Hoşgeldiniz!

iki başlı

İki başlı piton yılanı!! 00:55
İki başlı piton yılanı!! 80.384 izlenme - 8 yıl önce yavru da olsa görüntü ürkütücü..
İki Başlı Bebek Dünyayı Şoke Etti 01:12
İki Başlı Bebek Dünyayı Şoke Etti 24.170 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da meydana gelen olay, görenleri hayrete düşürüyor. Hindistan'ın kuzeyinde yoksulluk içinde yaşayan bir aile yaşadığı olayla sarsıldı. Yoksulluktan dolayı hamile olduğunu öğrendiğinde ultrason kontrolü yaptıramayan 28 yaşındaki Urmila Sharma, doğumdan sonra karşılaştığı manzara karşısında şok oldu. Normal doğum yapan Sharma, tek bedende çift başlı bir bebek dünyaya getirdi. Yaklaşık 3,5 kilo ağırlığında doğan çift başlı kız bebeğin yaşama şansı çok düşük görülüyor. Aynı zamanda çift boynu ve çift omurgası olan bebeğin doktorları, ellerinden geleni yaptığını söylüyor. Bir kız çocukları olan aile, oldukça zor koşullarda hayatını sürdürüyor. Çift başlı bebeklerin, aynı bedeni paylaştığı için ayrılmaları ne yazıkki mümkün değil.
İki Başlı Yılanın Beslenme Saati 00:33
İki Başlı Yılanın Beslenme Saati 6.502 izlenme - 5 yıl önce İki Başlı Yılanın Beslenme Saati
iki başlı kedi...??? 00:36
iki başlı kedi...??? 6.308 izlenme - 10 yıl önce inanılması zor bir şey
İki Başlı Bebek Görenleri Şok Ediyor 01:12
İki Başlı Bebek Görenleri Şok Ediyor 1.686 izlenme - 4 yıl önce İkiz bebekler tek vücutta dünyaya gelince şaşkınlığa neden oldu. Asıl şok eden ise... Hindistan'ın kuzeyindeki Sonipat bölgesinde doğum yapan 28 yaşındaki Urmila Sharma, tıp dünyasını şaşırttı. Doğuma giren Sharma, iki tane başı olan 3 kilogram ağırlığında bir kız bebek dünyaya getirdi. Yoğum bakımda tutulan bebeğe henüz bir isim verilmezken, ailenin maddi durumları nedeniyle yalnızca bir kez kontrole geldiği ve yapılan kontrollerde komplikasyonların gözden kaçtığı belirtildi. Doktorlar bakım ünitesinde tutulan bebeğin yaşama ihtimalinin çok düşük olduğunu açıkladı.
İki Başlı Kedi Görenleri Şaşırtıyor 01:10
İki Başlı Kedi Görenleri Şaşırtıyor 1.937 izlenme - 5 yıl önce Amerikada Dünyaya Gelen Kedi Yavrusu İki Başa Sahip
Balıkçılar Dünyanın İlk Bilinen İki Başlı Porpoisini Buldu  00:45
Balıkçılar Dünyanın İlk Bilinen İki Başlı Porpoisini Buldu 161 izlenme - 11 ay önce Balıkçılar yakın zamanda ilk bilinen iki başlı yunus balığını keşfettiler. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İki Başlı Buzağı İlgi Odağı Oldu 01:33
İki Başlı Buzağı İlgi Odağı Oldu 584 izlenme - 4 yıl önce Azerbaycan'da dünyaya gelen iki başlı buzağı, görenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Ülkenin Goranboy şehrine bağlı Qazahlar köyünde dünyaya gelen buzağın tek bir yemek borusu bulunuyor. Bundan dolayı buzağın bir ağzıyla içtiği süt, diğer ağzından dökülüyor. Buzağın sahibi Ahmet Cabbarov uzun yıllar hayvancılıkla meşgul olduğunu, ancak bu şekilde doğan buzağıyı ilk defa gördüğünü söyledi. Cabbarov buzağının iki başla beraber üç kulağı olduğunu ifade etti. Veteriner Hekim Elsever Hüseyinov, iki başlı buzağın hem yemek borusunun hem de nefes borusunun tek olmasından dolayı süt içmesinin oldukça zor olduğunu, bundan dolayı da uzun süre yaşayabileceğini sanmadığını söyledi.
iki kafalı balık 03:07
iki kafalı balık 1.317 izlenme - 7 yıl önce yunus cichlid iki kafası olup midesi birdir her iki kafasındanda yem yemekte dir. yapısık olan ise altlı üstlü karınlarından yapısıktır üste olan iyi beslendiginden dolayı daha hızlı gelişmektedir
İki Başlı Albino Honduran Yılanın Yavru Fareyi Yemesi 06:16
İki Başlı Albino Honduran Yılanın Yavru Fareyi Yemesi 511 izlenme - 4 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
İki başlı buzağı ilgi odağı oldu 01:33
İki başlı buzağı ilgi odağı oldu 356 izlenme - 4 yıl önce Azerbaycan'da dünyaya gelen iki başlı buzağı, görenleri hayret içinde bırakıyor.
