Hoşgeldiniz!

ilhan cihaner

Cumhuriyet Savcısı İlhan Cihaner'în Gözaltı Anı 01:01
Cumhuriyet Savcısı İlhan Cihaner'în Gözaltı Anı 318 izlenme - 3 yıl önce Eski bir video. Cihaner'in tutuklanma anını gösteriyor. İktidarın işine gelmediği için koca Cumhuriyet Savcısı'nı nasıl yaka paça gözaltına aldırdığının ibretlik belgesi bu video. Tam Alkışlarla Yaşıyorum'a yakışacak 5-10 yıl sonra "vay be" diyerek izleyeceğimiz görüntüler. Ben izlerken tüylerim diken diken oldu ve cidden üzüldüm. Karar sizin...
İlhan Cihaner: Teröristlerin de Hakları Vardır 01:02
İlhan Cihaner: Teröristlerin de Hakları Vardır 161 izlenme - 2 yıl önce İlhan Cihaner: Teröristlerin de hakları vardır CHP'li savcı vekil İlhan Cihaner, teröristin de hakları olduğunu söyleyerek "terörist de olsa çocuk çocuktur" dedi.
Muhteber Cihaner - Silivri Türküsü 03:52
Muhteber Cihaner - Silivri Türküsü 104 izlenme - 3 yıl önce CHP milletvekili İlhan Cihaner'in eşi, Muteber Cihaner, Silivri için türkü yakmış. Söz ve müzik kendisine ait. İyi dinlemeler.
İlhan Cihaner'den Fetö'yle Mücadele Konusunda Çarpıcı İddia 03:09
İlhan Cihaner'den Fetö'yle Mücadele Konusunda Çarpıcı İddia 7 izlenme - 2 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner, Erzincan Başsavcısıyken yürüttüğü soruşturmada, yaşadığı bir durumu anlattı. Cihaner, "Düşünün, 2010 yılında devletin MİT müsteşarı, Başbakan'a gidip diyor ki; 'Bu Fethullahçı yapılanmanın bir tuzağıdır, MİT'i ele geçirmeye çalışıyorlar. Yargıyı ele geçirmeye çalışıyorlar. Orduyu ele geçirmeye çalışıyorlar' Bunu dediği için üç bakanın üzerine yürüdüğünü söylüyor. Bu tutanaklarda var" dedi.
İlhan Cihaner: Artık Süper Temyiz Merci Saray Olmuştur 01:56
İlhan Cihaner: Artık Süper Temyiz Merci Saray Olmuştur 4 izlenme - 2 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner, Anayasa Mahkemesi'nin Şahin Alpay ve Mehmet Altan hakkında verdiği kararın, 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin tarafından tanınmaması konusunda konuştu. Cihaner, "En önemli sorumuz bence şu; 'Cumhurbaşkanı'nın istemediği bir kararı AYM verebilir mi?' AYM'nin verdiği karar icra edilmedi. Bu Anayasa Mahkemesi'nin onuruna ok ağır bir saldırıdır. Ben AYM'nin yerinde olsam, benim verdiğim karar yerine getirilmiyorsa ben bu işi bırakırım ve belki hukuk böyle gelişir. AYM süper temyiz merci değildir diyorlar ya, artık süper temyiz merci saraydır. Çünkü oradan onay almadan kararlar konusunda gereği yapılmıyorsa, süper temyiz merci saray olmuştur" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba; 03:33
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba; "İlhan Cihaner'e Güvenilseydi, 15 Temmuz Darbe Girişimi Olmazdı" 2 izlenme - 11 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba; "İlhan Cihaner'e güvenilseydi, 15 Temmuz darbe girişimi olmazdı" ERZİNCAN - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "İlhan Cihaner gibi insanlar cezaevine atılmasaydı İlhan Cihaner'e güvenilseydi, 15 Temmuz darbe girişimi olmazdı"...