Hoşgeldiniz!

ıkınma

Küresel Ikınma_hadi Yine Sev Beni 04:02
Küresel Ikınma_hadi Yine Sev Beni 10.123 izlenme - 9 yıl önce qüsel bi şarkı.. x)
Herkesin İçinde Sıçma Şakası 05:15
Herkesin İçinde Sıçma Şakası 4.380 izlenme - 3 yıl önce kadın bildiğin herkesin içinde donu sıyırıp ıkınarak sıçıyormuş gibi yapıyor.kendimi gta vicecity deki kızın eteğin altına bakmaya çalışıyomuş gibi hissettim izlerken.belki siz iyi bir çocuk olursanız şirinleri görebilirsiz ister istemez bu aklıma geldi:https://www.youtube.com/watch?v=CeXh5Kz_Zu0 kaynak:https://www.youtube.com/user/TrollStationYT
k.i - küçüğüm ( duygusal şarkı , hiçbiryerde yok ) 04:06
k.i - küçüğüm ( duygusal şarkı , hiçbiryerde yok ) 7.725 izlenme - 9 yıl önce k.i - küçüğüm , seyreden pişman olmaz
ıssız adam fragman (kesinlikle izle) 04:20
ıssız adam fragman (kesinlikle izle) 15.002 izlenme - 9 yıl önce
Küresel Ikınma Hadi Yine Sev Beni 04:00
Küresel Ikınma Hadi Yine Sev Beni 2.750 izlenme - 7 yıl önce hadi yine sev beni çok zor bi' şey değil ki benim bu istediğim... sen kaburgamın eksik parçası. inan ki sen benden hiç gitmedin. durma yine sev beni sanki asırlar boyu seni bekledim. nelerden vazgeçtim de ben bir senden vazgeçmedim. hadi yine sev beni yine yeniden eskisi gibi... hoşgeldin bak benim yaralarım bile özledi seni. durma yine sev beni uyuyan bi' bebeği seyreder gibi... kimse hiç kimseyi beklemez seni beklediğim gibi...
Doğumda Ikınma Sırasında Doğru Nefes - Yeşim Alıç  13:25
Doğumda Ikınma Sırasında Doğru Nefes - Yeşim Alıç 413 izlenme - 1 yıl önce Op. Dr. Banu Çiftçi, farklı alanlarda uzmanlar ile bir araya gelerek anne adayları için gebelik dönemi egzersizleri konuşuyor. Merak edilenleri cevaplıyor. Bu bölümde ise Devlet Tiyatro Sanatçısı Yeşim Alıç ile gebelikte rahat ve sağlıklı doğumun temeli olan 'Doğumda IkınmaSırasında Doğru Nefes' konuşuldu. ------------------------ Bu yayında Nucleus Medical markasına ait içerik kullanılmıştır. ------------------------ There are several minutes of content belonging to respected content owner and courtesy of Nucleus Medical Youtube Channel included in this broadcast.
küresel ıkınma - güanydın sevgililer günü özel 04:46
küresel ıkınma - güanydın sevgililer günü özel 1.704 izlenme - 7 yıl önce günaydın küresel ıkınma k.ı sevgililer günü özelgünaydınbedenlenmiş melekler beyaz giymiş bebeklerşubatın soğunda tebessüm tüm sevenlersende su perimsin gökyüzü mavi resimbu gece tüm bulutlar yerime eşlik etsin hüzün dursun delirsin neşen cennet getirsinyatağının baş ucunda hep bir resmim belirsingünaydın aslım benim günaydın sevdiceğimbu günde her gün gibi sana amade kalbim günaydın aslım benim günaydın sevdiceğimbu günde her gün gibi seni özler bu kalbim..
Küresel Ikınma - Güle Güle Sevgilim. 04:57
Küresel Ikınma - Güle Güle Sevgilim. 1.279 izlenme - 8 yıl önce
Küresel Ikınma - Baba Bak 04:47
Küresel Ikınma - Baba Bak 870 izlenme - 8 yıl önce
Küresel Ikınma Hadi Yine Sew Beni 03:57
Küresel Ikınma Hadi Yine Sew Beni 512 izlenme - 7 yıl önce www.tinaroje.org
Küresel Ikınma ( Bora ) Canlı Telefon Bağlantısı 37:00
Küresel Ikınma ( Bora ) Canlı Telefon Bağlantısı 1.040 izlenme - 9 yıl önce radyo mayıs küresel ıkınma rock grubu solisti bora par ile calnı telefon baglantısı ( roportaj )
Küresel Ikınma  Mektup 03:31
Küresel Ikınma Mektup 465 izlenme - 8 yıl önce
Küresel Ikınma Sensiz Gecenin Sabahında 04:28
Küresel Ikınma Sensiz Gecenin Sabahında 335 izlenme - 7 yıl önce www.tinaroje.org
Doğumda ıkınma nasıl olmalı? 02:02
Doğumda ıkınma nasıl olmalı? 92 izlenme - 3 yıl önce Doğum anında ıkınmaya rahim ağzı açıldıktan sonra başlanmalı.