Hoşgeldiniz!

İhraç Videoları İzle

Galatasaray'da Tarihi Oylamada Hakan Şükür, Arif Erdem İhraç Edilmedi! 05:32
Galatasaray'da Tarihi Oylamada Hakan Şükür, Arif Erdem İhraç Edilmedi! 208 izlenme - 4 hafta önce Galatasaray'da FETÖ sanıkları kulüp üyelerinin kulüpten ihracı oylandı. Zekeriya Öz, Şehabettin Harput, Hüseyin Avni Mutlu, İsmail Demiriz oyçokluğu ile üyelikten çıkartılrken Arif Erdem, Hakan Şükür oyçokluğu ile kulüp üyeliğinde kalmasına karar verildi.
NBA'den İhraç Edilen Takım : Harlem Globetrotters 09:45
NBA'den İhraç Edilen Takım : Harlem Globetrotters 1.909 izlenme - 2 yıl önce Vikipedi'den aldığım bilgilere göre 1926 yılında kurulmuş.NBA'de oynamış fakat daha sonra oyuncuların kuralsızlıkları yüzünden önce para cezasına çarptırılmış,oyuncuların bu davranışlarını devam ettirmesi nedeniyle NBA'den ihraç edilmiş.Keşke ihraç edilmeselerdi de basketbolu bir de bu şekilde izleseydik.Eminim basketbol futboldan daha çok ilgi çeken bi spor dalı olurdu
Hıncal Uluç: 'Tongsir ihraç edilmeli' 02:30
Hıncal Uluç: 'Tongsir ihraç edilmeli' 481 izlenme - 1 yıl önce Hıncal Uluç ve spor yazarı Kemal Belgin Türkiye Spor Yazarları Derneği logosunun değiştirilmesini A Spor'da 90'a programında eleştirdi. Hıncal Uuç Dernek Başkanı Oğuz Tongsir'in üyelikten ihraç edilmesi gerektiğini söyledi.
MHP'li Vekil Ali Güngör'ün Apo Affına İsyanı (2000) 04:57
MHP'li Vekil Ali Güngör'ün Apo Affına İsyanı (2000) 809 izlenme - 2 yıl önce Bahçeli videolarının alıp başını gittiği şu günlerde bu nostaljik videoyla 2000 yılına gidelim. MHP'li vekil Ali Güngör'ün partiden ihraç edilmesine yol açan tarihi konuşmasıdır efenim izliyoruz.. Dip not: 03:46'daki Bahçeli gülüşü manidar
İngiltere'de 01:27
İngiltere'de "İhraç" Korkusu 96 izlenme - 10 ay önce EURO 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda İngiliz ve Rus taraftarların çıkardığı olaylara UEFA sessiz kalmadı ve takımların turnuvadan ihraç edilebileceği uyarısında bulundu. B grubunda bulunan iki takımın 11 Haziran'da Marsilya'da oynanan maçının öncesinde olaylar çıkmış ve 3 kişi ciddi şekilde yaralanmıştı. İngiltere teknik seçicisi Roy Hodgson ve takım kaptanı Wayne Rooney taraftarlara dikkatli olmaları çağrısında bulundu:
Devlet Bahçeli: Sinan Oğan MHP’den ihraç Edilmiştir 01:17
Devlet Bahçeli: Sinan Oğan MHP’den ihraç Edilmiştir 95 izlenme - 11 ay önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sinan Oğan’ın genel başkanlığa aday olup olamayacağı tartışmalarıyla ilgili, "O tartışma değil, gerçektir. Sinan Oğan Milliyetçi Hareket Partisi’nden ihraç edilmiştir” dedi. Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Bahçeli, sözde soykırımı kabul eden Alman Federal Meclisini çok sert biçimde eleştirdi.
Yarbay Mehmet Alkan İhraç Sonrası İlk Kez Canlı Yayında Konuştu 19:54
Yarbay Mehmet Alkan İhraç Sonrası İlk Kez Canlı Yayında Konuştu 62 izlenme - 8 ay önce Şehit olan kardeşi Ali Alkan'ın cenazesinde tepki göstermesiyle gündeme gelen Yarbay Mehmet Alkan, TSK’den ihraç edilmesinin ardından ilk kez Halk TV'de canlı yayında konuştu. Mehmet Alkan, hakkını aramaya devam edeceğini ve dik duruşuna devam edeceğini söyledi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
MHP’de 4 ihraç 00:46
MHP’de 4 ihraç 7 izlenme - 1 ay önce MHP Merkez Disiplin Kurulu, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Isparta Milletvekili Nuri Okutan ve parti üyesi Sinan Oğan'ın partiden ihraç edilmesine karar verdi.
Antalya'da Üretilen Reçeller 30'dan Fazla Ülkeye İhraç Ediyor 00:49
Antalya'da Üretilen Reçeller 30'dan Fazla Ülkeye İhraç Ediyor 4 izlenme - 4 hafta önce
Meral Akşener Partisinden İhraç Edildi 00:16
Meral Akşener Partisinden İhraç Edildi 26 izlenme - 8 ay önce MHP Disiplin Kurulu Meral Akşener'i partiden ihraç etti. Akşener 1 Kasım'daki seçimlerin ardından muhalif kesimin liderlerinden biriydi. MHP yönetimi Meral Akşener'i Merkez Disiplin Kurulu'na sevketme kararı almıştı. Akşener'in yaptığı açıklamaların partiye aykırı olduğu öne sürülmüştü. Akşener'e oy birliğiyle partiden çıkartılma cezası verildi. Meral Akşener'in bu karara itiraz etme hakkı bulunuyor. MHP'NİN MERAL AKŞENER'İ İHRAÇ AÇIKLAMASI Milliyetçi Hareket Partisi resmi sitesinden Akşener'in icracıyla ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklama metninde şu ifadelere yer verildi: "Milliyetçi Hareket Partisi Tüzüğü’nün 11., 79. ve 81. maddeleri uyarınca tedbirli olarak kesin çıkarma cezası ile cezalandırılması istemiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edilmiş bulunan Meral AKŞENER hakkında düzenlenen disiplin soruşturması dosyası münderecatı Merkez Disiplin Kurulunca müzakere edilmiş, müzakereler sonucunda yapılan gizli oylama ile, Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İli, Üsküdar İlçe Teşkilatı üyesi Meral AKŞENER’in Milliyetçi Hareket Partisi Tüzüğü’nün 78/4 - (c) , (e) , (g) , (h) ve (i) maddeleri uyarınca parti üyeliğinden “KESİN ÇIKARMA’’ cezası ile cezalandırılmasına, 08.09.2016 tarihinde OY BİRLİĞİ ile karar verilmiştir. Ayrıca çağrı heyeti üyeleri Ayhan EREL, Ali SAĞIR ve Mehmet BİLGİÇ hakkındaki disiplin soruşturması da eksik evrak ikmali sonrasında ileriki bir tarihte sonuçlandırılacaktır.
TSK'da FETÖ Temizliği Devam Ediyor 01:09
TSK'da FETÖ Temizliği Devam Ediyor 17 izlenme - 6 ay önce Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Bakan Fikri Işık'ın imzasıyla, Gülen örgütüyle bağlantılı olduğu gerekçesiyle 158'i subay, 67'si astsubay, 8'i uzman erbaş olmak üzere 233 personelin Türk Silahlı Kuvvetleri'yle ilişiği kesildi. TSK'yla ilişiği kesilen personelin 201'inin Hava Kuvvetleri Komutanlığı, 32'sinin Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndan olduğu belirtildi. Çarşamba günü Resmi Gazete'de yayımlanan, 7 askeri hâkim albaya ilişkin ihraç kararıyla TSK'dan ihraç edilen personel sayısı 3 bin 939 oldu.
Meral Akşener MHP'den İhraç Edilebilir 01:12
Meral Akşener MHP'den İhraç Edilebilir 26 izlenme - 1 yıl önce Milliyetçi Hareket Partisi'nde olağanüstü kurultay tartışması alevlendi. Mahkeme tarafından görevlendirilen 3 kişilik kayyum heyeti, olağanüstü kurultay tarihi olarak 15 Mayıs'ı belirledi. Bahçeli ise kayyum heyetine, "çağrı heyeti kimdir?" sözleriyle yüklendi. MHP Lideri Bahçeli'nin başta Meral Akşener olmak üzere muhaliflere yönelik sert tepkisi de devam etti. Milliyetçi Hareket Partisi'nde olağanüstü kurultay tartışması alevlendi. Mahkeme tarafından görevlendirilen 3 kişilik kayyum heyeti, olağanüstü kurultay tarihi olarak 15 Mayıs'ı belirledi. Bahçeli ise kayyum heyetine, "çağrı heyeti kimdir?" sözleriyle yüklendi. MHP Lideri Bahçeli'nin başta Meral Akşener olmak üzere muhaliflere yönelik sert tepkisi de devam etti..
MHP’de Meral Akşener'e İhraç Talebi 01:10
MHP’de Meral Akşener'e İhraç Talebi 16 izlenme - 8 ay önce Mhp Tüzüğü'nün 11. Maddesinin İhlal Edildiği Gerekçesiyle, Meral Akşener İle Çağrı Heyeti'nden Ayhan Erel, Ali Sağır Ve Mehmet Bilgiç'in, Parti Üyeliğinden Kesin Çıkarma Talebiyle Tedbirli Olarak Merkez Disiplin Kuruluna Sevklerine Karar Verildi.
