Hoşgeldiniz!

ihsan yıldırım

İhsan Yıldırım Yorgo'yu Denize Döküyor (Tatlı Hayat) 03:02
İhsan Yıldırım Yorgo'yu Denize Döküyor (Tatlı Hayat) 2.217 izlenme - 1 yıl önce tam bir işkolik olan ihsan yıldırım doktorundan aldığı haberle hayat kısa diyerekten tatil'e çıkar ve tesadüfen yorgo ve ferayenin olduğu otele düşer.engin denizi ve başpiskopos yorgo'yu aynı kare içinde gören ihsan tarihi tekerrür ettirir.
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım'ın Sinir Krizleri 06:41
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım'ın Sinir Krizleri 862 izlenme - 2 yıl önce Unutulmaz dizi Tatlı Hayat'ın efsanevi karakteri İhsan Yıldırım'ın geçirdiği sinir krizlerinden ufak bir kaç kesit.
Tatlı Hayat -  İhsan Yıldırım'ın Vasiyeti 10:18
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım'ın Vasiyeti 891 izlenme - 3 yıl önce Bana göre Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi komedi dizisi olan Tatlı Hayat'ın bu güzel sahnesini sizlerle paylaşıyorum.İhsan Yıldırım'ın vasiyetini açıklarken kendine has üslubu ve esprileri görülmeye değer. İzliyoruz...
İhsan Yıldırım - Şiir 04:02
İhsan Yıldırım - Şiir 763 izlenme - 3 yıl önce Sevinç,İhsanın 19 yaşındayken kendisine olan aşkını anlatmak için yazdığı şiirleri bulup,İhsana sürpriz yapmak için şiirleri kitap haline getirtir.Fakat kitap haline gelmesi için 12 adet basılması gerekir.Basılan kopyaların çoğu elden ele dolaşarak çoğu kişinin kitaptan haberdar olması sağlar.Kopyalardan bir tanesi de Yorgonun yayın evine gelen şiir kitapları basan bir yayın evi sahibi Talat beyin eline geçer.Yorgo ona İhsandan bahseder ve Talat bey İhsanla iş görüşmek istediğini iletir.İhsan ilk başlarda şiirlerinden herkesin haberdar olmasından dolayı sinir krizleri geçirsede,Talat beyin çok ünlü birisi olduğunu ve her hafta televizyona çıktığını öğrenince kendi reklamını yapmanın çok iyi bir fırsat olacağını düşünüp kabul eder.Fakat İhsanın şiirleri kitap olup satılacak kadar fazla olmadığı için,İhsan bir gecede 300 - 400 şiir yazmaya kalkar.Talat beyin aslında geliş sebebinin şiir kitabı için değil,kuru temizleme işi için olduğu sonradan anlaşılır.
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım ve Müfettiş 07:35
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım ve Müfettiş 677 izlenme - 2 yıl önce İhsan Yıldırım, sigortası eksik olan çalışanının evraklarını görmek isteyen müfettişe rüşvet teklif eder. Bu arada İrfan, kendisine evlilik teklif edeceğini zannettiği Defne'den evliliğe hazır olmadığını hissettiği için kaçmaya çalışır.
En Romantik Erkek İhsan Yıldırım - Tatlı Hayat 01:27
En Romantik Erkek İhsan Yıldırım - Tatlı Hayat 546 izlenme - 3 yıl önce Hem sakin, hem romantik zamanın en komik en güzel dizilerinden biriydi. İhsan Yıldırım karakterini genelde sevdirdi.
Tatlı Hayat - Sevinç'in Kırdan Geçen İnekler Tablosu 04:27
Tatlı Hayat - Sevinç'in Kırdan Geçen İnekler Tablosu 533 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en komik dizisi tatlı hayat'ın bir bölümü. İhsan Yıldırım yine yardırıyor.
Tatlı Hayat - Aile Babası Sarı Bıyık 04:13
Tatlı Hayat - Aile Babası Sarı Bıyık 343 izlenme - 3 yıl önce Kuru temizlemeciler kralı İhsan Yıldırım çocukluğunu geçirdiği fakir ama sıcak yuvasını gizlice ziyarete gittiğinde karşısına örnek baba Cemal kılığında Sarı Bıyık çıkacak ve Sevinç Hanım İhsan Bey'in bir sırrını daha öğrenecektir..
ihsan yıldırım araba. 02:12
ihsan yıldırım araba. 406 izlenme - 6 yıl önce bu işler adamı şişler
Tatlı Hayat - Dünya Asansöre Binme Rekortmeni İhsan Yıldırım 02:12
Tatlı Hayat - Dünya Asansöre Binme Rekortmeni İhsan Yıldırım 313 izlenme - 2 yıl önce Tatlı Hayat dizisinin efsane karakteri İhsan Yıldırım'ın Guinness Rekortmeni olma çabasını izliyoruz.
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım İle Resim Sanatı Üzerine 04:25
Tatlı Hayat - İhsan Yıldırım İle Resim Sanatı Üzerine 235 izlenme - 2 yıl önce Efsane karakter İhsan Yıldırım'ın resim sanatına bakış açısı ve değerlendirmelerini izliyoruz...
Ali İhsan Yıldırım - Hata Ettim 04:56
Ali İhsan Yıldırım - Hata Ettim 315 izlenme - 4 yıl önce Ali İhsan Yıldırım - Hata Ettim
İhsan Yıldırım 03:16
İhsan Yıldırım 217 izlenme - 5 yıl önce İhsan Yıldırım
Eskişehirli Gençler Oynuyor - Ali Ihsan Yıldırım 05:12
Eskişehirli Gençler Oynuyor - Ali Ihsan Yıldırım 99 izlenme - 4 yıl önce Bakkkk
Türkler Mektup Yazma Özgürlüğümüzü Kısıtlıyo Lobisi 00:58
Türkler Mektup Yazma Özgürlüğümüzü Kısıtlıyo Lobisi 94 izlenme - 3 yıl önce İzlememiş olanlar için belirteyim, Yorgo(yunan) ve Feraye(türk) evli çiftlerdir. Mektubu ille de dolma kalemle yazacağım diye tutturan Yorgo kalemi bulamayınca Feraye'ye sorar..