Hoşgeldiniz!

ihracat

Almanya, Türkiye'den Daha Az İhracat Yapıyor 00:18
Almanya, Türkiye'den Daha Az İhracat Yapıyor 2.086 izlenme - 5 ay önce Oğul Barlas artık o an neresi ile düşündüyse ağızından "Almanya, Türkiye'den daha az ihracat yapıyor" lafı çıkıyor. Umarız ne dediğinin farkındadır.
1952 Yapımı Sömürgeci Devletin Belgeseli ve Türkiye 03:50
1952 Yapımı Sömürgeci Devletin Belgeseli ve Türkiye 872 izlenme - 3 ay önce Marshall yardımı ile Türkiye'nin ekonomik damarlarını kurutan amerika, operasyon başında hedef ülke Türkiye'nin durumunu videodaki gibi özetlemiş. sonrası zaten malum. iyi seyirler.
Günün Ekonomisi - 1 Eylül 2016 14:14
Günün Ekonomisi - 1 Eylül 2016 1.707 izlenme - 3 ay önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Paranın İzi   20 Ocak 2016 26:36
Paranın İzi 20 Ocak 2016 2.133 izlenme - 10 ay önce Dünyanın önde gelen ekonomi merkezleri ve Türkiye'deki gelişmeler Emin Çapa ve Ebru Baki'nin sunumuyla "Paranın İzi"nde ekrana geliyor.
Nevşin Mengü'den Canlı Yayında Gaf 01:00
Nevşin Mengü'den Canlı Yayında Gaf 1.211 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk ekranlarının sinirli spikeri Nevşin Mengü önce konuyu hava durumundan açtı ardından da konuyu alakasız bir noktaya kaydırdı ve Manisa ile Denizli'yi ihracat yapan ülkeler arasına soktu.
Kolay İhracat 35:03
Kolay İhracat 728 izlenme - 3 yıl önce Kolay İhracat
Trabzonspor'dan Azerbaycan'a milli ihracat 04:08
Trabzonspor'dan Azerbaycan'a milli ihracat 482 izlenme - 1 yıl önce Altyapıda Türk milli takımlarına değişik kategorilerde birçok oyuncu veren Trabzonspor, milli takıma çağrılmayan oyuncuları için Azerbaycan'ın yaptığı teklifi kabul etti.
Beton Pompaları- Ankara 06:11
Beton Pompaları- Ankara 563 izlenme - 3 yıl önce Beton Pompaları- Ankara 2014-05-16 15:52:11 günü artasmakina kanalına yüklediğim 'Beton Pompaları- Ankara' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/artasmakina kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bikosoft Crm Exporter Systems - İhracat Yükleme Evraklarının Hazırlanması 40:21
Bikosoft Crm Exporter Systems - İhracat Yükleme Evraklarının Hazırlanması 612 izlenme - 3 yıl önce Bikosoft Crm Exporter System İle İhracat Evraklarınız Tek Tıkla Hazır. ayrıntılı Bilgi İçin : bikosoft Yazılım Ltd www.bikosoft.com - Bilgi@bikosoft.com
24 Ocak Kararları - Süleyman Demirel 01:28
24 Ocak Kararları - Süleyman Demirel 421 izlenme - 2 yıl önce Türk ekonomisinin bir diğer dönüm noktası olan 24 ocak kararlarının açıklayan dönemin Başbakanı Süleyman Demirel'in konuşmasıdır. 24 Ocak Kararları'nın ana hatları şu şekildedir: 1. 2,7 oranında devalüasyon yapılarak günlük kur ilanı uygulamasına gidilmiş, 2. Devletin ekonomideki payını küçülten önlemler alınmış,KİT'lerdeki uygulamaya paralel olarak tarım ürünleri destekleme alımları sınırlandırılmış, 3. Gübre, enerji ve ulaştırma dışında sübvansiyonlar kaldırılmış, 4. Dış ticaret serbestleştirilmiş, yabancı sermaye yatırımları teşvik edilmiş, kar transferlerine kolaylık sağlanmış, 5. Yurtdışı müteahhitlik hizmetleri desteklenmiştir. 6. İthalat kademeli olarak libere edilmiş, ihracat; vergi iadesi, düşük faizli kredi, imalatçı ihracatçılara ithal girdide gümrük muafiyeti, sektörlere göre farklılaşan teşvik sistemi ile teşvik edilmiştir.
