Hoşgeldiniz!

İkizler Videoları İzle

İkiz Bebeklerin İlk Banyosu 00:58
İkiz Bebeklerin İlk Banyosu 354.288 izlenme - 3 yıl önce İkiz Bebeklerin İlk Banyosu
Nosa Nosa 00:10
Nosa Nosa 189.464 izlenme - 5 yıl önce :D nosa nosa CarrefourSA
Ivana Sert'ten Olay Yaratacak Sahneler 00:30
Ivana Sert'ten Olay Yaratacak Sahneler 62.534 izlenme - 2 yıl önce İker Ayrık'ın ilk kez yönetmenlik yaptığı filmde Vahşi Cazibe rolüyle beyaz perdeye merhaba diyen Ivana Sert, başarılı oyunculuğu ve sürpriz sahneleriyle parmak ısırttı. Çekimlerinin bir bölümünün Balıkesir’in Edremit ilçesinde yapılan filmde Ivana Sert bir sahnede süt sağıyor. Cesur dekolteleriyle yürek hoplatan Ivana Sert bu sahnesiyle uzun süre konuşulacağa benziyor Rolüne köylü kadınlarla birlikte hazırlanan Ivana Sert, süt sağmayı kısa sürede öğrenip başarılı bir performans sergiledi.
İlk Kez İkiz Bebek Gören Bebek 00:31
İlk Kez İkiz Bebek Gören Bebek 99.638 izlenme - 2 yıl önce Landon 1 yaşında, ve iki yanına yeni doğmuş ikizleri yerleştiriyorlar. Landon bu bebeklerin aynı olmasından acayip şekilde korkuyor ve oyuncak mı gerçek mi diye uzun uzun bakmaya başlıyor.
Birbirine Sarılmış Halde Doğan İkizler 02:49
Birbirine Sarılmış Halde Doğan İkizler 79.831 izlenme - 3 yıl önce Birbirine Sarılmış Halde Doğan İkizler
Galeta Savaşı 05:53
Galeta Savaşı 93.652 izlenme - 3 yıl önce İkiz Kardeşlerin Galeta İçin Verdiği Çetin Mücadele Komik Anlara Sahne Oldu.
Şeften Annelere 00:21
Şeften Annelere 77.638 izlenme - 4 yıl önce Axess kartı yutan Şef’in annesine yazdığı şiir.
Eren Ve Alperen İkizlerinin Duş Keyfi 01:54
Eren Ve Alperen İkizlerinin Duş Keyfi 44.329 izlenme - 4 yıl önce Eren Ve Alperen İkizlerinin Duş Keyfi
Tek Yumurta İkizleri Miriam ve Michelle ile Tanışın! 04:22
Tek Yumurta İkizleri Miriam ve Michelle ile Tanışın! 10.519 izlenme - 11 ay önce Miami'den çıkıp bir anda fenomen olan Miriam ve Michelle Carolus isimli kadınlar aynı yumurta ikizleri. 28 yaşında olan ikizler birçok sosyal medya üzerinden paylaştıkları görüntülerle yüzbinlerce takipçiye ulaştılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı 01:39
İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı 4.959 izlenme - 2 ay önce İlk Kez Cam Gören ikiz Bebeklerin Şaşkınlığı İlk kez pencere camı gören İkiz bebeklerin şaşkın halleri sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.
Sevimli İkiz Bebekler 01:32
Sevimli İkiz Bebekler 43.983 izlenme - 3 yıl önce Sevimli İkiz Bebekler
Sevimli İkizlerin Rekabeti  00:54
Sevimli İkizlerin Rekabeti 13.131 izlenme - 2 yıl önce İkizlerin sepet için birbirleriyle girmiş oldukları mücadele güldürüyor. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
İkiz Bebekler Gülüyor - Ağlıyor - Gene Gülüyor 01:39
İkiz Bebekler Gülüyor - Ağlıyor - Gene Gülüyor 72.546 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
İkiz Bebeklerin Emzik Savaşı 00:34
İkiz Bebeklerin Emzik Savaşı 38.338 izlenme - 3 yıl önce
Sevimli İkizler Dertleşiyorlar 00:45
Sevimli İkizler Dertleşiyorlar 11.512 izlenme - 3 yıl önce
Japon Bebeklerin Havuz Keyfi! 01:53
Japon Bebeklerin Havuz Keyfi! 25.802 izlenme - 3 yıl önce Japon Bebeklerin Havuz Keyfi!
