Hoşgeldiniz!

ihraç

Galatasaray'da Tarihi Oylamada Hakan Şükür, Arif Erdem İhraç Edilmedi! 05:32
Galatasaray'da Tarihi Oylamada Hakan Şükür, Arif Erdem İhraç Edilmedi! 220 izlenme - 11 ay önce Galatasaray'da FETÖ sanıkları kulüp üyelerinin kulüpten ihracı oylandı. Zekeriya Öz, Şehabettin Harput, Hüseyin Avni Mutlu, İsmail Demiriz oyçokluğu ile üyelikten çıkartılrken Arif Erdem, Hakan Şükür oyçokluğu ile kulüp üyeliğinde kalmasına karar verildi.
MHP'li Vekil Ali Güngör'ün Apo Affına İsyanı (2000) 04:57
MHP'li Vekil Ali Güngör'ün Apo Affına İsyanı (2000) 829 izlenme - 3 yıl önce Bahçeli videolarının alıp başını gittiği şu günlerde bu nostaljik videoyla 2000 yılına gidelim. MHP'li vekil Ali Güngör'ün partiden ihraç edilmesine yol açan tarihi konuşmasıdır efenim izliyoruz.. Dip not: 03:46'daki Bahçeli gülüşü manidar
Hıncal Uluç: 'Tongsir ihraç edilmeli' 02:30
Hıncal Uluç: 'Tongsir ihraç edilmeli' 481 izlenme - 2 yıl önce Hıncal Uluç ve spor yazarı Kemal Belgin Türkiye Spor Yazarları Derneği logosunun değiştirilmesini A Spor'da 90'a programında eleştirdi. Hıncal Uuç Dernek Başkanı Oğuz Tongsir'in üyelikten ihraç edilmesi gerektiğini söyledi.
Özgür Özel: FETÖ'den ihraç edilen ilk kişi Süleyman Soylu'dur 02:27
Özgür Özel: FETÖ'den ihraç edilen ilk kişi Süleyman Soylu'dur 21 izlenme - 2 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının konuğu CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'di. Konuşmasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında önemli açıklamalarda bulunan Özel, "İlk kez burada açıklıyorum. FETÖ'den ihraç ilk ne zaman yapıldı? Birisi diyebilir ki, 17 Temmuz 2016'da yapıldı. Hayır. Türkiye'den FETÖ'den ihraç edilen ilk kişi Süleyman Soylu'dur. Nereden ihraç edilmiştir? Demokrat Parti'den edilmiştir. Demokrat Parti'den ihraç gerekçesi, 12 Eylül 2010 referandumunda Demokrat Parti'nin kurumsal kararına rağmen, 'hayır'ı değil 'evet'i savunmasıdır. Ve Fetullahçı bir cemaatle Demokrat Parti'yi ilişkilendirmekten, önce genel başkanlığı kaybedip sonra partisinden parti görüşlerine rağmen Fetullah ile işbirliği yapmaktan ihraç edilen ilk siyasidir. FETÖ'den ihraçtır kendisi" dedi.
Yarbay Mehmet Alkan İhraç Sonrası İlk Kez Canlı Yayında Konuştu 19:54
Yarbay Mehmet Alkan İhraç Sonrası İlk Kez Canlı Yayında Konuştu 84 izlenme - 1 yıl önce Şehit olan kardeşi Ali Alkan'ın cenazesinde tepki göstermesiyle gündeme gelen Yarbay Mehmet Alkan, TSK’den ihraç edilmesinin ardından ilk kez Halk TV'de canlı yayında konuştu. Mehmet Alkan, hakkını aramaya devam edeceğini ve dik duruşuna devam edeceğini söyledi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Devlet Bahçeli: Sinan Oğan MHP’den ihraç Edilmiştir 01:17
Devlet Bahçeli: Sinan Oğan MHP’den ihraç Edilmiştir 97 izlenme - 2 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sinan Oğan’ın genel başkanlığa aday olup olamayacağı tartışmalarıyla ilgili, "O tartışma değil, gerçektir. Sinan Oğan Milliyetçi Hareket Partisi’nden ihraç edilmiştir” dedi. Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli, sözde soykırımı kabul eden Alman Federal Meclisini çok sert biçimde eleştirdi.
İngiltere'de 01:27
İngiltere'de "İhraç" Korkusu 96 izlenme - 2 yıl önce EURO 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda İngiliz ve Rus taraftarların çıkardığı olaylara UEFA sessiz kalmadı ve takımların turnuvadan ihraç edilebileceği uyarısında bulundu. B grubunda bulunan iki takımın 11 Haziran'da Marsilya'da oynanan maçının öncesinde olaylar çıkmış ve 3 kişi ciddi şekilde yaralanmıştı. İngiltere teknik seçicisi Roy Hodgson ve takım kaptanı Wayne Rooney taraftarlara dikkatli olmaları çağrısında bulundu:
Meral Akşener Partisinden İhraç Edildi 00:16
Meral Akşener Partisinden İhraç Edildi 28 izlenme - 1 yıl önce MHP Disiplin Kurulu Meral Akşener'i partiden ihraç etti. Akşener 1 Kasım'daki seçimlerin ardından muhalif kesimin liderlerinden biriydi. MHP yönetimi Meral Akşener'i Merkez Disiplin Kurulu'na sevketme kararı almıştı. Akşener'in yaptığı açıklamaların partiye aykırı olduğu öne sürülmüştü. Akşener'e oy birliğiyle partiden çıkartılma cezası verildi. Meral Akşener'in bu karara itiraz etme hakkı bulunuyor. MHP'NİN MERAL AKŞENER'İ İHRAÇ AÇIKLAMASI Milliyetçi Hareket Partisi resmi sitesinden Akşener'in icracıyla ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklama metninde şu ifadelere yer verildi: "Milliyetçi Hareket Partisi Tüzüğü’nün 11., 79. ve 81. maddeleri uyarınca tedbirli olarak kesin çıkarma cezası ile cezalandırılması istemiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edilmiş bulunan Meral AKŞENER hakkında düzenlenen disiplin soruşturması dosyası münderecatı Merkez Disiplin Kurulunca müzakere edilmiş, müzakereler sonucunda yapılan gizli oylama ile, Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İli, Üsküdar İlçe Teşkilatı üyesi Meral AKŞENER’in Milliyetçi Hareket Partisi Tüzüğü’nün 78/4 - (c) , (e) , (g) , (h) ve (i) maddeleri uyarınca parti üyeliğinden “KESİN ÇIKARMA’’ cezası ile cezalandırılmasına, 08.09.2016 tarihinde OY BİRLİĞİ ile karar verilmiştir. Ayrıca çağrı heyeti üyeleri Ayhan EREL, Ali SAĞIR ve Mehmet BİLGİÇ hakkındaki disiplin soruşturması da eksik evrak ikmali sonrasında ileriki bir tarihte sonuçlandırılacaktır.
Nihat Doğan: Galatasaray'dan İhraç Edecekseniz Paramı İade Edin 00:17
Nihat Doğan: Galatasaray'dan İhraç Edecekseniz Paramı İade Edin 52 izlenme - 3 yıl önce Nihat Doğan, Galatasaray'dan ihraç edilmesine yönelik yapılan işlemler için "İhraç edecekseniz yatırdığım parayı iade edin, Filistin'deki kardeşlerime göndereyim." dedi.
Galatasaray, Nihat Doğan'ın İhraç Edilmesi İçin Oylama Yapacak 00:12
Galatasaray, Nihat Doğan'ın İhraç Edilmesi İçin Oylama Yapacak 38 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray, Nihat Doğan hakkında istenen ihraç kararını olumlu buldu. Ünlü türkücünün önümüzdeki ay yapılacak oylamada oy çokluğuyla ihraç edilmesi bekleniyor.
TSK'da FETÖ Temizliği Devam Ediyor 01:09
TSK'da FETÖ Temizliği Devam Ediyor 19 izlenme - 1 yıl önce Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Bakan Fikri Işık'ın imzasıyla, Gülen örgütüyle bağlantılı olduğu gerekçesiyle 158'i subay, 67'si astsubay, 8'i uzman erbaş olmak üzere 233 personelin Türk Silahlı Kuvvetleri'yle ilişiği kesildi. TSK'yla ilişiği kesilen personelin 201'inin Hava Kuvvetleri Komutanlığı, 32'sinin Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndan olduğu belirtildi. Çarşamba günü Resmi Gazete'de yayımlanan, 7 askeri hâkim albaya ilişkin ihraç kararıyla TSK'dan ihraç edilen personel sayısı 3 bin 939 oldu.
Galatasaray'dan Nihat Doğan'a İhraç Başvurusu 00:18
Galatasaray'dan Nihat Doğan'a İhraç Başvurusu 34 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Adnan Öztürk, disiplin kuruluna bir dilekçe göndererek Nihat Doğan'ın kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi için başvuruda bulundu.
MHP’de Meral Akşener'e İhraç Talebi 01:10
MHP’de Meral Akşener'e İhraç Talebi 16 izlenme - 2 yıl önce Mhp Tüzüğü'nün 11. Maddesinin İhlal Edildiği Gerekçesiyle, Meral Akşener İle Çağrı Heyeti'nden Ayhan Erel, Ali Sağır Ve Mehmet Bilgiç'in, Parti Üyeliğinden Kesin Çıkarma Talebiyle Tedbirli Olarak Merkez Disiplin Kuruluna Sevklerine Karar Verildi.
Süheyl Batum: Hukuk Dışı Bir Süreçle Partiden İhraç Edildim 06:22
Süheyl Batum: Hukuk Dışı Bir Süreçle Partiden İhraç Edildim 27 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir Milletvekili Batum'un CHP'den ihracı- Batum: "Hukuk dışı bir süreçle partiden ihraç edildim. Bir komplo düzenleniyor.
