Hoşgeldiniz!

ikizler burcu

İkizler Burcu Mart 2018 Aylık Burç ve Astroloji Yorumu 06:12
İkizler Burcu Mart 2018 Aylık Burç ve Astroloji Yorumu 101 izlenme - 4 hafta önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
ikizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (29 Ocak-4 Şubat 2018) 02:09
ikizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (29 Ocak-4 Şubat 2018) 136 izlenme - 2 ay önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu ( 22-28 Ocak 2018) 02:18
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu ( 22-28 Ocak 2018) 117 izlenme - 2 ay önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İkizler Burcu Yorumu (5-11 Mart 2018 Haftası) 02:31
İkizler Burcu Yorumu (5-11 Mart 2018 Haftası) 39 izlenme - 3 hafta önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İkizler Burcu Haftalık Burç ve Astroloji Yorumu (19-25 Şubat 2018) 02:29
İkizler Burcu Haftalık Burç ve Astroloji Yorumu (19-25 Şubat 2018) 62 izlenme - 1 ay önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İkizler Burcu Mart 2018 07:13
İkizler Burcu Mart 2018 39 izlenme - 3 hafta önce İKİZLER BURCU Mizah duygusu ve yaratıcılık ile konuşkan ve kibar karakter İşte performans seviyenizin azalmasına izin vermeyin, çünkü şu anda şirkette önemli bir şey yok ya da motivasyonunuz iş arkadaşlarınızdan yetersiz. Herkesten daha iyi olmak zorunda değilsiniz, fakat kesinlikle geri kalmayın. İşverenler genellikle bir toplulukta zayıf bağlantılar ararlar. İkizler Mart ayında gerçekten bu tavsiyeyi almalıdır. Kendinizi göstermek istiyorsunuz diye patronunuzla aynı fikri paylaşmayın, özellikle de yanlış olduğunu biliyorsanız. Bunu farkettiğinde sinirlenecektir. Bazı atölyeleri ziyaret edin. Yalnız olmaktan korkuyorsanız yanınıza iyi bir arkadaş alın. Havanızda değilseniz, spora bir şans verin, dikkatinizi dağıtacaktır.
İkizler Burcu Haftalık Burç ve Astroloji Yorumu (15-21 Ocak 2018) 03:37
İkizler Burcu Haftalık Burç ve Astroloji Yorumu (15-21 Ocak 2018) 96 izlenme - 2 ay önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (26 Şubat-4 Mart 2018) 02:24
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (26 Şubat-4 Mart 2018) 30 izlenme - 3 hafta önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İkizler Burcu ve Özellikleri - Astrolog Ceyda Kelebek 03:39
İkizler Burcu ve Özellikleri - Astrolog Ceyda Kelebek 51 izlenme - 1 ay önce İkizler Burcunun En Net Özellikleri Zodyağın Üçüncü Burcu İkizler Yerinde Duramayan Üstün Zekalı İkizler Burcu Siz yerinde duramayan, çok hareketli, bir yaptığı bir yaptığına uymayan, neşeli, şirin, zeki, tez cevaplı, eğlenceli, nükte gücüne sahip, kolay anlaşılamayan bir tipsiniz. Burcunuzun sembolünü hiç incelediniz mi? Hayırmı? Öyleyse size açıklayayım ; anlaşılmayan esrarınız burada çözümleniyor, sembolünüzdeki ikiz çiftinin biri iyimser, diğeri ise karamsardır. Siz her ikisininde etkisi altındasınız. Bu nedenledir ki, bir yaptığınızın diğerine uymaması doğaldır. Gezegeniniz sayesinde ve hava grubu elementindenolduğunuzdan ötürü, kafayı, fikirleri ortaya koyar, zıt fikirler olmayacak işler hep sizlerden çıkar. Gezegeniniz zeka, ve hareket temsilcisi olan Merkür’dür