Ivana Sert'ten Sharon Stone Pozu 00:22
Ivana Sert'ten Sharon Stone Pozu 15.049 izlenme - 2 yıl önce İlker Ayrık’ın yönettiği, Hakan Bulut ve Ivana Sert’in başrollerini paylaştığı “Yapışık İkizler”in fragmanı yayınlandı. Fragmana Ivana Sert’in sahneleri damga vurdu. Sharon Stone’un “Temel İçgüdü”deki erotik sahnesini anımsatan görüntüler, sosyal medyada ses getirdi. Film, 30 Ocak’ta vizyona girecek.
İkiz Bebeklerin İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An 00:38
İkiz Bebeklerin İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An 27.963 izlenme - 3 yıl önce İkiz 7 Aylık Erkek Bebekler İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An.
Cicişler ile ilginç benzerlik! İngiltere'nin cicişleri... 01:55
Cicişler ile ilginç benzerlik! İngiltere'nin cicişleri... 19.244 izlenme - 4 yıl önce İngiltere bu ikizleri konuşuyor.. İngiliz ikizler Melissa Howe ve Carla Howe, kılık kıyafet ve davranış tarzları ile cicişleri anımsatıyor.
İkiz Bebeklerin Komik Kavgası 01:16
İkiz Bebeklerin Komik Kavgası 14.763 izlenme - 2 yıl önce İkiz Bebeklerin Komik Kavgası İkiz Bebeklerin Komik Kavgası gülme krizine sokuyor. Sevimli ikiz bebekler her derde deva.
İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri 00:28
İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri 19.653 izlenme - 2 yıl önce İkiz Bebeklerin Hapşırma Halleri İkiz bebekler öyle güzel hapşır deyince hapşırıyorlarki İnsanın onları yiyesi geliyor!
Babaya Trans Olduğunu Açıklamak - Türkiye 08:00
Babaya Trans Olduğunu Açıklamak - Türkiye 9.441 izlenme - 1 yıl önce "video sonrasında edilecek olan hakaretler küfürler vs...bel altı cümleler sahiplerine geri iade edilir...bizler aynayız kendi içinizdeki ibneliği bize yansıtmayınız...TEŞEKKÜRLER...." notuyla ailesine açılan Lgbt bir bireyin yaşadıkları. Belki hatırlarsınız ailelerine açılan eşcinsel ikizlerden ilham alınmıştır. video VM TV den alınmıştır.
Yataktan Firar Eden Şirin İkizler 01:27
Yataktan Firar Eden Şirin İkizler 20.225 izlenme - 3 yıl önce Yataktan Firar Eden Şirin İkizler
İkiz Bebekler 00:45
İkiz Bebekler 15.489 izlenme - 4 yıl önce İkiz Bebekler
Aynı Anda Hapşıran İkizler 00:44
Aynı Anda Hapşıran İkizler 15.908 izlenme - 7 yıl önce aynı anda hapşıran ikizler
 İngilterenin Cicişleri ile Tanışın! 01:55
İngilterenin Cicişleri ile Tanışın! 10.836 izlenme - 4 yıl önce İngiltere bu ikizleri konuşuyor.. İngiliz ikizler Melissa Howe ve Carla Howe, kılık kıyafet ve davranış tarzları ile cicişleri anımsatıyor.
İkizler Kendilerini Hala Anne Karnında Sanıyorlar 02:49
İkizler Kendilerini Hala Anne Karnında Sanıyorlar 9.043 izlenme - 3 yıl önce İkizler Kendilerini Hala Anne Karnında Sanıyorlar 14.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'İkizler Kendilerini Hala Anne Karnında Sanıyorlar' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kim Kardashian'ın Seks Kaseti Yetenekli İkizler Tarafından Tuvale Dönüştürüldü 02:49
Kim Kardashian'ın Seks Kaseti Yetenekli İkizler Tarafından Tuvale Dönüştürüldü 1.815 izlenme - 7 ay önce Yetenekli ikiz kardeşler, Kim Kardashian'ın 2007'de çekilmiş seks kasetinden bölümleri tuvallerine yansıttı. Kardashian'ı bugün dünyanın birçok insanının tanımasını sağlayan o kaset Allie ve Lexie Kaplan ikizleri tarafından yapılan bu çalışma ile 'Kim Kardashian'ın seks kasetine sanatsal güncelleme' olarak yorumlandı.
Mutfak Lavabosunda İkizlerin Banyosu 03:01
Mutfak Lavabosunda İkizlerin Banyosu 4.071 izlenme - 2 yıl önce Mutfak Lavabosunda İkizlerin Banyosu Mutfak lavabosunda banyo yapan şapşik ikiz bebeklerin kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüleri... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Astroloji Nedir? Fal mıdır? Burç mudur? Bilim midir? 06:13
Astroloji Nedir? Fal mıdır? Burç mudur? Bilim midir? 3.530 izlenme - 9 ay önce Türk Dil Kurumu yıldız falcılığı olarak tanımlamış astrolojiyi. Astroloji ise kendisini, bir kişinin doğum anında belirli gök cisimlerinin konumları ve hareketleri, bireyin kişiliğini ve diğer özelliklerini belirler ve bu gök cisimleri insanın yaşamında günden güne etkiler diye tanımlar. Doğum haritaları, horoskoplar, doğum tarih ve saatleri, yıldızlar, gök cisimlerinin hareketleri astrolojinin temel araçlarıdır. Astrolojiye göre temelde on iki burç ve her bireyin bir burcu vardır. Koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu. Ne yani, milyarlarca insanın her birinin yalnızca bu on iki burca göre belirlenmiş karakterleri mi var? Aşk, para, sağlık, kariyer ve gündelik hayat yalnızca burçlara göre mi şekilleniyor? Koç burcu, megolomanyak Boğa burcu, eleştirel İkizler burcu, kapasitesini kullanamaz Yengeç burcu, karakter olarak zayıf Aslan burcu, aşırı disiplinli Başak burcu, şüpheci Terazi burcu, özgürlükçü Akrep burcu, bağımsız Yay burcu, acımasız Oğlak burcu, dengesiz Kova burcu, ayakları yere basmaz Balık burcu, güvenlik tutkunu Bu kadar mı yani? İş mülakatında örneğin, "Hmm, ikizler burcusunuz siz, sizinle olmaz" gibi bir cümlenin geçmesi mantıklı mı? E ama ben tam bir boğa burcuyum mu diyorsun? Neye göre diyorsun, astrologların yayınlamış olduğu burç özelliklerine göre değil mi? Bak bilim burçlar ve fallar için ne diyor? - İnsanlar özellikle kendileri için hazırlanmış gibi görünen; ama aslında çoğunluğa uyacak kadar genel ve belirsiz kişilik tanımlamalarında, kendilerini bulma eğilimi gösterirler. Bu durum her türlü fal için de geçerli. Kişi, kendisine uyam her şeyi seçip, uymayanları göz ardı etme meyillidir. Eee, sen ne diyorsun? Senin burcun seni tam olarak yansıtıyor mu? Astroloji hayatının neresinde? Birbirinden ilginç konuları Nedir'e has bir tarzla eğlenceli ve mizahi olarak videolara yansıtan Nedir YouTube kanalı, üçüncü sezonunda yeni sunucusu Büşra Şenol ve yeni konularıyla yayında! Büşra Şenol, bu eğlenceli ve ilginç Astroloji Nedir? bölümünde, koç burcundan balık burcuna tüm burçların yanında, psikolojinin astrolojiye ne dediğini anlatıyor. N