Hoşgeldiniz!

ilginç hayvan

akrep vs geyik böceği 02:10
akrep vs geyik böceği 169.811 izlenme - 8 yıl önce geyik şampiyon
araba çeken kangal 00:29
araba çeken kangal 54.366 izlenme - 7 yıl önce ilginç
ilginç hayvan 01:04
ilginç hayvan 4.525 izlenme - 7 yıl önce civciv kertenkele tilki kokarca fare sincap kanguru = bu hayvan
Bu Kadar Çok Ördeği Bir Arada Görmediniz! 02:35
Bu Kadar Çok Ördeği Bir Arada Görmediniz! 795 izlenme - 3 yıl önce Böylesi Hiç Görülmedi!
komİkkomİk:) 01:28
komİkkomİk:) 2.178 izlenme - 9 yıl önce bİrkaç fotoĞrafla herŞey yapabİlİrsİn :):)
en ilginç haycanlar 01:18
en ilginç haycanlar 1.595 izlenme - 7 yıl önce
En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi 03:50
En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi 156 izlenme - 8 ay önce Kirpilerin çiftleşme ritüelleri. Çiftleşme gerçekleşmeden önce erkek kirpi idrarını dişi kirpinin bütün vücuduna şiddetle fışkırtır. Böylece ıslanan dişi çiftleşmeye hazır hale gelmiş olur. 8 Su Aygırları çiftleşme ritüeli. Erkek su aygırları dişilerini etkilemek için uygun pozisyonlara geçerek dışkılarını dişilerine doğru püskürtürler ve bu püskürtme esnasında küçük kuyruklarıyla dışkılarına yön verirler. 7 Zürafaların çiftleşme ritüelleri. Erkek zürafalar çiftleşmeden önce dişi zürafaların idrarlarını tadarlar ve aldıkları tatlara göre tahlil yaparak dişilerin hazır olup olmadıklarına karar verirler. 6 Kırmızı Çizgili Yılanların çiftleşmeleri. Kış uykusundan uyanan bir dişi, feromon salgılar ve binlerce erkek yılanı cezbeder. Erkek yılanların hepsi bu dişiyle aynı anda çiftleşmeye çalışır ve hepsinin ikişer tane erkeklik organı vardır. 5 Penguenlerin ritüelleri Erkek penguenler dişilerine kur yapmak maksadıyla çakıl taşları hediye ederler. Ayrıca göç sırasında ayrılan eşler birbirlerini binlerce penguenin arasından seçebilirler. 4 Aslanlar Çiftleşme döneminde aslanlar her seferinde 1 dakikadan az olmak kaydıyla haftada 100 defadan fazla çiftleşirler. 3 Kahverengi Antechinuslar Çiftleşme sezonunda erkekler aralıksız olarak dişilerle günde ortalama 12 saat boyunca çiftleşirler. 2 hafta devam eden bu süreç, erkekleri açlık, yorgunluk ve stresten dolayı öldürür. 2 Palyaço Balıklarının çiftleşmeleri. Palyaço balıklarının hepsi erkek olarak Dünya'ya gelir ve belirli bir olgunluğa eriştikten sonra aralarındaki en büyük balık dişiye dönüşür ve çiftleşmeye başlar. 1 Ahtapotların çiftleşmeleri Erkek ahtapotun üreme organı vazifesini yerine getirdikten sonra kopar ve kopan organın yerine bir dahaki sezona kadar yenisi çıkar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aslan köpek karışımı hayvan türü 02:22
Aslan köpek karışımı hayvan türü 814 izlenme - 4 yıl önce Aslan köpek karışımı hayvan türü Köpeklerini Aslan sanan komşuları 911'i arayıp ihbarda bulundu
Dünyanın En İlginç 10 Hayvanı 02:57
Dünyanın En İlginç 10 Hayvanı 284 izlenme - 1 yıl önce Günümüzde giderek yayılan ve artan insan popülâsyonu birçok hayvanı tehdit ediyor ya da haberimiz bile olmadan soyları tükeniyor. Size burada göstereceğim hayvanlar yeni keşfedilmiş ve gerçekten dünyamızda ki yaşam çeşitliliğinin örnekleri aslında.. Her canlının korunması gerektiğini düşünen biri olarak eminim sizin de dikkatiniz çekecek ve sevimli olduklarını düşündürecek örnekleri bulabileceksiniz. Şimdiden iyi seyirler.
