Hoşgeldiniz!

İlaç Videoları

Meşru Tecavüz İlaç Reklamı 01:30
Meşru Tecavüz İlaç Reklamı 211.604 izlenme - 5 yıl önce Legitimate Rape yönteminin normal bir doğum kontrol olduğunu savunan video reklam. Videoda tecavüz gibi yapılan sevişmenin, uterusun yapısını değiştirdiği, böylece hap kullanmadan hamileliğin engellendiği anlatılıyor.
Abdullah Papur-İşte Gidiyorum 04:22
Abdullah Papur-İşte Gidiyorum 51.989 izlenme - 8 yıl önce bu türkü abdullah papurun türküsüdür 30 senedir bendedir.gönülden bir türküdür bende bu türküyü tüm papur sevenlerine armahan ediyorum
İlle Sevişmek İsteyen Nişanlının Orospu Çıkması 03:48
İlle Sevişmek İsteyen Nişanlının Orospu Çıkması 29.713 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen Remzi Jöntürk'ten gene enginlere sığmayan bir sinema şahaserini izleyeceksiniz. Nişanlısına evlenmeden olmaz diyen bir erkekle, uyuşturucu uğruna her türlü veresi olan ama sütyenle, donunu çıkarmadan sevişen bir kadının hikayesinden ibret alacağız. Etimle senin olmak istiyorum diyen kadınlara lütfen yardımcı olalım. Et giren eve dert girmez.
Arka Sokaklar - Cinsel Güç Arttırıcı İlaç 04:44
Arka Sokaklar - Cinsel Güç Arttırıcı İlaç 4.137 izlenme - 5 ay önce Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın 275. bölümünde yanlış ilacı alan Nazike Hüsnü komiseri zor durumda bıraktı.
Abdullah Papur-Elin Oldu Bir Kötüye Gelin Oldu 05:37
Abdullah Papur-Elin Oldu Bir Kötüye Gelin Oldu 32.263 izlenme - 7 yıl önce abdullah papurdan bi acıklı türkü daha!!!
doğan şahin hastaları 04:23
doğan şahin hastaları 27.067 izlenme - 6 yıl önce
Aşk Acısı Çekenlere İlaç Gibi Gelecek 02:35
Aşk Acısı Çekenlere İlaç Gibi Gelecek 54.164 izlenme - 8 yıl önce aşk acısı çekenlere ilaç gibi gelecek
Nuri Alço Avda 03:17
Nuri Alço Avda 10.842 izlenme - 2 yıl önce Önce ağına takılan avını yuvasına götüren alço, çayına ilaç katmak suretiyle avını etkisiz hale getiriyor.
Vücut Geliştirme Uğruna Kolu Patlayan Adam 09:20
Vücut Geliştirme Uğruna Kolu Patlayan Adam 11.830 izlenme - 2 yıl önce Vücut geliştirme uğruna az daha kolundan olan bir adamın hikayesini izleyeceğiz. Yarışmada dereceye girebilmek uğruna sağlığını bozmayı göze alan bir insan. Kullandığı ilaçlar sonucunda enfeksiyon kapan bir adam ve kolunun zaman içinde aldığı halleri anlatan bir video. İyi seyirler.
Anormal Kas Şişirme İlacı Synthol 05:17
Anormal Kas Şişirme İlacı Synthol 5.979 izlenme - 2 yıl önce Sağda solda balon gibi şişik kaslara sahip insanların resimlerini görünce ne yaptıklarına bir bakayım dedim ve youtube' da bu videoyla karşılaştım. Oldukça tehlikeli olan bu gereksiz ilacın Yolo(you live only once) yu motto olarak benimsemiş bu dejenere Brezilya gençliği üzerindeki etkisini, abimizin agresif anlatımıyla sunuyoruz. Bu abimizi duyup ne dediğini merak edecek kullanıcıların gönlü kalmasın diye dilim döndüğünce çevirmeye çalıştım. Birkaç cümleyi atladım. Hatam varsa affola. Adam da kraliyet İngilizcesini konuşmuyor zaten.
