan kat be kat büyük. Kara para, rüşvet ve ihaleye fesat karıştırıldığı iddiasıyla bir soruşturma var. Soruşturma geçtiğimiz yılın mart ayında başlatılmış. 28 büyük ihalede toplam 100 milyar dolar kamunun zarara uğratıldığı iddia ediliyor.
Canan Şimşek - İhale 04:10
Canan Şimşek - İhale 570 izlenme - 3 yıl önce Canan Şimşek - İhale (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri: Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Söz - Müzik: Berk Telkıvıran & Görkem Oker Düzenleme: Burak Buluç İHALE (2014 / ARPEJ YAPIM)
2010 taklacı güvercin 1 - yalihan71.tr.gg 00:26
2010 taklacı güvercin 1 - yalihan71.tr.gg 1.661 izlenme - 7 yıl önce yalihan71.tr.gg
Karaçayır Köyü Kelkit 04:18
Karaçayır Köyü Kelkit 402 izlenme - 4 yıl önce Çayırdaki Ağaçların İhalesi 2014-05-11 23:53:47 günü yakupgunduz kanalına yüklediğim 'Karaçayır Köyü Kelkit' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/yakupgunduz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kendisini 800 Bin Lira Dolandıran Teknisyeni Kaçırıp Ağır Yaraladı 00:44
Kendisini 800 Bin Lira Dolandıran Teknisyeni Kaçırıp Ağır Yaraladı 24 izlenme - 2 ay önce Kendisini 800 bin lira dolandıran teknisyeni kaçırıp ağır yaraladıİSTANBUL - Diyarbakır'da bir hastanede çalışan teknisyene medikal ihalelerine girme karşılığında 800 bin lira veren adam, kendisini dolandırarak ihalelere sokmayan ve parayı geri vermeyen teknisyeni, İstanbul'da darp ederek kaçırdı.
 Motora Bağlayan İhaleci - Gerçek Rap 01:14
Motora Bağlayan İhaleci - Gerçek Rap 404 izlenme - 4 yıl önce İhaleyi yöneten abimiz rap söylercesine yardırıyor. Arkaya da müziği verince gerçek bir rap parçası olmuş.
İhale 01:49
İhale 237 izlenme - 6 yıl önce
Canan Şimşek - İhale 04:10
Canan Şimşek - İhale 351 izlenme - 3 yıl önce Canan Şimşek - İhale (Video Klip) 2014 Şarkı Sözleri ; Bitmez Sandım Korkular Kalbimi Kaç Kere Sordular Bir Tesadüf Kandım Umutlara Beni Yordular Yıllar mı Gördü Yıllar mı Bilemiyorum Ruhum mu Öldü Hayattan Zevk Alamıyorum Şarkılar mı Değişti Sözler mi Yanlış Anlaşılan Manası Olmayan Anlamsız Söze Kaldı Kaç Kere Denedik Engel Mesafe Kime Kalıyor En Büyük İhale Sona Geldik Masum Hikaye Sonu Seçtin Sen En Nihayet
İhaleye Fesat Karıştırmanın Püf Noktaları! 05:35
İhaleye Fesat Karıştırmanın Püf Noktaları! 254 izlenme - 4 yıl önce "Allah", "Hayırlısı", "İnşallah" sözcükleriyle ihaleye fesat karıştırma konuşması yapmak hangi dini vecibenin yerini tutuyor acaba?
