Hoşgeldiniz!

ihbar

Sedat Peker - Uyuşturucu Satıcıları 00:49
Sedat Peker - Uyuşturucu Satıcıları 14.410 izlenme - 2 yıl önce Sedat Peker'in uyuşturucu satıcıları hakkında halka uyarısını izliyoruz efendim, yorum sizin..
Danimarkalı Gazeteci Cumhurbaşkanlığı İhbar Hattını Ararsa 01:53
Danimarkalı Gazeteci Cumhurbaşkanlığı İhbar Hattını Ararsa 3.697 izlenme - 11 ay önce Danimarkalı gazeteci canlı yayında Türkiye Cumhurbaşkanlığı ihbar hattını aradı. Telefonda İngilizce bilenin olup olmadığını soran radyocu bir türlü muhattap bulamadı. Olayı Bahar gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Oğuz Twitter hesabından paylaştı. Konuşmanın gerçek olup olmadığını soranlara Emre Oğuz, "Programı ben dinledim canlı olarak" diye yanıt verdi. Radyo programında ise telefona çıkan Cumhurbaşkanlığı çalışanlarının İngilizce bilmemesi radyo programında gülüşmelere neden oluyor. Telefonda yaşanan aktarmalar sonucunda İngilizce konuşan kimse çıkmayınca telefon öylece açık bırakıldı.
Metin2 Hile İhbar 00:30
Metin2 Hile İhbar 19.878 izlenme - 8 yıl önce metin2 hile ihbar rojda
Müge Anlı Bir Cinayeti Daha Çözdü 01:26
Müge Anlı Bir Cinayeti Daha Çözdü 3.626 izlenme - 4 yıl önce Tam 44 gündür kayıp olan kadının öldürüldüğü, Müge Anlı’ya gelen ihbar telefonuyla ortaya çıktı. Cinayeti itiraf eden zanlı ise tutuklandı. Ankara OSTİM’deki bir işyerinde temizlik ve çay servisine bakan 2 çocuk annesi 41 yaşındaki Emine Kutluca, geçen yıl 28 Kasım’da işe gitmek üzere evden çıktı ve bu tarihten sonra Kutluca’dan haber alınamadı. Kutluca son olarak, çalıştığı işyerinin önündeki MOBESE kameraları tarafından, bir araçtan indikten sonra işyerine gitmek yerine tam ters istikamete yürürken görüntülendi. Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri, Kutluca’nın kaybolduğu gün Rıza E. ile kısa bir telefon görüşmesi yaptığını tespit etti.
 Marmariste Darbeci Askerleri İhbar Eden Vatansever 00:59
Marmariste Darbeci Askerleri İhbar Eden Vatansever 1.285 izlenme - 12 ay önce Marmariste Darbeci Askerleri İhbar Eden Vatansever Marmariste Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan firari darbecileri Ersin Karakaş'ın ihbar ettiği ortaya çıktı
Metin2 Hile İhbar 00:15
Metin2 Hile İhbar 2.944 izlenme - 8 yıl önce razordark hile kullanmıştır.
THY Pilotunun Denizi Kirleten Gemiyi İhbar Etmesi 01:08
THY Pilotunun Denizi Kirleten Gemiyi İhbar Etmesi 102 izlenme - 3 ay önce Atatürk Havalimanı'na iniş için alçaldığı sırada denizi kirleten bir gemiyi gören THY pilotu olaya kayıtsız kalmayarak kontrol kulesini uyararak, gemiyi sahil güvenlik birimlerine bildirilmesini istedi.