Bilim dünyasını şaşırtan iki başlı yılan! 00:23
Bilim dünyasını şaşırtan iki başlı yılan! 407 izlenme - 5 yıl önce Bilim dünyasını şaşırtan iki başlı yılan!
İki Başlı Kuzu Görenleri Hayrete Düşürdü! 01:16
İki Başlı Kuzu Görenleri Hayrete Düşürdü! 270 izlenme - 3 yıl önce Animasyon ustası Cyriak'ın yaptığı en popüler videolardan Baaa'yı hatırladınız mı? Ustaca hazırlanmış bir animasyon.
İki Başlı Timsah 00:59
İki Başlı Timsah 210 izlenme - 4 yıl önce İki Başlı Timsah
İki Başlı Yılan 02:02
İki Başlı Yılan 160 izlenme - 4 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
iki kafalı balık 01:55
iki kafalı balık 209 izlenme - 7 yıl önce yunus cichlid iki kafası olup midesi birdir her iki kafasındanda yem yemekte dir. yapısık olan ise altlı üstlü karınlarından yapısıktır üste olan iyi beslendiginden dolayı daha hızlı gelişmektedir
Nemesis İki Başlı Canavara 03:06
Nemesis İki Başlı Canavara 222 izlenme - 10 yıl önce bu bir disstir
iki kafalı balık 03:58
iki kafalı balık 231 izlenme - 7 yıl önce
 Koynunda ‘yılan’ besliyor 00:51
Koynunda ‘yılan’ besliyor 150 izlenme - 5 yıl önce Giresun’da bir ailenin evinde iki başlı yılan yavrusu beslemesi, duyanları ve görenleri şaşırtıyor. Giresun’da imam olarak görev yapan Aydın Hoçur, bir gün görevli olduğu camiye giderken yolda bulduğu çift başlı yılan yavrusunu eve getirdi. Yılanı büyütmeye karar veren Hoçur’un ailesi, ilk başta karşı çıksalar da daha sonradan ailenin bir parçası olarak görmeye başladıklarını söyledi. Adeta “Koynunda yılan beslemek” deyimini akıllara getiren Hoçur, yılanı büyütmeye kararlı olduğunu belirterek, meraklı komşuların da görebileceğini kaydetti. Hoçur, “Sabah vakti görevli olduğum camiye giderken yolda bir şeyin kıpırdadığını gördüm. Baktım yılan, tam yoldan alıp kenara bırakacaktım ki çift başlı olduğunu gördüm. Bu yüzden yılan yavrusunu alarak eve getirdim. İlk başta evdekiler karşı çıktı fakat daha sonra alıştılar. Süt ve etle beslediğimiz yılan yavrusunu büyütmeyi ve büyüdüğünü görmeyi istiyoruz. Çift başlı yılan yavrusu beslediğimizi duyan cami cemaatimiz ve komşularımız da merak edip geliyorlar. Köyde adeta yılanla yatıp yılanla kalkılıyor. Köyümüzün bir numaralı gündemi oldu. Herkes kedi, kuş besler biz de yılan besliyoruz. Bu da bizim için bir ayrıcalıktır” dedi.
Allah Herşeyi Güzel Yaratıyorsa, Neden İki Başlı Bebekler Doğuyor? 26:02
Allah Herşeyi Güzel Yaratıyorsa, Neden İki Başlı Bebekler Doğuyor? 114 izlenme - 4 yıl önce Daha Fazlası İçin: Sözler Köşkü'nün Resmi Sayfası http://www.facebook.com/SozlerKoskuizmir Konuşmacı: Serkan Aktaş Konu: Sözler / 18. On Sekizinci Söz / İkinci Nokta Allah her şeyi güzel yaratıyorsa hastalıklar ve engelliler neden var, neden iki başlı tek kollu bebekler var, çirkinliklerin yaratılma sebebi nedir, insanın bakış açısı nasıl olmalıdır, evsiz kalan ve açlıktan ölen insanlara Allah neden müdahale etmiyor, güzel bakmak ne demektir, hastalıklar neden vardır, Allah her şeyi güzel mi yaratır, iman eden ve etmeyen arasında ki farklar Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku