Hoşgeldiniz!

İlginç Görüntüler

İnanılmaz Görüntüler! 05:36
İnanılmaz Görüntüler! 1.126 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz Görüntüler!
İlginç Görüntüler Hemde Çok İlginç 03:24
İlginç Görüntüler Hemde Çok İlginç 1.687 izlenme - 5 yıl önce tokatlı salih
ilginç görüntüler 03:24
ilginç görüntüler 1.033 izlenme - 7 yıl önce
american boşanma mahkemesinden cok ilginç görüntül 03:09
american boşanma mahkemesinden cok ilginç görüntül 1.579 izlenme - 8 yıl önce :))
Mobese'den Güldüren Görüntüler 02:29
Mobese'den Güldüren Görüntüler 369 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Çeşitli İllerinde Mobese'ye Yansıyan Güldüren Görüntüler, Hayatın İçinden Kareler, İlginç Kazalar...
trafikte ilginç görüntüler 00:31
trafikte ilginç görüntüler 610 izlenme - 6 yıl önce
Bu Görüntülerin Sırrı Çözülemedi 00:23
Bu Görüntülerin Sırrı Çözülemedi 17 izlenme - 2 ay önce Bir gencin ormanda çekip sosyal medyada paylaştığı bu görüntülerin sırrı çözülemedi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Beyin Hakkında Bilinmeyenler 03:24
Beyin Hakkında Bilinmeyenler 471 izlenme - 2 yıl önce Beyin Hakkında bilinmeyenler. Beyniniz nasıl işler ? beyin bilimi Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap *Kağıt para sanıldığı gibi kağıttan değil pamuktan yapılır. 1950den önce kenevir, ağaç kabuğu ve marijuana yaprağı kullanılarak yapılırdı. * Eğer ağzımıza attığımız bir şeye tükürüğümüz değmese onun tadını anlayamayız. * Bir fare bir deveden daha uzun süre susuzluğa dayanabilir. *Günde 24 saat sayı saysanız, 1 trilyona ulaşmanız 31 bin 688 yıl alır. * Bir dakikalık gülme, 12 dakikalık koşuya eşdeğerdir. Gülmenin ağrı kesici etkisi de vardır. * Burnunuzu tıkarsanız ‘mmmm’ sesi çıkaramazsınız. * Gözbebeğiniz, aşık olduğunuz insana bakarken yüzde 45 oranında büyür. * Esnemek uykunuz olduğu anlamına gelmez, vücudunuzun daha fazla oksijene ihtiyacı olduğu anlamına gelir. * Dünyanın en yüksek binası Dubai’deki Burj Khalife’dir. Yüksekliği 828m ve 160 katlıdır. * Eğer Google’ın arama butonuna “do a barrel roll” yazarsanız, tüm ekran bir anda dönmeye başlayacaktır. * Piramitlerin içerisinde ultrason, radar, sonar gibi cihazların çalışmadığını, kirletilmiş suyun bir kaç gün piramidin içinde bırakıldığında arıtılmış olarak bulunduğunu, piramidin içerisinde sütün bir kaç gün süreyle taze kaldığını ve sonunda bozulmadan yoğurt haline geldiğini biliyor muydunuz? Bilmeseniz de olurdu. *1838 yılında Fransız Daguerre tarafından çekilen bu fotoğrafın sol alt köşesinde görülen vatandaş, fotoğrafı çekilen ilk insan olma özelliğini taşıyor. Tarihe geçen adamın muhtemelen bundan hiçbir zaman haberi olmadı. Ve bu bilgi de kimseyi ilgilendirmeyecek kadar lüzumsuz. #YouTubedaPopülerTürkiye
İtalya'yı Ayağa Kaldıran Görüntüler 02:43
İtalya'yı Ayağa Kaldıran Görüntüler 447 izlenme - 5 yıl önce İtalya'nın Padova kenti yakınlarında anne ve babası boşanan, mahkeme kararı ile kaldığı annesinin yanından sivil polisler tarafından mahkeme kararı ile görmesi için babasına götürülmek istenen 10 yaşındaki çocuğun görüntüleri tartışma yarattı. İtalyan televizyonlarının ilk haber olarak verdiği görüntülerde, polislerin 10 yaşındaki bir çocuğu babasına götürmek isterken ağlayarak karşı koyması yer alıyor. Yerel mahkeme, anne ve babası boşanan çocuğun annesinde kalmasına, belirli sürelerde babasının yanına götürülmesine karar verdi. Babasıyla görüşmek istemeyen çocuk, babanın başvurusu üzerine polisler tarafından götürülmek istendi. Okuldan sivil polisler tarafından alınmak istenen çocuk karşı koydu. Görevliler ısrarını sürdürünce çocuğun bağırarak ağlaması polisin tutumunun tartışılmasına neden olurken, polisler hakkında soruşturma başlatıldı.
 Kadın Futbol Maçında Ortalık Karıştı 01:06
Kadın Futbol Maçında Ortalık Karıştı 299 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar futbol maçında rakip takım oyuncularıyla saç baş kavgaya tutuşan kadın futbolcuların kavgası ortaya ilginç görüntüler çıkarttı.
Ateşe Verdiği Atm'yi İşeyerek Söndürdü  00:39
Ateşe Verdiği Atm'yi İşeyerek Söndürdü 13 izlenme - 2 ay önce Şanghay'da çalıştığı fabrikadan kovulan 19 yaşındaki bir genç, hıncını bir bankanın ATM cihazından almaya kalktı. Ancak ortaya ilginç görüntüler çıktı.
İlginç Görüntüler 04:15
İlginç Görüntüler 335 izlenme - 8 yıl önce
Ağaç Sanki Kan Ağlıyor İlginç Bir Görüntü 01:51
Ağaç Sanki Kan Ağlıyor İlginç Bir Görüntü 31 izlenme - 7 ay önce Ağaç sanki kan ağlıyor İlginç bir görüntü
Sengiz Semercioğlu Fatma Girik İlginç Görüntüler 00:33
Sengiz Semercioğlu Fatma Girik İlginç Görüntüler 262 izlenme - 4 yıl önce Tv8"de Cuma Akşamları Ekrana Gelen Cengiz Semercioğlu İle "2 Laf Edelim" Programının Bu Haftaki Konuğu Fatma Girik"ti. Girik, Canlı Yayında Masanın Üzerine Çıktı Fatma Girik Fena Yakalandı 29.01.2013, Cengiz Semercioğlu İle İki Laf Edelim, Fatma Girik, Yalın, Erkan Petekkaya.
5 Yaşındaki Çocuğun İlk ' Siri' Keşfi 03:22
5 Yaşındaki Çocuğun İlk ' Siri' Keşfi 128 izlenme - 3 yıl önce iPhone'da bulunan Siri programını kullanmayı öğrenen 5 yaşındaki çocuğun ilk konuşması bakın nasıl geçiyor... :)))
Taksimde Canlı Yayında Havlayan Eylemci! 00:30
Taksimde Canlı Yayında Havlayan Eylemci! 199 izlenme - 4 yıl önce Taksimde Canlı Yayında Havlayan Eylemci!
Ormancı olimpiyatlarından ilginç görüntüler 05:05
Ormancı olimpiyatlarından ilginç görüntüler 70 izlenme - 4 yıl önce Ormancı olimpiyatlarından ilginç görüntüler 23.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Ormancı olimpiyatlarından ilginç görüntüler' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Maymun Ferahlatıcı İçeceğinin Tadını Çıkarıyor! 01:20
Maymun Ferahlatıcı İçeceğinin Tadını Çıkarıyor! 82 izlenme - 3 yıl önce Maymun JK, Malezya, Kuala Lumpur’da sahibiyle birlikte akşam gezintisinin tadını ferahlatıcı içeceğiyle çıkarıyor. Merak etmeyin, bu sadece soda!