Isparta’lı Piyanist  Ardıçtandır Kuyularının Kovası Sıtkı Hanlıoğlu Isparta Valiği Ve Personeli İçin 05:13
Isparta’lı Piyanist Ardıçtandır Kuyularının Kovası Sıtkı Hanlıoğlu Isparta Valiği Ve Personeli İçin 604 izlenme - 3 yıl önce Isparta Türkülerini Piyano Sesleri İle Dinlediniz mi?. . Isparta’lı Genç Piyanist Güneş, Isparta Vali Yardımcımız Bekir Sıtkı HANLIOĞLU için Çaldı ve Söyledi Güneş Yakartepe, " Ardıçtandır Kuyularının Kovası " türküsünün Piyano Armoni Notalarını Yazdı, Kuyruklu Piyano Çaldı ve Söyledi. Vokalist Burcu Ona Sesiyle Eşlik Etti. Isparta Türküleri Solo Piyano Serisi: 6 Sevgi ve Saygılar... Çok Sevilen Türküleri Piyano İle Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Umarım Hoşunuza Gider.. Değerli Eleştirileri Ve Yorumlarınızı Bekliyorum. Özkan Ardıçtandır Kuyularının Kovası Enstrümanı Isparta Türkü 1 HD Film Memleket Halk Yöre Bölge THM Halk Müziği Turku Klasik Kemençe Piyano Piyanist Kemence Ezgi Türkçe Muziksiz ilahiler Super ilahi Piyano Düeti Neyzen İLAHİSİ İlahiler Neredeyim Isparta Hakkında. İlçeler İlçeler Merkez İlçe Aksu Atabey Eğirdir Gelendost Gönen Keçiborlu Senirkent Sütçüler Şarkikaraağaç Uluborlu Yalvaç Yenişarbademli Ardıçtandır kuyuların kovası Suya koyvermiyor kızın gavur anası Ne ettim de aldandım Allahından bulası Dolandım dağları kar bulamadım Halime münasip yar bulamadım Uzun olur kuyuların zinciri Kıymetli olur Aşalı'nın inciri Salıverin oğlanların gencini Dolandım dağları kar parça parça Aşalım geliyor el çırpa çırpa Kaynak Yöre: Isparta Notasi: Ardıçtandır Kuyuların Kovası Vali Yardımcısı B.Sıtkı HANLIOĞLU Bağlı Kurumlar Özgeçmiş A. CUMHURBAŞKANLIĞI GENEL SEKRETERLİĞİ B. BAŞBAKAN VE BAŞBAKAN YARDIMCILARI * Devlet Personel Başkanlığı * İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI * Teftiş Kurulu Başkanlığı * Araştırma ve Etütler Merkezi Başkanlığı (AREM) * Kaçakçılık, İstihbarat, Harekât ve Bilgi Toplama Dairesi Başkanlığı D. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI * İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü iş ve işlemleri E. VALİLİK * İl Jandarma Komutanlığı * İl Emniyet Müdürlüğü * İl Emniyet Komisyonu Başkanlığı * İl Polis Disiplin Kurulu Başkanlığı * İl Trafik Komisyonu Başkanlığı * Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı * Firar, Bakaya ve Yoklama Kaçaklarını Tespit ve Takip Komisyonu F. Kendisine bağlı kurumlarla ilgili kurul ve komisyonlara başkanlık etmek. G. İlgili veya bağlı birimlerin teknik nitelikteki basın açıklamalarının koordinasyonu H. Vali tarafından verilen iş ve işlemler Adet, Gelenek ve Görenekler Düğün: Düğün genellikle üç gün sürer. Düğünden bir hafta on gün önce hazırlıklara başlanır. Düğün yemekli ve çalgılı olacaksa aşçı ve çalgıcılar tutulur. Kız tarafı, kız için elbiseler ve kumaşlar beğenir, oğlan tarafı, bunların masraflarını karşılar. Köylerde yapılan düğünlerde oğlan tarafı okucu (okuyucu) çıkararak düğün gününü duyurur. Eskiden düğünler şu şekilde yapılırmış: Yük Yığma: Oğlan evinin aldığı sandık, yaygı, giysi, takı gibi hediyeler Pazar günü davetlilere sergilenirmiş. Bunlardan geline ilişkin olanlar akşam gelin sandığına, öbürleri de başka sandıklara konarak kız evine gönderilirmiş. "Yük Yığma" denilen bu sandıkları getirenlere kız evinin büyükleri çeşitli hediyeler verirmiş. Tel Hamamı: Oğlan evi Pazartesi sabahı yakındaki hamamlardan birini kiralarmış. Misafirler kapıda karşılanır, gelenlere uygun yerler gösterilir, sabun ve kına verilirmiş. Gelin gelince def ve dümbeleklerle yıkanma yerine geçilirmiş. Gelin yıkandıktan sonra saçı örtülür, zülüf kesilirmiş. Pide, meyve, çerez sunulur ve misafirlere akşam kınaya beklendikleri bildirilirmiş. Kına yakılmasından sonra "çekici" denen kadın gelinin yakınlarından birini kaldırarak oyunu açarmış. Gelin Hamamı: Çarşamba günü öğleden akşama kadar sürermiş. İki tarafın misafirleri katılırmış. Gelinin kınası misafirler dağıldıktan sonra yakılırmış. Bu sırada yalnız çok yakın akrabalar gelinin yanında bulunur, el ve ayaklarına kına yakarlarmış. Kimi yerlerde de evlendiğinin anlaşılması için güveyin avuç içine de kına yakılırmış. Oğlan evinde düzenlenen kına gecesi yörede "semah gecesi" diye adlandırılırmış. Gelin Çıkarma: Oğlan evinin büyükleri önde, öbür davetliler arkada olmak üzere (kimi yerlerde güveyi de yanlarına alarak) Perşembe sabahı kız evine gidilirmiş. Gelin Ertesi: Gerdekten sonraki üç gün yörede "gelin ertesi" diye adlandırılırmış. Dost ve akrabalar gelini ziyaret eder, kutlarlarmış. Köylerde ve kasabalarda bazı değişikliklerle varlığını sürdüren bu gelenekler, merkez şehirlerde büyük ölçüde bırakılmıştır. Çağrılar "Okucu" yerine davetiyelerle yapılmakta, nişan ve düğün törenleri salonlarda ve açık alanlarda düzenlenmektedir. Hamam törenleri ise tamamen canlılığını kaybetmiş durumdadır. Düğünün son günü dolan Pazar gününe "gelin çıkarma" denir. Öğle namazını müteakiben gelin oğlan tarafının misafirleriyle birlikte kız evine gelinerek alınır. Gelin bir hoca nezaretinde dua edilerek kız evinden alınır ve arabaya bindirilir. Gelin küçük yerlerde bir caminin etrafında dolaştırılarak oğlan evine getirilir. Şehir merkezlerinde ise arabalarla bir şehir turu atıldıktan sonra oğlan evine gelinir. Gelin arabadan inerken ve oğlan evine girerken güvey cebinden para ve şeker çıkararak havaya saçar ve etrafta bulunan herkes bundan almaya çalışır. Gelin eve geldikten sonra kadın misafirler gelinin evine çıkarak evi gezmeye başlarlar. Gelinin eşyalarını ve çeyizlerine bakarlar. Daha sonra misafirler dağılır. Yatsı namazından sonra güvey, arkadaşları tarafından gelin evine getirilerek gerdeğe sokulur. Pazartesi günü gelinin evinde "Erte" denilen bir eğlence tertip edilir. Düğünden bir veya birkaç gün sonra yeni evliler kız evine el öpmeye giderler. Bir hafta sonra da kız ve oğlan evi birbirlerine yemekli davet verirler. 5. HAC GELENEKLERİ Günümüzde hacca uğurlama şekilleri ve karşılama adetleri eskiye göre değişikliklere uğramıştır. Hacca gitmeden bir hafta - 15 gün önce hacı adaylarına herkes, dilediği şekilde hediyeler verir. Ayrıca hacı adaylarının akrabaları, gidişten bir ay öncesinden itibaren onları yemeğe çağırmaya başlarlar ve Hacı Yemeği verirler. Hacılar Isparta'da Ulu Camii'nin önünde toplanarak otobüslere bindirilir. Hacılar ihramlarını giymiş bir vaziyette giderler. Otobüs ve arabaların üzerine Türk Bayrakları asılır. Hacılar hacdan döndüklerinde havaalanında karşılayanlar olduğu gibi, şehirde, Ulu Camii önünde de karşılamaya gelenler olur. Hacı evine geldiğinde hacı ziyaretlerine gidilir. Gelenlere zemzem takımı içinde zemzem suyu ile hacı yağı ve hurma ikram edilir. Genellikle akşam yapılan bu hacı ziyaretlerinde gelenlere gümüş yüzük, tespih ve takke gibi hediyeler verilir. Hacılar yaklaşık 10 veya 20 gün sonra varlıklarının durumuna göre "Hacı yemeği” verirler. 6. ÖLÜMLE İLGİLİ GELENEKLER Bir kişi ölünce dini vecibelere göre defnetme işlemleri başlar. Şayet ölünün yakınları, şayet ölenin yakınları uzakta iseler ölü gömülmez, bekletilir. Bütün aile yakınları ve akrabaları tarafından "katmer" edilir. Baş sağlığına gelenlere ikram edilir. Cenaze tabuta konulduktan sonra genellikle tabutun üstüne halı konulur, daha sonra bu halı bir camiye gönderilir. Cenaze defnedip gelenlere pide ayran veya mahalli yemeklerden pişirilerek yedirilir. Ölüm gününü takip eden bir hafta veya on gün çeşitli yemeklerle birlikte akşam yemeğini yemeğe gelirler. Ölenin yedinci günü pişi yapılır, komşulara dağıtılır. 