Hoşgeldiniz!

il kongresi

MHP İl Başkanlığı 11'inci Olağan Kongresi 01:39
MHP İl Başkanlığı 11'inci Olağan Kongresi 130 izlenme - 3 yıl önce MHP İzmir İl Başkanlığı Olağan Kongresi- MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş: "MHP'nin İzmir'e verdiği önem açıkça ortaya konuyor" MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, parti olarak İzmir'e büyük önem verdiklerini söyledi.
AK Parti 5. Olağan İl Kongresi - Muş 02:22
AK Parti 5. Olağan İl Kongresi - Muş 87 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Zonguldak 5. Olağan İl Kongresi- Genel Başkan Yardımcısı Muş: - "(Başkanlık sistemi) Biz bunu AK Parti için istemiyoruz.
AK Parti İl Kongresi - Bakanlar Eroğlu ve Elvan 02:25
AK Parti İl Kongresi - Bakanlar Eroğlu ve Elvan 88 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Isparta 5. Olağan İl Kongresi- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Biz bugüne kadar AK Parti hükümetleri, Türkiye olarak teröre karşı nasıl dimdik durmuşsak ona karşı nasıl hareket etmişsek tüm Avrupa ve dünya da teröre karşı dimdik durmalı diye düşünüyorum.
MHP 11.inci Olağan İl Kongresi 02:29
MHP 11.inci Olağan İl Kongresi 103 izlenme - 3 yıl önce MHP Kayseri 11. Olağan İl Kongresi- MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya: "Milliyetçi Hareket'in yapısı, hainlerin, haramzadelerin, Cumhuriyetimizi yıkmak isteyenlerin, Türk milletini bölmek isteyenlerin ensesinde olacak ve onlardan hesap soracaktır" MHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya, "Milliyetçi Hareket'in yapısı, hainlerin, haramzadelerin, Cumhuriyetimizi yıkmak isteyenlerin, Türk milletini bölmek isteyenlerin ensesinde olacak ve onlardan hesap soracaktır" dedi.
Demirtaş: Dananın Kuyruğu Kopacak Noktada 00:38
Demirtaş: Dananın Kuyruğu Kopacak Noktada 76 izlenme - 3 yıl önce HDP İstanbul İl Kongresi'nde konuşan Eş Başkan Selahattin Demirtaş, "Geldiğimiz nokta artık bu mücadelede dananın kuyruğunun kopacağı noktadır." dedi.
CHP Antalya Olağan İl Kongresinde Gerginlik 00:43
CHP Antalya Olağan İl Kongresinde Gerginlik 32 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Partililer arasında yaşanan arbede görüntüleri CHP Antalya Olağan İl Kongresinde gerginlik- Başkan adaylarını destekleyen iki grup arasında arbede yaşandı CHP Antalya 35. Olağan İl Kongresinde iki başkan adayını destekleyen partililer arasında arbede çıktı.
Chp Olağanüstü İl Kongresinde Arbede 05:53
Chp Olağanüstü İl Kongresinde Arbede 54 izlenme - 4 yıl önce CHP Antalya Olaganustu Il Kongresi - Kongrede divan baskanligi secimi sirasinda arbede yasandiANTALYA (AA) - CHP Antalya Olaganustu Il Kongresi, basladi.
CHP Olağanüstü İl Kongresi 03:01
CHP Olağanüstü İl Kongresi 50 izlenme - 3 yıl önce CHP Mersin Olağanüstü İl Kongresi- İl Başkanlığına Abdullah Özdemir seçildi CHP Mersin Olağanüstü İl Kongresi'nde başkanlığa Abdullah Özdemir seçildi.
Başbakan Yıldırım AK Parti İl Kongresine Katılacak 01:14
Başbakan Yıldırım AK Parti İl Kongresine Katılacak 5 izlenme - 3 ay önce AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, 3 Şubat'ta gerçekleşecek il kongresine Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağını belirtti.
AK Parti Çanakkale 5. Olağan İl Kongresi - Müezzinoğlu 04:32
AK Parti Çanakkale 5. Olağan İl Kongresi - Müezzinoğlu 45 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Çanakkale 5. Olağan İl Kongresi- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Millet adına, milletle beraber yürürken bizimle beraber kuzu postuna bürünmüş bazı çakallar da son dönemde türedi.
AK Parti Yalova 5. Olağan İl Kongresi - İslam 06:21
AK Parti Yalova 5. Olağan İl Kongresi - İslam 40 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Yalova 5. Olağan İl Kongresi- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Seçimden hezimetle çıkanlar, sandıkta halkın teveccühünü kazanamayanlar bu defa sokakları yakıp yıkarak halka hükmetmeyi, devleti ele geçirmeyi denediler ama bunların hiçbiri olmayacak Allah'ın izniyle"- "Biz bu işi biliyoruz.
CHP İl Kongresi 03:43
CHP İl Kongresi 21 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kongrenin olduğu salonun dışından ve içinden detaylar- CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın konuşmaları- CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "Kongrelerin sonunda yeni demokrasi programını yazıp hayata geçireceğiz" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, partisinin kongrelerinin tamamlanmasının ardından, "yeni demokrasi programı"nı yazıp hayata geçireceklerini söyledi.
Davutoğlu: Türkiye Yükselen Küresel Bir Güç Olmaya Kararlıdır 06:26
Davutoğlu: Türkiye Yükselen Küresel Bir Güç Olmaya Kararlıdır 27 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu Ankara il kongresinde partililere seslendi. Başbakan Davutoğlu, Ankara 5. İl Kongresi'ne katılmak üzere Ankara Arena Spor Salonu'na geldi. Salona girerken partilileri selamlayan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, partililere karanfil dağıttı. Partililer, Başbakan Davutoğlu'nu ellerindeki Türk, Filistin ve AK Parti bayraklarıyla büyük bir coşku ile karşıladı. Davutoğlu, partilileri selamlarken partililerle tokalaştı. Davutoğlu'nun salona girişi sırasında konfetiler patlatıldı. Kongrenin divan başkanlığını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin yapıyor. Başbakan Davutoğlu, İstiklal Marşı'nın okunması ve saygı duruşunun ardından kongrede partililere seslenecek. Kongrenin gerçekleştirildiği Ankara Arena Spor Salonu'nun tamamı doldu. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları şöyle: - Selam olsun bu ülkede milli irade demokrasiyi hakim kılmak için Adanan Menderes'e selam olsun. 12 Eylül sonrası kararlı bir şekilde yürüyen Turgut Özal'a selam olsun. Milli iradeyş savunan Necmettin Erbakan'a selam olsun. Bütün Ankara'ya selam olsun. - AK Parti davası için Ankara'da davamıza hizmet etmiş olan herkese selam olsun. İşte, geçen sene Gezi olayları ile birlikte bir büyük provokasyon başlatıldı. Sonrasında 17-25 Aralık kumpaslarıyla hep milletimizin özgüveni tahrip edildi. Hep beklediler ki millet özgüvenini kaybetsin, paniğe kapılsın, milletin temsilcileri ile milletin arasına uçurum girsin istediler müsade etmedik. Size verdiğimiz ilk söz kim ne yaparsa yapsın özgüvenle yolumuza devam edeceğiz. AK Parti ayaktayken bu partinin yücelltiği değerler ayaktayken milletimizin özgüveni ayakta olacaktır. Kimse bunu yıkmaya tahrip etmeye muktedir olmayacaktır. Milletle bütünleşmiş AK Parti kadroları özgüven içinde geleceğe yürümeye devam edecektir. Erzurum Kongresi'ndeki Dersimli Abbas Necati ile Balıkesir Kongresi'ndeki Vehbi Efendi'nin mirası AK Parti kadrolarının omuzundadır. Aziz vatanımızı karış karış dolaşmaya devam edeceğiz. Millet yeyis içindeyken Erzurum Kongresi ile ayağa kalkan ecdadınızın mirasına sahip çıkmaya hazır mısınız? Kuvayi Milliye ruhunu tekrar ayağa kaldırmaya hazır mısınız? İşte milli birlik ve beraberlik budur. Milletimizin her bir ferdini birbiri ile buluşturma ideali budur.
Davutoğlu: 04:27
Davutoğlu: 32 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Sivas 5. Olağan İl Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)- "Biz hiçbir zaman milli iradeye tuzak kuranların karşısında boyun eğmedik, eğmeyeceğiz.
AK Parti Uşak İl Kongresine Doğru 01:42
AK Parti Uşak İl Kongresine Doğru 2 izlenme - 4 ay önce AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, ilk kongresinde aday olacağını açıkladı.
AK Parti İzmir İl Kongresine Doğru 01:46
AK Parti İzmir İl Kongresine Doğru 21 izlenme - 3 yıl önce AK Parti İzmir İl Kongresi'ne doğru- AK Parti İzmir İl Başkanı Delican: "Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla 31 Ocak'ta yapacağımız kongremize 20-25 bin kişinin gelmesini planlıyoruz"- "(Genel seçimlerde) Çok ciddi aday adayı patlaması bekliyorum" AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla 31 Ocak'ta gerçekleştirecekleri il kongresine, 20-25 bin kişinin katılmasını beklediklerini bildirdi.
CHP 35.olağan İl Kongresi 01:49
CHP 35.olağan İl Kongresi 11 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Baykal'ın partililerle tokalaşması - Baykal'ın delegelerin arasına oturması - Baykal'ı ön sıraya geçmesi için parti yöneticilerin ikna çabaları - Baykal'ın ön sıraya geçmesi - Semih Esen'in konuşması, partililer ve başkan adaylarının birlikte fotoğraf çektirme görüntüleri CHP 35. Antalya Olağan İl Kongresinde Semih Esen, yeniden başkanlığa seçildi.
Davutoğlu: 04:13
Davutoğlu: 16 izlenme - 3 yıl önce -Başbakan Davutoğlu, Sivas'ta-AK Parti Sivas 5. Olağan İl KongresiSİVAS - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Sivas 5. Olağan İl Kongresi'ne katılarak bir konuşma yaptı.
CHP İl Kongresi 04:48
CHP İl Kongresi 1 izlenme - 4 ay önce CHP İzmir İl Başkanlığına Deniz Yücel seçildi.
Arınç: Başka Partilerin Hali Çok Kötü 05:41
Arınç: Başka Partilerin Hali Çok Kötü 11 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Bursa 5. Olağan İl Kongresi- Başbakan Yardımcısı Arınç: (1)- "2001'den 15 ay sonra seçimlere giderken ağlamadık, şikayet etmedik, sızlanmadık, 'Bu yüzde 10 baraj da nereden çıktı, bunu benim için mi koydunuz' demedik"- "Hamdolsun her seçimden başarıyla çıktık, alnımız açık başımız dik. Aralıksız iktidardayız"- "Ne mutlu ki Allah bize başarılarımızı konuşmaya imkan verdi.
Soylu: Çözüm Süreci, Bizim Vazgeçilmezimizdir 04:30
Soylu: Çözüm Süreci, Bizim Vazgeçilmezimizdir 11 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Bursa 5. Olağan İl Kongresi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Bir taraftan, 'paralel' ile mücadeleyi sonuna kadar devam ettireceğiz. Çözüm süreci, bizim vazgeçilmezimizdir. Farklılıklarımızın üzerinden bizi idare etmeye çalışanlara ders verdiniz, kimseyi ötekileştirmediniz ve bu ülkede ötekileştirme yapanlara demokrasi, milli irade ve herkesin birbirini kucaklamasıyla, Ak Parti'nin politikalarıyla nasıl gerçekleşebileceğini ortaya koydunuz. Marttaki mahalli seçimlerde, 2009, 2011, 2002'de darbe kurallarını, vesayet kurallarını ortadan kaldırmak üzere bu millete söz verdik, 'yeni anayasa' dedik. Çok çalışmalıyız ve 2015 seçimlerinde en az 330, eğer 367'nin üzerinde olursa nurun ala nur olur, yepyeni bir anayasayla bu darbe kurallarının kökünü kazıyalım. Kim ne söylerse söylesin, kim ne düzen kurarsa kursun, herkes bilsin ki kendi arabamızı da uçağımızı da yapacağız, kendi istihbaratımızı da yapacağız ve dünyanın ilk 10 devletinden biri olacağız.
Demirtaş: Zihinlerdeki Barajı Yıkın 01:33
Demirtaş: Zihinlerdeki Barajı Yıkın 6 izlenme - 3 yıl önce HDP Şanlıurfa İl Kongresi- Eş Genel Başkan Demirtaş: - "Zihinlerdeki barajı yıkın. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Yeniçeri: Birisine Osmanlıyı Sevdiremiyoruz, Diğerine Türkiye Cumhuriyetini Sevdiremiyoruz 04:54
Yeniçeri: Birisine Osmanlıyı Sevdiremiyoruz, Diğerine Türkiye Cumhuriyetini Sevdiremiyoruz 5 izlenme - 3 yıl önce MHP Bayburt İl Kongresi yapıldı MHP Bayburt İl Kongresi yapıldı. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Davutoğlu: 05:47
Davutoğlu: 2 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Sivas 5. Olağan İl Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Hayali olmayanların yaşadığı bir dönemde bir Sivaslı, Nuri Demirağ, milli uçak hayali kurmuştu.
Davutoğlu: İkamet Adresini Bulamayan Kılıçdaroğlundan Muhtar Olabilir Mi? 04:40
Davutoğlu: İkamet Adresini Bulamayan Kılıçdaroğlundan Muhtar Olabilir Mi? 2 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Manisa 5. Olağan İl Kongresi-Başbakan Davutoğlu: (1)-"Muhtar bile olamaz dedikleri Genel Başkanımız, ülkemizin cumhurbaşkanı olarak geçen hafta muhtarları makamında ağırladı.