Hoşgeldiniz!

ilginç deney

Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 01:23
Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 219.470 izlenme - 4 yıl önce Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur?
Genç Kızdan İlginç Deney! 00:20
Genç Kızdan İlginç Deney! 103.778 izlenme - 6 yıl önce Genç kızdan ilginç deney!
Sülfürik Asidin İçine Sosis Atılırsa Ne Olur? 02:33
Sülfürik Asidin İçine Sosis Atılırsa Ne Olur? 13.852 izlenme - 2 yıl önce Sülfürik asit ve hidrojen peroksitten oluşan karışımın içine gündelik hayatta çok tüketilen bir ürün olan sosis atılırsa ne olur? Sosis sadece bir sembol olarak atılsa da insan vücudunun bir parçasının böyle bir karışıma maruz kaldığını düşünmek oldukça can sıkıcı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Asetonla Bardak Yok Etme Deneyi 02:14
Asetonla Bardak Yok Etme Deneyi 18.672 izlenme - 4 yıl önce Kadınların oje çıkarmada kullandığı asetonun saf haliyle bir deney yaptık. Asetonun içine strafordan bir bardak koyduk. Videomuzda da göreceğiniz üzere, sonuç epey etkileyici oldu.
yılan derisiyle ilginç deney 00:57
yılan derisiyle ilginç deney 21.197 izlenme - 8 yıl önce yılan derisiyle ilginç deney videosu
Yumurta Kabuğunu Eritme Deneyi 02:53
Yumurta Kabuğunu Eritme Deneyi 19.851 izlenme - 4 yıl önce Çiğ bir yumurtayı 48 saat sirkenin içinde beklettik. Bu sürenin sonunda yumurtanın kabuğu eridi. Eğer dikkatli bir şekilde yaparsanız zıplayan bir yumurta elde edersiniz. Ancak Cem biraz sert davranınca bizimki az zıplayan bir yumurta oldu.
Kolayı Kaynatınca Ne Olur? 03:02
Kolayı Kaynatınca Ne Olur? 16.981 izlenme - 4 yıl önce Kolanın Aslında Şekerli Su Olduğunu Hepimiz Biliyoruz. Peki Ama İçinde Ne Kadar Şeker Var? Cem Kolayı Kaynatıp İçindeki Suyu Buharlaştırdı. Sonuç Vahim. :(
Pille Bulaşık Teli Yakma Deneyi 02:12
Pille Bulaşık Teli Yakma Deneyi 12.769 izlenme - 4 yıl önce Sadece pil kullanarak bulaşık telini yakmak mümkün mü? Denedik ve gördük, mümkünmüş. :)
Evde Lav Lambası Nasıl Yapılır? 02:07
Evde Lav Lambası Nasıl Yapılır? 12.114 izlenme - 4 yıl önce Lav ya da lava lambasına özellikle hediyelik eşya satan dükkanlarda çok rastlarız. Acaba ev yapımı lav lambası yapabilir miyiz? Bu videomuzda bunu deniyoruz. Evde bu lambayı yapmak için ihtiyacınız olan su, zeytinyağı, gıda boyası ve Calcium Sandoz veya Alka-Seltzer türevi suda çözünen bir ilaç. Bu deneyi özellikle çocuklarla birlikte yapabilirsiniz. Ortaya çıkan görüntüler eminiz onu mutlu edecek ve çok eğlendirecek. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları videoya çekip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
Dev Baloncuk Nasıl Yapılır? 02:27
Dev Baloncuk Nasıl Yapılır? 8.920 izlenme - 4 yıl önce Cem kuru buz deneylerine devam ediyor. Bu seferki deneyimiz, sabun ve kuru buz kullanarak devasa bir baloncuk yapmak.
Birbirine Karışmayan Sular Deneyi 03:07
Birbirine Karışmayan Sular Deneyi 10.431 izlenme - 4 yıl önce Sıcak ve soğuk suyu kullanarak bir deney yaptık. Ortaya ilginç bir sonuç çıktı.
Kuru Buzla Balon Şişirme Deneyi 02:34
Kuru Buzla Balon Şişirme Deneyi 9.232 izlenme - 4 yıl önce Yeni bir kuru buz deneyi daha. Bu kez kuru buz kullanarak balon şişiriyoruz. Hatta patlatıyoruz. :)
Duman Halkaları Deneyi 01:55
Duman Halkaları Deneyi 6.349 izlenme - 4 yıl önce Cem'den yeni bir kuru buz deneyi daha. Sigarayla yapılan duman halkalarını bu kez kuru buz kullanarak yapıyoruz.
Mumu Üflemeden Söndürme Deneyi 01:54
Mumu Üflemeden Söndürme Deneyi 6.116 izlenme - 4 yıl önce Kabartma tozu, sirke ve mum bizim sık kullandığımız deney objelerimiz. Bu kez kabartma tozu ve sirke ile mumu uzaktan söndürüyoruz. Tabii bu yaptığımız sihirbazlık değil, kimyasal bir tepkimenin sonucu. :)
Şişenin İçine Doğru Şişen Balon Deneyi 02:13
Şişenin İçine Doğru Şişen Balon Deneyi 6.033 izlenme - 4 yıl önce Cem Yine Eğlenceli Bir Deney Yapıyor. Yeni Videolardan Haberdar Olmak İçin Lütfen Kanalımıza Abone Olun.
Batmayan Kola Kutusu Deneyi 02:03
Batmayan Kola Kutusu Deneyi 6.772 izlenme - 4 yıl önce Cem ilginç bir kola deneyi yapıyor. Kola kutularında aynı miktarda kola olduğu halde bazıları batıyor, bazıları batmıyor. Acaba sebebi ne olabilir?
Füze Gibi Uçan Film Kutusu Deneyi 01:19
Füze Gibi Uçan Film Kutusu Deneyi 6.649 izlenme - 4 yıl önce Alka-Seltzer adındaki ilaçla güzel bir deney yaptık. Film kutusunun füze gibi uçtuğuna şahit olacaksınız.
Kabartma Tozu İle Balon Şişirme 02:55
Kabartma Tozu İle Balon Şişirme 6.732 izlenme - 4 yıl önce Cem Bu Kez Kabartma Tozu Ve Sirke Kullanarak Bir Balonu Şişiriyor. Yeni Videolarımızdan Haberdar Olmak İçin Lütfen Abone Olun.
Kuru Buzla Duman Şelalesi Yapma 02:51
Kuru Buzla Duman Şelalesi Yapma 6.430 izlenme - 4 yıl önce Cem kuru buzla duman şelalesi yaptı. Ortaya enteresan bir görüntü çıktı. Yeni videolardan haberdar olmak için lütfen abone olun.
Süt ve Deterjan Deneyi - Sütün Boyayla Dansı 00:23
Süt ve Deterjan Deneyi - Sütün Boyayla Dansı 2.262 izlenme - 3 yıl önce Videonun tamamı: https://youtu.be/lQJfX0-Mw3c Kullanılam malzemeler: - Süt - Sıvı deterjan - Gıda boyası - Kap Uğurlu Bilim'i Facebook üzerinden takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/UgurluBilim
Ne Yapacağını Şaşıran Su Deneyi :) 02:18
Ne Yapacağını Şaşıran Su Deneyi :) 5.010 izlenme - 4 yıl önce Cem tencereyi ısıtıp içine su dökünce ortaya gayet enteresan görüntüler çıktı.
Bardağın Ortasında Duran Yumurta Deneyi 02:29
Bardağın Ortasında Duran Yumurta Deneyi 3.695 izlenme - 4 yıl önce Cem yumurta deneylerine devam ediyor. Bu kez çocukların da sevebileceği eğlenceli bir yumurta deneyi yaptık.
1.000 Derecede Isıtılan Bıçağın Gücü! 06:32
1.000 Derecede Isıtılan Bıçağın Gücü! 904 izlenme - 2 yıl önce Mr. Gear isimli kanal 1.000 derecede ısıttığı bıçağı ilginç ürünlerle denedi. Ortaya ise gerçekten ilginç görüntüler çıktı. Bu ilgi çekici video sadece 3 gün içerisinde 30 milyondan fazla izlendi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kartezyen Dalgıç Deneyi - İlginç Deney 00:16
Kartezyen Dalgıç Deneyi - İlginç Deney 1.307 izlenme - 3 yıl önce Videonun Tamamı - https://youtu.be/ItSArWwWXU4 Diğer Deneylere Buradan Ulaşabilirsiniz. 1- https://youtu.be/H6V4UVdbclI - Kuru Buz Patlaması 2- https://youtu.be/ZwXG7TypNXI - 5 ilginç Kuru Buz Deneyi 3- https://youtu.be/trb6HYpYxM4 - Kuru Buz Balonu Deneyi 4- https://youtu.be/Zh_3iwh-KAY - Altın Yağmuru Deneyi 5- https://youtu.be/aJAU4hrdJFk - Slime Nasıl Yapılır? 6- https://youtu.be/s0HSgZOuatc - İyot Saati Reaksiyonu Uğurlu Bilim'i Facebook üzerinden takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/UgurluBilim Uğurlu Bilim'i Twitter üzerinden de takip edebilirsiniz: https://twitter.com/UgurluBilim
Oha Diyeceginiz 10 İlginç Deney 11:59
Oha Diyeceginiz 10 İlginç Deney 845 izlenme - 4 yıl önce Bu videomuzda OHA diyorum! kanalında yayınlanan ve en çok ilgi çeken 10 deneyi topladık. Tarçın yeme, karpuzu paket lastiği ile patlatma, kola + mentos ile kola fışkırtma, kuru buz ile pet şişe patlatma, nişasta ile ağızdan ateş çıkartma, katı pişmiş yumurtayı üfeleyerek kabuğundan çıkarma, balonların ne kadar ağırlığa dayandığını test etme, kolayı kaynatıp içindeki şekeri görme, su ile yanmayan balon yapma ve süt, gıda boyası, deterjan ile renk cümbüşü yaratma deneylerini bu videoda bulabilirsiniz. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap BİZİ TAKİP EDİN Facebook: https://www.facebook.com/OHAdiyorumTV Twitter: https://twitter.com/OHA_diyorum
Maytap Objelerin İçinden Geçirip Ateşlenirse Ne Olur? 04:57
Maytap Objelerin İçinden Geçirip Ateşlenirse Ne Olur? 549 izlenme - 1 yıl önce Mr.Gear kanalından ilginç bir deney daha. Yumurtadan sabuna günlük hayatta kullandığımız objelerin içerisinden geçirilen maytaplar ateşleniyor. Ve ortaya enteresan bir sonuç çıkıyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hortum Telefon İşe Yarıyor Mu? - Test Ettik 03:42
Hortum Telefon İşe Yarıyor Mu? - Test Ettik 789 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda hortum telefonu test ettik. Acaba bir hortumla iletişim kurmak, bir başka deyişle, hortumu telefon (ya da düafon) gibi kullanmak mümkün mü? Bu videomuzda bunu deniyoruz. Twitter; @Egemengrad egemenacar.blogspot.com
İlginç Ve Bir Okadar Gizemli Deney 01:42
İlginç Ve Bir Okadar Gizemli Deney 1.192 izlenme - 9 yıl önce süper yapıyo
5 İlginç Kuru Buz Deneyi (5 Dry Ice Experiments) 04:16
5 İlginç Kuru Buz Deneyi (5 Dry Ice Experiments) 842 izlenme - 3 yıl önce Birbirinden ilginç 5 kuru buz deneyi sizlerle, keyifli seyirler. 5 ilginç kuru buz deneyi: 1- Kuru buz baloncukları oluşturma 2- Kuru buz ile alev söndürme 3- Kuru buz üzerine bozuk para koyma 4- Kuru buz balonu 5- Kuru buz ile balon şişirme 5 1 Bonus: Kuru buz üzerinde baloncuk yüzdürme Uğurlu Bilim'i Facebook üzerinden takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/UgurluBilim Uğurlu Bilim'i Twitter üzerinden de takip edebilirsiniz: https://twitter.com/UgurluBilim Uğurlu Bilim kanalında kolay, eğitici ve ilginç deneyler bulabilirsiniz bu sayede eğlenerek öğreneceksiniz, öğrenirken düşüneceksiniz. Herhangi bir sorunuz varsa yorum atarak rahatlıkla sorabilirsiniz. Uğurlu Bilim'e bugün abone ol ve yeni gelen videolardan ilk senin haberin olsun.