Hoşgeldiniz!

İhsan Özkes

İhsan Özkes'in Bol Atarlı Tarihi Meclis Konuşması 11:07
İhsan Özkes'in Bol Atarlı Tarihi Meclis Konuşması 161 izlenme - 2 yıl önce Sayın MV. İhsan ÖZKES'in 02.04.2015 tarihli TBMM genel kurul konuşmasında yaptığı tarihi konuşma. 01:39'dan itibaren ilk modül kopuyor.
CHP’li Vekil O Kelimeyi Bir Türlü Söyleyemedi 00:36
CHP’li Vekil O Kelimeyi Bir Türlü Söyleyemedi 84 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, düzenlediği basın toplantısında “gırtlaklamak” kelimesini söyleyemeyince kendisi de güldü.
İhsan Özkes'in Müslüman Olmayı CHP'ye Borçlusunuz Demesi 04:41
İhsan Özkes'in Müslüman Olmayı CHP'ye Borçlusunuz Demesi 135 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi CHP'li İhsan Özkes, Tarafsız Bölge'de "Müslüman olmayı Cumhuriyet Halk Partisi CHP'ye borçlusunuz" açıklamasıyla dikkat çekti. CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de ortaöğretimde başörtüsünün serbest bırakılması tartışıldı. Programa misafir olan Cumhuriyet Halk Partisi CHP İstanbul Milletvekili eski emekli müftü İhsan Özkes, Cumhuriyet Halk Partisi CHP'den konuyla ilgili açıklamaları eleştiren AK Parti Kadın Kolları İstanbul İl Başkanı avukat Özlem Zengin Topal'a şu karşılıkta bulundu: "Hanımefendi, bugün Müslümansanız bunu evvel Allah'a sonra da Cumhuriyet Halk Partisi CHP'ye boçlusunuz.." Bu söz internet ortamında bayağı bir eleştirildi. Site ahalisi olarak yorum sizin efendim. İzleyelim..
İhsan Özkes'ten CHP'ye Tweetli Eleştiri 00:45
İhsan Özkes'ten CHP'ye Tweetli Eleştiri 11 izlenme - 2 yıl önce CHP’den istifa eden İhsan Özkes, seçimde kimi CHP’lilerin CHP yerine HDP’ye çalıştığını belirterek, "Sayın Bahçeli’nin ‘CHP, HDP özentili milletvekillerinin tahrikinden kurtulmalıdır’ sözü isabetlidir" dedi.
CHP Milletvekili Özkes: Hac ve Umre Ücretleri Ucuzlayacak 01:38
CHP Milletvekili Özkes: Hac ve Umre Ücretleri Ucuzlayacak 7 izlenme - 3 yıl önce CHP Milletvekili İhsan Özkes, hacı olmak isteyen vatandaşlara önemli bir müjde verdi. Özkes, CHP iktidarında "Hac ve umre ucuzlayacak." dedi.