Hoşgeldiniz!

ikiz

İkiz Bebeklerin İlk Banyosu 00:58
İkiz Bebeklerin İlk Banyosu 351.987 izlenme - 3 yıl önce İkiz Bebeklerin İlk Banyosu
Sevimli İkizler Dertleşiyorlar 00:45
Sevimli İkizler Dertleşiyorlar 119.705 izlenme - 3 yıl önce Sevimli İkizler Dertleşiyorlar
ikiz bebeklerin sohbeti [da-da-da-da] 02:07
ikiz bebeklerin sohbeti [da-da-da-da] 224.626 izlenme - 6 yıl önce
Birbirine Sarılmış Halde Doğan İkizler 02:49
Birbirine Sarılmış Halde Doğan İkizler 79.682 izlenme - 3 yıl önce Birbirine Sarılmış Halde Doğan İkizler
Galeta Savaşı 05:53
Galeta Savaşı 92.922 izlenme - 3 yıl önce İkiz Kardeşlerin Galeta İçin Verdiği Çetin Mücadele Komik Anlara Sahne Oldu.
Komik İkizler Kardeşini Dövüyor 00:46
Komik İkizler Kardeşini Dövüyor 53.213 izlenme - 2 yıl önce Komik İkizler Kardeşini Dövüyor :) Kızkardeşinin Poposuna Vurarak Onu Dövüyor Gülmekten Yıkılacaksınız
İlk Kez İkiz Bebek Gören Bebek 00:31
İlk Kez İkiz Bebek Gören Bebek 99.227 izlenme - 2 yıl önce Landon 1 yaşında, ve iki yanına yeni doğmuş ikizleri yerleştiriyorlar. Landon bu bebeklerin aynı olmasından acayip şekilde korkuyor ve oyuncak mı gerçek mi diye uzun uzun bakmaya başlıyor.
İkiz Bebeklerin Emzik Savaşı 00:34
İkiz Bebeklerin Emzik Savaşı 38.128 izlenme - 3 yıl önce
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 00:28
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 62.677 izlenme - 2 yıl önce Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Sevimli İkiz Bebeklerin Görüntülerini İzliyorsunuz.
ikiz bebekler gülüyor - ağlıyor - gene gülüyor 01:39
ikiz bebekler gülüyor - ağlıyor - gene gülüyor 71.706 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 2 Bölüm 25:23
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 2 Bölüm 18.090 izlenme - 5 ay önce Ebeveynleri yaz tatilini geçirmeleri için ikiz kardeşler Dipper ve Mabel Pines'ı babalarının amcası olan Harika Amca Stan'ın yanına Esrarengiz Kasaba (Gravity Falls),Oregon'a gönderir. Dipper bir gün ormanda Gizemli Kulübenin tabelalarını asarken Esrarengiz Kasaba'daki gariplik ve gizemleri anlatan 30 yıllık bir günlük bulur. Çizgi film, Dipper ve Mabel'ın yaşadıkları maceralarla devam eder. Bu sırada Harika Amcaları Stan onlara bunların yalan olduğunu söyleyerek esrarengiz olayları çocuklardan saklamaya çalışır -ama bu işin içindedir- ve bu olayların hayal gücü eseri olduklarını savunur. Ama Dipper ve Mabel Pines bunların gerçek olduklarını savunurlar ve en sonunda Harika Amca Stan'ın de bu işin içinde olduğu ve kardeşini kurtarmaya çalıştığını öğrenirler. Childrens Channel Türkiye'nin websitesine de bak http://childrenschannelturkiye.weebly.com/ Childrens XD'nin websitesine de bak http://childrensxdturkiye.weebly.com/
Sevimli İkiz Bebekler 01:32
Sevimli İkiz Bebekler 43.227 izlenme - 3 yıl önce Sevimli İkiz Bebekler
Tıklanma Rekoru Kıran İkiz Bebekler 02:07
Tıklanma Rekoru Kıran İkiz Bebekler 30.101 izlenme - 2 yıl önce Kendi dillerin de konuşan ve bu sayede anlaşan sevimli ikizlerimiz, sosyal medya da adeta fenomen oldu..Da da da da...
İkiz Bebeklerin İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An 00:38
İkiz Bebeklerin İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An 27.873 izlenme - 3 yıl önce İkiz 7 Aylık Erkek Bebekler İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An.
Eren Ve Alperen İkizlerinin Duş Keyfi 01:54
Eren Ve Alperen İkizlerinin Duş Keyfi 43.995 izlenme - 4 yıl önce Eren Ve Alperen İkizlerinin Duş Keyfi
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 22:09
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 13.347 izlenme - 6 ay önce Ebeveynleri yaz tatilini geçirmeleri için ikiz kardeşler Dipper ve Mabel Pines'ı babalarının amcası olan Harika Amca Stan'ın yanına Esrarengiz Kasaba (Gravity Falls),Oregon'a gönderir. Dipper bir gün ormanda Gizemli Kulübenin tabelalarını asarken Esrarengiz Kasaba'daki gariplik ve gizemleri anlatan 30 yıllık bir günlük bulur. Çizgi film, Dipper ve Mabel'ın yaşadıkları maceralarla devam eder. Bu sırada Harika Amcaları Stan onlara bunların yalan olduğunu söyleyerek esrarengiz olayları çocuklardan saklamaya çalışır -ama bu işin içindedir- ve bu olayların hayal gücü eseri olduklarını savunur. Ama Dipper ve Mabel Pines bunların gerçek olduklarını savunurlar ve en sonunda Harika Amca Stan'ın de bu işin içinde olduğu ve kardeşini kurtarmaya çalıştığını öğrenirler. Childrens Channel Türkiye'nin websitesine de bak http://childrenschannelturkiye.weebly.com/ Childrens XD'nin websitesine de bak http://childrensxdturkiye.weebly.com/
İkiz bebeklerin anne karnında kavgası 00:31
İkiz bebeklerin anne karnında kavgası 45.130 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'de kinematik MR teknolojisiyle ilk kez anne karnında ikiz bebeklerin kavgası görüntülendi.
İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri 00:28
İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri 19.269 izlenme - 2 yıl önce İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri İkiz bebekler öyle güzel hapşır deyince hapşırıyorlarki İnsanın onları yiyesi geliyor!
İkizlerin Emzik Mücadelesi 00:49
İkizlerin Emzik Mücadelesi 15.827 izlenme - 1 yıl önce İkizlerin Emzik Mücadelesi İki aylık ikizlerden biri, diğerinin ağzında olan emziği almak için yapmadığını bırakmıyor.
Yataktan Firar Eden Şirin İkizler 01:27
Yataktan Firar Eden Şirin İkizler 20.192 izlenme - 3 yıl önce Yataktan Firar Eden Şirin İkizler
İkiz Bebeklerin Komik Kavgası 01:16
İkiz Bebeklerin Komik Kavgası 13.064 izlenme - 2 yıl önce İkiz Bebeklerin Komik Kavgası İkiz Bebeklerin Komik Kavgası gülme krizine sokuyor. Sevimli ikiz bebekler her derde deva.
birbiriyle konuşan ikiz bebekler 02:20
birbiriyle konuşan ikiz bebekler 32.842 izlenme - 6 yıl önce birbiriyle konuşan ikiz bebekler http//gulmekrizi.com/?p1931
Babasının İkiz Kardeşini İlk Defa Gören Bebek 00:41
Babasının İkiz Kardeşini İlk Defa Gören Bebek 13.212 izlenme - 2 yıl önce Babasının İkiz Kardeşini İlk Defa Gören Bebek Babasının ikiz kardeşini ilk defa gören bebeğin tepkisi ve sempatik hareketlerini izliyoruz
İşte Ibrahimovic’in İkizi! 00:40
İşte Ibrahimovic’in İkizi! 644 izlenme - 4 hafta önce İngiltere’de Premier Lig’de gündemin en ilgi çekici haberlerinden biri, Manchester United maçında sahaya atlayan ve herkesin ilgisini kazanan bir adam. Bu adamın en büyük özelliği ManU’nun dünyaca ünlü yıldızı Zlatan Ibrahimovic’e tıpatıp benzemesi.
İkiz Bebeklerden Komik Kavga 01:16
İkiz Bebeklerden Komik Kavga 18.243 izlenme - 2 yıl önce Minik ikiz kardeşler tek bir diş fırçasını paylaşamayınca bakın geriye nasıl komik görüntüler kaldı.
Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 00:49
Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 3.088 izlenme - 8 ay önce Babası ile ikizini ayırt edemeyen ve ikisinide babasını sanan çok tatlı çocuğumuza bir maşallah diyoruz
En Sevimli Timsah Yürüyüşü 00:25
En Sevimli Timsah Yürüyüşü 11.943 izlenme - 2 yıl önce İkiz kardeşler Adam ve Scott, yaptıkları timsah yürüyüşü ile yüzünüzü güldürecek.
Saç Boyası Arıyordu İkizini Buldu 01:09
Saç Boyası Arıyordu İkizini Buldu 2.092 izlenme - 5 ay önce İnsanlar ikiz yaratılır efsanesi bir kez daha doğrulandı. Genç kadın internetten saç boyası alışverişi yaparken, adeta tek yumurta ikizi denilebilecek kadar kendine benzeyen birisini gördü.
Annesinin ikizini gören bebek öyle bir tepki verdi ki 01:20
Annesinin ikizini gören bebek öyle bir tepki verdi ki 5.515 izlenme - 1 yıl önce Kanada'nın Montreal kentinde 10 aylık bir bebeğin annesinin tek yumurta ikizini görünce verdiği tepki sosyal medyayı salladı. Videoda bebeğin annesinin ikizi olan teyzesini ilk kez gördüğünde yaşadığı şaşkınlık ifadesi yüzüne yansıyor. Bir annesine bir de teyzesine bakıp gülmekle ağlamak arasında kalan sevimli Felix'in videosu babası tarafından sosyal medyaya yüklediğinden beri izlenme rekorları kırıyor.
LANETLİ İKİZ KULELER! - Minecraft SKY ELEMENT! - FİNAL! 28:46
LANETLİ İKİZ KULELER! - Minecraft SKY ELEMENT! - FİNAL! 7.901 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 2500+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atmayı unutmayın.. Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Canlı Yayın Sayfası : http://goo.gl/kcZChE Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS Enderin Kanalı : https://goo.gl/Mxl5Gh Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Build Battle : https://goo.gl/8do2HF Sky Wars Savaşları : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Tek Komut Bloğu : https://goo.gl/knFu0i Eğlencesine Oyunlar : https://goo.gl/bjCkT4 Minecraft İzleyici Haritaları : https://goo.gl/VklI60 Rust : https://goo.gl/3dGDtM Stranded Deep : https://goo.gl/4QNlKP Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn