Hoşgeldiniz!

ihtiyaç

İhtiyacını Kimseyle Gideremeyen Kadın 03:49
İhtiyacını Kimseyle Gideremeyen Kadın 8.940 izlenme - 1 gün önce Olaylar her seferinde pornografik başlıyor fakat hanım kızımızın ateşini kimse almıyor. Yalnızlık zor be kızım...
Hsbc'den En Tatlı Bayram Kredisi 00:19
Hsbc'den En Tatlı Bayram Kredisi 106.825 izlenme - 5 yıl önce Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi. 40.000 TL'ye kadar 36 aya varan tüm vadelerde aylık %1,08 faiz oranı ile sabit taksitli ihtiyaç kredisi HSBC'de! Üstelik kefilsiz!
Kendi İşini Kendi Gören Fil 00:10
Kendi İşini Kendi Gören Fil 1.267 izlenme - 4 ay önce Cinsel ihtiyaçlar sadece insanlara özel değil, hatta cinsel ihtiyacını kendi kendine giderme özelliği de. Ama fillerin biraz farklı gibi...
Doğuş - İhtiyaç 09:57
Doğuş - İhtiyaç 15.542 izlenme - 5 yıl önce Doğuş 'un "Aynaya Baktın mı" albümünden "İhtiyaç"
Seks İnsanın Gıdasıdır (Küfür İçerir) 03:09
Seks İnsanın Gıdasıdır (Küfür İçerir) 5.635 izlenme - 3 yıl önce Yazık üzüldüğüm kızcağıza, kendi tabiriyle 5 senedir hiçbir babafingo görmemiş, dokunmamış. Biz erkek olarak duvar deler, belki de bir ağaç kovuğunda işimizi görürüz. Peki bu zavallı kızcağız ne yapsın? Soruyorum size hakim bey, bu da mı gol değil?
Sizce İmam Hatipler Kapatılsın mı? 04:48
Sizce İmam Hatipler Kapatılsın mı? 2.740 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medya gündemi aylardır meşgul eden, sürekli en çok konuşulan başlıklar arasına girip çıkan #imamhatiplerkapatilsin etiketiyle ilgili sokağın fikrini aldık, nabzını tuttuk. Sokak Röportajları iftiharla sunar; "İmam Hatip'ler kapatılsın mı?"
Cografya Kpss Egitim Videolari Ihtiyac Yayinlari 04 01:46:47
Cografya Kpss Egitim Videolari Ihtiyac Yayinlari 04 2.988 izlenme - 4 yıl önce
Lavabo Giderini Çok Amaçlı Kullanmak 00:46
Lavabo Giderini Çok Amaçlı Kullanmak 2.444 izlenme - 2 yıl önce Artık ülkemizde yaşanan "yokk artık" dediğimiz olayları daha nötr karşılamaya başladık. Günümüzde tuvaletler ne kadar temiz görünsede , izleyeceğiniz vidyodaki arkadaşların yaptıkları eylem , temizlik boyutuna yeni bir dönem , makine mühendislerine yeni bir temizlik aleti icat ettirme ihtiyacı doğuruyor. Vidyodaki arkadaşın gider borusunu ne amaçla kullandığı henüz muamma.İhtiyacını gidermek için kullanmış olabilir , diğer ihtiyacını gidermek için de kullanmış olabilir.Bu ikisinden aklınıza fesatlık getiren iki numaralı ihtiyacı gidermek için kullanırken kameraya yakalanıp , sonrasında ellerini yıkamasıyla bir numaralı ihtiyacı giderdiği izlenimini vermişte olabilir.Bende bu arada üç bilinmeyenli denklem sorusu gibi vidyo açıklaması yazmış olabilirim. Neyse fazla uzatmadan iyi seyirler diler , yorumu sizlere bırakırım.
