Hoşgeldiniz!

İlacı Videoları

Sinirden Ağlatan Gerçek Hayatta Testere Şakası 02:51
Sinirden Ağlatan Gerçek Hayatta Testere Şakası 88.487 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşının içeceğine uyku ilacı atan genç onu boş bir odada elleri bağlı hale getirdi Şehir dışından gelen arkadaşının içeceğine uyku ilacı atıp onu boş ve soğuk bir odaya taşıyan ve ayak bileklerini zincirleyen acımasız şakacı, arkadaşını ağlatmayı başardı.
Nuri Alço - Uyku İlacı 04:42
Nuri Alço - Uyku İlacı 16.068 izlenme - 1 yıl önce Nuri Alco - Uyku İlacı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 02:01
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 17.146 izlenme - 2 yıl önce Eczaneden aldığı müshil ilacını kız arkadaşının kolasına atan genç, sevgilisinin acı çekmesini gülerek kameraya kaydetti.
Sinek İlacıyla Sararan Farları Temizlemek 00:40
Sinek İlacıyla Sararan Farları Temizlemek 15.416 izlenme - 3 yıl önce Sararan araç farlarını eski haline getirmek diş macunu kullanıldığını daha önce görmüştük. Şimdi ise sararan araç farları için sinek ilacı kullanıldığını görüyoruz.
uyku ilacı boynu bukukler:)) 03:10
uyku ilacı boynu bukukler:)) 23.768 izlenme - 8 yıl önce uyku ilacı
Dinçer-- Kemençe Horon 04:16
Dinçer-- Kemençe Horon 19.126 izlenme - 8 yıl önce
Zayıflama İlacı İçen Kızın Kalp Krizi Geçirmesi 03:57
Zayıflama İlacı İçen Kızın Kalp Krizi Geçirmesi 4.343 izlenme - 2 yıl önce Batman'da 6 gün önce zayıflama ilacı içen ve kalp krizi geçiren 16 yaşındaki kız, 6 gündür yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyor. Kalp krizi geçiren kızın babası Beyleta Doğu, "Kimliğini ararken 'fx15' diye bir ilaç bulduk" dedi.
Ortaokul Öğrencisi Organik Sinek İlacı Yaptı  01:49
Ortaokul Öğrencisi Organik Sinek İlacı Yaptı 2.304 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Kabasakal Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi insanların kimyasal sinek ilacı kullanarak zarar görmemesi için esmer şeker, maya ve ılık su bulunan organik sinek savar yaptı. Kabasakal Ortakokulu öğrencileri "Eğitimde İşbirliği" projesi kapsamında yıl boyunca hazırlanıp onlarca proje hazırladı. Hazırlanan projelerden 55'i sergilenmeye layık bulunarak okulun bahçesinde açılan "Tübitak bilim fuarında" sergilendi. Projeler arasında en çok dikkat çekeni ise yazın Çukurova bölgesinde vatandaşların en çok dert yandığı sivri sinek ve diğer haşerelere karşı yapılmış olan "organik sinek savar" projesi oldu. 8. sınıf öğrencisi Nursima Öztürk, esmer şeker, maya ve ılık su karışımını bir pet şişe içine koyup şişenin ağız kısmını keserek ters çevirip tekrar şişeye oturtup bunu sineklerin olduğu yere koyarak sineklerin sonunu hazırladı. Şişeye gelen sinekler teker teker içine düşerek telef oldu. Öztürk, okulda proje sergisi yapılacağını duyunca vatandaşların en fazla özellikle yazın sineklerden mağdur olduğu ve bu nedenle kimyasal gazlara maruz kaldığını düşünerek bunun için organik bir sinek savar bulmak istediğini belirterek, "Doğal yollarla sivrisinek ilacı yaptım. Hazır olanlarda kimyasal daha fazla olduğu için insanlara fazla zarar veriyor, o yüzden ben doğal yollarla yapmayı tercih ettim. İçinde esmer şeker, maya ve ılık su var, sinekler hayvanların olduğu yere daha fazla geliyor o yüzden bu yerlere koyuyoruz. Kimyasal gazlarla insanlarda daha fazla hastalık çıkıyor bende bunları önlemek için böyle bir şey yapmaya karar verdim. Sineklerin şeker ve mayaya daha fazla geldiklerini düşündüğüm için bunu yaptım. Kokusu sinekleri çekiyor huni kısmından giriyor ve suya değdiği an ölüyor" dedi.