Nihat Doğan: Galatasaray'dan İhraç Edecekseniz Paramı İade Edin 00:17
Nihat Doğan: Galatasaray'dan İhraç Edecekseniz Paramı İade Edin 47 izlenme - 2 yıl önce Nihat Doğan, Galatasaray'dan ihraç edilmesine yönelik yapılan işlemler için "İhraç edecekseniz yatırdığım parayı iade edin, Filistin'deki kardeşlerime göndereyim." dedi.
Galatasaray'dan Nihat Doğan'a İhraç Başvurusu 00:18
Galatasaray'dan Nihat Doğan'a İhraç Başvurusu 34 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Adnan Öztürk, disiplin kuruluna bir dilekçe göndererek Nihat Doğan'ın kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi için başvuruda bulundu.
Galatasaray, Nihat Doğan'ın İhraç Edilmesi İçin Oylama Yapacak 00:12
Galatasaray, Nihat Doğan'ın İhraç Edilmesi İçin Oylama Yapacak 33 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray, Nihat Doğan hakkında istenen ihraç kararını olumlu buldu. Ünlü türkücünün önümüzdeki ay yapılacak oylamada oy çokluğuyla ihraç edilmesi bekleniyor.
Aylin Nazlıaka'dan İhraç Açıklaması 03:03
Aylin Nazlıaka'dan İhraç Açıklaması 17 izlenme - 1 yıl önce CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, "Ben CHP’nin böyle bir çığın altında ezilmesini istemem. Bu olayın iyi yönetilememiş olmasının tamamen benim üzerime yüklenmesini doğru bulmuyorum" dedi. CHP Parti Meclisi, ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın durumunu görüşmek için Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında saat 10.00’da toplanmıştı. Toplantının ardından gazetecilere açıklama yapan CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, "Yaklaşık 4 saat süren bir toplantı oldu. Bu süre içerisinde bütün arkadaşlar hemen hemen düşüncelerini dile getirdiler. Üzerime isim açıklamam konusunda çok yoğun bir baskı yapıldı. İsim açıklamadığım takdirde bu konunun inanılırlığı konusunda bir sorgulama yapıldı. Bu olay, ismimin Aylin Nazlıaka olduğu kadar gerçektir. Olayın daha sonrasında basına servis edilişi ve basında işleniş biçimiyle yön değiştirmesi algısal boyutuyla gerçekleştirilen olay arasında fersah fersah fark yaratmıştır. Olay olmuştur ama bunu yapan arkadaşımız bir Atatürk düşmanlığıyla bunu gerçekleştirmemiştir" diye konuştu. "CHP’NİN BÖYLE BİR ÇIĞIN ALTINDA EZİLMESİNİ İSTEMEM" CHP’nin, kurucu iradeye, liderine, Cumhuriyet’in mimarı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e bağlı olduğuna dikkat çeken Nazlıaka, şöyle devam etti: "Tüm milletvekillerimiz de bu bağlılığı devam ettirmektedir. Bu süreç içerisinde maalesef kurumsal boyutta bu iletişim sorunu ele alınamamıştır. İletişim sorunu nedeniyle bir kar tanesi büyüye büyüye çığa dönüşmüştür. Ben CHP’nin böyle bir çığın altında ezilmesini istemem. Bu olayın iyi yönetilememiş olmasının tamamen benim üzerime yüklenmesini doğru bulmuyorum. Kişinin ismini açıklamamam kişiyi korumam ile ilgili değil, ilkesel bir duruştur. Bu ilkesel duruşlar belki bugün anlaşılamayabilir ama tarih bu ilkesel duruşları değerlendirecektir. Bundan sonra da üyeliğim koparılsa bile CHP ve CHP’nin her bir üyesi için çalışmaya devam edeceğim. Benim partililerim ile aramda koparılmaz bir gönül bağı vardır. Beni buraya taşıyan kişiler partililerimdir. Bundan sonra CHP milletvekili olmasam da yine onların gönüllerindeki milletvekili olarak onlar için hizmet edeceğim. Ben CHP ailesinin her bir mensubuyla bundan sonra da tasada ve kıvançta bir olmayı sürdüreceğim."
Poyraz Üniversitelerden yapılan ihraçlar Anayasa'ya aykırı   Kopya 02:41
Poyraz Üniversitelerden yapılan ihraçlar Anayasa'ya aykırı Kopya 3 izlenme - 2 ay önce
Melih Gökçek Aylin Nazlıaka İle Dalga Geçti 01:17
Melih Gökçek Aylin Nazlıaka İle Dalga Geçti 16 izlenme - 1 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Aylin Nazlıaka'nın CHP'den ihraç edilmesiyle ilgili açıklamasını video ile yaptı. CHP'de "Bir milletvekilinin odasındaki Atatürk resmini indirdiği" iddiasına ilişkin, kesin ihraç istemiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na (YDK) sevk edilen Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, oy çokluğuyla partiden ihraç edildi. NAZLIAKA'YI Tİ'YE ALDI Bunun üzerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabından yaptığı açıklamasıyla Nazlıaka'yı ti'ye aldı. Gökçek, daha öncekiler gibi tweet atmak yerine slayt şeklinde hazırladığı "Aylin Nazlıaka CHP'den atıldı" isimli videoyu Twitter adresinden paylaştı. "SÖZ SENİ KAÇAK SULAR DAİRE BAŞKANI YAPARIM"
Süheyl Batum: Hukuk Dışı Bir Süreçle Partiden İhraç Edildim 06:22
Süheyl Batum: Hukuk Dışı Bir Süreçle Partiden İhraç Edildim 27 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir Milletvekili Batum'un CHP'den ihracı- Batum: "Hukuk dışı bir süreçle partiden ihraç edildim. Bir komplo düzenleniyor.
Son Dakika Mhp'den 4 İsim İhraç Edildi 01:52
Son Dakika Mhp'den 4 İsim İhraç Edildi 1 izlenme - 1 ay önce Son Dakika MHP'den 4 İsim İhraç Edildi
Melik Gökçek İhraç Edilen Nazlıaka İçin Video Çekti 01:17
Melik Gökçek İhraç Edilen Nazlıaka İçin Video Çekti 10 izlenme - 1 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Aylin Nazlıaka'nın CHP'den ihraç edilmesiyle ilgili açıklamasını video ile yaptı.
Tarhan: Partiye Bu Kadar Emek Vermiş Bir Milletvekilinin İhracını da mı MİT İstedi? 02:21
Tarhan: Partiye Bu Kadar Emek Vermiş Bir Milletvekilinin İhracını da mı MİT İstedi? 17 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir Milletvekili Batum'un CHP'den ihracı- Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan: - "Partiye bu kadar emek vermiş bir milletvekilinin ihracını da mı MİT istedi?
TSK’dan 1389 Asker Daha İhraç Edildi 03:56
TSK’dan 1389 Asker Daha İhraç Edildi 4 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı'nın yaverlerinin de aralarında bulunduğu 1389 asker daha TSK'dan ihraç edildi. İlgili kararnameyle askeri okullar kapatılırken, kuvvet komutanlıkları da Milli Savunma Bakanlığı'na bağlandı.
Giyimilan Sitesine Nasıl İlan Eklerim? 08:16
Giyimilan Sitesine Nasıl İlan Eklerim? 23 izlenme - 4 yıl önce Giyimilan Sitesine Nasıl İlan Eklerim?
Adobe Photoshop Html ve Resimleri İhraç Etmek 03:36
Adobe Photoshop Html ve Resimleri İhraç Etmek 15 izlenme - 3 yıl önce Adobe Photoshop Html ve Resimleri İhraç Etmek
CHP Ankara İl Başkanlığı, Şahin Mengünün İhracını İstedi 00:13
CHP Ankara İl Başkanlığı, Şahin Mengünün İhracını İstedi 8 izlenme - 2 yıl önce CHP Ankara İl Başkanlığı, Manisa eski Milletvekili Şahin Mengü'yü ihraç istemiyle disiplin kuruluna başvurdu.
Edius Dersleri export ihraç etme 05:50
Edius Dersleri export ihraç etme 1 izlenme - 5 ay önce Edius Dersleri export ihraç etme
Tanrıkulu: Savcı Akkaş'ın Meslekten İhracının İstendiği İddiası Doğru Mudur? 00:15
Tanrıkulu: Savcı Akkaş'ın Meslekten İhracının İstendiği İddiası Doğru Mudur? 8 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a ‘Savcı Muammer Akkaş’ın meslekten ihracının istendiği iddiası doğru mudur?
3 Yeni KHK Yayınlandı Kamuda 5 Binden Fazla Kişi İhraç Edildi 02:09
3 Yeni KHK Yayınlandı Kamuda 5 Binden Fazla Kişi İhraç Edildi 1 izlenme - 4 ay önce 3 Yeni KHK Yayınlandı- Kamuda 5 Binden Fazla Kişi İhraç Edildi!