Hoşgeldiniz!

İkiz Videoları İzle

İkiz Bebeklerin İlk Banyosu 00:58
İkiz Bebeklerin İlk Banyosu 356.035 izlenme - 3 yıl önce İkiz Bebeklerin İlk Banyosu
Sevimli İkizler Dertleşiyorlar 00:45
Sevimli İkizler Dertleşiyorlar 122.610 izlenme - 3 yıl önce Sevimli İkizler Dertleşiyorlar
Birbirine Sarılmış Halde Doğan İkizler 02:49
Birbirine Sarılmış Halde Doğan İkizler 79.957 izlenme - 3 yıl önce Birbirine Sarılmış Halde Doğan İkizler
Galeta Savaşı 05:53
Galeta Savaşı 93.740 izlenme - 3 yıl önce İkiz Kardeşlerin Galeta İçin Verdiği Çetin Mücadele Komik Anlara Sahne Oldu.
Komik İkizler Kardeşini Dövüyor 00:46
Komik İkizler Kardeşini Dövüyor 54.494 izlenme - 3 yıl önce Komik İkizler Kardeşini Dövüyor :) Kızkardeşinin Poposuna Vurarak Onu Dövüyor Gülmekten Yıkılacaksınız
İlk Kez İkiz Bebek Gören Bebek 00:31
İlk Kez İkiz Bebek Gören Bebek 99.813 izlenme - 2 yıl önce Landon 1 yaşında, ve iki yanına yeni doğmuş ikizleri yerleştiriyorlar. Landon bu bebeklerin aynı olmasından acayip şekilde korkuyor ve oyuncak mı gerçek mi diye uzun uzun bakmaya başlıyor.
İkiz Bebeklerin Sohbeti [da-Da-Da-Da] 02:07
İkiz Bebeklerin Sohbeti [da-Da-Da-Da] 225.345 izlenme - 6 yıl önce
İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı 01:39
İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı 7.526 izlenme - 5 ay önce İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı İlk kez pencere camı gören İkiz bebeklerin şaşkın halleri sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 00:28
Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Bebekler 64.932 izlenme - 3 yıl önce Babalarının Hapşırmasını Taklit Eden Sevimli İkiz Bebeklerin Görüntülerini İzliyorsunuz.
İkiz Bebekler Gülüyor - Ağlıyor - Gene Gülüyor 01:39
İkiz Bebekler Gülüyor - Ağlıyor - Gene Gülüyor 73.082 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Tıklanma Rekoru Kıran İkiz Bebekler 02:07
Tıklanma Rekoru Kıran İkiz Bebekler 34.905 izlenme - 3 yıl önce Kendi dillerin de konuşan ve bu sayede anlaşan sevimli ikizlerimiz, sosyal medya da adeta fenomen oldu..Da da da da...
İkiz Bebeklerin Emzik Savaşı 00:34
İkiz Bebeklerin Emzik Savaşı 38.571 izlenme - 3 yıl önce
Eren Ve Alperen İkizlerinin Duş Keyfi 01:54
Eren Ve Alperen İkizlerinin Duş Keyfi 44.474 izlenme - 4 yıl önce Eren Ve Alperen İkizlerinin Duş Keyfi
İkiz bebeklerin anne karnında kavgası 00:31
İkiz bebeklerin anne karnında kavgası 45.422 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'de kinematik MR teknolojisiyle ilk kez anne karnında ikiz bebeklerin kavgası görüntülendi.
İkiz Bebeklerin İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An 00:38
İkiz Bebeklerin İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An 28.109 izlenme - 3 yıl önce İkiz 7 Aylık Erkek Bebekler İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An.
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 2 Bölüm 25:23
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 2 Bölüm 22.748 izlenme - 12 ay önce Ebeveynleri yaz tatilini geçirmeleri için ikiz kardeşler Dipper ve Mabel Pines'ı babalarının amcası olan Harika Amca Stan'ın yanına Esrarengiz Kasaba (Gravity Falls),Oregon'a gönderir. Dipper bir gün ormanda Gizemli Kulübenin tabelalarını asarken Esrarengiz Kasaba'daki gariplik ve gizemleri anlatan 30 yıllık bir günlük bulur. Çizgi film, Dipper ve Mabel'ın yaşadıkları maceralarla devam eder. Bu sırada Harika Amcaları Stan onlara bunların yalan olduğunu söyleyerek esrarengiz olayları çocuklardan saklamaya çalışır -ama bu işin içindedir- ve bu olayların hayal gücü eseri olduklarını savunur. Ama Dipper ve Mabel Pines bunların gerçek olduklarını savunurlar ve en sonunda Harika Amca Stan'ın de bu işin içinde olduğu ve kardeşini kurtarmaya çalıştığını öğrenirler. Childrens Channel Türkiye'nin websitesine de bak http://childrenschannelturkiye.weebly.com/ Childrens XD'nin websitesine de bak http://childrensxdturkiye.weebly.com/
Sevimli İkiz Bebekler 01:32
Sevimli İkiz Bebekler 44.417 izlenme - 3 yıl önce Sevimli İkiz Bebekler
İkiz Bebeklerin Komik Kavgası 01:16
İkiz Bebeklerin Komik Kavgası 15.093 izlenme - 2 yıl önce İkiz Bebeklerin Komik Kavgası İkiz Bebeklerin Komik Kavgası gülme krizine sokuyor. Sevimli ikiz bebekler her derde deva.
İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri 00:28
İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri 19.788 izlenme - 2 yıl önce İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri İkiz bebekler öyle güzel hapşır deyince hapşırıyorlarki İnsanın onları yiyesi geliyor!
Yataktan Firar Eden Şirin İkizler 01:27
Yataktan Firar Eden Şirin İkizler 20.271 izlenme - 3 yıl önce Yataktan Firar Eden Şirin İkizler
İkizlerin Emzik Mücadelesi 00:49
İkizlerin Emzik Mücadelesi 16.469 izlenme - 2 yıl önce İkizlerin Emzik Mücadelesi İki aylık ikizlerden biri, diğerinin ağzında olan emziği almak için yapmadığını bırakmıyor.
birbiriyle konuşan ikiz bebekler 02:20
birbiriyle konuşan ikiz bebekler 33.066 izlenme - 6 yıl önce birbiriyle konuşan ikiz bebekler http//gulmekrizi.com/?p1931
 İki Yaşındaki İkiz Kardeşini Ölümden Böyle Kurtardı! 00:46
İki Yaşındaki İkiz Kardeşini Ölümden Böyle Kurtardı! 1.623 izlenme - 4 ay önce ABD’de yaşanan akılalmaz olayda iki yaşındaki bir çocuk, üzerine şifonyer devrilen ikiz kardeşinin hayatını büyük bir soğukkanlılıkla kurtardı. BD’nin Utah eyaletinde yürekleri ağza getiren bir olay yaşandı. İki yaşındaki Brock Shoff, ikiz kardeşi Bowdy ile birlikte odasında oyun oynadığı sırada devasa şifonyer Brock’un üzerine devrildi. Büyük bir soğukkanlılıkla acı içinde kıvranan ve ağlayan ikiz kardeşini şifonyerin altından kurtarmaya çalışan iki yaşındaki Bowdy’nin çabası, odada bulunan kamera tarafından kayda alındı.
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 22:09
Esrarengiz Kasaba Tuhaf Kıyamet 15.034 izlenme - 12 ay önce Ebeveynleri yaz tatilini geçirmeleri için ikiz kardeşler Dipper ve Mabel Pines'ı babalarının amcası olan Harika Amca Stan'ın yanına Esrarengiz Kasaba (Gravity Falls),Oregon'a gönderir. Dipper bir gün ormanda Gizemli Kulübenin tabelalarını asarken Esrarengiz Kasaba'daki gariplik ve gizemleri anlatan 30 yıllık bir günlük bulur. Çizgi film, Dipper ve Mabel'ın yaşadıkları maceralarla devam eder. Bu sırada Harika Amcaları Stan onlara bunların yalan olduğunu söyleyerek esrarengiz olayları çocuklardan saklamaya çalışır -ama bu işin içindedir- ve bu olayların hayal gücü eseri olduklarını savunur. Ama Dipper ve Mabel Pines bunların gerçek olduklarını savunurlar ve en sonunda Harika Amca Stan'ın de bu işin içinde olduğu ve kardeşini kurtarmaya çalıştığını öğrenirler. Childrens Channel Türkiye'nin websitesine de bak http://childrenschannelturkiye.weebly.com/ Childrens XD'nin websitesine de bak http://childrensxdturkiye.weebly.com/
Babasının İkiz Kardeşini İlk Defa Gören Bebek 00:41
Babasının İkiz Kardeşini İlk Defa Gören Bebek 13.272 izlenme - 2 yıl önce Babasının İkiz Kardeşini İlk Defa Gören Bebek Babasının ikiz kardeşini ilk defa gören bebeğin tepkisi ve sempatik hareketlerini izliyoruz
İkiz Bebeklerden Komik Kavga 01:16
İkiz Bebeklerden Komik Kavga 18.307 izlenme - 3 yıl önce Minik ikiz kardeşler tek bir diş fırçasını paylaşamayınca bakın geriye nasıl komik görüntüler kaldı.
Canan Karatay'a İkizi Kadar Benzeyen Kadın 03:46
Canan Karatay'a İkizi Kadar Benzeyen Kadın 639 izlenme - 2 ay önce Prof. Dr. Canan Karatay, kendisine ikizi kadar benzeyen Leyla Saraç’la karşılaşınca önce şok oldu sonra çok mutlu olduğunu dile getirdi. Uzun süre konuşan ikilinin sağlık sohbeti ise renkli görüntüler oluşturdu.
Kilo Vermede Son Nokta! 00:29
Kilo Vermede Son Nokta! 1.008 izlenme - 4 ay önce Titreşimli zayıflama makinesine binen ikiz kardeşlerin güldüren halleri...
Görünce İnanamayacağınız İkizler 04:33
Görünce İnanamayacağınız İkizler 116 izlenme - 1 hafta önce İkiz olmak belki de dünyanın en güzel olayı. Ama bu listedeki ikizlerin hikayeleri hiç de tahmin etmeyeceğiniz cinsten.
En Sevimli Timsah Yürüyüşü 00:25
En Sevimli Timsah Yürüyüşü 11.961 izlenme - 3 yıl önce İkiz kardeşler Adam ve Scott, yaptıkları timsah yürüyüşü ile yüzünüzü güldürecek.