Hoşgeldiniz!

ihbar

Sedat Peker - Uyuşturucu Satıcıları 00:49
Sedat Peker - Uyuşturucu Satıcıları 15.569 izlenme - 3 yıl önce Sedat Peker'in uyuşturucu satıcıları hakkında halka uyarısını izliyoruz efendim, yorum sizin..
Kamusal Mizah - Netflix İhbar Hattı 03:31
Kamusal Mizah - Netflix İhbar Hattı 5.717 izlenme - 8 ay önce Bana Marlon Brando'yu bağlayın. Ne? Marlon Brando öldü mü? Bize destek olmak için; Videomuzu paylaşabilir ya da kanalımıza abone olabilirsiniz. https://www.youtube.com/subscription_... Facebook adresimiz: https://goo.gl/p9d8WU Telif sorunu içeren eski içeriklerimizi kesintisiz izlemek için: https://goo.gl/5bztMV Twitter adresimiz: https://goo.gl/4UUtd7 Instagram adresimiz: https://goo.gl/KNl4Pf Deniz Bağdaş Instagram: https://goo.gl/g9vAf7 Mahmut Dalyan Instagram: https://goo.gl/y5NmVd Özgür Turhan Instagram: https://goo.gl/kKeA9j Kamusal Mizah Resmi İletişim Adresi: 199sokak@gmail.com Videoda kullanılan ekipman vb. bilgilere, ilgili videonun girişinde yer alan yazıdan ulaşabilirsiniz.
Metin2 Hile İhbar 00:30
Metin2 Hile İhbar 19.887 izlenme - 9 yıl önce metin2 hile ihbar rojda
Danimarkalı Gazeteci Cumhurbaşkanlığı İhbar Hattını Ararsa 01:53
Danimarkalı Gazeteci Cumhurbaşkanlığı İhbar Hattını Ararsa 3.744 izlenme - 2 yıl önce Danimarkalı gazeteci canlı yayında Türkiye Cumhurbaşkanlığı ihbar hattını aradı. Telefonda İngilizce bilenin olup olmadığını soran radyocu bir türlü muhattap bulamadı. Olayı Bahar gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Oğuz Twitter hesabından paylaştı. Konuşmanın gerçek olup olmadığını soranlara Emre Oğuz, "Programı ben dinledim canlı olarak" diye yanıt verdi. Radyo programında ise telefona çıkan Cumhurbaşkanlığı çalışanlarının İngilizce bilmemesi radyo programında gülüşmelere neden oluyor. Telefonda yaşanan aktarmalar sonucunda İngilizce konuşan kimse çıkmayınca telefon öylece açık bırakıldı.
 Marmariste Darbeci Askerleri İhbar Eden Vatansever 00:59
Marmariste Darbeci Askerleri İhbar Eden Vatansever 1.287 izlenme - 2 yıl önce Marmariste Darbeci Askerleri İhbar Eden Vatansever Marmariste Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan firari darbecileri Ersin Karakaş'ın ihbar ettiği ortaya çıktı
Metin2 Hile İhbar 00:15
Metin2 Hile İhbar 2.949 izlenme - 9 yıl önce razordark hile kullanmıştır.