Vendetta Maskesi İle Sinek İlacı Yapan Belediye Personeli 00:34
Vendetta Maskesi İle Sinek İlacı Yapan Belediye Personeli 1.508 izlenme - 10 ay önce Vendetta Maskesi İle Sinek İlacı Yapan Belediye Personeli Sıkıcı bir anı eğlenceye dönüştürmek bu olsa gerek izliyoruz.
Bir Garip Yaşam Öyküsü 16:14
Bir Garip Yaşam Öyküsü 3.873 izlenme - 2 yıl önce zengin bir aileden uyuşturucu bağımlısı bir sokak sersersine, oradan da mahallesine ve ötesine katkı sağlayan biirisine dönüşen adamin yolculuğunu anlatıyor. Boğaz’da bir yalıda doğdu. Militanlıktan, işadamlığına, sonra da alkolik sokak serserisiliğine geçiş yaptı. Madde bağımlılığını bırakıp yoksul, varoş semti olan Balat’ta ‘Derviş Baba Deliler, Abdallar, Meczuplar ve Aşıklar Kahvehânesi’ni kurdu. Mahallenin yardıma ihtiyacı olan delileri ve evsizleri ile başladığı yardımları sonra kapsamlı oldu. Yaşam felsefesi basit; ‘Görüyorsan, duyuyorsan; sorumlusun!
Ruşen Yılmaz - Hasta Kalbimin İlacı Sensin 04:04
Ruşen Yılmaz - Hasta Kalbimin İlacı Sensin 7.246 izlenme - 5 yıl önce
Rekor Gelişim Kullanılan Domates 01:36
Rekor Gelişim Kullanılan Domates 3.361 izlenme - 3 yıl önce http://rekorgelisim.com/ Rekor Gelişim Telefon : 0232 368 78 22 Rekor Gelişim Kullanılan, Hakan Solmaz'ın bahçesindeki Domateslerdeki fark
 Boğazına Kaçan Sineği Öldürmek İçin Zehir İçirdiler 01:39
Boğazına Kaçan Sineği Öldürmek İçin Zehir İçirdiler 2.280 izlenme - 3 yıl önce Elazığ’da boğazına kaçan sineği öldürmek için tarım ilacı içirilen 65 yaşındaki çoban Aydın Kıyak hastanelik oldu. Yoğun bakımda solunum cihazına bağlı tedavisi süren Kıyak’ın hayati tehlikesi devam ediyor. Olay, Elazığ’ın Sivrice ilçesine bağlı Gözeli köyüne meydana geldi. İddiaya göre, çobanlık yapan 65 yaşındaki Aydın Kıyak’ın 2 gün önce boğazına sinek kaçtı. Boğazına kaçan sinekten rahatsız olan Kıyak, durumu yanında çalıştığı iş verenlerin yakınlarına söyledi. Durumdan haberdar olanlar Kıyak'ın boğazına kaçan sineğin ölmesi için tarım ilacı içmesini önerdi. Bunun üzerine Kıyak, tarım ilacını içti. Rahatsızlanan Kıyak, Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Midesi yıkanan ve panzehir verilen Kıyak, yoğun bakıma alınarak solunum cihazına bağlandı. Fırat Üniversitesi Dahiliye Yoğun Bakım Servisi doktoru Bedrettin Orhan, hastaya çok tehlikeli bir tarım ilacı verildiğini söyledi. Orhan, "Biz midesini yıkadık ve panzehir verdik. Şu anda durumu kritik, yoğun bakımda tedavisi sürüyor” dedi. Babasının durumunu anlatan oğlu Mehmet Kıyak ise 2 gün önce babasının boğazına sinek kaçtığını ve bu durumun rahatsızlık verdiğini söyledi. Kıyak, "Babam da sürü sahibinin evine gelince durumu anlatmış. Oradakiler de bu ilacı önermişler. Toz halindeki ilacı bir bardağa karıştırıp babama vermişler. Babam da içer içmez rahatsızlanmış. Hastaneye kaldırıldı, midesi yıkandı ve şu an yoğun bakımda. Doktorun dediğine göre çok etkili bir ilaçmış, yani zehirmiş" şeklinde konuştu.Olayla ilgili jandarmanın soruşturma başlattığı öğrenildi.
Sararmış Araba Farı 10 Saniyede Nasıl Bembeyaz Yapılır 01:32
Sararmış Araba Farı 10 Saniyede Nasıl Bembeyaz Yapılır 792 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar şimdi arabası olan herkesi ilgilendiren bir konuya ayak basmış bulunuyorum " 3.16i 1993 Model Swap'lı " arabam var ve farları hep sarı sarı oluyor hiç bir çözüm bulamıyordum ta ki bu video yu bulana kadar. Birazcık sinek ilacı M.F bez ile bu iş tamamdır :) İyi Seyirler.
Hüdai Aksu-Hasta Kalbimin İlacı 04:16
Hüdai Aksu-Hasta Kalbimin İlacı 3.743 izlenme - 6 yıl önce demirey06/hüdai aksu/hasta kalbimin ilacı/şereflikoçhisar lı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/hüdai aksu la gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerime
yedi karanfil hastane önünde incir ağacı 03:35
yedi karanfil hastane önünde incir ağacı 4.461 izlenme - 6 yıl önce hastane önünde incir ağacıannem ağacı.doktor bulamadı buna ilcıanem ilcı.baş tabip geliyor zehirden acıannem vay acı.garip kaldım yüreğime dert olduannem dert oldu.ellerin vatanı bana yurt olduannem yurt oldu.mezarımı kazın bayıra düzeannem vay düze.yönünü çevirin sıladan yüzeannem vay yüze.benden selm söylen sevdiğinizesevdiğinize.başına koysun kareler bağlasınannem bağlasın.gurbet elde kaldım diye ağlasınannem ağlasın.
Şükran Ay Hasta Kalbimin İlacı Sensin 04:30
Şükran Ay Hasta Kalbimin İlacı Sensin 1.661 izlenme - 6 yıl önce şişli etfal eğitim ve araştırma hastanesinde bir süredir pankreas kanseri tedavisi gören ay hayatını kaybetti.
Altın Nağmeler Hasta Kalbimin İlacı Sensin 04:04
Altın Nağmeler Hasta Kalbimin İlacı Sensin 2.511 izlenme - 6 yıl önce altın nağmeler - ruşen yılmaz - hasta kalbimin ilacı sensin
Aerosol makina 01:29
Aerosol makina 1.193 izlenme - 2 yıl önce Aerosol makina dolum kapama paketleme yapıştırma makineleri imalata servis bakım yedek parca teknik destek arge desteği SIVI DOLUM ŞİŞE DOLUM KASET PARFÜM DOLUM JÖLE DOLUM OJE DOLUM PARFÜM DOLUM KAPAMA
Ukrayna'da Yaşayan Dayının Uyuşturucu Sohbetleri 03:33
Ukrayna'da Yaşayan Dayının Uyuşturucu Sohbetleri 1.192 izlenme - 2 yıl önce Ukranya'da ikamet eden dayımıza neden sigara içtiğiyle ilgili bir soru soruluyor ve ardından gelen bonzai,kubar,oroyin tavsiyeleri.Illegal sohbetler dönüyor izliyoruz.
Baygon Sivrisinek İlacı ile Sinek Öldürmek 00:44
Baygon Sivrisinek İlacı ile Sinek Öldürmek 676 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda sivrisinek ilacını kullanarak sivrisinek nasıl yakılır onu öğreneceğiz. Not : Evde denemeyiniz, ev havaya uçabilir.
Kız Arkadaşın Kolasına Müshil Atmak (Şaka İçerir) 04:56
Kız Arkadaşın Kolasına Müshil Atmak (Şaka İçerir) 629 izlenme - 2 yıl önce Vincent, klasik genç şakalarından biri olan içeceğe müshil ilacı atmayı güzel kız arkadaşı üzerinde denemiş. Şaka sonunda arkadaşı utancından evi terkediyor. İyi seyirler! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hüdai Aksu - Hasta Kalbimin İlacı 04:20
Hüdai Aksu - Hasta Kalbimin İlacı 1.356 izlenme - 5 yıl önce
Ferdi Tayfur Layık Mı Gördün 03:48
Ferdi Tayfur Layık Mı Gördün 3.703 izlenme - 6 yıl önce ey benim gönlümün bitmeyen sevgisi ey benim ömrümün tükenmez çilesi ey benim basimin taci sevdamin ilaci layik mi gördün beni hasrete bilmemki neden üzersin ne dedim sana nedir bu halin yüzünü asip gidersin ıstersen bir düsün son pismanlik faydasiz beni yalniz birakma buralarda kimsesiz ben nasil yasarim sen yoksan çaresiz layik mi gördün beni hasrete bilmemki neden üzersin ne dedim sana nedir bu halin yüzünü asip gidersin
Sinek İlaçlama Aracı 00:24
Sinek İlaçlama Aracı 691 izlenme - 2 yıl önce Bir nesilin heba eden meşhur beyaz duman çıkaran sinek ilaçlama aracının peşinden koşmayanların anlayamayacağı bir nostalji. Arka planda videoyu çeken abilerin enteresa muhabbetleri de bonus.
Ali Seven - Hasta Kalbimin İlacı Sensin 05:51
Ali Seven - Hasta Kalbimin İlacı Sensin 509 izlenme - 2 yıl önce Ali Seven-Hasta kalbimin ilacı sensin Yükleyen-Mustafa Özdemir Hasta kalbimin ilacı sensin Fırtınalar gibi eser geçersin senin yokluğun kahreder beni Yıllardır sedim sevgilim seni Merhamete gel inadı bırak Yaşayamam ben ben senden uzak
Hüdai Aksu - Hasta Kalbimin İlacı Sensin 04:15
Hüdai Aksu - Hasta Kalbimin İlacı Sensin 852 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Özdemir
AEROSOLMAKİNA DOLUM MAKİNASI 01:21
AEROSOLMAKİNA DOLUM MAKİNASI 741 izlenme - 2 yıl önce AEROSOL DOLUM MAKİNASI SİNEK İLLACI ODA SPREYİ DEODORANT BALATA SPREYİ POLÜÜRETAN KÖPÜK AEROSOLLA İLGİLİ HERTÜRLÜ DOLUMU YAPAR HASSAS GIRAMAJ DOLUMUYLA COK İDDALI BİR MAKİNA AEROSOL MAKİNA AYRICALIGIYLA TANIŞIN 0282 673 26 70
Psorifix Türkiye Resmi Satış 00:34
Psorifix Türkiye Resmi Satış 18 izlenme - 2 ay önce KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN KAPIDA ÖDEMELİ SİPARİŞ https://psorifixsedefegzemaspreyi.wordpress.com/siparis/ https://psorifixkrem.wordpress.com/siparis/ http://www.tikucuz.com/psorifix-sprey.html http://psorifixsprey.siparisal.net https://psorifixsprey.wordpress.com/kapida-odemeli-siparis/ http://psorifixkrem.blogspot.com/ Bu arada, ilişki ile ders, Konferans, Eğitim Ve Entegrasyon psorifix kullanıcı yorumları yazdı, ben anlamak istiyorum yol hakkında bir asit-alkali dengesi vücudun. Konferans geçti zaten büyük bir zaman parçası ve bu zaten duyuruldu ikinci konferansı. Sadece ben nerede bulabilirim unuttum bu makalede, bende zaten hazır yıl başından bu yana. Ancak, söz bence çok ilginç ve, ayrıca, tanıtım elemanları diyet iade tepki vücutta sandım kolay. Bu nedenle psorifix yorumlar, şimdi ben istiyorum yazmak bu konuda, çünkü, gibi, çıkıyor, vücudun asitlenme olabilir nedeni, birçok hastalığın sadece şikayet var psorifix gelişmek için asidik ortamda. Ayrıca, şu anda yaklaşık €-90 insan zakwaszonych! Ben istedim bu yazı Sizin için en yararlı ve gerçeğe uygun, bu yüzden onu geliştirmek için yardım ediyordu bana diyetisyen.
Aerosolmakina.com.tr kaset parfüm dolum 00:55
Aerosolmakina.com.tr kaset parfüm dolum 479 izlenme - 2 yıl önce AEROSOL DOLUM MAKİNASI SIVI DOLUM MAKİNASI PARFÜM DOLUM MAKİNASI KASET PARFÜM DOLUM KAPAMA JÖLE DOLUM KAPAMA OJE DOLUM KAPAMA ŞİŞE DOLUM KAPAMA FOLYO KAPAMA YAPIŞTIRMA KARIŞTIRICILAR ÜZÜK CAKMA VALFKAPAMA TEPE CAKMA KAPAK KAPAMA VALF ATMA