Hoşgeldiniz!

iktidar

Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam 01:19
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam 99.477 izlenme - 2 yıl önce Tayyip'in siyaset hayatı boyunca, onun taklidini bu kadar iyi yapan birine bilmem rastlanmış mıdır. Adam resmen tayyipden çok tayyip. Helal olsun diyor ve kendisini beyaz Show'da görmek istiyoruz.
İki Perde Arası İktidar Göndermesi (Ferhan Şensoy) 11:37
İki Perde Arası İktidar Göndermesi (Ferhan Şensoy) 1.986 izlenme - 4 hafta önce 1986 yılında sahnelenen Eşek Arıları oyununda Rasim Öztekin ve Ferhan Şensoy, dönemin Özal iktidarını iğneliyor derken oyuncu(!) tavuk dile geliyor.
Akp'nin İktidarını Dans ve Küfürle Kutlayan Türk Kızı 01:32
Akp'nin İktidarını Dans ve Küfürle Kutlayan Türk Kızı 41.736 izlenme - 2 yıl önce Akp'nin tek başına iktidar olmasını garip bir dans ve küfürlü söylemleri ile kutlayan bu gereksiz insanı sizlerle paylaştığım için herkesten özür diliyorum fakat burada ki tek amacım ülkeyi yönetenlerin seçmen profilini herkesi görmesini istemem.
Devleti Yıkmayı 20 Yaşında Planlamıştım - Fethullah Gülen 00:25
Devleti Yıkmayı 20 Yaşında Planlamıştım - Fethullah Gülen 21.880 izlenme - 2 yıl önce Geçmişin hoca efendisi şimdilerin azılı terörist elebaşısı FG'nin yıllar öncesinden bir video kaydı. planlarının çok eski olduğundan bahsetmiş kendileri. demek kandırılmaya yıllar öncesinden başlanmış bizimkiler. iyi seyirrler..
Siyasi Partiler Üzerinden Atışan Teyzeler 00:57
Siyasi Partiler Üzerinden Atışan Teyzeler 14.819 izlenme - 2 yıl önce İki farklı görüşü savunan teyzelerin atışmasını izleyelim efem.
Yeni'K' Türkiye 00:48
Yeni'K' Türkiye 6.737 izlenme - 2 yıl önce Bu halk ne zaman kendine gelecek ne zaman gerçekleri görecek? Allah sonumuzu hayretsin. Girmeden tefrika bir millete, düşman giremez; Toplu vurdukca yürekler, onu top sindiremez. (Mehmet Akif Ersoy)
Nevşin Mengü - Terbiyesizliğin İktidarı 01:42
Nevşin Mengü - Terbiyesizliğin İktidarı 10.615 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'ün haber spikerlerinden Nevşin Mengü, kendisi hakkında, Star yazarı Cem Küçük'ün canlı yayında "Onun hakkında bir şey yazsam insan içine çıkamaz... Benim adres bilgilerimi canlı yayında paylaştı. Onun meslek hayatını bitireceğim" sözlerine periscopeden cevap verirken iktidara giydirmeyide ihmal etmiyor.
Ohal Teröre Teslim Olmaktır - RTE 01:35
Ohal Teröre Teslim Olmaktır - RTE 7.016 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan: "Ohal teröre teslim olmaktır" demişti... Ohal ile ilgili 2 farklı açıkama... Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Milli Güvenlik Kurulu toplantısında alınan olağanüstü hâl (OHAL) süresinin uzatılması tavsiyesine ilişkin, "3 aylık süreyle OHAL'in uzatılması Türkiye'nin yararınadır. Fransa'da 3 ay artı 3 ay son olarak da 6 ay olmak üzere toplamda 1 yıl olağanüstü hal uygulandı. Dünyadan kimse Fransa'ya 'Ya siz niye 1 yıl OHAL ilan ettiniz' diyor mu? Bazı bakan arkadaşlarımız 'Artık bitse mi' diyor. 'Olur mu' diyorum arkadaşlarıma dur bakalım ya, sabırlı ol belki 12 ay da yetmeyecek" şeklinde konuştu.
Binali Yıldırım: CHP Bu Kafayla Sittin Sene iktidar Olamaz  02:08
Binali Yıldırım: CHP Bu Kafayla Sittin Sene iktidar Olamaz 2.672 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Binali Yıldırım, "PKK, IŞİD terör örgütlerine AKP'nin yardım ve yataklık ettiğini söyleyecek kadar basiretsizlik içindeler. Nedir bu ya? Kepazelik. Üniversite öğrencilerinin boykot bildirileri gibi. Siz ana muhalefet partisisiniz, bu kafayla sittin sene iktidar olamazsınız" dedi.
Ahmet Davutoğlu - Tek Başıma İktidar Olamazsam İstifa Ederim 00:21
Ahmet Davutoğlu - Tek Başıma İktidar Olamazsam İstifa Ederim 8.953 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Davutoğlu Tek Başıma İktidar Olamazsam İstifa Ederim Demişti . Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Hatay mitinginde yaptığı konuşmada "Ben buradan, Hatay'dan meydan okuyorum. Eğer AK Parti 7 Haziran'da en güçlü parti olarak çıkmazsa, tek başına iktidar olmazsa, ben açıklıyorum 8 Haziran'da istifa edeceğim. Bahçeli 12 seçim kaybetti, Kılıçdaroğlu da kaybetti. 8 Haziran'da istifa edip bırakıp gidebilirler mi?" demişti.
Gürsel Tekin: 2015te İktidar Değişimi Var 01:20
Gürsel Tekin: 2015te İktidar Değişimi Var 3.546 izlenme - 3 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu'nun aksine haziran seçimlerinden umutlu olduğunu belirten Gürsel Tekin "2015'te bir ik­ti­dar de­ği­şi­mi var" dedi.
Chp'nin Davutoğlu, Bahçeli, Demirtaş Kombolu Reklam Filmi 00:35
Chp'nin Davutoğlu, Bahçeli, Demirtaş Kombolu Reklam Filmi 5.117 izlenme - 3 yıl önce Chp'nın birlik temalı yeni reklam filmi... Tüm parti liderleri reklam filminde rol almış.
AKP'liler Namaz Kılmıyor 01:30
AKP'liler Namaz Kılmıyor 2.716 izlenme - 2 yıl önce Levent Gültekin, din simsarlarını deşifre ediyor.
Elektrikte Kayıp Kaçak Bedellerine İtirazın ve Yargı Yolunun Kaldırılması 01:56
Elektrikte Kayıp Kaçak Bedellerine İtirazın ve Yargı Yolunun Kaldırılması 2.500 izlenme - 2 yıl önce AKP yeni çıkardığı kanun ile kaçak elektrik kullanımını yasal hale getirdi ve kaçak bedelinin tüm halka ödetilmesini ve buna itiraz edilecek yolların yasaklanmasını meclisten geçirdi. artık faturalara yansıtılan kayıp kaçak bedeline itiraz edilemeyecek ve hepimiz kaçak elektrikçi hırsızların parasını ödeyeceğiz. yeni yasa ile birlikte faturalar yüzde 20 daha kabarık gelecek.ve son olarak da bu yasa şirketlerin zarar etmemesi için çıkarıldı hani garip gurebanın sesiydi ya bu hükümet
İsmailağa Cemaatinden 1 Kasımda Akp'ye Tam Destek 02:15
İsmailağa Cemaatinden 1 Kasımda Akp'ye Tam Destek 3.673 izlenme - 2 yıl önce Mahmud Efendi Hazretlerine olan sevgileriyle bilinen İsmailağa Cemaati 1 Kasım seçimlerinde Ak Partiyi destekleme kararı aldı. Akit Tv'nin yaptığı haberde, İsmailağa Cemaatinin önemli hocalarından Muhammed İslamoğlu seçimlerde Ak Partiye oy verilmesi gerektiğini söyledi.
Faik Tunay - Tarafsız Bölge Konuşması 08:30
Faik Tunay - Tarafsız Bölge Konuşması 3.264 izlenme - 3 yıl önce Faik Tunay' ın çözüm süreci ve son dönemdeki olan olaylar üzerine katıldığı Tarafsız Bölge programında yaptığı konuşmayı dinliyoruz efendim. Ben haksız olduğu bir nokta göremedim. Varsa eğer sizler zaten yorumlarda yeşillendirirsiniz. Hadi eyvallah.
Postmodernizm ve Yaratıcılık Nedir? 09:13
Postmodernizm ve Yaratıcılık Nedir? 1.437 izlenme - 2 yıl önce Prof Faruk atalay, hiç bir sansür ve filtre uygulamadan İnsanoğlunun duymak istemediği katı gerçekleri dile getiriyor. Not: Ses kısık kayıt yapıldığı için sesi açıp izleyin. İyi seyirler.
Çözüm Sürecinin Arkasındaki Kirli Pazarlıklar! 05:34
Çözüm Sürecinin Arkasındaki Kirli Pazarlıklar! 3.896 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Milletvekilimiz Barış Yarkadaş: Tayyip Erdoğan’a “Arap ülkelerinde ayaklanmalar olacak, sistemler değişecek, sen buranın lideri olacaksın. Bu planın uygulanabilmesi için ise Kürtleri yanına almalısın. Böylece Başkanlık sistemini hayata geçirebilirsin” denildi ve adına “çözüm” denilen süreç başladı!
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 01:30
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2.580 izlenme - 3 yıl önce Şimdilerin aşırı uç iktidar sempatizanı finans analisti Yiğit Bulut, bir zamanlar o kadarda taraf değilmiş. Hatta kendince hükümetin yanlışlarını ve haksızlıkları dile getirirmiş. Yıl 2008 Siyaset Meydanı..
Can Ataklı - Ergenekon - Balyoz Davaları 03:32
Can Ataklı - Ergenekon - Balyoz Davaları 1.844 izlenme - 2 yıl önce Can Ataklı'nın Samanyolu Haber TV'de haber bülteninde Ergenekon ve Balyoz davalarına ilişkin harika konuşması. Bugün görüyoruz ki söylediklerinin hepsi doğru çıktı ama STV yorumcusunun alaycı ifadelerine ne denir ki...
Tansu Çiller ile Sanatçıların Buluşması (1995) 00:51
Tansu Çiller ile Sanatçıların Buluşması (1995) 2.472 izlenme - 3 yıl önce Aslında bu videoya baktığınızda geçmişten bugüne hiç bir şeyin değişmediğini görüyoruz.O dönemde iktidarda olana yaranmaya çalışan sözde sanatçıların şimdilerde de aynı şekilde iktidarın yanında olmaya çalıştığını görüyoruz. O dönemlerde Mustafa Sandal,Yonca Evcimik,Bülent Serttaş gibilerin de bugün aynı şekilde iktidarın yanında yer almaya çalıştığını kanıtlayan arşivlik değerinde efsane videodur. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu efsane buluşmayı hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Mavi Ekran Verdiği An 00:41
Recep Tayyip Erdoğan'ın Mavi Ekran Verdiği An 1.325 izlenme - 3 yıl önce Başbakan'ın Cumhuriyet Halk Partisi cevabını beklerken Demokrat Parti cevabını aldığındaki tepkisine paha biçilemez. Kendisini sevgi ve saygıyla selamlıyoruz. http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=recep+tayyip+erdoÄŸan'ın+mavi+ekran+verdiÄŸi+an
Tek Başına İktidar Mı Koalisyon Mu? - Sokak Röportajı 02:18
Tek Başına İktidar Mı Koalisyon Mu? - Sokak Röportajı 1.218 izlenme - 2 yıl önce Türkiye 1 Kasım'da yine sandık başına gidiyor. Sandıktan "Tek başına iktidar mı yoksa koalisyon mu çıksın" diye vatandaşa sorduk. İşte cevaplar....
Atıf Yılmaz-İktidar 01:50
Atıf Yılmaz-İktidar 433 izlenme - 11 ay önce Barış pirhasan ın senaryosunu yazdığı atıf yılmaz'ın yönettiğ,başröllerinde hale soygazi ,cüneyt çalışkur gibi isimlerin bulunduğu,şahene güzel bir film 'bekle dedim gölgeye'
3 Kocam da İktidarsızdı ya Siz? - İzdivaç 02:54
3 Kocam da İktidarsızdı ya Siz? - İzdivaç 2.255 izlenme - 3 yıl önce Bu da oldu diyorum çünkü görevini ifa edemeyen kocalardan muzdarip kadın sonunda dayanamayip canlı yayında öyle bir soru soruyor ki biz şimdi durup düşünsek mi gülsek mi yoksa acısak mı bilmiyorum, bilmiyoruz, hebe lüp diyorum
Bekle Dedim Gölgeye-İktidar 01:50
Bekle Dedim Gölgeye-İktidar 412 izlenme - 11 ay önce barış pirhasan ın senaryosunu yazdığı başröllerinde hale soygazi cüneyt çalışkur gibi isimlerin bulunduığu pek bilinmeyen bir atıf yılmaz filmdinde iktidar olgusuna bakış
Denizci Olmanın Faydaları 02:36
Denizci Olmanın Faydaları 2.100 izlenme - 3 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instagram: https://instagram.com/hakan_kaan
Barış Atay'ın Barolar Birliğine Yaptığı Rekor Kıracak Konuşması 09:30
Barış Atay'ın Barolar Birliğine Yaptığı Rekor Kıracak Konuşması 1.302 izlenme - 4 yıl önce BARIŞ ATAY'IN BAROLAR BİRLİĞİNDE YAPTIĞI ÇARPICI KONUŞMA; '' SİZLERİN HAYAL EDEMEDİĞİ KADAR ÖZGÜRÜZ''
Hakan Vreskala - Padişahım Çok Yaşa 05:57
Hakan Vreskala - Padişahım Çok Yaşa 824 izlenme - 3 yıl önce Gezi olaylarından sonra hükümet karşıtı duruşun yine tavan yaptığı nadide bir parçayı iftiharla sunuyorum sizlere, her ne kadar Ak gençlik kızacaksa da bu yaratıcılığın ve emeğin önünde saygıyla eğilmeli bence.
Fethullah Gülen İçin Emekli Vaiz Tartışması 04:32
Fethullah Gülen İçin Emekli Vaiz Tartışması 989 izlenme - 3 yıl önce Bıçak Sırtı isimli programda Fatih Tezcan isim vermeden Fethullah Gülen'i eleştirince Nuh Gönültaş'ın tepkisi ile karşılaşıyor ve ikili tartışmaya başlıyor. Fatih Tezcan'ın Erdoğan, Nuh Gönültaş'ın ise Gülen taraftarı olduğunu da belirtelim.