Hoşgeldiniz!

İhtar Videoları

Kuzey Kutubu Penguenlerinden İhtar Notu 04:51
Kuzey Kutubu Penguenlerinden İhtar Notu 5.647 izlenme - 3 hafta önce Zengin bir kadın üye olduğu penguen koruma derneğinin aidatını yatırmayı unutur ve kocasına ihtar mektubu gelir Not penguenler Güney kutbunda bulunur
Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 01:56
Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 5.641 izlenme - 1 yıl önce ABD’nin Florida eyaletinin Miami kentinde hızlı giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü polisin kenara çekmesini sağlayarak polis memuruna ihtar verdi ve daha yavaş gitmesi konusunda uyardı. Hız limitinin 65 km olduğu Miami’de 145 km hızla giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü, polis aracının kenara çekmesini sağladı. Arcından inen polis memuruna neden hızlı gittiğini ve acil bir durum olup olmadığını soran Claudia Castillo isimli bir kadın sürücü polisi daha yavaş sürmesi konusunda uyarıyor. Polis memuru da acil bir durumun olmadığını ve ne kadar hızla gittiğinin farkında olmadığını belirterek kadından özür diliyor. O anlar Claudia isimli kadının kamerasına yansıyor.
Medya Sansürü - Nefes Al  #direngezi  #occupygezi 07:05
Medya Sansürü - Nefes Al #direngezi #occupygezi 145 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı Direnişi spot filmi. Direniş sırasında neler oldu ve medyanın buna tavrı neydi. Türkiye'de medya sansürünün ne boyuta geldiğini özetleyen bir video.
Erkan Zengin, Eskişehirspora İhtar Çekti 01:00
Erkan Zengin, Eskişehirspora İhtar Çekti 88 izlenme - 2 yıl önce Eskişehirspor'dan alacaklarını tahsil edemeyen Erkan Zengin, avukatını devreye sokarak kulübe ihtar çekti.
radisa & maestro ft. İhtar - aynı yerdeyiz 03:09
radisa & maestro ft. İhtar - aynı yerdeyiz 184 izlenme - 8 yıl önce samsun'un tanınmış mc'lerinden aynı zamanda cash flow'un da İçinde bulunduğu tribby production'dan radisa & maestro ve İhtar üçlüsünün yapmış olduğu müthis track sizlerle.. İyi dinlemeler...
Işın Abiye Devamsızlıkdan Dolayı İhtar Yapıldı 00:23
Işın Abiye Devamsızlıkdan Dolayı İhtar Yapıldı 53 izlenme - 4 yıl önce Devamsızlık Yaparsa Yerini Gösterdik .. :)
Radisa Feat İhtar ''yeniden Başa Sar 01:34
Radisa Feat İhtar ''yeniden Başa Sar 57 izlenme - 7 yıl önce rap
Polisin 01:02
Polisin 26 izlenme - 2 yıl önce Batman'da polislin "dur" ihtarına uymayarak kaçan araç, bir araca çarptıktan sonra doğalgaz çukuruna düştü Kazanın ardından araçta bulunan 3 kişi kaçtı.
Brezilya Polisinin Motoru Durdurma Şekli 00:21
Brezilya Polisinin Motoru Durdurma Şekli 19 izlenme - 2 yıl önce Brezilya Polisinin Motoru Durdurma Şekli Brezilya'da polisin dur ihtarına uymayan motorlu adamı polisin durdurma stili.
Selahaddin Öztepe - Bebeğe İhtar 02:10
Selahaddin Öztepe - Bebeğe İhtar 6 izlenme - 2 yıl önce Selahaddin Öztepe Grup Hazel İlahi Grubu'nun kurucusu ve sunucusu Bebeğe İhtar şiiri ile sizlerle