Hoşgeldiniz!

ihlal

5 Şeritli Yola Sığamamak 01:38
5 Şeritli Yola Sığamamak 6.278 izlenme - 3 yıl önce Hemen Çin'de Japonya'da diye yapıştırmak istemiyorum sonra işsizin biri araştırıp ülkesini buluyor dumur oluyorum. Efendim Asya'da yaşanıyor olay 2 araş bir şerit için kapışıyorlar Audi vurdukça eminim sizinde yüreğiniz sızlayacaktır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rusya Sonuçlarına Katlanır 03:52
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rusya Sonuçlarına Katlanır 560 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk hava sahasını ihlal eden Rus uçağıyla ilgili "Rusya bu ihlallere devam ettiği takdirde sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır" dedi. Şili, Peru ve Ekvador'da temaslarda bulunacak Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ziyareti öncesi İstanbul Atatürk Havalimanı'nda basın toplantısı yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Şili yolculuğu öncesi açıklamalarda bulundu Konuşmadan satırbaşları; 2006 başlattığımız Latin Amerika'ya açılım politikamız geldiğimiz nokta itibariyle olgunluğa erişmiş durumdadır. Bölge ülkelerinden 250 civarında öğrenciye lisans, yüksek lisans ve doktora imkanı sunuyoruz. Amacımız bölgedeki köklü ortaklarımız işbirliğini geliştirmek ve temaslarımız artırmaktır - Önümüzdeki dönemde ziyaretlerimiz devam edecek Erdoğan'ın açıklamaları şöyle: Dün öğle saatlerinde hava kuvvetlerine ait olduğu tespit edilen bir savaş uçağı hava sahamızı ihlal etti. Tüm ikazlara rağmen gerçekleşen bu ihlali krizi tırmandırma çabasının bir sonucu olarak görüyoruz. Konu NATO'nun da takibindedir. Bizden önce NATO bu tespiti yapmış bulunuyor. Rusya bu ihlallere devam ettiği takdirde sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır. Putin ile görüşmek istediğimi belirttim ancak dönüş olmadı. Suriye'nin sınırımıza yakın bölgelerindeki sivil hedeflere yönelik saldırılar bizde endişe meydana getirmektedir. Rusya'nın bölgedeki operasyonlarının terörle mücadeleyle hiçbir ilgisinin olmadığı, tamamen Suriye rejimini ayakta tutma çabasına dönüştüğü açıktır. Bu saldırıların DAEŞ'le yakından uzaktan alakası yoktur. DAEŞ mevzilerine yönelik herhangi bir adım söz konusu değildir.
İran ABD Askerlerini Böyle Gözaltına Aldı 02:57
İran ABD Askerlerini Böyle Gözaltına Aldı 370 izlenme - 2 yıl önce İran, Basra Körfezi'nde karasularını ihlal ettiği gerekçesiyle gözaltına aldığı 10 ABD askerinin görüntülerini yayınladı. İran, ABD'den gelen özür üzerine Basra Körfezi'nde gözaltına aldığı 10 Amerikan askerini serbest bıraktı. İran'ın, gözaltına alınan kadın askerin başını örttüğü görüldü. Fars Haber Ajansı tarafından yayımlanan görüntülerde İran askerlerinin ABD’li askerlerin silahlarına el koyduğu, daha sonra da onları bir odada ağırlayıp yemek verdiği görülüyor. İran Devrim Muhafızları, İran karasularını ihlalinin 'kasıtsız' olduğunun anlaşılması üzerine Washington yönetiminin özür dilemesinin ardından gözaltındaki Amerikalı denizcilerin serbest bıraktığını bildirdi. Devrim Muhafızları tarafından yapılan açıklamada, denizcilerin uluslararası sularda salı verildiği belirtilerek, 'Yapılan diplomatik temaslarda ABD'nin bu tip hataları tekrar etmemeyi taahhüt ettiği' kaydedildi.
Fizik Kurallarını İhlal Eden Hareket 00:13
Fizik Kurallarını İhlal Eden Hareket 393 izlenme - 3 yıl önce Fizik kurallarını ihlal eden hareket Masa tenisi raketi ve topuyla inanılması güç bir olaya imza atan müthiş yetenek.
Yapılmış En Çetrefilli 10 Hack ve Data İhlali 13:38
Yapılmış En Çetrefilli 10 Hack ve Data İhlali 130 izlenme - 1 yıl önce Bütün bilgilerinizin güvende olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bir daha düşünün! Hacker grupları yada organizasyonları tarafınan gerçekleştirilen tarihin en büyük 10 olayı...
 Polisten hareket halindeki ambulansa operasyon 01:23
Polisten hareket halindeki ambulansa operasyon 156 izlenme - 2 yıl önce Trafik ekiplerinin durumundan şüphelenerek durduğunu ambulanstan, özel bir firmaya ait 12 sağlık personeli çıktı. Hasta olmamasına rağmen tepe lambalarını yakarak şerit ihlali yapan ve ehliyeti yanında olmayan şoföre ceza kesildi. Ambulans ise trafikten men edildi.
Trafik Kuralları 02:43
Trafik Kuralları 372 izlenme - 8 yıl önce mutlaka izleyin
Trafik Magandası 00:39
Trafik Magandası 261 izlenme - 7 yıl önce trafik magandası
Şartlı Giriş Yaptıktan Sonra İkamet İzni Almayanlara Ceza Var mı? 00:55
Şartlı Giriş Yaptıktan Sonra İkamet İzni Almayanlara Ceza Var mı? 25 izlenme - 4 ay önce Şartlı Giriş Yaptıktan Sonra İkamet İzni Almayanlara Ceza Var mı? Evet. Türkiye'ye şartlı giriş yaptıktan sonra ikamet izni almadıysanız tekrar vize ihlali durumuna düşmüş sayılırsınız. Türkiye'den çıkış yaparken vize ihlalinden kaynaklanan para cezasını ödeseniz dahi vize ihlalinde bulunduğunuz süre ile orantılı kademeli olarak 3 ay ile 24 ay arasında Türkiye'ye giriş yasağı alırsınız. Sorununuzun çözümü için göç danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Çağrı Merkezi: 0850 5320309 Merkez Ofisimiz: 0216 7061224 Mecidiyeköy Ofisimiz: 0212 9633424 Gsm: 0552 2191499 Anadolu Yakası Merkez Ofisimiz: Yeşilbağlar Mahallesi. E-5 Üzeri Metro Ofis Tower Da:206 Kartal/İstanbul Avrupa Yakası Şubemiz: İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. 22 A, 34387 Şişli/İstanbul Nurol Tower V84 ihlali cezası, Şartlı giriş ihlal cezası, 180 günde 90 gün kuralı nedir, sartli giris ihlali, v84 şartlı giriş ihlali, vize ihlalinde şartlı giriş, şartlı giriş belgesi, v84 belgesi, v 84 tahdit kodu, v-84 şartlı giriş
Lazer ihlal tespit cihazi 01:59
Lazer ihlal tespit cihazi 139 izlenme - 6 yıl önce Lazer machine
Radyo Romania Orta Dalga Bandında Türkiyenin Frekansını İşgal Etti! 03:12
Radyo Romania Orta Dalga Bandında Türkiyenin Frekansını İşgal Etti! 112 izlenme - 5 yıl önce Orta Dalga bandında Türkiye ye yapılan telif hakkı ihlalinin videosu. Türkiyenin 702 KHz frekası isgal edilmiştir! Acı ama gerçek sonunda korkulan oldu sadece saat 06:00 ile 10:00 arasında yayın yapması yüzünden elin avrupalısı bizim frekansımızı işgal etti.
