Hoşgeldiniz!

ihtiyaç

HSBC'den En Tatlı Bayram Kredisi 00:19
HSBC'den En Tatlı Bayram Kredisi 106.383 izlenme - 3 yıl önce Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi. 40.000 TL'ye kadar 36 aya varan tüm vadelerde aylık %1,08 faiz oranı ile sabit taksitli ihtiyaç kredisi HSBC'de! Üstelik kefilsiz!
Lavabo Giderini Çok Amaçlı Kullanmak 00:46
Lavabo Giderini Çok Amaçlı Kullanmak 2.214 izlenme - 4 ay önce Artık ülkemizde yaşanan "yokk artık" dediğimiz olayları daha nötr karşılamaya başladık. Günümüzde tuvaletler ne kadar temiz görünsede , izleyeceğiniz vidyodaki arkadaşların yaptıkları eylem , temizlik boyutuna yeni bir dönem , makine mühendislerine yeni bir temizlik aleti icat ettirme ihtiyacı doğuruyor. Vidyodaki arkadaşın gider borusunu ne amaçla kullandığı henüz muamma.İhtiyacını gidermek için kullanmış olabilir , diğer ihtiyacını gidermek için de kullanmış olabilir.Bu ikisinden aklınıza fesatlık getiren iki numaralı ihtiyacı gidermek için kullanırken kameraya yakalanıp , sonrasında ellerini yıkamasıyla bir numaralı ihtiyacı giderdiği izlenimini vermişte olabilir.Bende bu arada üç bilinmeyenli denklem sorusu gibi vidyo açıklaması yazmış olabilirim. Neyse fazla uzatmadan iyi seyirler diler , yorumu sizlere bırakırım.
Doğuş - İhtiyaç 09:57
Doğuş - İhtiyaç 15.514 izlenme - 3 yıl önce Doğuş 'un "Aynaya Baktın mı" albümünden "İhtiyaç"
Cografya Kpss Egitim Videolari Ihtiyac Yayinlari 04 01:46:47
Cografya Kpss Egitim Videolari Ihtiyac Yayinlari 04 2.885 izlenme - 2 yıl önce
Seks İnsanın Gıdasıdır (Küfür İçerir) 03:09
Seks İnsanın Gıdasıdır (Küfür İçerir) 1.891 izlenme - 12 ay önce Yazık üzüldüğüm kızcağıza, kendi tabiriyle 5 senedir hiçbir babafingo görmemiş, dokunmamış. Biz erkek olarak duvar deler, belki de bir ağaç kovuğunda işimizi görürüz. Peki bu zavallı kızcağız ne yapsın? Soruyorum size hakim bey, bu da mı gol değil?
Yoksullukla Mücadele 02:46
Yoksullukla Mücadele 857 izlenme - 8 ay önce Herhangi bir sosyal güvencesi olmayan yoksullara yönelik olarak kamusal sorumluluk alınması ilk kez sınırlı olarak 1976 yılında gerçekleşmiştir.
Cografya Kpss Egitim Videolari 01:45:13
Cografya Kpss Egitim Videolari 2.254 izlenme - 2 yıl önce Cografya Kpss Egitim Videolari Ihtiyac Yayinlari 02
Rafadan Tayfa #4 (Evlere Servis) 13:34
Rafadan Tayfa #4 (Evlere Servis) 297 izlenme - 4 ay önce Mahallelinin bakkalı olan Kamil ve ailesi kötü gidişattan zor duruma düşmüş ve köye taşınma durumu ile karşı karşıya kalmışlardır. Bu durumda Rafadan Tayfa el ele verir ihtiyaç olan parayı bulmaya çalışırlar.
Doğuş - İhtiyaç 04:59
Doğuş - İhtiyaç 3.333 izlenme - 3 yıl önce Aramızda Kalsın programına konuk olan Doğuş, programda sürpriz yaparak yeni çıkacak olan albümünde bulunan İHTİYAÇ isimli parçasını ilk kez okudu.
İhtiyaç Molası - Ay (Ben de Özledim Dizi Müzikleri) 04:33
İhtiyaç Molası - Ay (Ben de Özledim Dizi Müzikleri) 3.226 izlenme - 2 yıl önce İhtiyaç Molası - Ay (Ben de Özledim Dizi Müzikleri) Ben de Özledim Dizisinin 3. Bölümünde Çalan Müzik
ihtiyaç ve isteklerimiz 07:27
ihtiyaç ve isteklerimiz 2.827 izlenme - 5 yıl önce atlas yayınları 4.sınıf sosyal bilgiler dersi üretimden tüketime ünitesi
Yoksullukla Mücadele 02:46
Yoksullukla Mücadele 323 izlenme - 7 ay önce Yoksulluk veya fakirlik, günlük temel ihtiyaçların tamamını veya büyük bir kısmını karşılayacak yeterli gelire sahip olmama durumudur. Özellikle, yiyecek, içecek, barınma, giyim-kuşam gibi temel ihtiyaçlara zor erişmek veya erişememek yoksulluk olarak tanımlanabilmektedir. Ancak kimi gelişmiş ülkelerde bu tanımın standartlarında değişiklik görülmektedir.
Vakit Ramazan - Nijer 03:51
Vakit Ramazan - Nijer 639 izlenme - 8 ay önce Bu yıl ‘Kardeşçe Paylaşalım Vakit Ramazan’ sloganı ile çalışmalarını yürüten İHH, bağışçıların zekât, sadaka, fitre ve bağışlarını; savaş, işgal ve doğal afet bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden birebir elden ulaştırıyor.
İnsani ihtiyaç ama sokak ortasında da olmaz ki 00:48
İnsani ihtiyaç ama sokak ortasında da olmaz ki 7.723 izlenme - 7 yıl önce İnsani ihtiyaç ama sokak ortasında da olmaz ki
cankurtarana ihtiyaç molası 01:28
cankurtarana ihtiyaç molası 1.940 izlenme - 6 yıl önce
Doğuş - İhtiyaç (Yeni Albüm) 03:39
Doğuş - İhtiyaç (Yeni Albüm) 1.032 izlenme - 3 yıl önce Doğuş '' İhtiyaç '' 2013 Yeni İLK KEZ.. ..
şebnem kısaparmak - nişanlı erkekler nasıl ihtiyaç giderir 01:00
şebnem kısaparmak - nişanlı erkekler nasıl ihtiyaç giderir 1.653 izlenme - 4 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
emrah aydın bu ara ihtiyacım var 02:12
emrah aydın bu ara ihtiyacım var 3.265 izlenme - 8 yıl önce
Baba-Oğul 160.000 Kişiyi Dolandırdı: Villada Oturmaya İhtiyacım Vardı 01:00
Baba-Oğul 160.000 Kişiyi Dolandırdı: Villada Oturmaya İhtiyacım Vardı 61 izlenme - 2 ay önce Adana'da 160 bin kişiyi dolandıran baba-oğul, gözaltına alındı. Dolandırıcı baba, adliye çıkışında "İhtiyacım vardı dolandırdım, lüks villarda yedim, pişkinliğimi yazın." dedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
çok sıkıştım yaaaa 00:12
çok sıkıştım yaaaa 2.471 izlenme - 8 yıl önce yarışta ihtiyap molası
tek İhtiyacın aşk 00:59
tek İhtiyacın aşk 2.703 izlenme - 7 yıl önce kukla gösterisi
ambulans faciası , aman dikkat çek 00:11
ambulans faciası , aman dikkat çek 3.624 izlenme - 8 yıl önce yaralı taşınması , aman böyle olma , çok tehlikelisin.
Su Kaynakları Tükeniyor İhtiyacın Kadar Su Kullan 00:55
Su Kaynakları Tükeniyor İhtiyacın Kadar Su Kullan 178 izlenme - 9 ay önce Bu önemli bir konu temizliği suyla yapıyoruz yorulduğumuz zaman canımız su çekiyor peki ya su olmazsa ne yapacağız?İnsanların yanlış yaptığı şeyler yüzünden su kaynakları tüekniyor. Lütfen banyo yaparken temizlendik den sonra çıkın ve dişinizi fırçalarken suyu açık bırakmayın bulaşık yıkarken de suyu açık bırakmayın.Ağaç dikelim bu utanılacak bir şey değil.
İhtiyaç Kredisi Hesaplama | enuygunkredi.com 00:26
İhtiyaç Kredisi Hesaplama | enuygunkredi.com 2 izlenme - 12 saat önce Sizin için birçok bankanın ihityaç kredisi teklifi enuygunkredi.com'da. http://www.enuygunkredi.com/ihtiyac-kredisi-hesaplama #ihtiyaçkredisihesaplama #enuygunkredi
Hamza Tzortzis - Neden Tanrı'ya İhtiyaç Duyuyorsun? (Türkçe Altyazılı) 03:58
Hamza Tzortzis - Neden Tanrı'ya İhtiyaç Duyuyorsun? (Türkçe Altyazılı) 167 izlenme - 8 ay önce Hamza Tzortzis, gelir dağılımında neden İslami buyrukların temel alınması gerektiği konusunu son derece yalın bir şekilde açıklıyor.
Doğuş - İhtiyaç (Burada Laf Çok) 04:01
Doğuş - İhtiyaç (Burada Laf Çok) 588 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK Burada Laf Çok'a konuk olan Doğuş "İhtiyaç" şarkısını seslendirdi. Biliyorsun ağlamak yok karar verdik Yüreğim buruk biliyorsun Al ömrümü koy ömrünün üstüne Kıyamam ki saçının bir tek teline Her gün seven kalbimin üstüne Yemin olsun hep sen hep sen ol Aşk harap olmuş per perişan olmuş İmdat diye bağırıyor adı dert olmuş Aşk harap olmuş per perişan olmuş İmdat diye bağırıyor adı dert olmuş Herkes aynı sanıyorsun Yürek dağlı biliyorsun Ağlamak yok karar verdik Yüreğim buruk biliyorsun Al ömrümü koy ömrünün üstüne Kıyamam ki saçının bir tek teline Her gün seven kalbimin üstüne Yemin olsun hep sen hep sen ol Aşk harap olmuş per perişan olmuş İmdat diye bağırıyor adı dert olmuş Aşk harap olmuş per perişan olmuş İmdat diye bağırıyor adı dert olmuş
Şiir: Birde Benim İçin Bak O Aynaya 02:10
Şiir: Birde Benim İçin Bak O Aynaya 1.162 izlenme - 8 yıl önce İlk deneyİmİm arkadaŞlar umarim beĞenİrsİnİz.
TÜRK KIZILAYI RAMAZAN TV SPOTU 00:45
TÜRK KIZILAYI RAMAZAN TV SPOTU 130 izlenme - 10 ay önce Ramazan Ayı boyunca Türk Kızılayı'na yapacağınız bağışlar ile ihtiyaç sahiplerine ulaşabilirsiniz. #BazıŞeylerGönüldenKopmalı Hemen bağış yapmak için: www.kizilay.org.tr/bagis
Siz de Yardım Elinizi Uzatın 01:06
Siz de Yardım Elinizi Uzatın 60 izlenme - 6 ay önce O kadar çok aç ve kimsesiz insanlar var ki. Onlara yardım etmeyi çok görmeyelim. Lütfen sadece üzülmeyin sizler de yardım elinizi uzatın... ( Herhangi bir kuruluşa ithafen hazırlanmış bir video değildir. Amaç sadece farkındalık oluşturmak... )
Aydın İhtiyaç Akademi Antalya Gezisi 05:05
Aydın İhtiyaç Akademi Antalya Gezisi 174 izlenme - 2 yıl önce