Böyle İhbar Görülmedi 01:37
Böyle İhbar Görülmedi 1.185 izlenme - 4 yıl önce Bursa’da yaşlı bir kadın, "Dere kenarına ceset attılar" diye ihbarda bulununca polis alarma geçti. Ama arkasında bakın ne çıktı! Ceset arayan ekipler, bir süre sonra yaşlı kadına ulaştı. Polisi karşısında gören yaşlı kadın, "Evladım başka türlü gelmiyorsunuz. Dere kenarına yatak getirip fuhuş yapıyorlar, gencecik evlatlarımız var. Kapı pencere açamıyoruz" dedi. Edinilen bilgiye göre, merkez Yıldırım ilçesindeki Gökdere kenarında oturan 75 yaşındaki Ayşe K., jandarmayı arayarak kimliği belirsiz 3 kişinin Gökdere kenarına ceset bıraktığı ihbarında bulundu. Bunun üzerine 155 Polis İmdat hattını arayan jandarma ekipleri, Setbaşı köprü altında bir şahsın hareketsiz yattığını, ölmüş olabileceğini belirtti. İhbarcı yaşlı kadının adresini de alan polis ekipleri alarma geçti. Dere kenarına inen çok sayıda ekip, uzun süre dere içerisinde ve kenarda ceset aradı. İhbarın asılsız olduğunu tespit eden ekipler, bir süre sonra yaşlı kadına ulaştı. "EVLADIM BAŞKA TÜRLÜ GELMİYORSUNUZ" Yaşlı kadının polisi getirebilmek için başvurduğu yöntem, olay yerine gelen tüm ekipleri şaşkına çevirdi. Ceset arayan ekiplere teşekkür eden Ayşe K., “Evladım başka türlü gelmiyorsunuz. Kapımızı penceremizi açamıyoruz. Her gece dere kenarında birileri gelip kafa çekiyor. Özel yatak getirip burada fuhuş yapıyorlar. Gencecik evlatlarımız var, ne yapacağımızı şaşırdık" dedi. Polisler ise kadına rahat olmasını söyleyip sık sık geleceklerine söz verdi. İHA
Böyle İhbar Görülmedi! 01:37
Böyle İhbar Görülmedi! 955 izlenme - 4 yıl önce Bursa’da yaşlı bir kadın, 'Dere kenarına ceset attılar' diye ihbarda bulununca polis alarma geçti. Ceset arayan ekipler, bir süre sonra yaşlı kadına ulaştı. Polisi karşısında gören yaşlı kadın, "Evladım başka türlü gelmiyorsunuz. Dere kenarına yatak getirip fuhuş yapıyorlar, gencecik evlatlarımız var. Kapı pencere açamıyoruz" dedi. Edinilen bilgiye göre, merkez Yıldırım ilçesindeki Gökdere kenarında oturan 75 yaşındaki Ayşe K., jandarmayı arayarak kimliği belirsiz 3 kişinin Gökdere kenarına ceset bıraktığı ihbarında bulundu. Bunun üzerine 155 Polis İmdat hattını arayan jandarma ekipleri, Setbaşı köprü altında bir şahsın hareketsiz yattığını, ölmüş olabileceğini belirtti. İhbarcı yaşlı kadının adresini de alan polis ekipleri alarma geçti. Dere kenarına inen çok sayıda ekip, uzun süre dere içerisinde ve kenarda ceset aradı. İhbarın asılsız olduğunu tespit eden ekipler, bir süre sonra yaşlı kadına ulaştı. "EVLADIM BAŞKA TÜRLÜ GELMİYORSUNUZ" Yaşlı kadının polisi getirebilmek için başvurduğu yöntem, olay yerine gelen tüm ekipleri şaşkına çevirdi. Ceset arayan ekiplere teşekkür eden Ayşe K., “Evladım başka türlü gelmiyorsunuz. Kapımızı penceremizi açamıyoruz. Her gece dere kenarında birileri gelip kafa çekiyor. Özel yatak getirip burada fuhuş yapıyorlar. Gencecik evlatlarımız var, ne yapacağımızı şaşırdık" dedi. Polisler ise kadına rahat olmasını söyleyip sık sık geleceklerine söz verdi.
orontez - korsan ihbar hattı - 05:07
orontez - korsan ihbar hattı - 3.882 izlenme - 9 yıl önce korsan ihbar hattı...hacipasha cc...