Cografya Kpss Egitim Videolari 01:45:13
Cografya Kpss Egitim Videolari 2.789 izlenme - 4 yıl önce Cografya Kpss Egitim Videolari Ihtiyac Yayinlari 02
İhtiyaç Ve İsteklerimiz 07:27
İhtiyaç Ve İsteklerimiz 3.227 izlenme - 7 yıl önce atlas yayınları 4.sınıf sosyal bilgiler dersi üretimden tüketime ünitesi
Doğuş - İhtiyaç 04:59
Doğuş - İhtiyaç 3.335 izlenme - 5 yıl önce Aramızda Kalsın programına konuk olan Doğuş, programda sürpriz yaparak yeni çıkacak olan albümünde bulunan İHTİYAÇ isimli parçasını ilk kez okudu.
İhtiyaç Molası - Ay (Ben De Özledim Dizi Müzikleri) 04:33
İhtiyaç Molası - Ay (Ben De Özledim Dizi Müzikleri) 3.370 izlenme - 5 yıl önce İhtiyaç Molası - Ay (Ben de Özledim Dizi Müzikleri) Ben de Özledim Dizisinin 3. Bölümünde Çalan Müzik
Sarılma İhtiyacı Uyandıran Filmlerdeki Sarılma Sahneleri 01:48
Sarılma İhtiyacı Uyandıran Filmlerdeki Sarılma Sahneleri 813 izlenme - 2 yıl önce İyi bir sarılmaya günün her saati herkesin ihtiyacı vardır. Interstellar, Mad Max: Fury Road, Sucker Punch ve daha nice filmdeki sarılma sahnelerinden oluşan bu videoyu izlerken gördüğünüz ilk kişiye sarılmak isteyeceksiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnsani ihtiyaç ama sokak ortasında da olmaz ki 00:48
İnsani ihtiyaç ama sokak ortasında da olmaz ki 7.726 izlenme - 9 yıl önce İnsani ihtiyaç ama sokak ortasında da olmaz ki
İhtiyaç Molası - Çengi 04:32
İhtiyaç Molası - Çengi 515 izlenme - 11 ay önce Şarkı Sözleri (lyrics):
Cankurtarana İhtiyaç Molası 01:28
Cankurtarana İhtiyaç Molası 1.945 izlenme - 8 yıl önce
Yoksullukla Mücadele 02:46
Yoksullukla Mücadele 865 izlenme - 3 yıl önce Herhangi bir sosyal güvencesi olmayan yoksullara yönelik olarak kamusal sorumluluk alınması ilk kez sınırlı olarak 1976 yılında gerçekleşmiştir.
Emrah Aydın Bu Ara İhtiyacım Var 02:12
Emrah Aydın Bu Ara İhtiyacım Var 3.280 izlenme - 10 yıl önce
Şebnem Kısaparmak - Nişanlı Erkekler Nasıl İhtiyaç Giderir 01:00
Şebnem Kısaparmak - Nişanlı Erkekler Nasıl İhtiyaç Giderir 1.760 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Doğuş - İhtiyaç (Yeni Albüm) 03:39
Doğuş - İhtiyaç (Yeni Albüm) 1.062 izlenme - 5 yıl önce Doğuş '' İhtiyaç '' 2013 Yeni İLK KEZ.. ..
çok sıkıştım yaaaa 00:12
çok sıkıştım yaaaa 2.489 izlenme - 10 yıl önce yarışta ihtiyap molası
Rafadan Tayfa #4 (Evlere Servis) 13:34
Rafadan Tayfa #4 (Evlere Servis) 578 izlenme - 2 yıl önce Mahallelinin bakkalı olan Kamil ve ailesi kötü gidişattan zor duruma düşmüş ve köye taşınma durumu ile karşı karşıya kalmışlardır. Bu durumda Rafadan Tayfa el ele verir ihtiyaç olan parayı bulmaya çalışırlar.
Tek İhtiyacın Aşk 00:59
Tek İhtiyacın Aşk 2.708 izlenme - 9 yıl önce kukla gösterisi
ambulans faciası , aman dikkat çek 00:11
ambulans faciası , aman dikkat çek 3.626 izlenme - 11 yıl önce yaralı taşınması , aman böyle olma , çok tehlikelisin.
Adrenalin Seviyesini Arşa Ulaştıran 2016 Yılının En İyi 10 POV Videosu 04:05
Adrenalin Seviyesini Arşa Ulaştıran 2016 Yılının En İyi 10 POV Videosu 292 izlenme - 1 yıl önce Hiçbir alet edevata ihtiyaç duymadan 100 metre yükseklikteki uçurumun kenarında yürümek yada bisiklete binmek ister miydiniz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vakit Ramazan - Nijer 03:51
Vakit Ramazan - Nijer 659 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl ‘Kardeşçe Paylaşalım Vakit Ramazan’ sloganı ile çalışmalarını yürüten İHH, bağışçıların zekât, sadaka, fitre ve bağışlarını; savaş, işgal ve doğal afet bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden birebir elden ulaştırıyor.
Yoksullukla Mücadele 02:46
Yoksullukla Mücadele 344 izlenme - 3 yıl önce Yoksulluk veya fakirlik, günlük temel ihtiyaçların tamamını veya büyük bir kısmını karşılayacak yeterli gelire sahip olmama durumudur. Özellikle, yiyecek, içecek, barınma, giyim-kuşam gibi temel ihtiyaçlara zor erişmek veya erişememek yoksulluk olarak tanımlanabilmektedir. Ancak kimi gelişmiş ülkelerde bu tanımın standartlarında değişiklik görülmektedir.
Şiir: Birde Benim İçin Bak O Aynaya 02:10
Şiir: Birde Benim İçin Bak O Aynaya 1.175 izlenme - 10 yıl önce İlk deneyİmİm arkadaŞlar umarim beĞenİrsİnİz.
İhtiyaç Haritası - Mert Fırat - TEDx 13:39
İhtiyaç Haritası - Mert Fırat - TEDx 195 izlenme - 2 yıl önce "ihtiyacharitasi.org farklı konulardaki ihtiyaçların ihtiyaç sahipleri ile ihtiyacı karşılamak isteyen kişiler ve kurumların buluştuğu online bir platformdur." "İhtiyaç Haritası’nın amacı Türkiye’de kent ve mahalle temelinde ihtiyaçların vatandaş katılımı ile sistematik bir şekilde öğrenilmesi, harita tabanlı olarak toplanması ve bu ihtiyaçların gerekli kurum/kuruluş veya özel kişiler tarafından karşılanmasının kolaylaştırılması için bir sistem oluşturmaktır. Ayrıca, sadece ihtiyaç sahiplerinin değil, farklı konularda destek vermek isteyen kişi veya kurumaların da desteklerini yine harita tabanlı olarak girebildiği ve ihtiyacı olanların bu desteklerden yararlanabildiği dijital bir platformdur. İhtiyaçların karşılanması sürecinde Türkiye’nin dört bir yanından gönüllüler ile çalışıyoruz. İhtiyaçların karşılanmasında gönüllüler de site üzerinden başvuru yapabiliyor. www.ihtiyacharitasi.org sitesi üzerinden yapılan çalışmalarda hiçbir şekilde nakit akışı yapılmamaktadır."
Doğuş - İhtiyaç (Burada Laf Çok) 04:01
Doğuş - İhtiyaç (Burada Laf Çok) 597 izlenme - 5 yıl önce CNN TÜRK Burada Laf Çok'a konuk olan Doğuş "İhtiyaç" şarkısını seslendirdi. Biliyorsun ağlamak yok karar verdik Yüreğim buruk biliyorsun Al ömrümü koy ömrünün üstüne Kıyamam ki saçının bir tek teline Her gün seven kalbimin üstüne Yemin olsun hep sen hep sen ol Aşk harap olmuş per perişan olmuş İmdat diye bağırıyor adı dert olmuş Aşk harap olmuş per perişan olmuş İmdat diye bağırıyor adı dert olmuş Herkes aynı sanıyorsun Yürek dağlı biliyorsun Ağlamak yok karar verdik Yüreğim buruk biliyorsun Al ömrümü koy ömrünün üstüne Kıyamam ki saçının bir tek teline Her gün seven kalbimin üstüne Yemin olsun hep sen hep sen ol Aşk harap olmuş per perişan olmuş İmdat diye bağırıyor adı dert olmuş Aşk harap olmuş per perişan olmuş İmdat diye bağırıyor adı dert olmuş