52. günü de mevlidi şerif okutularak yemek verilir. 7. BAYRAM GELENEKLERİ Yöre halkı dini örf ve adetlerine çok bağlıdır. Bilhassa üç ayların girişiyle oruç ve namaz ibadetlerinde, hayır, hasenat işlerinde artmalar olur. Mübarek günlerde topluca mahalle camilerine gidilir. Evlerde ise "geçe bekleme” adı verilen ibadetler yapılır. Yine mübarek günlerde şehir merkezlerinde kandil simitleri satılır. "Arasta" denilen yerlerdeki esnaflar, bir araya gelerek ortaklaşa irmik helvası yaptırıp sokak başlarında hayır için dağıtırlar. Arife günü veya bayram namazından çıktıktan sonra mezarlıklara gidilir, geçmişlerin ruhuna fatihalar okunur. Ramazan boyunca herkes oruç ve namaz ibadetlerini yapmaya çalışır. Kurban bayramlarında yine mezarlıklara gidilir ve yakın akrabalardan başlamak üzere bayram ziyaretleri yapılır. 8. MEVSİMLİK BAYRAMLAR Yörede mevsimlik bayram olarak Nevruz ve Hıdrellez bayramları kutlanır. Nevruz kutlamaları daha çok Alevi-Bektaşi inancına bağlı topluluklarda cem yapılarak kutlanmaktadır. Hıdrellez gecesi (5 Mayıs'ı 6 Mayıs'a bağlayan gece)nde ise birtakım niyetler tutulur. Bolluk, bereket, kısmet, şans, sağlık ve sıkıntılardan kurtulmak şeklinde birtakım dilekler tutularak, Hızır tarafından bunların gerçekleşmesi dilenir. Isparta'da hıdrellezin kutlandığı hemen her yerde kır ve yeşillik alanlara gidilerek piknikler yapılır. Yemekler yenilerek eğlenilir ve sohbetler yapılır. Ardıçtanr Kuyuları Kovası Enstrümanı Isparta Türkü 1 HD Film Memleket Halk Yöre Bölge PİYANO Ardıçtandır Kuyularının Kovası ISPARTA Yöresi Türküsü B. SITKI HANLIOĞLU İçin Hükümet Konağı Müzeler Mimari Yapılar Ören yerleri Kültür Turizmi İnanç Turizmi Eko Turizm Davraz Dağı Karlıyayla Kış Sporları Turizm Merkezi Milli Tabiat Parkları ile Tabiat Koruma Alanları Alternatif Turizm Faaliyetleri İklim Nüfus Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetler Mağaralar Yaylalar Göller Alternatif Tur Programları Sit Alanları TC Devleti HD Film Memleket Halk Yöre Bölge THM Halk Müziği Turku Klasik Kemençe Piyanist Kemence Ezgi Türkçe Söyle çığır Bekir Isparta’lı Piyanist ARDIÇTANDIR KUYULARININ KOVASI Sıtkı HANLIOĞLU Isparta Valiği ve Personeli İçin Enstrümanı Isparta Türkü HD Film Memleket Halk Yöre Bölge THM Halk Müziği Klasik Kemençe Piyano Ezgi Türkçe E Randevu İhale İlanları Halk Klavuzu Haberler 2015 Davraz Kayak Merkezi Dağı Kay İletişim Isparta türkü, Piyanist , ARDIÇTANDIR KUYULARININ KOVASI,bekir Sıtkı HANLIOĞLU, Isparta Valiği , Personeli İçin Enstrümanı Isparta Türkü HD Film Memleket Halk Yöre Bölge THM Halk Müziği Klasik Kemençe Piyano Ezgi Türkçe E Randevu İhale İlanları Halk Klavuzu Haberler 2015 Davraz Kayak Merkezi Dağı Kay İletişim
Kaneda Bilgi Danışmanlık İhale Eğitimi 1 03:00
Kaneda Bilgi Danışmanlık İhale Eğitimi 1 384 izlenme - 5 yıl önce KANEDA BİLGİ DANIŞMANLIK İHALE EĞİTİMİ 1
iSyanQaR26 - Annem  (Canlı Performans  2016) 02:07
iSyanQaR26 - Annem (Canlı Performans 2016) 83 izlenme - 2 yıl önce Sero başkan herkese selam olsun arjantin kuralı serhat Biricik
Kantin İhalesinde Silahlar Konuştu: 2 Yaralı 02:15
Kantin İhalesinde Silahlar Konuştu: 2 Yaralı 62 izlenme - 10 ay önce Kantin ihalesinde silahlar konuştu: 2 yaralıGAZİANTEP - Gaziantep'te kantin ihalesi için milli eğitim müdürlüğüne giden tarafların arasında çıkan gerginlik kavgaya dönüştü.
Canan Simsek - Ihale 04:10
Canan Simsek - Ihale 144 izlenme - 2 yıl önce Canan Simsek’in, Arpej Müzik etiketiyle yayınlanan "İhale" isimli single çalışması, video klibiyle netd'de. netd Müzik Facebook: http://www.facebook.com/netdmuzik netd Müzik Android Uygulaması: https://goo.gl/m4nAOE netd Müzik iOS Uygulaması: https://goo.gl/wkkUZi
Kağıt Toplayıcılarının İşsiz Kalması 02:02
Kağıt Toplayıcılarının İşsiz Kalması 146 izlenme - 2 yıl önce Geçimini sokaklarda kağıt toplayarak sağlayan bir çok kişi ile karşılaşmışsınızdır. Gecenin geç saatlerinde veya sabahın erken saatlerinde çöp bidonlarının etrafında gördüğünüz eli, yüzü simsiyah insanları görmüşsünüzdür. Ülkemizde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, işçilerden geri dönüştürülmek üzere kağıt alan firmalara dün sabah itibariyle tebligat ve denetim memurları yolladı. Yeni düzenleme ile firmalar, sokakta kağıt toplayan atık kağıt işçilerinden atık alması durumunda 140.000 TL ceza ödeyecek.Türkiye’de halen bir iş kolu olarak görülmeyen kağıt işçiliği, birçok firmanın ve belediyelerin de dahil olduğu geri dönüşüm sektörünün içerisinde önemli bir yer tutuyor. Başta büyük şehirler olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 500.000 kişiye gelir sağlayan kağıt işçileri topladığı kağıtları atık toplama tesislerine satarak ailelerinin geçimini sağlıyor.Ancak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı dün sabah itibariyle başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere uygulamaya koyduğu düzenleme ile birlikte firmaların sokaktaki toplayıcılardan atık almasını yasakladı.Bakanlığın 2011 yılında çıkarmış olduğu Atık Kontrolü Yönetim Planı’na göre lisanslı firmaların kağıt işçilerinden atık alması yasaklanmıştı. Ancak kağıt işçilerinin geri dönüşüm sektöründeki işlevi oldukça büyük olduğundan lisanslı firmaların topladıkları atık kağıttan çok daha fazlasını toplayabilen işçilere yönelik böyle bir kısıtlama uygulanmamaktaydı.
Öğrenci Seven Ispartalılar 06:10
Öğrenci Seven Ispartalılar 151 izlenme - 2 yıl önce Yurt ev tartışmalarının yapıldığı günümüzde sizlerle kendi üniversitemde yaşanan garip bir olayı paylaşacağım videoda izleyeceğiniz kişiler öğrencilere japon tarzı öbek öbek apart dairelerini fahiş fiyatlara kiralayan ıspartanın sevecen halkı sorunları da üniversitenin kendi yapacağı öğrenci yurdu ve yurdun bilim dünyasına vereceği büyük zarar.
Muzaffer Külcü - Çorum Belediye Park İhalesi 03:56
Muzaffer Külcü - Çorum Belediye Park İhalesi 150 izlenme - 3 yıl önce Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü otopark ihalesine girecek firmaları tehdit etti ve ihaleye almadı.Çorumda geçen hafta katılımı başlayacak olan ihaleye girmek isteyen firmaların Belediye Başkan Yrd. Zeki Gül ile görüşmesi istendi.Zeki Gül ile görüşen firmalara Gül: İhaleye girmeyin, girseniz bile ihale size verilmeyecek kazansanız dahi iptal edilecek ,dedi. İhale başlamasına saatler kala belediye binası önünde hazır bekleyen firmalara ihaleye girmesi için gerekli olan evraklar verilmedi ve ihaleye alınmadı.Bunun yerine ihale, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve Bel. Başk. Yrd. Zeki Gül'ün yakın arkadaşı Mustafa Özilhan'a kapalı kapılar ardında "yıllık 41000 TL "ye verildi.Otoparkın aylık kirasının ücreti bile 41000 TL nin çok çok üstünde olmasına rağmen yıllık ücretinin bu kadar düşük olması bu ihaleden kimlerin nemalanacağını ortaya koyuyor.Bunun yanında Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, ihaleye girmek isteyen firmaları sebepsiz yere zabıtalar eşliğinde belediye binasından dışarı atarken ağıza alınmayacak küfürler etti.Firmalar savcılığa şikayette bulunurken ,sonuçlarının ne olacağını önümüzdeki günler gösterecek… Kaynak:Çorum Radyo TV