Hoşgeldiniz!

İki Yaş Videoları İzle

Otobüste Gergin Dakikalar - Akbil Kavgası 02:34
Otobüste Gergin Dakikalar - Akbil Kavgası 295 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki ülkemizin bir köşesinde gergin bir olay yaşanmasın. Görüntülerimiz İstanbul'dan. Otobüse bindiği anda kavganın ortasına giren bir genç, kavganın büyüyeceğini hisseder, telefonunu çıkarır ve olayı kaydetmeye başlar. Akbil basmadığı iddia edilen sarhoş genç, özür diler ve otobüsten inmek ister ancak şoför öncesinde bu gencin küfür ettiğini söyler. Sorunu şiddetle çözmek isteyen hiçkimse haklı değildir diyor ve sık sık otobüsle seyahat etmek zorunda olan insanlarımıza sabırlar diliyorum. not: video'u çeken arkadaş müdahale etmemiş gibi görünse ok gibi fırlayan otobüs şoförünü durduramamıştır. Sonrasında da haberci titizliği ve tarafsızlığı ile olaya yaklaşmaya çalışmıştır. not-2: kavga küfürsüz olup ailecek izleyebileceğiniz niteliktedir.
İki Yaş Sendromu - Terrible Two 02:47
İki Yaş Sendromu - Terrible Two 135 izlenme - 5 yıl önce 2 ( İki ) Yaş Sendromu Nedir? 2 Yaşına gelen Çocukta Psikolojik Değişimler ve Gelişimler Nasıl Yönetilmelidir? Çocuk ve GençPsikolojik Danışmanlık ve Psikiyatri Merkezi http//www.cocukvegenc.com
İki Yaş Sendromu Nedir? 1 04:10
İki Yaş Sendromu Nedir? 1 42 izlenme - 3 yıl önce İki yaş sendromu nedir? Aile nelere dikkat etmeli? bebekteki davranış değişiklikleri nelerdir? Nasıl başedilir? Klinik psikolog Yasemin Meriç Kazdal ailemizletv için anlatıyor.
İki Yaş Sendromu Nedir? 2 04:26
İki Yaş Sendromu Nedir? 2 32 izlenme - 3 yıl önce İki yaş sendromu nedir? Bu dönemde hoşgörme ve hoşgörmeme sınırı nedir? Çocuklara nasıl yaklaşmalıyız? Klinik Psikolog Yasemin Meriç Kazdal ailemizletv için anlatıyor.