ve çok hızlıdır. Bu yüzden de siz parlak zekanız anında yararlanabilir, çabucak karar verebilirsiniz. Merkür’ün size verdiği en önemli etki ise civa ile eşit ele avuca sığmayan bir güçtür. Yerinde duramayan eve avuca sığmayan insan olarak nitelendirilmeniz sayesinde kolay kolay yaşlanmayacağınızda belirtmeki sterim ve çok şanslısınız. Konuşma yeteneğinizin etkili ve akışkan olması sayesinde halletmeniz gereken pek çok işi çözmenize yardımcı olur. Yerinizde durduğunuz zamanda kafanız süratle çalışmaya devam eder. Çok fazla plan yaparsınız ve harekete geçersiniz, bu durum detayları görmenize engel olabilir. Merkür’ün size verdiği özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, biraz ağırlaşmaya gayret etmelisiniz. Bu sayede her yeni fikir sizi kazançlı çıkarabilir. Siz aynı konulardan bezer ve bıkarsınız, değişik, oyalayıcı, ilgilenmeniz şarttır. Satış gücünüzün inanılmaz olduğunu bilin, sattığınız ürün her ne olursa olsun mutlaka satarsınız. Fikirlerinizi bile satabilirsiniz! Sizler için önemli bir noktaya değinmek istiyorum, burcunuz çift karakterli olduğu için, kısmetleriniz de çifttir ; yani ikizler burcu insanlarına kısmetler çift çift gelir. Bu durumda sevgide ve evlilikte de kendini ortaya çıkarır. Sizler birden fazla evlilik yapabilirsiniz. Bir kez evlenseniz bile, birine bağlanana kadar başınızda türlü türlü maceralar geçer. Bir diğer önemli konuda dostluklarınız, siz dostluğa çok önem verirsiniz. Sizin için dostluk çok başka bir konudur. Lakin dostlarınızı seçerken, çok yönlü, ilginç insanları hayatınıza almanızı tavsiye ederim. Sizler okumayı yazmayı çok seversiniz, anlatmak istediğiniz o kadar şey vardır ki. Ve gelelim aşk konusuna bu kadar çok yönlü, neşeli, sürekli fikir üreten bir yapı olarak, sevdiğiniz aşık olduğunuz zaman partnerinizi kendinize bütün özelliklerinizle bağlarsınız. Yazan ve Hazırlayan: Ceyda Kelebek Seslendiren: Ferhan GÜL İletişim: 0531 251 3882 Email: ceydakelebek@gmail.com Sevgi ve Saygılarımla Keyifli Dinlemeler... Astrolog Ceyda Kelebek
İkizler Burcu Aylık Astroloji Yorumu (Eylül 2017) 05:09
İkizler Burcu Aylık Astroloji Yorumu (Eylül 2017) 176 izlenme - 7 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İKİZLER Günlük Burç Yorumu -23 Aralık 2013- Astrolog DEMET BALTACI - astroloji, burçlar 01:22
İKİZLER Günlük Burç Yorumu -23 Aralık 2013- Astrolog DEMET BALTACI - astroloji, burçlar 1.937 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) https://apps.facebook.com/burcdurumu
İkizler Burcu Aralık 2017 Astroloji 05:58
İkizler Burcu Aralık 2017 Astroloji 93 izlenme - 4 ay önce Teknik bir şeyler yazarak başlamak istiyorum. Ne de olsa kanıt arıyorsun. Mesela şu nasıl: -2017’de Jüpiter aşk alanında yolculuk yapacağı için çokkkkk şanslısın. Bol bol aşk yaşayacaksın. Birçok astrolog böyle yazacak zaten. Ve bu doğru bilgi değil. Evet Jüpiter aşk alanından piyano eşliğinde geçit töreni yapıyor denilebilirdi, açıları bu kadar sert olmasaydı! Geçişi öyle sert ki ancak “kulağına çok yakın çalan davul gürültüsü eşliğinde geçiş yapıyor ve kalbinin sesini duyamıyorsun” demek daha doğru. Mesela, 4 Ağustos civarında (+/- 10 gün) şansına pek güvenme.
İkizler Burcu 2018 Nisan Ayı Burç Yorumu 10:24
İkizler Burcu 2018 Nisan Ayı Burç Yorumu 7 izlenme - 2 gün önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri yeniay, dolunay.
İkizler Burcu 2018 Astroloji 10:38
İkizler Burcu 2018 Astroloji 71 izlenme - 3 ay önce İkizler Burç 2018 2018 burcu, huzurun, pozitif enerjinin ve başarıların keyfini çıkardığınız bir önceki yıla kıyasla, özellikle yıl ortasında İkizler için telaşlı olacak. Merkür tarafından yönetilen bu zodyak burcunda doğan insanlar genellikle çok entelektüel ve hassastır. Bu özellikleri, örneğin sorunları çözerken veya engellerin üstesinden gelirken kullanabilirsiniz. Yılın hemen başında Oğlak'taki Venüs'ün etkisi nedeniyle bazı ilişki sorunları ortaya çıkabilir. İkizler kendilerini duygulara kapatma veya hatta reddetme eğiliminde olacaklar. Sevgi ve duygu ifadeleri size tuhaf gelecektir, dünyayı algılamanız çok gerçekçi olacaktır. Ancak olağanüstü durumlarda, kendi inançlarınız için savaşmak arzusu sorunlara neden olabilir. Aşırıya kaçmamak konusunda dikkatli olun. Özel hayatınızda daha az hoşnut olsanız bile, bu dönem kariyer açısından iyi bir şekilde kullanılabilir. Sizi konsantre olmaktan alıkoyan hiçbir şey olmayacak. Üstelik belirleyeceğiniz hız 2018 yılının tüm ilkbaharında da sürecektir, bu nedenle hak edilen ödüle ulaşma yolunda hiçbir şey durmayacaktır. Seyahat ve macera size çekici gelebilir, ancak bu çekiciliğe bir süre daha direnmeye çalışın. Burçlara göre, İkizler 2018 yılının ortasında, sürekli olarak hızlı ilerleyiş halinde olacaktır. Tanışacağın kişi dengenin bozulmasına sebep olabilir. Bu kişi bir ruh eşi, yeni bir arkadaş veya iş yerinde bir tanıdık olabilir. Hemen anlaşacaksınız. Bu şaşılacak bir şey değil, çünkü Aslan'daki Merkür yaz boyunca ilişkiler üzerinde olumlu bir etki yaratacaktır. Yakın zamanda kazanılan güven sayesinde işte de başarılı olacaksınız. Artık arzu ederseniz şimdi değişim yapmanın tam zamanı. Muhtemelen ilk önce ne yapacağınızı bilmeyeceksiniz, ama zamanınızı etkin bir şekilde organize etmeyi başarırsanız, sonunda isteneni elde edeceksiniz. Kısalan günlerle birlikte İkizler yeniden sakinleşmeyi bekleyebilir. Önceki kariyer başarılarından sonra, artık ilişkilere tekrar daha fazla özen gösterebilirsiniz. Sevgilinize şefkatle davranın. Tüm yapmanız gereken inisiyatif göstermek ve işte geçirdiğiniz tüm zamanları telafi etmektir. Ahengi tekrar bulacaksınız. Yeni ilişkiler de meyvesini verecektir. Burç, İkizler için de uyumlu bir 2018 sonu vaat ediyor. Boş zamanlarınızda ne yapacağınızı bilmiyorsanız, arkadaşlarınızla takılın. Onlarla birlikte kendinizi iyi hissedeceksiniz. İşi unutmak için rahatlayacaksınız ve ertesi gün mükemmel bir performans göstermeye hazır şekilde enerjiyle dolu olacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin ve sıkı giyinin.
İkizler  Burcu Astroloji Yorumu - 6 Kasım 2013 02:02
İkizler Burcu Astroloji Yorumu - 6 Kasım 2013 1.410 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
İKİZLER Burcu - TEMMUZ  2013 Aylık burç yorumu - www.bilincOkulu.com 08:06
İKİZLER Burcu - TEMMUZ 2013 Aylık burç yorumu - www.bilincOkulu.com 1.471 izlenme - 5 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (19-25 Mart 2018) 02:53
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (19-25 Mart 2018) 4 izlenme - 2 gün önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri yeniay, dolunay.
Eylül Öztürk - İkizler Burcu 01:00
Eylül Öztürk - İkizler Burcu 49 izlenme - 2 ay önce Burçlar arasında en çok olay olan burç şüphesiz ikizler burcu. Özellikleri de say say bitmiyor gerçekten.
İkizler Burcu Haftalık Yorumu 07 - 13 Kasım 2016  - Demet Baltacı 03:16
İkizler Burcu Haftalık Yorumu 07 - 13 Kasım 2016 - Demet Baltacı 384 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için \n www.izlesene.com/bilincokulu \n kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler... BİZE KATILIN :) \n http://www.Astrofoni.com \n Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Burçları (12-18 Mart 2018) 02:27
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Burçları (12-18 Mart 2018) 17 izlenme - 1 hafta önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İkizler Burcu İçin 2018 04:42
İkizler Burcu İçin 2018 45 izlenme - 3 ay önce 2018’de yoğunlaşan hayatınla birlikte sağlığını ihmal etmemelisin. Unutma ki her şeyden önce sağlık diyoruz!
İkizler Burcu Haftalık Burç ve Astroloji Yorumu (12-18 Şubat 2018) 03:33
İkizler Burcu Haftalık Burç ve Astroloji Yorumu (12-18 Şubat 2018) 20 izlenme - 1 ay önce 2018 Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları 2018 yılı videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (18-24 Eylül 2017) 01:41
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (18-24 Eylül 2017) 92 izlenme - 6 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İkizler Burcu Aylık Astroloji Yorumu (Aralık 2017) 04:59
İkizler Burcu Aylık Astroloji Yorumu (Aralık 2017) 58 izlenme - 4 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İKİZLER Burcu ARALIK 2013 Yorumu-Oğuzhan Ceyhan, Demet Baltacı -astroloji, astrolog, burçlar 05:53
İKİZLER Burcu ARALIK 2013 Yorumu-Oğuzhan Ceyhan, Demet Baltacı -astroloji, astrolog, burçlar 1.120 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
2017 İkizler Burcu Yorumu (Burcunuzu Ve Sizi Neler Bekliyor?) 04:43
2017 İkizler Burcu Yorumu (Burcunuzu Ve Sizi Neler Bekliyor?) 245 izlenme - 1 yıl önce 2017'de ikizler burcunu neler bekliyor? Astrolog Binnur Zaimler, CNN TÜRK okurları için yorumladı.
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (16-22 Ekim 2017) 02:24
İkizler Burcu Haftalık Astroloji Yorumu (16-22 Ekim 2017) 70 izlenme - 5 ay önce Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumları videoları ve genel astroloji değerlendirmeleri.
İkizler Burcu Astroloji Yorumu -19 Eylül 2013 02:50
İkizler Burcu Astroloji Yorumu -19 Eylül 2013 920 izlenme - 5 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
İkizler Burcu Ekim 2013 Astroloji Yorumu 06:10
İkizler Burcu Ekim 2013 Astroloji Yorumu 888 izlenme - 4 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu
İkizler Burcu Astroloji Yorumu -  Eylül 2013 05:46
İkizler Burcu Astroloji Yorumu - Eylül 2013 894 izlenme - 5 yıl önce * BİZE KATILIN :) http://www.bilincokulu.com/?pk=izlesene * Doğum Haritanızı Hazırlatmak için BİZİ ARAYIN: 0507-607 50 17 * BURÇ DURUMU ve ASTROLOJİ Facebook Uygulamasını Kullanın :) http://apps.facebook.com/burcdurumu