İhlal 03:52
İhlal 190 izlenme - 9 yıl önce gsl işte
Vize İhlali Para Cezası Ödedim. Ne Zaman Gelebilirim? 01:01
Vize İhlali Para Cezası Ödedim. Ne Zaman Gelebilirim? 12 izlenme - 4 ay önce Vize İhlali Para Cezası Ödedim. Ne Zaman Gelebilirim? Yabancılar Türkiye'de 180 gün içerisinde 90 gün kalabilirler. Vize ihlalinden kaynaklı para cezanızı ödeyip çıkış yaptıktan 90 gün sonra Türkiye'ye tekrar gelebilirsiniz. Ancak hakkınızda verilmiş başka bir giriş yasağı bulunmuyor ise 90 günlük sürenin dolmasını beklemeden Türkiye'den çıkış yaptıktan bir gün sonra Türkiye'ye şartlı giriş yapabilirsiniz. Şartlı giriş V84 işlemleri için göç danışmanlarımızdan detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz. Çağrı Merkezi: 0850 5320309 Merkez Ofisimiz: 0216 7061224 Mecidiyeköy Ofisimiz: 0212 9633424 Gsm: 0552 2191499 Anadolu Yakası Merkez Ofisimiz: Yeşilbağlar Mahallesi. E-5 Üzeri Metro Ofis Tower Da:206 Kartal/İstanbul Avrupa Yakası Şubemiz: İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. 22 A, 34387 Şişli/İstanbul Nurol Tower V84 ihlali cezası, Şartlı giriş ihlal cezası, 180 günde 90 gün kuralı nedir, sartli giris ihlali, v84 şartlı giriş ihlali, vize ihlalinde şartlı giriş, şartlı giriş belgesi, v84 belgesi, v 84 tahdit kodu, v-84 şartlı giriş
Sensual Aşk İhlali 03:12
Sensual Aşk İhlali 39 izlenme - 3 yıl önce İndirme Link :http://s3.dosya.tc/server/2tdxaj/Sens... ''SensuaL Rap'' Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ İletişim Adresleri/ Fb.com/Mmehmetorman Fb.com/SeensuaL Twitter.com/Mehmetormann Sus Ne Olur Bu Kalp Dayanmıyor Sevdam Serseri Olmuş Dolanıyor Gidaşat İyi Değil Kimse İnanmıyor Kimliği Belirsiz Şekilde Yagmalanıyor Kalbim Sana Ait Kimse Bilmiyor Kibrit Çak Yansın Ask Atesi Sensiz Olmuyor Hislerim Olmadık Şeylere Beni Zorluyor Yaşanmış Onca Anı Gözgöregöre Kayboluyor Aşkı Kalbime Hapseder Buralardan Giderim Sen Sen Sen Derken GözYaşlarım Oldu SeL Kanmamak İçin Gözlerine Sevdiğim Dönsün Dünya Bitsin Rüya Gerisi Artık EzeL Gülüşün Hayat Veriyordu Yarım Kaldım Asla Haketmedim Bunları Ödettin Ağır BeDeL Ağlamak İstemiyorum Birbaşıma Ortadayım Harita Kayıp Dümen TeRs Çöktüm Fiziksel Sokakta Geçmişi Arayan Çocuk Misali Dayan Demekten Bıktım Soldu Çiçek Gibi Hayatım Kaçtı Sevgim Yakalayamıyorum Oldular Firari Gömüldüm Güneş Doğmuyor TuT Elimi Kalkmalıyım Yoruldum Koşamıyorum Sobele HapseT İçeri Kapanmamalı Defter Bize Ait Üstündeki o İzler Hayal Kırıklıgımın Tek Sebebi Aşk İhlali Dargın Barışık Sevdam Amansızca Hep Seni BeKLeR Özlemimdi İhtiyaç Askıda Kaldı Duygular Bayat YoK ÇaBa Çok Cefa Olmayışın Oldu BeLa Çözüm VarKen Yok Ettin Dertliyim Bitsin Bu Hayat Ateşle Oynadın Tüm Uğraşlar Gitti Oldu Heba Yazıyorum Kağıda Döküyorum Mürekkebi Suskunum Yenik Düştüm Şimdi Oldum Müptela Sevinç Varken Aşk Varken Nasıl Bu Hale Geldi Yazıklar Olsun Kalbimin Verdiği Onca Duyguya
Kırmızı Işık İhlali Kazaları Beraberinde Getirdi... O Anlar Kamerada 00:35
Kırmızı Işık İhlali Kazaları Beraberinde Getirdi... O Anlar Kamerada 3 izlenme - 5 ay önce Kırmızı ışık ihlali kazaları beraberinde getirdi.
Kardak Kayalıkları Önlerinde Hareketli Anlar 01:39
Kardak Kayalıkları Önlerinde Hareketli Anlar 7 izlenme - 1 yıl önce Muğla'nın Bodrum açıklarındaki Kardak kayalıklarında Türk karasularını ihlal eden Yunan botu ile Türk Sahil Güvenlik birimleri arasında yaşanan hareketli anlar görüntülendi.
Işık İhlali Kazayla Sonuçlandı 00:22
Işık İhlali Kazayla Sonuçlandı 1 izlenme - 1 yıl önce Belarus’un başkenti Minsk’te kırmızı ışık ihlali feci bir kazayla sonuçlandı. Kırmızı ışıkta geçen otomobil, önce yaya geçidini kullanan 2 kişiye, ardından da başka bir otomobile çarptı. Kazada çarpmanın etkisiyle metrelerce uçan...