MHP’de 4 ihraç 00:46
MHP’de 4 ihraç 7 izlenme - 11 ay önce MHP Merkez Disiplin Kurulu, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Isparta Milletvekili Nuri Okutan ve parti üyesi Sinan Oğan'ın partiden ihraç edilmesine karar verdi.
Hobi Olarak Başladı İhracatçı Oldu 01:59
Hobi Olarak Başladı İhracatçı Oldu 3 izlenme - 5 ay önce Emekli Olduktan Sonra Kahramanmaraş'ın Andırın İlçesinde Hobi Amaçlı Erik Bahçesi Kuran Girişimci, Şimdi Ürettiği Erikleri Avrupa'ya İhraç Ediyor.
Antalya'da Üretilen Reçeller 30'dan Fazla Ülkeye İhraç Ediyor 00:49
Antalya'da Üretilen Reçeller 30'dan Fazla Ülkeye İhraç Ediyor 5 izlenme - 11 ay önce
Tarhan: Partiye Bu Kadar Emek Vermiş Bir Milletvekilinin İhracını da mı MİT İstedi? 02:21
Tarhan: Partiye Bu Kadar Emek Vermiş Bir Milletvekilinin İhracını da mı MİT İstedi? 18 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir Milletvekili Batum'un CHP'den ihracı- Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan: - "Partiye bu kadar emek vermiş bir milletvekilinin ihracını da mı MİT istedi?
Adobe Photoshop Html ve Resimleri İhraç Etmek 03:36
Adobe Photoshop Html ve Resimleri İhraç Etmek 15 izlenme - 4 yıl önce Adobe Photoshop Html ve Resimleri İhraç Etmek
Poyraz Üniversitelerden yapılan ihraçlar Anayasa'ya aykırı   Kopya 02:41
Poyraz Üniversitelerden yapılan ihraçlar Anayasa'ya aykırı Kopya 4 izlenme - 1 yıl önce
Edius Dersleri export ihraç etme 05:50
Edius Dersleri export ihraç etme 3 izlenme - 1 yıl önce Edius Dersleri export ihraç etme
TSK’dan 1389 Asker Daha İhraç Edildi 03:56
TSK’dan 1389 Asker Daha İhraç Edildi 4 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı'nın yaverlerinin de aralarında bulunduğu 1389 asker daha TSK'dan ihraç edildi. İlgili kararnameyle askeri okullar kapatılırken, kuvvet komutanlıkları da Milli Savunma Bakanlığı'na bağlandı.
CHP Ankara İl Başkanlığı, Şahin Mengünün İhracını İstedi 00:13
CHP Ankara İl Başkanlığı, Şahin Mengünün İhracını İstedi 8 izlenme - 3 yıl önce CHP Ankara İl Başkanlığı, Manisa eski Milletvekili Şahin Mengü'yü ihraç istemiyle disiplin kuruluna başvurdu.
Galatasaray, 5 Üyeyi Daha İhraç Talebiyle Disipline Sevk Etti 00:44
Galatasaray, 5 Üyeyi Daha İhraç Talebiyle Disipline Sevk Etti 2 izlenme - 10 ay önce Galatasaray yönetimi, kendilerine eleştiride bulunan 5 kongre üyesini ihraç talebiyle disipline sevk etti.
Tanrıkulu: Savcı Akkaş'ın Meslekten İhracının İstendiği İddiası Doğru Mudur? 00:15
Tanrıkulu: Savcı Akkaş'ın Meslekten İhracının İstendiği İddiası Doğru Mudur? 8 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a ‘Savcı Muammer Akkaş’ın meslekten ihracının istendiği iddiası doğru mudur?
Hafta Sonu   6 Şubat 2016 46:52
Hafta Sonu 6 Şubat 2016 5 izlenme - 2 yıl önce CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay parti içinde yaşananları Hakan Çelik ile Hafta Sonu’nda yorumladı.İhraç talepleri partiyi nasıl etkiler? CHP’de güç dengeleri nasıl yerine oturur? Hakan Çelik sordu, Mustafa Balbay yanıtladı.
Son Dakika Mhp'den 4 İsim İhraç Edildi 01:52
Son Dakika Mhp'den 4 İsim İhraç Edildi 1 izlenme - 11 ay önce Son Dakika MHP'den 4 İsim İhraç Edildi
3 Yeni KHK Yayınlandı Kamuda 5 Binden Fazla Kişi İhraç Edildi 02:09
3 Yeni KHK Yayınlandı Kamuda 5 Binden Fazla Kişi İhraç Edildi 1 izlenme - 1 yıl önce 3 Yeni KHK Yayınlandı- Kamuda 5 Binden Fazla Kişi İhraç Edildi!
AK Partili Başkanı Öven CHP'li Meclis Üyesi Partisinden İhraç Edildi 02:17
AK Partili Başkanı Öven CHP'li Meclis Üyesi Partisinden İhraç Edildi 0 izlenme - 1 yıl önce AK Partili Başkanı Öven CHP'li Meclis Üyesi Partisinden İhraç Edildi