Yalan Dünya İhracat fazlası Orçun 00:52
Yalan Dünya İhracat fazlası Orçun 619 izlenme - 5 yıl önce
Solmaz Akademi Eğitim Katılımcısı Özge Akçay 00:54
Solmaz Akademi Eğitim Katılımcısı Özge Akçay 97 izlenme - 8 ay önce Dış Ticarete Giriş Eğitimi
Yalan Dünya İhracat Fazlası Orçun 00:52
Yalan Dünya İhracat Fazlası Orçun 276 izlenme - 5 yıl önce Yalan Dünya İhracat Fazlası Orçun
Yalan Dünya 10 Bölüm İhracat Fazlası Orçun 00:52
Yalan Dünya 10 Bölüm İhracat Fazlası Orçun 365 izlenme - 5 yıl önce
Solmaz Akademi Eğitim Katılımcısı Oğuzhan Küçük 00:47
Solmaz Akademi Eğitim Katılımcısı Oğuzhan Küçük 52 izlenme - 8 ay önce Dış Ticarete Giriş Eğitimi
Türkiye'nin Yeni Logosu 01:30
Türkiye'nin Yeni Logosu 109 izlenme - 2 yıl önce Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ihraç edilen Türk mallarının üzerine konulacak olan yeni logoyu tanıttı. TİM, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla, Çırağan Palace Kempinski Otel'de Türkiye Markası logosunu ve sloganını tanıttı. Turkey Discover the Potential (Potansiyelini keşfet) slogan olurken, logunun turkuaz renginde olduğu görüldü.
Türk Mallarının Yeni Logosu ve Sloganı 01:30
Türk Mallarının Yeni Logosu ve Sloganı 120 izlenme - 2 yıl önce Türkiye İhracatçılar Meclisi, ihraç edilecek Türk mallarına konulacak yeni logoyu Twitter hesabından tanıttı. Yeni logo 'Turkey discover the potential' (Türkiye potansiyelini keşfet) olacak. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ihraç edilen Türk mallarının üzerine konulacak yeni logoyu düzenlenen törenle tanıttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da beğenisini kazanan Logonun üzerinde İngilizce “Türkiye potansiyelini keşfet” yazıyor. Törende konuşan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, ihracatta bundan sonra kullanılacak “Turkey, Discover the Potential” ortak işaret ve markasına ilişkin, “Discover the Potential… Bu bir marka değildir. Marka olan Türkiye’nin kendisidir” dedi. Türk ihracat çevrelerinin bugün doğru bir hamlenin başlangıcını yaptığına dikkati çeken Büyükekşi, şöyle devam etti: “Bu hamleye çok ihtiyacımız var. Bugün, bir dağınıklıktan, bir karmaşadan kurtuluyoruz. Bugün, tüm paydaşlarıyla Türkiye kendisini dünyaya tanıtmak noktasında yeni bir değer kazanıyor. Bugün, bir kez daha hikayemizi dünyaya anlatmak için yeni bir atağa odaklanıyoruz. Bugün Türkiye, ihraç mallarında ve tanıtım materyallerinde kullanacağı, ortak kimlik işareti, alameti farikasını lanse ediyor. Discover the Potential… Bu bir marka değildir. Marka olan Türkiye’nin kendisidir. Turkey… Discover the Potential bir tekliftir. Turkey Discover the Potential’la tüm dünyaya bir teklif yapıyoruz; gel, bu potansiyeli keşfet. Keşfet ve kendine değer kat. Keşfet ve kendini tamamla. Keşfet ki kendini keşfetmiş ol. Keşfet ve zenginleş. Keşfet ki hepimiz kazanalım. Keşfet ki insan medeniyeti zenginleşsin. Keşfet ki hep birlikte mutlu olalım.”
Ukrayna Kuru Çam Kereste İhracatı 03:13
Ukrayna Kuru Çam Kereste İhracatı 143 izlenme - 2 yıl önce SUNRISE Ltd - üretim şirketi. Ukrayna ihracat için yumuşak ağaç işleme. Ukrayna kereste fabrikaları. Ukrayna'dan kurutulmuş çam kereste ihracatı. Türkiye'ye teslim ahşap ürünleri İthalati. Ürünler: - Odunları günlükleri - çam, ladin, meşe, huş, kavak, dişbudak - Ahşap demiryolu traversleri, (kreozot ile taze ve emprenye) - çam, meşe. - Palet üretimi için hasat çam ve ladin - Biçilmiş çam kereste yapımı için (kereste) - taze, kuru (KD 10-18%) - Pencere için çıta çam radyal kesilmiş kereste - Hasat çam bağlamak için kurutun - Kuru tahta marangoz% 8-10 - çam, ladin, meşe, dişbudak, kayın, kızılağaç, huş - Kapı çerçeve, MDF kapı için pervaz - Çam döşeme spliced ve doğal Döşeme, duvar kaplama, ahşap plakalar, süpürgelik, çerçeve kapı, jamb: - parmak rendelenmiş kereste eklemli. - Katı rendelenmiş ağaç: baulk, cant, tahta, çubuk Teklif: Kuru çam ve ladin kereste (KD 8-10%) - $ 200,00 FCA Ukrayna Grage A / B / C - karıştırın. Hiçbir leke, hiçbir çürüme, hiçbir deadwood ve hiçbir solucan delikleri. Asgari parti -. 40-ft konteyner - 45m cu. Teslimat - 20 gün İstanbul, Ankara, Bursa, Gemlik, Gebze, İzmit, İzmir, Ereğli, Zonguldak, Samsun, Ordu, Trabzon, Antalya, Mersin, Eskişehir, Kütahya, İnegöl, Aliağa, Bornova, Akhisar, Manisa, Menemen, Foça: Ukrayna Teslim.
Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türk Modacı Atıl Kutoğlu'nun 03:30
Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türk Modacı Atıl Kutoğlu'nun "Modern Osmanlılar" Defilesi 164 izlenme - 2 yıl önce Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türk modacı Atıl Kutoğlu'nun "Modern Osmanlılar" defilesi Türkiye'nin Paris Büyükelçiliği Rezidansında, Türkiye'nin Paris Büyükelçisi Hakkı Akil ve eşi İnci Akil ev sahipliğinde ünlü Türk modacı Atıl Kutoğlu'nun "Modern Osmanlılar" adlı defilesi düzenlendi.
Cemil Barlas'tan Sosyal Medyayı Sarsan Analiz 00:59
Cemil Barlas'tan Sosyal Medyayı Sarsan Analiz 14 izlenme - 5 ay önce Yandaş gazetecilerden Cemil Barlas, Almanya'nın ihracat oranlarının Türkiye'den az olduğunu söyledi... Yandaş gazetecilerden Cemil Barlas, Almanya'nın ihracat oranlarının Türkiye'den az olduğunu söyledi. 1 An TV'de yayınlanan Can Ataklı, Cem Küçük ve Cemil Barlas'ın katıldığı 1 Haber 3 Yorum programına Barlas'ın analizi damga vurdu. Daha önce de Suriyelilerin Küresel Isınma nedeniyle zaten kuzeye göç edeceğini söyleyen Barlas bu kez de dünyanın en büyük ekonomileri arasında yer alan Almanya'nın ihracat oranlarının Türkiye'den az olduğunu söyledi. Barlas, "Türkiye gayri safi milli hasılasının yüzde 30'unu ihraç ediyor. Amerika yüzde 12 ediyor, Almanya bile bizden daha az ihraç ediyor. Aç bak listeye" diyince Can Ataklı da "Ya saçmalama artık" diye yanıt verdi. Barlas'ın verdiği rakamlar abartılı olunca Cem Küçük de araya girerek "Almanya'nın ki biraz farklı ama" ifadeleriyle Barlas'ı düzeltmeye çalıştı. Barlas'ın bu analizi sosyal medyayı da sarstı. Almanya'nın ihracat rakamlarını paylaşan sosyal medya kullanıcıları 2013 yılı ihracat rakamının 1.5 trilyon dolar olduğunu aktardı. Aynı yıl Türkiye'nin ihracat rakamlarının ise 151 milyar dolarda kaldığının altı çizildi.
