Hoşgeldiniz!

ihh

RTE - Mavi Marmara Giderken Bize mi Sordu? 00:39
RTE - Mavi Marmara Giderken Bize mi Sordu? 11.594 izlenme - 1 yıl önce Merhabalar, dün yasanan felaket nasıl unutturuluyor buyrun izleyin. İyi akşamlar.
Bir Erdoğan Belgeseli 01:06
Bir Erdoğan Belgeseli 7.756 izlenme - 1 yıl önce 2 yılda neler değişti izleyelim ve öğrenelim.
filistin 03:23
filistin 10.477 izlenme - 9 yıl önce filistin'e şifahen değil, acilen yardım lazım...
İHH, Ramazan Reklamı (2015) 00:37
İHH, Ramazan Reklamı (2015) 3.338 izlenme - 2 yıl önce Bir tas çorba, bir kucak sevgi. Bir somun ekmek, sıcak bir samimiyet. Bir yudum su, sofralarca bereket… Kardeşçe paylaşalım. Vakit Ramazan.
Sırrı Süreyya Önder - Yetimlik Üzerine 01:48
Sırrı Süreyya Önder - Yetimlik Üzerine 1.219 izlenme - 2 yıl önce Sırrı Süreyya Önder'in kendi yetimlik hikayesini anlatıyor.Kendisini siyasi duruşundan dolayı çok sevmeyen olabilir ancak bu videosunu çok değerli buldum. Kesinlikle izlenmeye değer.
Erdoğan'ın Mavi Marmara Olayında İki Farklı İfadesi 01:06
Erdoğan'ın Mavi Marmara Olayında İki Farklı İfadesi 194 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan dün yaptığı konuşmada Mavi Marmara yardımına izin vermediklerini "Günün başbakanına mı sordunuz" sözleriyle ifade etti. Ancak 2 yıl önceki bir konuşmasında ise açıkça izin verdiklerini söylediği ortaya çıktı.
Ev Kısa Film 08:02
Ev Kısa Film 551 izlenme - 2 yıl önce İHH İnsani Yardım Vakfı’nın yapımcılığını, Orhan Dede’nin yönetmenliğini üstlendiği ‘’EV’’ isimli kurmaca kısa film, ulusal ve uluslararası birçok film festivaline başvurdu. "EV" kısa filmi; - Yed-i Velayet Yed-i Vilayet Kısa Film Festivali Birincilik Ödülü-2014 - Alemlere Rahmet Ulusal Kısa Film Yarışması Birincilik-2014 - Hak-iş Kısa Film Yarışması En İyi Müzik Ödülü-2014 - 1. Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali Gösterim seçkisi-2014 - AB İnsan Hakları Kısa Film Yarışması Finalist-2014 gibi birçok filim festivalinde başarı elde etti. ‘’EV’’ filminin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse film Suriye’de uzun süredir devam eden olayların bir çocuk üzerinde bıraktığı etkileri gözler önüne sürüyor.
Kutlu Şehadet Erdoğan Akın 05:45
Kutlu Şehadet Erdoğan Akın 1.449 izlenme - 7 yıl önce mavi marmara nın "şehadet e ermiş yiğitleri"ne ithaf edilen bizce güzel bir eser.dinleyebilir dinletebilirsiniz ve hatta gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz.helal hoş olsun.
ıhh ile ilgili bir animasyon 01:44
ıhh ile ilgili bir animasyon 744 izlenme - 7 yıl önce bir ıhh gönüllüsü olan mahmut ertaş'ın kurban bayramı ile ilgili animasyonu.
israil helikopterinden türk gemilerine saldırı anı 03:24
israil helikopterinden türk gemilerine saldırı anı 1.049 izlenme - 7 yıl önce israil vahşeti..tarih 31 mayıs 2010 pazartesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bana mı Sordunuz? 01:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bana mı Sordunuz? 117 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mavi Marmara Açıklaması : Bana mı Sordunuz? Cunhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan İHH eleştirisi : Gövde gösterisi yaparak değil edebiyle adabıyla yardım yapacağız.
Erdoğan'ın İHH İçin U Dönüşü  01:11
Erdoğan'ın İHH İçin U Dönüşü 70 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan dün yaptığı konuşmada Mavi Marmara yardımına izin vermediklerini "Günün başbakanına mı sordunuz" sözleriyle ifade etti. Ancak 2 yıl önceki bir konuşmasında ise açıkça izin verdiklerini söylediği ortaya çıktı.
Hopa'da İHH Protestosuna Polis Müdahalesi 05:13
Hopa'da İHH Protestosuna Polis Müdahalesi 176 izlenme - 2 yıl önce İnsani Yardım Vakfı'nın (İHH) Hopa'ya, Suriye'deki cihatçı çetelere yardım taşıyan İftar ve Yardım TIR'ını getirmesini Hopa halkı protesto etti. Merkez Cami Meydanı'na kurulan iftar çadırını kaldırmak isteyen Hopa halkını polis saldırısı durdurmadı.
israil jesse james tarafından hacklendi. 03:15
israil jesse james tarafından hacklendi. 336 izlenme - 7 yıl önce israilde bir hastane bilgisayarı türk hacker jesse james tarafından hacklendi.
filistin'e yol açık konvoyuna firavun zulmü 03:13
filistin'e yol açık konvoyuna firavun zulmü 598 izlenme - 8 yıl önce filistine yol açık konvoyuna israil zulmünü aratmayacak saldırı yapıldı.işte taşlarla saldıran sözde müslümanların ebu cehil'cesine attıkları taşlar ve kanlar içindeki müslümanlar.
israilin ihh yardım gemisine saldırdığı an 02:56
israilin ihh yardım gemisine saldırdığı an 426 izlenme - 7 yıl önce
israilin gemi işgali 2 03:28
israilin gemi işgali 2 318 izlenme - 7 yıl önce israil gemiyi işgal ediyor. neler yaşandı? izleyin ve israilin demokratik dışı müdahelesini görün.
ihh erzincan karşılama 03:52
ihh erzincan karşılama 312 izlenme - 7 yıl önce ihh erzincan karşılama
israil saldirisi israil attack 03:28
israil saldirisi israil attack 387 izlenme - 7 yıl önce siyonist ısrail ıhh yardim filosu'na saldirdi!
Türkiye'nin Yardımından 2 Yıl Sonra Somali 18:39
Türkiye'nin Yardımından 2 Yıl Sonra Somali 89 izlenme - 2 yıl önce Türkiyemin Gurur duyulması gereken tablolardan birisi.. umarım somali unutmaz bizi iyi seyirler
israilin gemi işgali 1 08:42
israilin gemi işgali 1 270 izlenme - 7 yıl önce israilin insanı yardım gemisine demokratik dışı müdahelesi. neler yaşanıyor?
Karasu'nun Haber Sitesi 02:29
Karasu'nun Haber Sitesi 110 izlenme - 3 yıl önce Karasu İhh Ve Karasu Memur Sen’den Basın Açıklaması
ihh karacabey 21 inci tır uğurlama 01:15
ihh karacabey 21 inci tır uğurlama 19 izlenme - 7 ay önce 'Halep yol açın' sloganıyla başlayan yardım kampanyası kapsamında Karacabey'den Halep'e gönderilmek üzere hazırlanan 21. yardım TIR'ı dualarla uğurlandı.
İhh Acil Yardım Ve Arama Kurtarma Ekipleri - Nepal 03:27
İhh Acil Yardım Ve Arama Kurtarma Ekipleri - Nepal 43 izlenme - 2 yıl önce Nepal'de meydana gelen depremin üzerinden 24 saat geçmeden bölgeye ulaşan İHH ekipleri, arama kurtarma çalışmalarına devam ederken diğer yandan depremzedelere acil gıda, barınma ve hijyen paketi dağıtımına başladı.
Artvin Hopa İlçesinde İhh Ekibine Saldırı 02:31
Artvin Hopa İlçesinde İhh Ekibine Saldırı 88 izlenme - 3 yıl önce Artvin'in Hopa ilçesinde iftar için hazırlık yapan İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı ekibi ve vakfa ait ait iftar tırı,bir grubun saldırısına uğradı.Olaylarda 6 polis ve bazı kişiler yaralandı
israel attack! 02:57
israel attack! 168 izlenme - 7 yıl önce
Çubuk İhh Gönüllüsü Ateş İle Röportaj. 12:17
Çubuk İhh Gönüllüsü Ateş İle Röportaj. 113 izlenme - 7 yıl önce çubuk ihh gönüllüsü ateş ile röportaj.
İsrail  Protestosu 01:41
İsrail Protestosu 101 izlenme - 7 yıl önce israilin yapmış olduğu bu hain ve terorist saldırı bursada protesto edildi
Gözyaşı'nın Babası İçin Çağrısı Karşılık Buldu 03:24
Gözyaşı'nın Babası İçin Çağrısı Karşılık Buldu 34 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: Baba ile kızının arşiv görüntüsü Kızın konuşması Annenin konuşması Yardım paketlerinin gelmesi Paketleri eve taşımaları Kızın konuşması Baba ile kızın kucaklaşması -5 yaşındaki Gözyaşı ile röportaj -İHH doktorları Mamun Halid Nasır'ı muayene etmesi Gözyaşı'nın babası için çağrısı karşılık buldu İHH İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin İdlip kentinde atılan varil bombası nedeniyle iki bacağını, sağ el parmaklarını, gözlerini ve işitme yetisini kaybeden 27 yaşındaki Mamun Halid Nasır'a tedavisi için destek sağladı Nasır'ın, "Gözlerimi alıp babama verin" diyen 5 yaşındaki kızı Gözyaşı da babasının tedavi edilecek olmasının mutluluğunu yaşıyor İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Suriye'nin İdlip kentinde rejim birliklerine ait savaş uçaklarından atılan varil bombası nedeniyle iki bacağını, sağ el parmaklarını, gözlerini ve işitme yetisini kaybeden 27 yaşındaki Mamun Halid Nasır'a yardım elini uzattı.
Taksim'de Mescid-i Aksa Direnişi 13:58
Taksim'de Mescid-i Aksa Direnişi 53 izlenme - 2 yıl önce Dün Gece İstanbul tek yürek oldu. İsrail’in Mescid-i Aksa saldırılarını protesto etmek için Taksim'de biraraya geldi. İstabul'dan Mescid-i Aksa'ya direnişe bin selam!Taksim'de bir araya gelen binlerce Filistin gönüllüsü dualar eşliğinde yürüyor. Müslümanlar zulme boyun eğmez! Binlerce kişi Mescid-i Aksa için, Kudüs için İstiklal Caddesi'nde yürüyüşüne devam ederken. Taksim an itibariyle tarihi bir gün yaşadı