Abdullah Papur (Orjinal Gardiyan 08:32
Abdullah Papur (Orjinal Gardiyan 18.928 izlenme - 8 yıl önce süperrrrrrr bir türkü
Abdullah Papur-Kollarını Boynuma Dola Gidelim 04:44
Abdullah Papur-Kollarını Boynuma Dola Gidelim 14.919 izlenme - 7 yıl önce abdullah papurdan harika bi türkü daha!!!
İlaç Yok Yarama 01:41
İlaç Yok Yarama 17.950 izlenme - 8 yıl önce ünal ceyhan'ın ilaç yok yarama bestesi iyi seyirler
Huzurum Kalmadı 03:55
Huzurum Kalmadı 14.999 izlenme - 9 yıl önce arkadaşlar ferdi baba huzurum kalmadıyı konserlerini ve yeni versiyonlarını saymıyorum 3defa okumuştur yanılmıyorsam tabi .internet ortamında halen duymadığım ilk versiyonu varki dinlemenizi isterdim maalesefbende mevcut ama kasette inşaallah yakında cd yaptırarak sizlere sunacağım bilenleriniz mutlaka vardır ses ve müzik olarak dilek kapısı albümündekilere benziyor ferdi baba benim için güneştir güneşi anlatmaya gerek yok
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 01:52
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 5.253 izlenme - 2 yıl önce Bakıcının sevimli pandalara ilaç içirebilmek için verdiği müthiş mücadeleyi izliyoruz. Pandalar ilacı içmemek için çocuk gibi direniyor. Ağzını kapatıyor yere yatıyor ...
Kola ile Pas Temizlemek 03:27
Kola ile Pas Temizlemek 4.515 izlenme - 2 yıl önce Bildiğimiz, içtiğimiz kolanın pas temizlemede yerini başka hiçbir temizlik ilacının tutmadığını şimdi göreceksiniz. Eleman bir adet kola ve sünger ile tozlu ve paslı olan arabanın arka demirini bakın nasıl parlatıyor.
Muzaffer Badıllı & Camoka - Radyodan 02:35
Muzaffer Badıllı & Camoka - Radyodan 8.795 izlenme - 4 yıl önce İyiki Bu Kayıtlar Bende İyiki Saklamışım :((( Keşke Bizimle Olsaydın Keşke Yine Sen Beni Anons Etseydin Muzo Abimmm mekanın Cennet Olsun Muzaffer Badıllı ... Seni Hiç Unutmayacağız...........
Günce Koral - İlaç 03:58
Günce Koral - İlaç 6.052 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Hayat Aşktan Geçer Çıkış Tarihi: 29.12.2011 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Kendine yeni bi sayfa aç Yada otur gölgenle dalaş Küçük zaferlerin senin olsun Ayrılık bana en iyi ilaç Ben kendimi dayanıklı bilirdim bilirdim Ama sende olan sabrımıda yitirdim yitirdim Hani insan ara sıra huzur ister ya ister ya Ne huzur ne sükûnet var yanında yanında Artık uzun cümleler kurmuyorum Kısaca bu hikâyede esas adamı aramıyorum Kendine yeni bi sayfa aç Yada otur gölgenle dalaş Küçük zaferlerin senin olsun Ayrılık bana en iyi ilaç Kendine yeni bi sayfa aç Ya da otur gölgenle dalaş Küçük zaferlerin senin olsun Ayrılık bana en iyi ilaç Hani insan ara sıra huzur ister ya ister ya Ne huzur ne sükûnet var yanında yanında Artık uzun cümleler kurmuyorum Kısaca bu hikâyede esas adamı aramıyorum Kendine yeni bi sayfa aç Ya da otur gölgenle dalaş Küçük zaferlerin senin olsun Ayrılık bana en iyi ilaç Kendine yeni bi sayfa aç Yada otur gölgenle dalaş Küçük zaferlerin senin olsun Ayrılık bana en iyi ilaç
Olur Olur - İlaç Gibisin Sevgilim (Klip) 03:08
Olur Olur - İlaç Gibisin Sevgilim (Klip) 5.638 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Alper Kul, Şinasi Yurtsever ve Onur Buldu’nun paylaştığı Olur Olur 7 Kasım’da sinemalarda! Kendi hayatları çok da yolunda olmayan Yaşam Koçu Zihni ve asistanının, tek müşterileri Ali’nin hayatını son derece farklı ve yaratıcı teknikler kullanarak hayatını yoluna sokma çabalarına sizde ortak olun. Ali’nin(Alper Kul) sıradan hayatı, kalfa olarak çalıştığı eczaneye çocukken aşık olduğu Azra’nın (Ayça Varlıer) gelmesiyle değişir. Ali Azra’yı hiç bir şekilde tavlayamayacağını anladığı anda internette karşısına çıkan “Yaşam Koçu Zihni” ilanına, büyük bir indirimden faydalanacak “şanslı kişi” olduğuna inanarak tıklar ve ilanda yazılı adrese gider. Macera işte o zaman başlar.
Hamiyet Yüceses - Olmaz İlaç 03:31
Hamiyet Yüceses - Olmaz İlaç 5.190 izlenme - 3 yıl önce Hamiyet Yüceses - Olmaz İlaç
Adet Sancısı 01:59
Adet Sancısı 7.646 izlenme - 7 yıl önce Adet Sancısı
gözyaşlarımla 04:07
gözyaşlarımla 13.609 izlenme - 8 yıl önce neler oldu bize nelerhani zaman ilaç derler
bmw çakal kasalar 01:33
bmw çakal kasalar 3.579 izlenme - 7 yıl önce bmw hastalıgı
Oyun Havası - Damar - İlaç - İsyankar41 18:02
Oyun Havası - Damar - İlaç - İsyankar41 7.946 izlenme - 7 yıl önce alemcilere özel damara devam
Nuri Alço -Operasyon Müziği 05:08
Nuri Alço -Operasyon Müziği 1.727 izlenme - 1 yıl önce Release Kurgusu İçerir
Ameliyatsız Meme Küçültme Yolları 01:06
Ameliyatsız Meme Küçültme Yolları 4.753 izlenme - 4 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Kral FM Jingle -  İlaç Gibi Radyo 00:41
Kral FM Jingle - İlaç Gibi Radyo 2.477 izlenme - 2 yıl önce "İlaç gibi radyooo" sloganlarıyla 90'lı yıllarda zihnimize kazınan , Müslüm, Ferdi, Kibariye, Emrah, Hakkı Bulut tarzı sanatçılara her açışınızda denk gelebileceğiniz, dj lerinin gece yarısı buğulu sesleriyle ağlamaklı şiirler okuduğu, her binilen takside minibüste mutlaka çalan, askerdeki yarinize, sevipte açılamadığınız kıza atacağınız SMS'ler ve DJ ler aracılığıyla mesajanızı iletebileceğiniz, Bağcılar, Merter, Güngören civarlarından bolca istek şarkı talebi gelen "eczanelerde satılmayan tek ilaç" KRAL FM 'in unutulmaz cingılını dinliyoruz efendim... Ekürisi Süper FM cingılı için buradan buyrun >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1706/super-fm-jingle039inin-orjinali
Aytunç Altındal Nasıl Öldürüldü 01:10
Aytunç Altındal Nasıl Öldürüldü 2.632 izlenme - 2 yıl önce 2 hafta önce kanser olmayan bir kişinin biyopsi ve kan örneklerine rağmen son evrede kanser aşamasına gelmesinin tıp dünyasında mümkün olmayacağını belirten Dr. Naciye Selin Şenocak Altındal, "Sadece ben değil, doktorları bile öldürüldüğünü iddia ediyor. Allah Rahmet eylesin.
 Başarısızlıkla Biten Cinayet Planı  Ahu Tuğba'ın Sonu 06:22
Başarısızlıkla Biten Cinayet Planı Ahu Tuğba'ın Sonu 1.222 izlenme - 1 yıl önce Ahu Tuba zengin kocasını öldürmek amacıyla genç sevgilisi ile ince hazırlanmış bir plan hazırlar lakin zengin koca Ahu Tuğba'ın niyetini bir yıldır bilmektedir ve gerekli önlemleri alır.
Hüseyin Altın Radyo İlaç Görüntüleri Http://www.hu 07:22
Hüseyin Altın Radyo İlaç Görüntüleri Http://www.hu 7.412 izlenme - 8 yıl önce http://www.huseyinaltin.com http://www.huseyinaltin-huseyinaltin.blogspot.com hüseyin altının radyo İlaca konul olduğu görüntüler.