Hoşgeldiniz!

ikiz kardeşler

Hüseyin & Cevahir - Sen Beni Yanlış Anladın 03:11
Hüseyin & Cevahir - Sen Beni Yanlış Anladın 1.947 izlenme - 10 ay önce 1996 yılında çıkmış ve bir dönem Sen Beni Yanlış Anladın şarkılarıyla çok sevilmiş ama ne yazık ki çok kısa bir süre sonra müzik piyasasından kaybolmuş 90'ların efsane ikililerinden olan Hüseyin ve Cevahir'in bugüne kadar internette bulunmayan,son zamanlarda Kral Tv tarafından gün yüzüne çıkarılmış işte o klibidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmanın yanısıra bu ikiliyi hatırlayan belki vardır diye öğrenmek istedim. İyi nostaljiler.
Bu Tarz Benimin İkizleri Beyaz Showa Konuk Oldu! 03:36
Bu Tarz Benimin İkizleri Beyaz Showa Konuk Oldu! 1.007 izlenme - 1 yıl önce “Bu Tarz Benim” yarışmasının birincileri Aycan Şencan ve Nurcan Şencan kardeşler bu hafta Beyaz Show'a konuk oldu! Beyaz Show’un bu haftaki konukları fantezi müziğin güçlü sesi Kibariye, Yusuf Yusuf filmi ile Ali Sunal Ve Burak Satıbol, İmparator’un oğlu İdo Tatlıses ve “Bu Tarz Benim yarışmasının” birincileri olan ikiz kardeşler Aycan ve Nurcan Şencan oldu.
öykü-berk(evlerinin önü boyalı direk) 07:32
öykü-berk(evlerinin önü boyalı direk) 2.802 izlenme - 8 yıl önce adları öykü ve berk olan ikiz kardeşlerin seslendirdiği bu şarkı en çok tıklanan şarkı olmuştur
İkiz Kardeşler Gitar 00:44
İkiz Kardeşler Gitar 1.090 izlenme - 3 yıl önce İkiz Kardeşler Gitar
bak hele şu izmirli ikizlere 00:47
bak hele şu izmirli ikizlere 965 izlenme - 6 yıl önce canlarım benim
İkiz Kardeşler - Zor Kirvem 02:20
İkiz Kardeşler - Zor Kirvem 763 izlenme - 3 yıl önce İkiz Kardeşler - Zor Kirvem
Aslan İkizlerim 03:19
Aslan İkizlerim 531 izlenme - 3 yıl önce Aslanlarım
Zıp Zıp İkizler 01:10
Zıp Zıp İkizler 387 izlenme - 3 yıl önce Zıp Zıp İkizler
İkiz Kardeşler - Zor Kirvem 02:20
İkiz Kardeşler - Zor Kirvem 220 izlenme - 3 yıl önce İkiz Kardeşler - Zor Kirvem
Sivasli İkizler 01:17
Sivasli İkizler 160 izlenme - 4 yıl önce Sivasli İkizler
 Bir Takımda Bu Kadar İkiz Olur mMu? 00:56
Bir Takımda Bu Kadar İkiz Olur mMu? 40 izlenme - 2 yıl önce ABD’de Taylor Allderdice Lisesi basketbol takımında yer alan 8 tek yumurta ikizi (4 çift) kardeş, koçlarının ve hakemlerin maç esnasında zor anlar yaşamasına neden oluyor. Timmy ve Jimmy, Kenny ve Keith, Javaughn ve Davaughn, Juwan ve Jalen adlı ikizler Allderdice Lisesi’nin uzun süredir yenilmemesinde büyük pay sahibi olurken rakip oyuncular ise kime faul yaptıkları ve oyun esnasında kime markaj uygulamaları gerektiği gibi konularda büyük sorunlar yaşıyor. Takım koçu Buddy Valinsky açıklamasında bazen zorlandığını belirterek, “Bu durum benim için zor. Çünkü bazen hangi çocuğa bağırdığımı bilmiyorum. Oyun içinde numaraları var. Fakat her zaman kimin iyi kimin kötü oynadığını hatırlayamıyorum” şeklinde konuştu.