Hoşgeldiniz!

İki Kardeş Videoları İzle

İki Kardeş Gizli Çekim 01:44
İki Kardeş Gizli Çekim 39.863 izlenme - 9 yıl önce iki kardeş gizli çekim...
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 03:07
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 7.225 izlenme - 2 yıl önce 2 kardeş gereksiz yere kavga ediyor olayın sonuna doğru annede olaya dahil olup çatır çutur terlikle saydırmaya başlıyor hepimizin bildiği ortam yani.
2 kardeş 01:04
2 kardeş 7.531 izlenme - 7 yıl önce küçük emrah taklidi ediyorlar telfonu acamam çok güzel
İki Kardeş Video Su İzle 02:24
İki Kardeş Video Su İzle 5.360 izlenme - 6 yıl önce süper izle
Hayır Diyemiyeceğimiz Aile İstekleri (Flash tv Oyunculuk İçerir) 02:49
Hayır Diyemiyeceğimiz Aile İstekleri (Flash tv Oyunculuk İçerir) 3.605 izlenme - 2 yıl önce Two brothers diye iki kişi kanal açmış. Aşırı derecede mallık içerebilir takdir sizin artık. Ama en azından bişeyler yapıp para kazanıyolar.
İki Kardeşten Müthiş Bir Düet..ceza&ayben 01:35
İki Kardeşten Müthiş Bir Düet..ceza&ayben 8.813 izlenme - 8 yıl önce ceza ve aybenden araba adlı türkçe rap........
two brothers 02:13
two brothers 2.679 izlenme - 6 yıl önce iki kardeş aile bağlarına ve arkadaşlığa dair unutulmaz bir hikaye.ayı filminin yönetmeninden... ormanın derinliklerinde bir yerlerde tapınak kalıntılarının arasında iki kaplan kardeş dünyaya gelir. biri utangaç ve yumuşak diğeri yaramaz ve gözüpek. birlikte tasasız ve mutlu bir hayat sürdürmektedirler ta ki yakalanana birbirlerinden ve ailelerinden ayrılana kadar.
İki Kardeş Bir İstanbul dizi Medyalab Yapım 11:28
İki Kardeş Bir İstanbul dizi Medyalab Yapım 1.115 izlenme - 3 yıl önce İki Kardeş Bir İstanbul dizi Medyalab Yapım
iki kardeş 00:30
iki kardeş 1.263 izlenme - 7 yıl önce bu kardeşler ne ki
İki Kardeş Dini Kısa Film 04:16
İki Kardeş Dini Kısa Film 317 izlenme - 2 yıl önce İki kardeşin başından geçenleri anlatan çizgi film 22.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğimİki Kardeş Dini Kısa Film başlıklı videoyu izleyin
Kardeş Kavgası 00:19
Kardeş Kavgası 1.441 izlenme - 9 yıl önce iki kardeş birbirine giriyor
Bardak Ve Top Oyunu 08:26
Bardak Ve Top Oyunu 56 izlenme - 4 ay önce Livanur ve Elif Çiçek bardak ve top oyunu oynuyorlar.İki kardeş yarışıyor ve eğleniyorlar.Çok zevkli geçen mücadeleyi bakalım kim kazanıyor.
Bilgisayar Açılmayınca Sinirlendiler 00:57
Bilgisayar Açılmayınca Sinirlendiler 529 izlenme - 9 yıl önce iki kardeş bilgisayarı açmaya çalışırken bilgisayar açılmayınca küçük sinirlendi
İki Kardeş 11:38
İki Kardeş 187 izlenme - 6 yıl önce bu filmin konusu iki kardeşin hayatıdır.bu film bu kadarla yetinmez tabi kide ve ondan dolayı gelecek videoyu da izlemenizi tercih ederim...
two brothers fragmanı 2 01:48
two brothers fragmanı 2 360 izlenme - 6 yıl önce iki kardeş aile bağlarına ve arkadaşlığa dair unutulmaz bir hikaye.ayı filminin yönetmeninden... ormanın derinliklerinde bir yerlerde tapınak kalıntılarının arasında iki kaplan kardeş dünyaya gelir. biri utangaç ve yumuşak diğeri yaramaz ve gözüpek. birlikte tasasız ve mutlu bir hayat sürdürmektedirler ta ki yakalanana birbirlerinden ve ailelerinden ayrılana kadar.
 Edirne'de iki kardeşin yaşam savaşı 03:36
Edirne'de iki kardeşin yaşam savaşı 132 izlenme - 4 yıl önce Edirne'de yaşayan iki kardeşin dramı yürek burkuyor. Soğuk havada elektrik ve suyu olmayan bir evde kalan Helvapişiren kardeşler yetkililerden yardım bekliyor. Edirne merkezde Talatpaşa Mahallesi’nde yaşayan 50 yaşındaki Mustafa Helvapişiren ve 53 yaşındaki Yaşar Helvapişiren, kötü şartlarda yaşam savaşı veriyor. Soğuk havada elektrik ve su olmayan evde yaşayan iki kardeşe komşuları sahip çıkıyor.Yeterli yardımı alamadıklarını belirten Mustafa Helvapişiren, , “Yılda bir kere kömür yardımı ve bayram parasının dışında yardım alıyoruz. O yardımı da kardeşimle beraber paylaşıyoruz. Yeşil kartımız olmasına rağmen hastaneye bile gitmedik. Yaşadığımız kötü şartlarda sağlığımız iyice bozuldu. Gözlerimde ve dişlerimde sorunlar yaşıyorum. Konu komşu bize sahip çıkıyor ama nereye kadar, kendimiz de bu şartlarda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. “ dedi. Sağlık sorunlarından dolayı çalışamadığını belirten Mustafa Helvapişiren , “Çalışacak iş yok, yıllarca Edirne Hal’inde çalıştık. İş yok artık, başka yapacak iş de bulamıyoruz. Daha önce ciğerlerimdeki rahatsızlığımdan dolayı nefesim kesiliyor, hala da sıkıntılarım oluyor. Bu yüzden her işi de yapamıyoruz. Bulunduğum yerden, sosyal yardımlaşma ya da belediyeye gidiyorum tıkanıyorum. Bitkisel hayatta gibi ölü gibi yaşıyoruz. Ne sebze ne de meyve yüzü gördüğümüz var, yaşam savaşı veriyoruz. Yıllarca nüfusta, seçimlerde bile ismimiz çıkmadı, ölü gibi yaşıyoruz” diye konuştu..53 yaşındaki Yaşar Helvapişiren, devletten kardeşi ile birlikte toplamda kendilerine 600 TL aylık yardım bağlandığı takdirde daha rahat geçinebileceklerini belirterek Kendisinin şişe toplayarak, sattığını ifade etti. KOMŞU DEMİRBAŞ, “KİMSEYE ZARARLARI YOK” Helvapişiren kardeşlerin komşusu İbrahim Demirbaş, "Bulursa yerler, verirsen alırlar, vermezsen eğip başını giderler.Kimseye zarar vermezler. Anneleri, babaları vefat edince yalnız kaldılar, konu komşu destek verir, bir şeyler verirse yiyorlar. Mustafa iş bulabilirlerse çalışabiliyor, diğer kardeşi zaten çalışamıyor.” şeklinde konuştu. İki kardeş yetkililerden uzanacak yardım elini bekliyor.
Evin Irzına Geçen Çocuklar 03:18
Evin Irzına Geçen Çocuklar 135 izlenme - 3 yıl önce İki Kardeşi evde yalnız bırakan anne eve döndüğünde görüşü manzara karşısında şoka kalır inme iner.
İki Kardeş 1. Bölüm. İyi Seyirler.. 02:45
İki Kardeş 1. Bölüm. İyi Seyirler.. 128 izlenme - 6 yıl önce bir gün catlak201018 ve ghostl_2010 kardeşler kahvaltılarını edip dışarı çıkarlar. sonra kız kardeşi ghostl kaykay sürmek için olimposa gitmek ister ve sonra .. hazırlayanlarcatlak201018ghostl_2010teşekkürler ..
Babam ve Ailesi - İki Kardeşin Kaderinin Değiştiği Gün 04:30
Babam ve Ailesi - İki Kardeşin Kaderinin Değiştiği Gün 24 izlenme - 9 ay önce Kadir, babasına olan siniriyle kendisine hediye ettiği arabayı yakıyor, kardeşi Mert ise ölümcül bir kaza geçiriyor.
Tokat'ta  Görmeyen Kardeşinin 04:57
Tokat'ta Görmeyen Kardeşinin "Gözü" Oldu 28 izlenme - 1 yıl önce Abisinin görme engelli Taha'yı getirmesi Detaylar Abi kardeşin çalışması Detaylar Abi kardeşin yürümesi Röportajlar Abi kardeşin yürümeleri Görmeyen kardeşinin "gözü" oldu Tokat'ta yaşayan 12 yaşındaki Ahmet Gül, doğuştan görme engelli kardeşi 9 yaşındaki Taha ile haftanın 5 günü karate antrenmanına gidiyor Ahmet Gül, antrenmanlarda her şeyiyle ilgilendiği kardeşinin adeta "gözü" oluyor EKBER TÜRKOĞLU - Tokat'ta yaşayan 12 yaşındaki Ahmet Gül, doğuştan görme engelli 9 yaşındaki kardeşi Taha'yı haftanın 5 günü karate antrenmanına götürüp getiriyor.
sanalika-iki kardeş 3.bölüm 11:47
sanalika-iki kardeş 3.bölüm 75 izlenme - 6 yıl önce
İki Kardeş 02:55
İki Kardeş 80 izlenme - 5 yıl önce 2 Kardeş kavga ederler
Paylaşmak Güzeldir Paylaşır Gibi Yapmak Daha Güzel 01:04
Paylaşmak Güzeldir Paylaşır Gibi Yapmak Daha Güzel 34 izlenme - 2 yıl önce Kardeşlik ne güzel bir şeydir. Ona sahip çıkmak üzerine titremek. Hele bir de dünyaya fakir olarak geldiysen hayat senin ve ailen için daha bir zordur. Ama her şeyden önce ailen gelir, kardeşlerin gelir. NOT: Video oldukça eski bir paylaşımdır.
iki kardeş 2. bölüm iyi seyirler.. 03:03
iki kardeş 2. bölüm iyi seyirler.. 56 izlenme - 6 yıl önce ghost ve catlak kardeşler uyanırlar.. ve hırsızın gittiğini görüp hemen oradan uzaklaşırlar.. ve evlerini aramak için yola çıktıklarında kaybolurlar.. bir süre sonra evlerini bulurlar.. ve sonra ..
2 Kardeş Düet 05:45
2 Kardeş Düet 43 izlenme - 4 yıl önce 2 Kardeş Düet
Efe Abisi Gökay'la 02:12
Efe Abisi Gökay'la 51 izlenme - 7 yıl önce bir ağabey ve çok sevdiği kardeşi.
Tem'de Yol Kenarında Sızan İki Kardeş Polislere Zor Anlar Yaşattı 01:43
Tem'de Yol Kenarında Sızan İki Kardeş Polislere Zor Anlar Yaşattı 7 izlenme - 1 yıl önce Bolu'da, TEM kenarında aldıkları alkolün etkisiyle uyuyan iki kardeş polisleri harekete geçirdi. 2 kardeş polisler tarafından güçlükle uyandırılarak evlerine götürüldü.
24 Yıldır Sonra Kardeşiyle Karşılaşınca Sevinç Patlaması Yaşayan Kadın 00:58
24 Yıldır Sonra Kardeşiyle Karşılaşınca Sevinç Patlaması Yaşayan Kadın 2 izlenme - 10 ay önce Hanna Bess tarafından çekilen görüntülerde 24 yıldır birbirinden ayrı olan iki kardeşin buluşma anlarına tanıklık ediyoruz. 3.200 km mesafe olan iki kardeş yaklaşık 24 yıldır bir araya gelemiyordu, ta ki kızları sürpriz yapana kadar. ?
Bolu 'da  Tem Kenarında Uyuyan 2 Kardeş Evlerine Götürüldü 03:24
Bolu 'da Tem Kenarında Uyuyan 2 Kardeş Evlerine Götürüldü 5 izlenme - 1 yıl önce Tem kenarında uyuyan 2 kardeş evlerine götürüldü BOLU'da, TEM kenarında aldıkları alkolün etkisiyle uyuyan 19 yaşındaki B.D. ve 21 yaşındaki G.D. kardeşler, polis ve sağlık görevlileri tarafından uyandırılarak evlerine götürüldü.
Konya'da  Babalarının Bıçaklandığını Duyan İki Kardeş Kahvehane Bastı: 5 Yaralı 01:51
Konya'da Babalarının Bıçaklandığını Duyan İki Kardeş Kahvehane Bastı: 5 Yaralı 4 izlenme - 1 yıl önce Konya'da lokanta sahibi 55 yaşındaki Metin G., tartıştığı Tayfun I. ve kardeşi Süleyman I. tarafından bıçaklandı. Bunu duyan oğulları kahvehane bastı, 5 kişiyi yaraladı.