Atilla Taş Kendi Kendini İhbar Etti 01:58
Atilla Taş Kendi Kendini İhbar Etti 877 izlenme - 2 yıl önce 90'larda Ham Çökelek'le tanınmış daha sonradan ünlü illüzyonist David Copperfield'ın sırlarını açıklamış,sonradan Takarimasu Vakarimasu isimli bir japonca şarkıya imza atmış ve en zirve olarak I Am Cleanning My Closet gibi bir eser çıkarmış fakat yine de tutulmamış Atilla Taş'ın bir zamanlar albümü çıktığı zamanlar reklam için kendi kendini uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle ihbar etmiş. Reklamın iyisi kötüsü olmazmış. İyi izlemeler.
Tayo Sezon 2 -Sahte İhbar Çılgınlığı | 22. Bölüm       11:14
Tayo Sezon 2 -Sahte İhbar Çılgınlığı | 22. Bölüm 229 izlenme - 7 ay önce Rogi nedeniyle şaka aramaların stresli Frank ve Alice hakkında duyar ve suçlu yakalamak için yemin eder . O Gani ile kendi kendini tayin dedektif olarak ortaya koyuyor . Sadece kurşun suçlu derin erkek sesi olmasıdır . Bu ipucu , Rogi ve Gani suçlu bulmaya çalışın . Ancak Rogi kez daha saçma indirim ve muhakemelerinin yapar . Birkaç gün sonra , Rogi ve Gani Acemi için muziplik aramaları yapıldı sayesinde öğrenmek ve onlar bir pusuya planlıyoruz. Dedektif Rogi bu kez suçlu yakalamak mümkün olacak mı?
Çobanların ihbarıyla 52 Odalı Yer Altı Şehri Bulundu 04:15
Çobanların ihbarıyla 52 Odalı Yer Altı Şehri Bulundu 31 izlenme - 2 ay önce Kayseri'nin yer altı envanterini çıkaran araştırmacılar, bir ihbar sayesinde başlattıkları çalışma sonucu 52 odalı, 80 metre uzunluğundaki Belağası Yeraltı Şehri'ni keşfetti.
Osmgazi Hile 00:23
Osmgazi Hile 809 izlenme - 8 yıl önce osmgazi vadide hile kullanmıstır...
Panathinaikos - Barcelona Maçı, Bomba İhbarı Nedeniyle Durakladı 00:48
Panathinaikos - Barcelona Maçı, Bomba İhbarı Nedeniyle Durakladı 276 izlenme - 3 yıl önce Polis, Panathinaikos - Barcelona maçında bomba ihbarı nedeniyle taraftarları salondan tahliye etti. Aramanın ardından patlatıcı madde bulunamayınca maça devam edildi.
Kızılay'da Bomba İhbarı Alarmı 01:11
Kızılay'da Bomba İhbarı Alarmı 15 izlenme - 2 ay önce Kızılay'da bomba ihbarı alarmı Selanik Caddesi trafiğe kapatıldı Çevredeki binalar boşaltılıyorANKARA - Başkentte bomba ihbarı nedeniyle polis alarma geçti.
Anadolu Adalet Sarayı'nda Bombalı Araç İhbarı Polisi Harekete Geçirdi 04:02
Anadolu Adalet Sarayı'nda Bombalı Araç İhbarı Polisi Harekete Geçirdi 5 izlenme - 1 hafta önce Anadolu Adalet Sarayı'nda bombalı araç ihbarı polisi harekete geçirdi İSTANBUL - İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'nın kapalı otoparkında bombalı araç olduğu şeklinde ihbar üzerine polis alarma geçti.
FETÖ'cüleri Facebook'tan İhbar Etti Brüksel'deki Vatandaşımızın Evini Polis Bastı 10:01
FETÖ'cüleri Facebook'tan İhbar Etti Brüksel'deki Vatandaşımızın Evini Polis Bastı 75 izlenme - 1 yıl önce Brüksel'deki Vatandaşımız Hasan Sarıgöz Anlatıyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Whatsapp Best Funny Video 2016 || Whatsapp Best Video All Time 01:20
Whatsapp Best Funny Video 2016 || Whatsapp Best Video All Time 70 izlenme - 12 ay önce HERE ARE E NEW LATEST VIRAL WHATSAPP INDIAN FUNNY VIDEOS OF 2016. vines put together in one compilation and IMPOSSIBLE to not laugh for more funny videos try this channel :https://www.youtube.com/channel/UCP2p... Please Like , Comment And Also Subscribe Now Thank You
İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'nın Otoparkında Bombalı Araç Olduğu Şeklinde İhbar Üzerine Polis... 01:42
İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'nın Otoparkında Bombalı Araç Olduğu Şeklinde İhbar Üzerine Polis... 3 izlenme - 1 hafta önce İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'nın otoparkında bombalı araç olduğu şeklinde ihbar üzerine polis alarma geçti.
Gaziantep'te Bombalı Poşet İhbarı Polisi Alarma Geçirdi 02:10
Gaziantep'te Bombalı Poşet İhbarı Polisi Alarma Geçirdi 6 izlenme - 3 hafta önce Gaziantep'te vatandaşlar, bir kişinin elinde bomba olduğu ihbarında bulundu. Olay yerine giden polis 2 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlardan biri çatıların üzerinden kaçmaya çalışırken yakalandı.
Anadolu Adalet Sarayı'nda Bombalı Araç İhbarı Polisi Harekete Geçirdi 03:10
Anadolu Adalet Sarayı'nda Bombalı Araç İhbarı Polisi Harekete Geçirdi 2 izlenme - 1 hafta önce Anadolu Adalet Sarayı'nda bombalı araç ihbarı polisi harekete geçirdiİSTANBUL - İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'nın kapalı otoparkında bombalı araç olduğu şeklinde ihbar üzerine polis alarma geçti.
Liselilerden Kavga İhbarına Giden Polisi Mest Eden Jest 01:37
Liselilerden Kavga İhbarına Giden Polisi Mest Eden Jest 30 izlenme - 7 ay önce Kavga ihbarına giden polis ekiplerine çok anlamlı bir jest yapıldı. Kurtköy Anadolu Lisesi öğrencileri, polisleri ellerinde Türk bayrakları ve alkışlarla karşıladı.
Polisin Kendi Ekip Otobüsünü İhbar Etmesi 01:41
Polisin Kendi Ekip Otobüsünü İhbar Etmesi 162 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da göreve giden bir Çevik Kuvvet polisi, "Polisleri taşıyan araçta koltuk sayısında fazla polis var ve ayakta gidiyoruz bu nedenle de can güvenliğimizden endişe ediyorum" diyerek içinde bulunduğu "Görev otobüsünü" 155 Polis İmdat'a ihbar etti.
Bomba Diye İhbar Edildi, Ödev Panosu Çıktı 01:14
Bomba Diye İhbar Edildi, Ödev Panosu Çıktı 2 izlenme - 2 hafta önce Bomba diye ihbar edildi, ödev panosu çıktıNİĞDE - Niğde çöp konteyneri yanına bırakılan ödev panosu bomba ihbarı yapılması üzerine ekipleri harekete geçirdi.
Uçağa Yetişemeyince Bomba İhbarı Yapmak 01:51
Uçağa Yetişemeyince Bomba İhbarı Yapmak 70 izlenme - 2 yıl önce Adana'dan İstanbul seferini yapacak Türk Hava Yolları (THY) uçağına bomba ihbarı yapıldı. Polis, ihbarı bir askerin uçağa yetişmek için yaptığını belirledi, 21 yaşındaki E.E. gözaltına alındı.
Kendi İntiharını İhbar Etti 03:03
Kendi İntiharını İhbar Etti 122 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ’da, intihar etmek için 100 metre uzunluğundaki direğe çıkan bir şahıs, kendisini fark ettiremeyince, jandarma ve 112 acil yardım servis ekiplerine haber verdi. Tekirdağ - Malkara yolu Nusratlı köyü mezarlığı yanında bulunan özel radyo ve televizyon karasal verici direğine çıkan 30 yaşındaki Şenol G., intihar etmek istedi. Nikahsız yaşadığı Fulya A. ile tartışması sonrası çocuğunun gösterilmediğini iddia eden Şenol G., direkte uzun süre fark edilmeyince, jandarma ve 112 acil yardım servis ekiplerini arayarak kendisini ihbar etti. İhbarı alan jandarma ve sağlık ekipleri, kısa sürede olay yerine geldi. AFAD İl Müdürlüğü kurtarma ekipleri ve jandarma ekipleri, Şenol G.'nin ailesine ulaşırken, ailesinden telefon numarasını öğrenen ekipler, şahsı intihar girişiminden vazgeçirmek için bir süre telefon görüşmesi yaptı. Şenol G. ise, eşini ve çocuğunu direğin aşağısında gördüğü zaman ineceğini söyledi. AFAD Sivil Savunma Şube Müdürü Niyazi Komşu tekrar Şenol G.'yi arayarak, "Emniyet mensupları eşini ve çocuğunu getirecek. Sen kendini gösterir misin? İneceksin değil mi? Yukarısı çok soğuk olacak. Eşin seni o pozisyonda görürse iyi olmaz, üzülürler. Eşin geldiği zaman biz sana haber verelim, sen aşağıya in. Aşağıda buluşturup konuşturalım. Eşinle çocuğunu getiriyoruz" dedi.Şenol G. de, uzun süren telefon görüşmeleri sonucu ikna edilerek çıktığı direkten aşağıya indi. Şahıs, gazetecilerin 'neden çıktınız' sorusuna ise ilginç bir şekilde cevap vererek, "Hava almak için çıktım. Namus için çıktım" dedi.Şenol G., jandarma ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere Süleymanpaşa İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürüldü.
Liselilerden Polise Anlamlı Jest 01:38
Liselilerden Polise Anlamlı Jest 15 izlenme - 7 ay önce PENDİK Kurtköy Anadolu Lisesi'nde kavga ihbarına giden polis ekipleri, ellerinde Türk bayrakları bulunan öğrenciler tarafından alkışlarla karşılandı. "Şehitler ölmez vatan bölünmez" şeklinde slogan atan onlarca öğrenci, polislere çiçek verdi. Polis, öğrencilerin bu anlamlı jestinin ardından siren çalarak okuldan ayrıldı. Bu anlar ise bir öğrenci tarafından cep telefonu kamerasıyla ölümsüzleştirildi.
Şüpheli Paketin İçinden 3 Günlük Bebek Çıkt 04:35
Şüpheli Paketin İçinden 3 Günlük Bebek Çıkt 61 izlenme - 4 yıl önce Zeytinburnu’nda Şüpheli Paket İhbarı Üzerine Olay Yerine Giden Polis Ekipleri, Battaniyeye Sarılı Halde 3 Günlük Bebek Buldu. Donmak Üzere Olan Kız Bebeği, Polisler Tarafından Önce Karakola, Oradan Da Ambulansla Hastaneye Kaldırıldı. olay, Saat 23.00 Sıralarında, Topkapı Sosyal Tesisleri'nde Meydana Geldi. Güvenlik Görevlileri, Bahçede Bir Paket Fark Ederek Polis Ekiplerine İhbarda Bulundu. Olay Yerine Gelen Polis Ekipleri Şüpheli Paket Gibi Duran Cismin Battaniyeye Sarılmış Bir Bebek Olduğunu Fark Etti. Donmak Üzere Olan Bebeği Polis Aracıyla Karakola Götüren Ekipler, Durumu Sağlık Ekiplerine Bildirdi. polis Ekiplerinin Ayşe İsmini Verdikleri Öğrenilen Bebek, Sağlık Ekipleri Tarafından Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne Kaldırıldı. Hastanede Tedavi Altına Alınan Ve Soğuktan Etkilendiği Belirtilen Bebeğin Sağlık Durumunun İyi Olduğu Öğrenildi. Bebeğin Tedavisinin Ardından Çocuk Esirgeme Kurumu'na Gönderileceği Öğrenildi. Olayla İlgili Soruşturma Başlatan Polis Ekipleri, Bebeği Sokağa Bırakan Kişi Ya Da Kişileri Bulmak İçin Çalışma Yapıyor
Gladyotr & İfredyi Hile İhbar 00:30
Gladyotr & İfredyi Hile İhbar 131 izlenme - 8 yıl önce multi hack çekme hilesi kullanıyorlar speed hack lütfen hemen banlayınız...