Hoşgeldiniz!

İleri Demokrasi Videoları İzle

Merkel'e Arka Sırada Oturma Cezası 00:21
Merkel'e Arka Sırada Oturma Cezası 2.799 izlenme - 8 ay önce Almanya Başbakanı Angela Merkel parlamentodaki konuşmasının ardından grubundaki vekillerle yüksek sesle sohbet etmeye başlar ve parlamento bu tavrından dolayı ona arka sırada oturma cezası verir. Bunlar hep demokrasi işte.
Çorum'da Tarihi Miting - Halil İbrahim Atalay 03:29
Çorum'da Tarihi Miting - Halil İbrahim Atalay 181 izlenme - 2 yıl önce Bağımsız aday olmuş ve halkıyla buluşan Halil İbrahim Atalay konuşma yapıyor ama ipleyen yok. Tabiri caizse kalabalığın önünü alamadık...
Sevinç Eratalay - İleri Demokrasi (Vokal: Bandista) 04:49
Sevinç Eratalay - İleri Demokrasi (Vokal: Bandista) 169 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Kalbin Nerde Çıkış Tarihi: 27.02.2012 Türk Halk Müziği
22 Ağustos'tan Sonra İnternet Erişimi 00:32
22 Ağustos'tan Sonra İnternet Erişimi 86 izlenme - 2 yıl önce 22 Ağustos sonrası karşılaşmamızın muhtemel olduğu yeni paketlerden birinden görüntüleri ele geçirdik. Şimdiden herkesin tc nosunu ezberlemesini tavsiye ederiz.
İrishman İnternet Filtresine Karşı! 01:49
İrishman İnternet Filtresine Karşı! 31 izlenme - 2 yıl önce Absürd mizah, nostalji konseptleri iyi hoş da, sitede arada konseptten de fazla sapmadan özgün birşeyler paylaşmak gerek dedim ve kolları sıvadım. Alkışlarlayaşıyorum.com'a özel bu monte denemesiyle karşınızdayım. İrishman abimiz son günlerde hepimizin can sıkıntısı olan " İnternet Filtresi" ve yasakları konusunda görüş beyan eden muhtereme nasıl bir ayar veriyor izleyelim.
Süper Ekonomi Komedi :) İleri Demokrasi!? Zamlar Enflasyon Vergiler!? 04:14
Süper Ekonomi Komedi :) İleri Demokrasi!? Zamlar Enflasyon Vergiler!? 31 izlenme - 2 yıl önce Bazıları ülkenin ekonomisinin ve halkın durumunun gayet iyi olduğunu savunuyor hala. İşte o insanlardan biri karşınızda! :))) Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin! :) http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat içindeki öğelerden somut örnekler içerir! Arıza Adam özelde hiçbir kişiyi veya kurumu hedef almaz ve onları yıpratmak istemez! Arıza Adam; toplumu yanlış yöne ve sınırlı algıya sevk eden zararlı kişileri ve kavramları, mizah yoluyla eleştirme amaçlı yaratılmış bir mizah tiplemesidir! Arıza Adam; yürütmekte olduğu sert tarzla toplumun yanlış öğelerine ayna olmayı amaçlar! Bizzat kendisi; Allah'a, yani Yaratıcı'ya yüzde yüz inanan bir felsefeyle yaşamaktadır ve gönül gözü ile bakmaya inanır. Toplumdaki iyiyi de, kötüyü de doğal kabul eder. Bireyin iyisini de, kötüsünü de doğal kabul eder!