İlginç Hayvan 01:04
İlginç Hayvan 283 izlenme - 2 yıl önce İlginç Hayvan
İlginç Balık Razorfish 01:23
İlginç Balık Razorfish 128 izlenme - 11 ay önce Razorfish adlı bu ilginç balık kumsallarda kumun altında yaşıyor. Kumun altında nefes almak için kuma küçük bir delik açıyorlar. Balığı yakalamak için o deliklerin üstüne biraz tuz serpiliyor ve balık tuzu farkediyor sonrada ona ulaşmak için yüzeye çıkıyor .
bu kuşu gören olmamıştır... 00:57
bu kuşu gören olmamıştır... 1.157 izlenme - 8 yıl önce
terörist maymunları 00:41
terörist maymunları 991 izlenme - 7 yıl önce terörist maymunları
Küçük yılan bakın balığı nasıl yiyiyor 01:54
Küçük yılan bakın balığı nasıl yiyiyor 80 izlenme - 8 ay önce Yılan küçüklüğüne bakmadan canlı sazanı kendine öğle yemeği yapmış.
baskın basanındır fare firarda... 09:08
baskın basanındır fare firarda... 646 izlenme - 5 yıl önce fare nasıl yakalanır.. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssssssssssssssssdddddddddddddddddddddddddddddddddfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
Vay Anası Dedirten 30 İlginç Hayvan 07:28
Vay Anası Dedirten 30 İlginç Hayvan 100 izlenme - 1 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 ilginç hayvan ile ilgili aramalar ilginç hayvan türleri ilginç hayvan bilgileri ilginç hayvan özellikleri ilginç hayvan isimleri ve özellikleri ilginç hayvan isimleri forum ilginç hayvan isimleri ilginç hayvan sesleri ilginç hayvan doğumları ilginç hayvan özellikleri ile ilgili aramalar hayvanların garip özellikleri hayvanların ilginç özellikleri video video ilginç hayvanlar su hayvanlarının özellikleri yılanların ilginç özellikleri ilginç en uzun hayvanların ilginç özellikleri ilginç hayvanlar ilginç hayvan türleri ile ilgili aramalar yeni ilginç hayvan türleri ilginç hayvanlar balık ilginç hayvan türleri ilginç hayvan türleri sitesi ilginç hayvan türleri forum ilginç hayvan türleri yazılar ilginç hayvan türleri siteleri ilginç hayvan çeşitleri ilginç hayvan bilgileri ile ilgili aramalar ilginç bilgiler ilginç hayvanlar ilginç hayvan bilgileri video hayvanlarla ilgili ilginç bilgiler hayvanların ilginç bilgileri ilginç hayvan resimleri ilginç hayvanlar ve özellikleri ilginç hayvan özellikleri
Dünyanın En Zehirli Hayvanları 09:15
Dünyanın En Zehirli Hayvanları 151 izlenme - 2 yıl önce Zehirli Hayvanlar
sevİmlİ bİ köpek İŞte:)))))))) 01:37
sevİmlİ bİ köpek İŞte:)))))))) 784 izlenme - 7 yıl önce arkadaşlık,hayvan sevgisi,serhan aktaş
Anakonda'nın saldırısı 02:28
Anakonda'nın saldırısı 41 izlenme - 8 ay önce Anakondayı kontrol etmeye çalışan görevli anakondanın beklenmedik saldırısına uğruyor.
kanguruya bakın 00:49
kanguruya bakın 349 izlenme - 7 yıl önce
Dünya'nın En İlginç Hayvanı : Fener Balığı 03:10
Dünya'nın En İlginç Hayvanı : Fener Balığı 119 izlenme - 2 yıl önce http://www.etatvan.com/ Bilgi ve Gelişim Platformu Fener balıkları genellikle denizin ve okyanusun karanlık diplerinde yaşayan balıklardır. Derinliğin 3 kilometreyi geçtiği okyanus diplerinde bile rastlanılabilir. Dişilerinin ortalama boyları 75 cm, ortalama ağırlıkları 50 kg civarındadır. Ama 1.50 metre uzunluğunda olanına da rastlanılmıştır. Erkekler ise dişilere kıyasla çok küçük boyutlardadırlar. Dişi fener balıklarının sırtlarında iki yüzgeç ve birçok diken bulunur. Bu dikenlerden birisi diğerlerinden çok daha uzundur. Uzun olan bu dikenlerin ucunda bulunan ve fener balıkları ile bir simbiyoz içinde yaşayan bir takım bakteriler okyanusun derin ve zifiri karanlık bölgelerinde ışık üretirler ve bu yüzden bakteriler sayesinde fener gibi ışık saçtıkları için bu balıklara fener balığı ismi verilmiştir. Bir fener balığı avlanırken karanlık deniz diplerindeki çamurlu zemine vücudunun bir bölümünü gömüp hareketsizce yatarak kendisini kamufle eder ve ışık saçan dikenini ağzının önüne doğru sarkıtır. Böylece ışığa meraklı küçük balıkları saldırabileceği bir yakınlığa çekmiş olur ve sonrasında da tek bir hamleyle yutar. Denizin ışık alan aydınlık bölgelerinde avlandığı zamansa başındaki av tertibatını bu sefer ucunda yem bulunan bir olta olarak kullanır. Dikeniyle tuttuğu yemleri defalarca sallar ve yeme gelen küçük balıkları tuzağa düşürmüş olur. Fener balıklarının ayrıca kafası vücudunun nerdeyse yarısı kadar olduğu için beslendiği balıklar arasında kendi büyüklüğünde balıklarda mevcuttur. Esnek bir yapıya sahip olan keskin dişleri büyük avlarını yutarken arkaya doğru yatmakta ve yutma işlemini gerçekleştirdikten sonra tekrar eski haline dönmektedir. İçe doğru kıvrık ve çengel yapıda olan dişlerini avına sapladığı zaman avının kaçma ihtimali çok düşüktür. Türkiye'de Akdeniz, Ege denizi ve Marmara denizinde bulunabilen fener balıkları kimi insanlara göre çok çirkin olmalarına rağmen çok lezzetli balıklardır. Fener balıklarının görünüşleri konusunda bazı balıkçılarsa satışların etkilenmemesi için bu balıkların derisini yüzüp öyle satmaya çalışırlar. 20 yaşına kadar yaşayabilen fener balıklarının üreme zamanları mart ayından ağustos ayına kadar uzanır ve bu dönemlerde dişi fener balığının yaydığı kokuya ve ışığa gelen erkek fener balığı veya balıkları dişiyi ısırarak tutunurlar ve kan dolaşımlarını dişininkiyle birleştirdikleri için dişinin asalakları haline gelirler. Bu aşamada erkek fener balıkları dişiyle füzyona girmeleri yüzünden gözlerini ve tüm iç organlarını yitirirler, yani sadece sperm iletebilen bir erbezi haline gelmiş olurlar ve dişinin bu erkeklerle yapacak bir işi kalmadığı için erkekler eriyip ölmüş olurlar. Çiftleşmeden sonra dişi ise her biri uzun ve sümüksü tüpler içinde olmak üzere 1 milyon kadar yumurta bırakır ve böylece yeni dişiler ve tek kullanımlık yeni erkek fener balıkları Dünya'ya gelmiş olurlar.
Öküz Kurbağası 01:19
Öküz Kurbağası 30 izlenme - 8 ay önce Bu da öküz kurbağası, Kurbağayı eline alıp gösteriyor ne kadar da tatlılar :)
Hayvanlar Hakkında 20 İlginç Bilgi 02:52
Hayvanlar Hakkında 20 İlginç Bilgi 60 izlenme - 1 yıl önce Bu hayvanlar alıştıklarınızdan biraz farklılar. Hem görünüşleri hem de özellikleri aklınızı başınızdan alacak...
Dünyanın En Sevimli Mırlaması O'na Ait! 00:44
Dünyanın En Sevimli Mırlaması O'na Ait! 26 izlenme - 8 ay önce Tribble dünyadaki en ilginç ve sevimli mırlama sesine sahip. Yaklaşık 8 kiloluk bu pofuduk kedinin iki kez hayvan barınağına geri gönderildiğine inanmak oldukça güç. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hiç Düşündünüzmü..? 03:10
Hiç Düşündünüzmü..? 201 izlenme - 7 yıl önce hiç düşündünüzmü..
Uçabilen 10 İlginç Hayvan 03:20
Uçabilen 10 İlginç Hayvan 75 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın Akıl Almaz Güzelliklere Sahip Doğası İnsanoğlunu Şaşırtan Canlılarla Dolu. Çoğu İnsan, Bazı Hayvanların Sadece Genel Özelliklerini, Yapısını Ve Yaşa...
Bunlar Nasıl Bir Şey Böyle 01:03
Bunlar Nasıl Bir Şey Böyle 44 izlenme - 2 yıl önce
Yengeç Ponpon Sallıyor 01:17
Yengeç Ponpon Sallıyor 69 izlenme - 4 yıl önce Yengeç Ponpon Sallıyor
Kobra yılanı tüccarı 05:43
Kobra yılanı tüccarı 9 izlenme - 8 ay önce Bu adamlar kobra yılanlarıyla dalga geçiyorlar,
Dünya'nın En İlginç 10 Hayvanı 06:20
Dünya'nın En İlginç 10 Hayvanı 12 izlenme - 1 yıl önce En ilginç 10 hayvan izlemeden geçmeyin!