Hoşgeldiniz!

İlginç Video

Ali Ağaoğlu BBC Belgeselinde 04:09
Ali Ağaoğlu BBC Belgeselinde 97.265 izlenme - 12 ay önce bbc two kanalında simon reeve tarafından hazırlanan ve dün yayınlanmaya başlayan türkiye belgeselinde ali ağaoğlu'na da yer verilmiş. belgeselin fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=6F7m1xleoiU
Motor Kullanırken Elleri Bırakmak ve Sonucu 11:54
Motor Kullanırken Elleri Bırakmak ve Sonucu 10.553 izlenme - 12 ay önce Motor kullanırken gaza gelip ellerini bırakan sürücünün yaptığı kazayı izleyeceğiz.
Türk Kızı Egosu 01:38
Türk Kızı Egosu 12.773 izlenme - 10 ay önce Kırmızı ışıkta denk gelinen ve kendisine neden korumalık giyilmediği sorulan kızın tavırları tam olarak klasik Türk kızlarının bi özeti niteliğinde,evet beyler dünya bunların egolarının etrafında dönüyor,motosiklet kullananı da aynı,metropolde yaşayanı da,köyde yaşayanı da
Dügün Konvoyu'nu Durduran Polisler 03:53
Dügün Konvoyu'nu Durduran Polisler 9.553 izlenme - 11 ay önce Almanya nin Hamburg Sehrinde Dügünü Konvoyu ilerlerken birden Polis Abiler cikiyor ve olaya müdahale ediyorlar yeterince Utanc verici oldu ..
Efendilerinin Mezarı Başında Zikirle Kendini Kaybeden Müritler 08:51
Efendilerinin Mezarı Başında Zikirle Kendini Kaybeden Müritler 7.371 izlenme - 9 ay önce Bir cemaatin müritleri vefat eden efendilerini anmak için mezarının başında toplanmış. Zikirin başlaması ile hepsi ayrı alemlere ulaşmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Poz Vereyim Derken Uçurumdan Düşmek 01:34
Poz Vereyim Derken Uçurumdan Düşmek 49.420 izlenme - 3 ay önce Havada atlarken fotoğraf çektirmek isteyen adam yere düşünce dengesini kaybediyor ve uçurumdan yuvarlanıyor.
Üst Üste 100 Külot Giyen Türk Youtuber Hatun 08:41
Üst Üste 100 Külot Giyen Türk Youtuber Hatun 20.876 izlenme - 12 ay önce Youtube kanalı için video çeken hanım kızımız 100 külotu üst üste giyerek takipçilerine sunabileceği ilginç bir video çekmiş.
Öğrencilerini Teker Teker Tokatlayan Öğretmen 00:27
Öğrencilerini Teker Teker Tokatlayan Öğretmen 5.953 izlenme - 10 ay önce Sivas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bir öğretmenin öğrencileri sıra dayağına çekerek dövmesi cep telefonu kamerasına yansıdı. Bir öğrencinin cep telefonu kamerası ile çektiği görüntülerde öğrencileri tahtanın önüne dizen öğretmen, bir daha şikayet gelmemesi konusunda öğrencileri uyardı. Öğrencileri uyardıktan sonra öğretmen çocukları tek tek tokatlamaya başladı. Öğrencilerin suratına tokatlar atan öğretmen daha sonra ise sıralarını oturttu. Arkadaşların içinde öğrencileri döverek gururlarını inciten öğretmenin öğrencileri acımasızca dövmesi bu kadarına pes dedirtti.
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 01:54
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 17.695 izlenme - 2 ay önce Elinde kocaman bir buketle, işi garantilemiş gibi gelen kardeşimiz sevgilisine yaptığı evlenme teklifi ile hayatının geri kalanında Müslüm baba, Yıldız Tilbe, Ebru Gündeş, Hakan Altun gibi sanatçıları dinlemeye mahkum bırakılıyor.
Cevat Akşit: Sevişirken Soyunmayın 01:22
Cevat Akşit: Sevişirken Soyunmayın 5.127 izlenme - 5 ay önce İlahiyatçı Cevat Akşit'in Tv5 televizyonundaki "seks" ile ilgili konuşmasında, "Cinsel münasebet esnasında afedersiniz eşeklerin yaptığı gibi tamamen soyunmayın. Çünkü orada melekler vardır, siz soyunursanız melekler dışarıya çıkar, şeytan da odada tek kalır ve oluşacak çocukta şeytanın nasibi olur" ifadelerini kullanmış.
Allah'ın İsmini Duymak İstemeyen Cin - Serkan Kiremit 10:46
Allah'ın İsmini Duymak İstemeyen Cin - Serkan Kiremit 5.683 izlenme - 10 ay önce Bu hocamız bedene musallat olan cinleri çıkarıyormuş.Örnek bir seansını yüklemek istedim.İzliyoruz
Aziz Yıldırım ile Motosikletlinin Sinyal Tartışması 02:17
Aziz Yıldırım ile Motosikletlinin Sinyal Tartışması 5.597 izlenme - 8 ay önce Gün geçmiyor ki bir motosiklet kullanıcısının tartışmasını daha görmeyelim. Bu kez ise başrolde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım var. Üsküdar semalarında yoluna devam eden motosiklet sürücüsü Engin Ergan, sinyal vermeyen cip'e tepki gösteriyor. Tepkisini uzun süre devam ettiren Ergan, önünü kesen Aziz Yıldırım ve onun "pavalı" korumalarıyla tanışmak zorunda kalıyor.
Nihat Hatipoğlu - Üç Harflilerden Şiddet Görüyorum Ne Yapmalıyım ? 01:49
Nihat Hatipoğlu - Üç Harflilerden Şiddet Görüyorum Ne Yapmalıyım ? 8.216 izlenme - 9 ay önce Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu atv'de yayınlanan "Nihat Hatipoğlu ile İftar" programında "Üç Harflilerden Şiddet Görüyorum Ne Yapmalıyım ?" sorusunu cevapladı.
Kaza Yapan Sebze Kamyonunu Yağmaladılar 02:15
Kaza Yapan Sebze Kamyonunu Yağmaladılar 6.648 izlenme - 9 ay önce Yozgat'da kaza yapan sebze kamyonu vatandaşlar tarafından yağmalandı. Hatta yağmacıların arabaları trafiği durma noktasına getirdi.
Ünlü Otomobil Markaları Nasıl Okunur? 02:16
Ünlü Otomobil Markaları Nasıl Okunur? 7.859 izlenme - 1 yıl önce Cenevre Otomobil Fuarı'nın ardından coches.net ekibi paylaştığı video ile yıllardır merak edilen Porche, Koenigsegg, BMW, Mercedes, Peugeot, Volvo, Ferrari, Mazda, Maserati, Ford, Citroen ve Opel gibi ünlü markaların isimlerinin nasıl okunduğu sorusunu cevaplamış oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bariyerlere Sıkıştırılan Motorcu Kendi Adeletini Sağlaması 03:19
Bariyerlere Sıkıştırılan Motorcu Kendi Adeletini Sağlaması 16.205 izlenme - 10 ay önce Gene bi motorcu youtuber gene kafa kamersını takmış yolda giderken sol şerite geçip ardın transpoter adlı aracın bariyelere sıkıştırlımasından sonra hiç bir trafik polisi çağırmadan uyarı yapmadan kendi adaletini kendisi sağladı ardında kayıplara kaçtı .
Öğrenciler Salavat Getirerek Okula Girdiler 01:08
Öğrenciler Salavat Getirerek Okula Girdiler 5.528 izlenme - 11 ay önce Öğrenciler Kutlu doğum programı öncesi okul önünde toplanırken salavat çekmelerinin görüntüleri sosyal medyada yankı uyardırdı. “OKULCA SALAVAT GETİRİYORUZ. O'NU ÇOK ÖZLEMİŞİZ” sloganıyla bahçeye çıkan öğrenciler mübarek Şaban ayında Hazreti Peygamberimiz Mustafa S.A.’e salatı selam gönderdiler.
2 Hareketle Lamborghini'yi Rezil Eden Tesla 02:27
2 Hareketle Lamborghini'yi Rezil Eden Tesla 18.855 izlenme - 5 ay önce Bütün gözler park yapan Lamborghini'ye kilitlenmişken Tesla marka araç yaptıklarıyla Lamborghini'yi adeta rencide ediyor.
Cs Go Oynayıp Camına Çarpan Çocuğu Görmeyen Esnaf 01:36
Cs Go Oynayıp Camına Çarpan Çocuğu Görmeyen Esnaf 6.465 izlenme - 5 ay önce İzmir'den gelen görüntüde bir esnaf yani bakkal dükkanına giren çocuğun dükkanın camına çarpması sonra bakkalın kötü durumu takmamasını izlicez
Köpek Balığı Saldırısına Uğrayan Erotik Yıldız 01:13
Köpek Balığı Saldırısına Uğrayan Erotik Yıldız 35.524 izlenme - 11 ay önce Köpek balığı tarafından ayak bileğinden ısırılan ABD'li erotik film yıldızı Molly Cavalli'ye 20 dikiş atıldı.
Bahar Candan'ın Kulak Kanatan Şarkı Performansı 02:45
Bahar Candan'ın Kulak Kanatan Şarkı Performansı 44.786 izlenme - 11 ay önce İşte Benim Stilim yarışmasının güzide yarışmacısı Bahar Candan'ın şarkı söyleme çabasını izliyoruz. Bu performans kolay kolay unutulmaz, o yüzden play tuşuna basarken mümkünse 2,3 kere düşünün! Kulaklık kullanıyorsanız çıkarın Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Suriyeliden Uçan Tekme Yiyen Çiğ Köfteci Ali Usta 00:33
Suriyeliden Uçan Tekme Yiyen Çiğ Köfteci Ali Usta 24.936 izlenme - 7 ay önce Milleti azarlayıp,bağıra çağıra iş yapmasıyla tanınan Çiğ köfteci Ali Usta'nın Suriyeli bir adamdan yediği uçan tekme kameralara yansımış. Yeşillikleri önce ortaya ikram edip ardından hepsine dokunma, dokunduğu al diyen Ali Usta'ya suriyelinin sen ne diyon yarram ne çeşit bir çiğköftecisin, Baban Kahrolsun demesi ve Ali Usta'nında Suriyeliye Asıl Senin Baban Kahrolsun demesi üzerine olaylar gelişir. Ardından Faracı alan ali usta suriyelinin peşine düşer. suriyeli bunu fark etmiş olacak ki o da Ali ustaya doğru hamle yapıyor koşarken uçan tekme atıyor.
Avını Öldüren Dişi Aslanla Çiftleşmek İsteyen Erkek Aslan 00:51
Avını Öldüren Dişi Aslanla Çiftleşmek İsteyen Erkek Aslan 26.106 izlenme - 1 yıl önce Bu ne cesaret yarrabbi dediğinizi duyar gibiyim. Avını yakalayıp öldüren ve yemek üzere olan dişi aslanın arkasına gelen ve penisini sokmak isteyen aslan ve kezbanlık yapan dişi aslan barındırır. iyi seyirler
Kız İsteme Merasiminde Orta Sehpaya Acımayan Dede 00:53
Kız İsteme Merasiminde Orta Sehpaya Acımayan Dede 66.156 izlenme - 1 yıl önce İran'da gerçekleştirilen kız isteme merasiminde konuşmasını yapıp kızı isteyen dede adetten olsa gerek elindeki toprak vazoları orta sehpanın üzerinde kırmak istemiş. Ancak işler hiç de umduğu gibi gelişmemiş.
Fabrikadan Sorunlu Çıkan Honda Civic FC5'ler 25:19
Fabrikadan Sorunlu Çıkan Honda Civic FC5'ler 11.276 izlenme - 6 ay önce Bu sorunlardan müzdarip olan araç sahipleri Facebook'tan organize olup bir buluşma yapmış ve sorunlarını anlatmış.
Motorcudan Toroscuya İbretlik Ayar 01:37
Motorcudan Toroscuya İbretlik Ayar 9.661 izlenme - 10 ay önce Kendisini sıkıştıran Torosçuya hakettiği dersi veren motorcu kardeşimiz. İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 17 (Bayram Özel) 10:45
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 17 (Bayram Özel) 19.927 izlenme - 9 ay önce Merakla beklenen serinin yeni derlemesi karşınızda. Bayram özel bölümü bugüne kadar hazırlanan içerikler arasında en kapsamlısı.Yine ucuz kazalarla dolu.
Gül Gökçe Korkmaz Stand-Up Gösterisi - Yetenek Sizsiniz Türkiye (30 Kasım 2017) 08:45
Gül Gökçe Korkmaz Stand-Up Gösterisi - Yetenek Sizsiniz Türkiye (30 Kasım 2017) 11.247 izlenme - 4 ay önce Gül Gökçe Korkmaz Stand-Up Gösterisi - Yetenek Sizsiniz Türkiye (30 Kasım 2017) Gül Gökçe Korkmaz, Yetenek Sizsiniz sahnesinde sergilediği performansla jüriden 3 hayır oyu alarak yarışmaya veda etti.
Hz. Nuh ile Oğlu Cep Telefonuyla Konuştu (Öteki Gündem) 01:42
Hz. Nuh ile Oğlu Cep Telefonuyla Konuştu (Öteki Gündem) 8.059 izlenme - 3 ay önce Pelin Çift’in sunduğu Öteki Gündem programında Nuh Tufanı işlendi. Program konukları İbn Haldun Üniversitesinden Dinler Tarihi konusunda uzman olan Prof.Dr. Ömer Faruk Harman ve İstanbul Üniversitesi Deniz Bilimleri Fakültesinden Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek oldu. Açıklamaları ile Pelin Çifti ve Prof.Dr. Ömer Faruk Harman'ı da şaşırtan Dr. Yavuz Örnek "Hz. Nuh ile oğlu cep telefonuyla konuştu" dedi. Programda "Nuh tufanı" üzerine ilginç söylemlerde bulunan Yavuz Örnek, Nuh peygamberin bulunduğu zamanda günümüzden çok daha ileri seviyede teknoloji olduğunu ve bir bilim adamı olarak bunları ispatlayabileceğini iddia etti.
Direksiyon Sınavında Rampada Kalıp Ağlayan Kadın 00:25
Direksiyon Sınavında Rampada Kalıp Ağlayan Kadın 73.433 izlenme - 1 yıl önce Direksiyon sınavında rampada kalıp sıvadan geçemeyen kadının dramını izliyoruz.