Solmaz Akademi Dış Ticaret ve Gümrük Eğitimleri 01:33
Solmaz Akademi Dış Ticaret ve Gümrük Eğitimleri 25 izlenme - 8 ay önce Gümrük Müşaviri Atilla Şahin / Solmaz Akademi Eğitmeni Solmaz Akademi'nin eğitim kalitesi ve deneyimleri kariyerinizde bir adım ileri gitmenizi sağlar.
rus çimentocular gümrük vergisi istiyor 02:09
rus çimentocular gümrük vergisi istiyor 121 izlenme - 7 yıl önce rus çimento şirketleri çimento ihalinde vergi uygulamasının geri getirilmesini istiyorlar.
 Solmaz Akademi Eğitim Katılımcısı Nurettin Şahbaz  01:08
Solmaz Akademi Eğitim Katılımcısı Nurettin Şahbaz 22 izlenme - 8 ay önce Dış Ticarete Giriş Eğitimi
Türk Traktör Erenler Fabrikası açılışı - Zeybekci ve Koç - 03:05
Türk Traktör Erenler Fabrikası açılışı - Zeybekci ve Koç - 113 izlenme - 2 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Türkiye olarak eğer global bir oyuncu olmak istiyorsak, artık sürdürülebilir bir şekilde hammadde ve enerji geleceğimizi garanti altına almamız gerekiyor" dedi.
Ekonomi Bakanlığı İhracat Destekleri 03:03
Ekonomi Bakanlığı İhracat Destekleri 9 izlenme - 5 ay önce http://www.iskelepatent.com/ekonomi-bakanligi-destekleri/
Block Making Machine Export Türkmenistan 00:40
Block Making Machine Export Türkmenistan 3 izlenme - 2 ay önce Block Making Machine Export Türkmenistan, Blok Makinası Türkmenistana İhracat, İhracat Türkmenistan, AKGUL GROUP, IZMIR TURKIYE +90 232 257 59 59
Bahadır Özdener: İstihbarat Savaşı 1071'den Beri Sürüyor 00:58
Bahadır Özdener: İstihbarat Savaşı 1071'den Beri Sürüyor 93 izlenme - 2 yıl önce Yıllarca Kurtlar Vadisi'nin senaristliğini yapan Bahadır Özdener, Türkiye gündeminin dizilere nasıl konu edildiğini anlattı.
Başbakan Erdoğan'ın Meşhur Kramponu 3 Günde 3 Bin Sattı 01:48
Başbakan Erdoğan'ın Meşhur Kramponu 3 Günde 3 Bin Sattı 49 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın Başakşehir Stadı'nın açılışında giyerek 3 gol birden attığı Lig markalı spor ayakkabıya 3 günde 3 bin sipariş geldi
Dünyanın 1001 Hali - İhracatta ürküten düşüş 21:40
Dünyanın 1001 Hali - İhracatta ürküten düşüş 25 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 3 Gol Attığı Krampon Yok Satıyor 01:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 3 Gol Attığı Krampon Yok Satıyor 36 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan'ın Başakşehir Fatih Terim Stadı'nın açılış maçında 3 gol attığı ayakkayı üreten Lig firmanın sahibi Berke İçten "7 ay gibi kısa bir sürede 20 bin satış yaptık" dedi.