Hoşgeldiniz!

ihtiyarlık

Aşık Gülabi İhtiyarlık Düştü Sere 07:31
Aşık Gülabi İhtiyarlık Düştü Sere 19.740 izlenme - 8 yıl önce aşık gülabi ihtiyarlık düştü sere
Remix Bebek :) 01:17
Remix Bebek :) 10.212 izlenme - 10 yıl önce ah bi çocuk olsaydımm...!
Aşık Gülabi - İhtiyarlık Düştü Sere 07:41
Aşık Gülabi - İhtiyarlık Düştü Sere 3.435 izlenme - 6 yıl önce
Ömür Dediğin - Emine Teyze (Ölüveririm Diyon Bakıyon Sabah Olmuş) 12:58
Ömür Dediğin - Emine Teyze (Ölüveririm Diyon Bakıyon Sabah Olmuş) 1.430 izlenme - 3 yıl önce Trt'nin bu zamana kadar olan yapımlarının arasında üst sırada olan bir belgesel programdır Ömür Dediğin. İsmine münhasır Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaşayan yaşlı(!) dedelerimizin, ninelerimizin doğumlarından itibaren yaşadığı zorlukları anlatıyor. Anlatılan hayatların zorlukları ve arkada çalan türkülerle beraber insanı duygulandırıyor. Bu bölümde de deniz gözlü Emine Teyzemizi izliyoruz. Trt'yi ve bu programda emeği geçen tüm kişileri alkışlarla yaşatmak lazım.
Hüsnü Arkan - İhtiyarlık 03:42
Hüsnü Arkan - İhtiyarlık 250 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Solo Çıkış Tarihi: 30.12.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Benim,bardağın,sürahinin Önümüzdesin rengin uçmuş Bu eski,sevdiğim bir duruş Elin içinde ellerinin İçelim Madem ömrümüz hoş Geçmiş,tatmamışız ayrılık Madem ne bardağımız kırık Madem ne de sürahimiz boş Bir gün ikimizden birimiz İçmek veya doldurmak için Burada olmayabiliriz.
İhtiyarlık Yalnızlık Ben Ve Kara Sevda 04:00
İhtiyarlık Yalnızlık Ben Ve Kara Sevda 227 izlenme - 7 yıl önce
Muzdarip - İhtiyarlık Türksü 02:48
Muzdarip - İhtiyarlık Türksü 445 izlenme - 8 yıl önce önsöz : kendimizi hala genç zannederken, birden ihtiyar olduğumuzu kabullenmek zorunda kalırız.bu aynı zamanda, ölümün yaklaştığını da kabullenmek demektir.musa eroĞlu üstadımızın da söylediği üzre: yolun sonu görünmüştür!..döner,geriye bakarız;neler yaşadığımıza, geride neler bıraktığımıza,yaptığımız veya yapmadığımız için pişman olduğumuz şeylere...İlginçtir; yaptıklarımızdan çok yapmadıklarımız için pişman olduğumuzu görürüz."keşke öyle yapsaydım" ları yapabilmek ise,artık imkansızdır..
Gökhan Ataman - Başa Bela İhtiyarlık 05:27
Gökhan Ataman - Başa Bela İhtiyarlık 91 izlenme - 5 yıl önce Söz Ahmet Acar müzik Gökhan Ataman video Emel Özkaya
Yusuf Kurt - İhtiyarlık 01:21
Yusuf Kurt - İhtiyarlık 94 izlenme - 8 yıl önce
Doğan Görür Şiirleri İhtiyarlık Böyle Bir Şey 02:48
Doğan Görür Şiirleri İhtiyarlık Böyle Bir Şey 24 izlenme - 3 yıl önce İHTİYARLIK BÖYLE BİRŞEY AĞLAYARAK DOĞDUM BİRGÜN UGRAŞTIM DİDİNDİM HERGÜN DÖNDÜK BAŞA GENE BUGÜN İHTİYARLIK BÖYLE BİRŞEY PERDE İNER GÖZLERİNE İNME İNER DİZLERİNE KİMSE BAKMAZ YÜZLERİNE İHTİYARLIK BÖYLE BİRŞEY KEKELER KONUŞMAZ DİLİN TİTRİYOR TUTMAZKİ ELİN TA ORTADAN KIRIK BELİN İHTİYARLIK BÖYLE BİRŞEY İÇİN İÇİN SIZLANIRSIN KAHIRLANIR NAZLANIRSIN KÖŞELERDE TOZLANIRSIN İHTİYARLIK BÖYLE BİRŞEY EVDEN EVE PAZARLARLAR GELİN DAMAT AZARLARLAR FİLİM GİBİ YAŞANANLAR İHTİYARLIK BÖYLE BİRŞEY AKRANLAR GÖÇER DÜNYADAN CAN ŞENLİĞİN GİDER YANDAN SEVĞİ BEKLERSİN TORUNDAN İHTİYARLIK BÖYLE BİRŞEY DERMAN BABA OLDUK SÜRGÜN OĞLANDA BİR KIZDA BİR GÜN YİNE AĞLIYORUM HERĞÜN İHTİYARLIK BÖYLE BİRŞEY SÖZ: DOĞAN GÖRÜR
Arslan Kaya - İhtiyarlık 04:21
Arslan Kaya - İhtiyarlık 1 izlenme - 1 ay önce Abone OL: http://bit.ly/esenmusic Yürek Yanar © 2017 ESEN MÜZİK Apple Music: https://itun.es/tr/KPsIkb Spotify: http://spoti.fi/2tmw8lz Fizy: http://fizy.in/COW1Y -- --- --- --- Bizi takip edin: Facebook: http://facebook.com/esenmuzik Twitter: http://twitter.com/esenmuzik Instagram: http://instagram.com/esenmusic Online Satış: http://www.esenshop.com/