Hoşgeldiniz!

ihvan

Ümmet İftarı Ayasofya (İhvana Selam Direnişe Devam) 05:05
Ümmet İftarı Ayasofya (İhvana Selam Direnişe Devam) 1.231 izlenme - 3 yıl önce AYASOFYA'nın önü 5 Temmuz akşamı Ümmet İftarı'na gelen gençlerle doldu taştı. Gündem Dogu Türkistan, Suriye, Mısır, Filistin ve Arakan'dı. Gençler bir kez daha "Zincirler Kırılsın Ayasofya Açılsın" diye haykırdılar. DipNot; Çekimler Husûsî Çekimimdir
İhvan Hakka Yürüyor 02:39
İhvan Hakka Yürüyor 387 izlenme - 4 yıl önce İhvan HAKKA YÜRÜYOR (529!) -
Mursinin Darbeden Önceki Son Konuşması 02:32
Mursinin Darbeden Önceki Son Konuşması 362 izlenme - 3 yıl önce Mısır'ın darbeyle devrilen 4. cumhurbaşkanı Mursi'nin darbeden önceki son konuşması. Bugün serbest bırakılması neredeyse kesinleşen Hüsnü Mübarek haberlerinden sonra Mursi'nin 'devrimi bizden almasınlar' içerikli konuşması çarpıcı.
İhvan liderinin 17 yaşındaki kızının vurulduğu an 00:43
İhvan liderinin 17 yaşındaki kızının vurulduğu an 294 izlenme - 4 yıl önce Mısır'da yapılan katliamların kurbanlarından biri de Esma Beltaci idi.
İhvan Grubu 04:13
İhvan Grubu 364 izlenme - 7 yıl önce
İşte İhvan Liderinin Kızının Vurulduğu O Anlar! 00:43
İşte İhvan Liderinin Kızının Vurulduğu O Anlar! 248 izlenme - 4 yıl önce İşte İhvan Liderinin Kızının Vurulduğu O Anlar!
Ulusal Kanal'da skandal Mısır haberi 01:43
Ulusal Kanal'da skandal Mısır haberi 150 izlenme - 4 yıl önce Marjinal yayınlarıyla bilinen Ulusal Kanal 'ın Mısır 'da yaşanan olaylara yaklaşımı ve kanlı darbe cileri bariz olarak destelediği haberler, görenlere 'Bu kadarına da pes', 'Bunu kanlı darbeci Sisi 'nin kanalı bile yapmazdı' dedirtti. Marjinal yayınlarıyla bilinen Ulusal Kanal 'ın Mısır 'da yaşanan olaylara yaklaşımı ve kanlı darbe cileri bariz olarak destelediği haberler, görenlere 'Bu kadarına da pes', 'Bunu kanlı darbeci Sisi 'nin kanalı bile yapmazdı' dedirtti. Ulusal Kanal'da, "Mısır'da İhvan terörü" başlığı kullanılarak verilen haberde, 32 milyon kişinin cuntaya destek için sokaklara indiği söylendi. Demokrasi yanlısı masum insanların, Sisi idaresindeki ordu tarafından katledilmesine kayıtsız kalan kanal haberinde, eli silhalı ve sopalı dediği "İhvan, orduya destek veren halka saldırdı, 74 kişi öldü" şeklinde ifadeler kullanıldı. Müslüman Kardeşler'in sürekli "terör" şeklinde lanse edilmesi ve darbecilerin haklı taraf olarak gösterilmesi dikkatlerden kaçmadı.
HalkTv - Haşhaş Çeken Müslüman Kardeşler 01:00
HalkTv - Haşhaş Çeken Müslüman Kardeşler 102 izlenme - 3 yıl önce Halk Tv Genel Yayın Koordinatörü Hakan Aygün, İhvan'ın kurucusu Hasan El Benna yerine Hasan Sabbah'ı anlatıyor.
Cübbeli Hocamızın En Güzel Sohbetleri 13:43
Cübbeli Hocamızın En Güzel Sohbetleri 165 izlenme - 3 yıl önce Mutlaka baştan sona kadar dinleyin sonra düşünün. Aklınızi çalıştırın sadece hislerinizi değil lütfen.
Mısır Protestosunda Kahrolsun Demokrasi Pankartları 02:44
Mısır Protestosunda Kahrolsun Demokrasi Pankartları 94 izlenme - 3 yıl önce Fatih Camisi'nde Cuma namazı sonrası toplanan bir grup, Mısır'da öldürülenler için gıyabi cenaze namazı kıldı. "Ne darbe, ne demokrasi biz ümmetten ve hilafetten yanayız. Kahrolsun Sisi, Kahrolsun demokrasi geliyor hilafetin sesi" yazılı pankartların arkasında toplanan kalabalık tekbir getirdi, dua etti. "Zulmedenler, yakında nasıl bir yıkılışla yıkılacaklarını görecekler" yazılı pankartında taşındığı protestocu grup için bazılarının da "Demokrasi demokrasi dediniz ümmetin kanını emdiniz. Demokrasinin döktüğü kanların hesabı sorulacak. Demokrasi eşittir küfür sistemi" yazılı dövizler taşıdığı görüldü. Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'le birlikte Cuma namazını Fatih Camisi'nde kılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan çıkışta protestoya denk geldi. Erdoğan, Mısır'da ölenler için kılınan gıyabi cenaze arka saflarda yer tutatarak katıldı. Namazın ardından grup protestoya devam ederken Bilal Erdoğan cami avlusundan ayrıldı. Gıyabi cenaze namazının ardından bir basın açıklaması yapıldı. Kolkola giren ve tekbirler eşliğinde Saraçhane Parkına yürüyen kalabalık burada da bir süre protesto gösterisi yapıp, dağıldı. Sonuçta AKP ve İhvan'ın Türkiye ve Mısır için düşündüğü sistemi öğrendik.
Mursi'nin Yoldaşı Karadavi - Dinden Çıkmanın Cezası 01:19
Mursi'nin Yoldaşı Karadavi - Dinden Çıkmanın Cezası 45 izlenme - 2 yıl önce Mısır Müslüman Kardeşler (İhvan) Hareketi'nin ileri gelenlerinden, eski Mısır Cumhurbaşkanı Muhammet Mursi'yle uzun yıllardır yol arkadaşlığı yapmakta olan ve 16 Mayıs 2015 tarihi itibariyle idam cezasına çarptırılan Yusuf El Karadavi'nin dinden çıkanlar (mürtedler) hakkındaki yorumlarını izliyorsunuz.
Mursi Ve İhvan Yöneticilerinin Mahkemesi - Kahire 01:55
Mursi Ve İhvan Yöneticilerinin Mahkemesi - Kahire 24 izlenme - 4 yıl önce
Artı Eksi Dünya 40. Bölüm / Türkiye’nin dış politikasında beklenen açılımlar 34:03
Artı Eksi Dünya 40. Bölüm / Türkiye’nin dış politikasında beklenen açılımlar 0 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/202377/Arti-Eksi-Dunya/Arti-Eksi-Dunya-40-Bolum-/-Turkiye’nin-dis-politikasinda-beklenen-acilimlar A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo