Hoşgeldiniz!

İkilem Videoları

Grup Hepsi - İkilem (Zembur 07 04 2012) 03:11
Grup Hepsi - İkilem (Zembur 07 04 2012) 105.312 izlenme - 5 yıl önce Grup Hepsi - İkilem (Zembur 07 04 2012)
Aşk Oyunu Dizi Müziği İkilem 04:01
Aşk Oyunu Dizi Müziği İkilem 57.858 izlenme - 8 yıl önce aşk oyunu
uzak doğu dövüs sanatı 2 00:29
uzak doğu dövüs sanatı 2 35.971 izlenme - 10 yıl önce azim kazandırır , ikilem
Bora Cengiz - İkilem Denizi 02:39
Bora Cengiz - İkilem Denizi 5.778 izlenme - 3 yıl önce Bora Cengiz - Gidene (2014) Full Albüm 01. Ritim 02. Gidiyorsun 03. İkilem Denizi 04. Çocuk 05. Anne 06. Son Defa Sarıl 07. Bu Aşk
Nev - İkilem (2014) 04:31
Nev - İkilem (2014) 2.954 izlenme - 3 yıl önce Başarılı Şarkıcı Nev Müzik Yolculuğunda Birbirinden Başarılı Albümler Ve Single Çalışmalarıyla Devam Ediyor.kendine Has Bir Çizgisi Bulunan Nev Yeni Albümünden İkilem Şarkısını Hayranlarına Sunuyor.
İkilem Karşısında Vahşice Çözüm Üreten Ufaklık 00:26
İkilem Karşısında Vahşice Çözüm Üreten Ufaklık 161 izlenme - 10 ay önce Karşısında bulunan iki yoldan birinde tek insan diğerinde ise beş insan bulunuyor. Zor bir çözüm ile karşı karşıya kalan ufaklık bu iki yoldan birisininde trenini devam ettirmesi gerekiyor. Hangisini seçeceği merak konusu olan çocuk daha vahşice bir çözüm buluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bahtsız Yaban Domuzu ve Değneğin İki Ucu 02:42
Bahtsız Yaban Domuzu ve Değneğin İki Ucu 372 izlenme - 2 yıl önce Vahşi köpek sürüsüyle timsah arasında kalan bahtsız yaban domuzunun iki kati ölümden birisini seçme konusundaki karar verme sürecini izleyeceğimiz görüntülerde bir yandan da durumu anlatacak rahmetli Tuncel Kurtiz'in sesini aramıyor değil insan. Onun yerine olaya şahit olan ve görüntüyü çeken görgü şahidi lavukların bıdıbıdısı olması can sıkıcı olsa da belgesel kıvamında paylaşımları sevenler için gelsin diyoruz...
Karşılaştığı İkilem Karşısında Vahşice Çözüm Üreten Ufaklık 00:26
Karşılaştığı İkilem Karşısında Vahşice Çözüm Üreten Ufaklık 79 izlenme - 10 ay önce Karşısında bulunan iki yoldan birinde tek insan diğerinde ise beş insan bulunuyor. Zor bir çözüm ile karşı karşıya kalan ufaklık bu iki yoldan birisininde trenini devam ettirmesi gerekiyor. Hangisini seçeceği merak konusu olan çocuk daha vahşice bir çözüm buluyor.
zahit ft dokan ikilem rap kafam hafif dumanlı 02:22
zahit ft dokan ikilem rap kafam hafif dumanlı 442 izlenme - 6 yıl önce
Zahit - İkilem Rap - Yanlızlıklar Rıhtımı 02:44
Zahit - İkilem Rap - Yanlızlıklar Rıhtımı 400 izlenme - 6 yıl önce zahit - ikilem rap - yanlızlıklar rıhtımı
Bir Kuşak Nasıl Heder Oldu ? 04:28
Bir Kuşak Nasıl Heder Oldu ? 157 izlenme - 3 yıl önce Ayni yıl içinde çekilmiş farklı Emrah filmlerinden kolajlanan 3 sahneden müteşekkil bir çalışmayla yine karşınızda sitemiz.Bu 3 sahnenin ilkinde Şehnaz Dilan Emrah'ın ilkleri yaşadığı cinselliği tanıdığı gençlik aşkı olarak karşımızda.İkinci sahnede aynı Şehnaz Dilan'ı aynı Emrah'ın kerhaneye düşmüş annesi olarak görüyoruz.Üçüncü sahnede ise ilk iki sahnede ki Emrah yine ilk iki sahnede ki Emrah'ın babası olarak karşımızda. Artık klişeleşip bir slogana dönüşmüştür 80 neslinin mallığı.İçki sofrasında, televizyon programında 3 - 5 kapçık ağızlı dallama bi araya geldi mi başlarlar saymaya vay şöyle duyarsızlar, böyle apolitikler, çok benciller vs. Ulan ibineler çocukken körpecik beyinlerimize öyle dumurlar yaşattınız ki bizim 20li - 30lu yaşları görüp hala anlamlı cümleler kurabiliyor olmamız bile bir mucize. Bize çizgi film diye Clementine izlettiniz. İnsan çizgi film izlerken altına zıçar mı bizim nesil zıçtı. Buna rağmen ayaktaysak ne 68 kuşağı ne 78 kuşağı alırız hepsini aşağı.
Hayatınızdan İkilem Derdini Çıkarın! 00:53
Hayatınızdan İkilem Derdini Çıkarın! 63 izlenme - 2 yıl önce Avea ile seçim yapmanıza gerek yok! Konuşma ve internet bir arada! Her yöne 500 DK, 1 GB Cepten İnternet sadece 19 TL!
Zamanda İleri Mi Yoksa Geri Mi Gitmeli ? 03:47
Zamanda İleri Mi Yoksa Geri Mi Gitmeli ? 110 izlenme - 2 yıl önce Herkese Sahte Arap Kanalımdan Merhabalar.Ölümcül İkilemler kaldığı yerden devam ediyor.Zamanda ileri mi yoksa geri mi gitmeli ? Zamanınız daralıyor çabuk karar vermelisiniz. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : hakan_kaan Bir zaman makinesini test edecek olsanız, zamanda ileri mi yoksa geri mi gidersiniz ? Ben size karar vermenizde yardımcı olucam. Fizik kuralları zamanda yolculuk yapılabileceğini öngörüyor. Einstein bunun gerçek olabileceğini savunuyordu. Onun teorisi ışık hızına yaklaşıldıkça , zamanın hareket etmeyen birine kıyasla yavaşlayacağını anlatır. Einstein buna zaman genişlemesi adını vermiştir. Yani uzayda ışık hızında 5 sene giderseniz , normale yani dünyaya döndüğünüzde 50 sene geçtiğini görürsünüz. Tek sorun zaman yolculuğunu teoriler aleminden çıkarıp , bir taşıt vasıtasıyla gerçek hale getirmek. Zamanda ileri mi yoksa geri mi gitmek istersiniz ? karar verme zamanı.
Hayatı Zehir Eden Gereksiz İkilemler 03:33
Hayatı Zehir Eden Gereksiz İkilemler 12 izlenme - 7 ay önce Hayatımız sürekli ikilemlerle geçer. Hep bir araftayız arkadaşlar bunu kendinize itiraf edin. İşte bu durumların abv. O zaman keyifli seyirlerden bir buket efeniiim...
Kurbanlık ve Karantina İkilemi 00:49
Kurbanlık ve Karantina İkilemi 51 izlenme - 3 yıl önce Yıl: 2009 Yer: İstanbul. Haraççı beldesinde kuduz tehlikesi dolayısıyla bir bölge karantina altına alınmış, bu bölgede kurbanlık satışı yasaklanmıştır. Ancak yasak belediye tarafından uygulanmamış, sadece kağıt üstünde kalmıştır. Hayvan satıcısı amcamın duruma oldukça spontan yaklaşımı ise yaran niteliktedir.
Zahit Ft. Sürgün Trq Issızgece Suknt -İblisin Oyunları 2o11 04:08
Zahit Ft. Sürgün Trq Issızgece Suknt -İblisin Oyunları 2o11 121 izlenme - 6 yıl önce
1zd1rap - İkilem Yeni Versiyon 03:49
1zd1rap - İkilem Yeni Versiyon 83 izlenme - 7 yıl önce www.myspace.com/1zd1rap06www.myspace.com/1zd1rap06
Düğmeye Basar Mısın? 10:03
Düğmeye Basar Mısın? 7 izlenme - 1 yıl önce