Böyle İhbar Görülmedi 01:37
Böyle İhbar Görülmedi 1.186 izlenme - 5 yıl önce Bursa’da yaşlı bir kadın, "Dere kenarına ceset attılar" diye ihbarda bulununca polis alarma geçti. Ama arkasında bakın ne çıktı! Ceset arayan ekipler, bir süre sonra yaşlı kadına ulaştı. Polisi karşısında gören yaşlı kadın, "Evladım başka türlü gelmiyorsunuz. Dere kenarına yatak getirip fuhuş yapıyorlar, gencecik evlatlarımız var. Kapı pencere açamıyoruz" dedi. Edinilen bilgiye göre, merkez Yıldırım ilçesindeki Gökdere kenarında oturan 75 yaşındaki Ayşe K., jandarmayı arayarak kimliği belirsiz 3 kişinin Gökdere kenarına ceset bıraktığı ihbarında bulundu. Bunun üzerine 155 Polis İmdat hattını arayan jandarma ekipleri, Setbaşı köprü altında bir şahsın hareketsiz yattığını, ölmüş olabileceğini belirtti. İhbarcı yaşlı kadının adresini de alan polis ekipleri alarma geçti. Dere kenarına inen çok sayıda ekip, uzun süre dere içerisinde ve kenarda ceset aradı. İhbarın asılsız olduğunu tespit eden ekipler, bir süre sonra yaşlı kadına ulaştı. "EVLADIM BAŞKA TÜRLÜ GELMİYORSUNUZ" Yaşlı kadının polisi getirebilmek için başvurduğu yöntem, olay yerine gelen tüm ekipleri şaşkına çevirdi. Ceset arayan ekiplere teşekkür eden Ayşe K., “Evladım başka türlü gelmiyorsunuz. Kapımızı penceremizi açamıyoruz. Her gece dere kenarında birileri gelip kafa çekiyor. Özel yatak getirip burada fuhuş yapıyorlar. Gencecik evlatlarımız var, ne yapacağımızı şaşırdık" dedi. Polisler ise kadına rahat olmasını söyleyip sık sık geleceklerine söz verdi. İHA
Tayo Sezon 2 -Sahte İhbar Çılgınlığı | 22. Bölüm       11:14
Tayo Sezon 2 -Sahte İhbar Çılgınlığı | 22. Bölüm 770 izlenme - 2 yıl önce Rogi nedeniyle şaka aramaların stresli Frank ve Alice hakkında duyar ve suçlu yakalamak için yemin eder . O Gani ile kendi kendini tayin dedektif olarak ortaya koyuyor . Sadece kurşun suçlu derin erkek sesi olmasıdır . Bu ipucu , Rogi ve Gani suçlu bulmaya çalışın . Ancak Rogi kez daha saçma indirim ve muhakemelerinin yapar . Birkaç gün sonra , Rogi ve Gani Acemi için muziplik aramaları yapıldı sayesinde öğrenmek ve onlar bir pusuya planlıyoruz. Dedektif Rogi bu kez suçlu yakalamak mümkün olacak mı?
Böyle İhbar Görülmedi! 01:37
Böyle İhbar Görülmedi! 958 izlenme - 5 yıl önce Bursa’da yaşlı bir kadın, 'Dere kenarına ceset attılar' diye ihbarda bulununca polis alarma geçti. Ceset arayan ekipler, bir süre sonra yaşlı kadına ulaştı. Polisi karşısında gören yaşlı kadın, "Evladım başka türlü gelmiyorsunuz. Dere kenarına yatak getirip fuhuş yapıyorlar, gencecik evlatlarımız var. Kapı pencere açamıyoruz" dedi. Edinilen bilgiye göre, merkez Yıldırım ilçesindeki Gökdere kenarında oturan 75 yaşındaki Ayşe K., jandarmayı arayarak kimliği belirsiz 3 kişinin Gökdere kenarına ceset bıraktığı ihbarında bulundu. Bunun üzerine 155 Polis İmdat hattını arayan jandarma ekipleri, Setbaşı köprü altında bir şahsın hareketsiz yattığını, ölmüş olabileceğini belirtti. İhbarcı yaşlı kadının adresini de alan polis ekipleri alarma geçti. Dere kenarına inen çok sayıda ekip, uzun süre dere içerisinde ve kenarda ceset aradı. İhbarın asılsız olduğunu tespit eden ekipler, bir süre sonra yaşlı kadına ulaştı. "EVLADIM BAŞKA TÜRLÜ GELMİYORSUNUZ" Yaşlı kadının polisi getirebilmek için başvurduğu yöntem, olay yerine gelen tüm ekipleri şaşkına çevirdi. Ceset arayan ekiplere teşekkür eden Ayşe K., “Evladım başka türlü gelmiyorsunuz. Kapımızı penceremizi açamıyoruz. Her gece dere kenarında birileri gelip kafa çekiyor. Özel yatak getirip burada fuhuş yapıyorlar. Gencecik evlatlarımız var, ne yapacağımızı şaşırdık" dedi. Polisler ise kadına rahat olmasını söyleyip sık sık geleceklerine söz verdi.
Atilla Taş Kendi Kendini İhbar Etti 01:58
Atilla Taş Kendi Kendini İhbar Etti 912 izlenme - 3 yıl önce 90'larda Ham Çökelek'le tanınmış daha sonradan ünlü illüzyonist David Copperfield'ın sırlarını açıklamış,sonradan Takarimasu Vakarimasu isimli bir japonca şarkıya imza atmış ve en zirve olarak I Am Cleanning My Closet gibi bir eser çıkarmış fakat yine de tutulmamış Atilla Taş'ın bir zamanlar albümü çıktığı zamanlar reklam için kendi kendini uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle ihbar etmiş. Reklamın iyisi kötüsü olmazmış. İyi izlemeler.
Osmgazi Hile 00:23
Osmgazi Hile 809 izlenme - 9 yıl önce osmgazi vadide hile kullanmıstır...
THY Pilotunun Denizi Kirleten Gemiyi İhbar Etmesi 01:08
THY Pilotunun Denizi Kirleten Gemiyi İhbar Etmesi 106 izlenme - 1 yıl önce Atatürk Havalimanı'na iniş için alçaldığı sırada denizi kirleten bir gemiyi gören THY pilotu olaya kayıtsız kalmayarak kontrol kulesini uyararak, gemiyi sahil güvenlik birimlerine bildirilmesini istedi.
Boğuldu Denilen Elemanın 4 Saat Sonra Elinde Balıkla Denizden Çıkması 02:12
Boğuldu Denilen Elemanın 4 Saat Sonra Elinde Balıkla Denizden Çıkması 93 izlenme - 11 ay önce Beylikdüzü'nde arkadaşının denizde kaybolduğu iddiasıyla polise ve Sahil Güvenlik'e başvurduğu Cengiz Namlıoğlu için arama başlatıldı. Arama dördüncü saatindeyken Namlıoğlu elinde kocaman balıkla denizden çıktı.
Panathinaikos - Barcelona Maçı, Bomba İhbarı Nedeniyle Durakladı 00:48
Panathinaikos - Barcelona Maçı, Bomba İhbarı Nedeniyle Durakladı 276 izlenme - 4 yıl önce Polis, Panathinaikos - Barcelona maçında bomba ihbarı nedeniyle taraftarları salondan tahliye etti. Aramanın ardından patlatıcı madde bulunamayınca maça devam edildi.
Çobanların ihbarıyla 52 Odalı Yer Altı Şehri Bulundu 04:15
Çobanların ihbarıyla 52 Odalı Yer Altı Şehri Bulundu 80 izlenme - 1 yıl önce Kayseri'nin yer altı envanterini çıkaran araştırmacılar, bir ihbar sayesinde başlattıkları çalışma sonucu 52 odalı, 80 metre uzunluğundaki Belağası Yeraltı Şehri'ni keşfetti.
Meteor II Metin2 TC 27 01 2018 080207 01:15
Meteor II Metin2 TC 27 01 2018 080207 25 izlenme - 6 ay önce Oyun İhbarı
Polisten 01:20
Polisten " Sıfır Bir" Dizi Setine Baskın 29 izlenme - 7 ay önce Adana Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çekimleri devam eden ve sadece internet üzerinde yayınlanan 'Adana 01' dizisinin platosunu, kullanılan uzun namlulu oyuncak silahlar nedeniyle bastı. Tamamı amatör oyunculardan oluşmasına rağmen, sosyal paylaşım sitesi YouTube'de izlenme rekoru kıran dizinin yeni bölümündeki çatışma sahnesi, Çınarlı Mahallesi'ndeki 2 katlı bir binada çekildi. Set ekibinin sahnelerde kullanılan oyuncak uzun namlulu silahları platoya taşıdığını gören çevredekiler, çekimden haberleri olmadığı için polise ihbarda bulundu. Binaya çok sayıda ekip sevk edildi. Binanın etrafını saran polisler, gerçek uzun namlulu silahlarla sete girdi. Polis, önce merdiven başında bekleyen kameramanları, ardından oyuncuları görünce şaşkınlık yaşadı. İhbar edilen silahların oyuncak olduğunu gören polis, binanın dizi seti olduğunun anlaşılması üzerine ayrıldı.
“Alo 140” Terör İhbar Hattı Tanıtıldı 00:43
“Alo 140” Terör İhbar Hattı Tanıtıldı 34 izlenme - 10 ay önce Terörün önüne geçmek amacıyla kurulan “Alo 140” terör ihbar hattının tanıtım filmi için ünlü isimler kamera karşısına geçti.
FETÖ'cüleri Facebook'tan İhbar Etti Brüksel'deki Vatandaşımızın Evini Polis Bastı 10:01
FETÖ'cüleri Facebook'tan İhbar Etti Brüksel'deki Vatandaşımızın Evini Polis Bastı 76 izlenme - 2 yıl önce Brüksel'deki Vatandaşımız Hasan Sarıgöz Anlatıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Uçağa Yetişemeyince Bomba İhbarı Yapmak 01:51
Uçağa Yetişemeyince Bomba İhbarı Yapmak 98 izlenme - 3 yıl önce Adana'dan İstanbul seferini yapacak Türk Hava Yolları (THY) uçağına bomba ihbarı yapıldı. Polis, ihbarı bir askerin uçağa yetişmek için yaptığını belirledi, 21 yaşındaki E.E. gözaltına alındı.
Polisin Kendi Ekip Otobüsünü İhbar Etmesi 01:41
Polisin Kendi Ekip Otobüsünü İhbar Etmesi 181 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da göreve giden bir Çevik Kuvvet polisi, "Polisleri taşıyan araçta koltuk sayısında fazla polis var ve ayakta gidiyoruz bu nedenle de can güvenliğimizden endişe ediyorum" diyerek içinde bulunduğu "Görev otobüsünü" 155 Polis İmdat'a ihbar etti.
Kendi İntiharını İhbar Etti 03:03
Kendi İntiharını İhbar Etti 123 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ’da, intihar etmek için 100 metre uzunluğundaki direğe çıkan bir şahıs, kendisini fark ettiremeyince, jandarma ve 112 acil yardım servis ekiplerine haber verdi. Tekirdağ - Malkara yolu Nusratlı köyü mezarlığı yanında bulunan özel radyo ve televizyon karasal verici direğine çıkan 30 yaşındaki Şenol G., intihar etmek istedi. Nikahsız yaşadığı Fulya A. ile tartışması sonrası çocuğunun gösterilmediğini iddia eden Şenol G., direkte uzun süre fark edilmeyince, jandarma ve 112 acil yardım servis ekiplerini arayarak kendisini ihbar etti. İhbarı alan jandarma ve sağlık ekipleri, kısa sürede olay yerine geldi. AFAD İl Müdürlüğü kurtarma ekipleri ve jandarma ekipleri, Şenol G.'nin ailesine ulaşırken, ailesinden telefon numarasını öğrenen ekipler, şahsı intihar girişiminden vazgeçirmek için bir süre telefon görüşmesi yaptı. Şenol G. ise, eşini ve çocuğunu direğin aşağısında gördüğü zaman ineceğini söyledi. AFAD Sivil Savunma Şube Müdürü Niyazi Komşu tekrar Şenol G.'yi arayarak, "Emniyet mensupları eşini ve çocuğunu getirecek. Sen kendini gösterir misin? İneceksin değil mi? Yukarısı çok soğuk olacak. Eşin seni o pozisyonda görürse iyi olmaz, üzülürler. Eşin geldiği zaman biz sana haber verelim, sen aşağıya in. Aşağıda buluşturup konuşturalım. Eşinle çocuğunu getiriyoruz" dedi.Şenol G. de, uzun süren telefon görüşmeleri sonucu ikna edilerek çıktığı direkten aşağıya indi. Şahıs, gazetecilerin 'neden çıktınız' sorusuna ise ilginç bir şekilde cevap vererek, "Hava almak için çıktım. Namus için çıktım" dedi.Şenol G., jandarma ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere Süleymanpaşa İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürüldü.
Kavga İhbarına Giden Polise Sürpriz 02:08
Kavga İhbarına Giden Polise Sürpriz 21 izlenme - 8 ay önce Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde kavga ihbarı üzerine asker eğlencesine giden polisler, asker adaylarının sürprizi ile karşılaştı. Tavşanlı ilçesi Durak Mahallesi Ömür Sokak üzerinde canlı müzik eşliğinde eğlence düzenleyen Kızılçukur Köyü gençleri, 155 polis imdat hattını arayarak kavga var ihbarı yaptı. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, asker adayları tarafından davul zurna eşliğinde çiçeklerle karşılandılar. Askere gidecek 1997-4 tertip asker adayları tarafından ‘şehitler ölmez vatan bölünmez’ sloganları ve Türk bayraklarıyla karşılandı. Büyük bir şaşkınlık yaşayan polislere askere gidecek gençler çiçek ikram ederek konfeti gösterisinde bulundular. Polis memuru Mustafa Özel de, askere gidecek gençlere “ Allah sağ salim vatani görevinizi yaparsınız ve davul zurnalarla sizi karşılamayı nasip etsin. Aileleri kutlarız böyle vatan evladı yetiştirdikleri için” diyerek teşekkür etti.
“Alo 140” Terör İhbar Hattı Açıldı! 00:43
“Alo 140” Terör İhbar Hattı Açıldı! 13 izlenme - 10 ay önce Terörün önüne geçmek amacıyla kurulan “Alo 140” terör ihbar hattının tanıtım filmi için ünlü isimler kamera karşısına geçti. Terörle mücadele eden güvenlik güçlerine yardımcı olma isteyen vatandaşların sıklıkla başvurduğu “Alo 140” terör ihbar hattının daha etkin kullanımı amacıyla tanıtım filmi çekildi. Pek çok tanıdık ismin yer aldığı filmde, “Terörü birlikte durdurabiliriz” mesajı verildi.
Gladyotr & İfredyi Hile İhbar 00:30
Gladyotr & İfredyi Hile İhbar 131 izlenme - 9 yıl önce multi hack çekme hilesi kullanıyorlar speed hack lütfen hemen banlayınız...
Şüpheli Paketin İçinden 3 Günlük Bebek Çıkt 04:35
Şüpheli Paketin İçinden 3 Günlük Bebek Çıkt 63 izlenme - 5 yıl önce Zeytinburnu’nda Şüpheli Paket İhbarı Üzerine Olay Yerine Giden Polis Ekipleri, Battaniyeye Sarılı Halde 3 Günlük Bebek Buldu. Donmak Üzere Olan Kız Bebeği, Polisler Tarafından Önce Karakola, Oradan Da Ambulansla Hastaneye Kaldırıldı. olay, Saat 23.00 Sıralarında, Topkapı Sosyal Tesisleri'nde Meydana Geldi. Güvenlik Görevlileri, Bahçede Bir Paket Fark Ederek Polis Ekiplerine İhbarda Bulundu. Olay Yerine Gelen Polis Ekipleri Şüpheli Paket Gibi Duran Cismin Battaniyeye Sarılmış Bir Bebek Olduğunu Fark Etti. Donmak Üzere Olan Bebeği Polis Aracıyla Karakola Götüren Ekipler, Durumu Sağlık Ekiplerine Bildirdi. polis Ekiplerinin Ayşe İsmini Verdikleri Öğrenilen Bebek, Sağlık Ekipleri Tarafından Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne Kaldırıldı. Hastanede Tedavi Altına Alınan Ve Soğuktan Etkilendiği Belirtilen Bebeğin Sağlık Durumunun İyi Olduğu Öğrenildi. Bebeğin Tedavisinin Ardından Çocuk Esirgeme Kurumu'na Gönderileceği Öğrenildi. Olayla İlgili Soruşturma Başlatan Polis Ekipleri, Bebeği Sokağa Bırakan Kişi Ya Da Kişileri Bulmak İçin Çalışma Yapıyor
Liselilerden Kavga İhbarına Giden Polisi Mest Eden Jest 01:37
Liselilerden Kavga İhbarına Giden Polisi Mest Eden Jest 32 izlenme - 2 yıl önce Kavga ihbarına giden polis ekiplerine çok anlamlı bir jest yapıldı. Kurtköy Anadolu Lisesi öğrencileri, polisleri ellerinde Türk bayrakları ve alkışlarla karşıladı.
C.s.o Bug İhbar Gönderen:uniquecutler 00:24
C.s.o Bug İhbar Gönderen:uniquecutler 65 izlenme - 4 yıl önce Bug İhbar
Gaziantep'te Bombalı Poşet İhbarı Polisi Alarma Geçirdi 02:10
Gaziantep'te Bombalı Poşet İhbarı Polisi Alarma Geçirdi 19 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep'te vatandaşlar, bir kişinin elinde bomba olduğu ihbarında bulundu. Olay yerine giden polis 2 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlardan biri çatıların üzerinden kaçmaya çalışırken yakalandı.