Hoşgeldiniz!

İlhan Kesici

İlhan Keici - Bütçe ve Magna Carta 19:30
İlhan Keici - Bütçe ve Magna Carta 874 izlenme - 1 yıl önce 2016 yılının Türkiye'si 1215 yılının İngilteresinden daha geri bir durumda. Maalesef acı ama gerçek. İlhan Kesici de bu kısa konuşmasında rakamlarla konuşup bu gerçeği vurgulamış. Ders niyetine otur izle öyle etkileyici bir konuşma.
Bahçeli'nin Köşk Anketinden Meral Akşener Çıktı 00:12
Bahçeli'nin Köşk Anketinden Meral Akşener Çıktı 1.457 izlenme - 3 yıl önce Devlet Bahçeli'nin 10 ilde MHP seçmenini kapsayan köşk anketinde ilk sırada Meral Akşener, ikinci sırada ise Abdullah Gül yer aldı.
İlhan Kesici - Osmanlı'nın Son Dönemlerinden Bugüne Ekonomik Değerlendirme 45:59
İlhan Kesici - Osmanlı'nın Son Dönemlerinden Bugüne Ekonomik Değerlendirme 78 izlenme - 5 ay önce İlhan Kesici'den Osmanlı ve Türkiye ekonomisi üzerine analizler.
İlhan Kesici uyardı: Hayali bir zenginlik 02:33
İlhan Kesici uyardı: Hayali bir zenginlik 63 izlenme - 7 ay önce CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'ın konuğu olan CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, AK Parti hükümetinin ekonomi politikasını eleştirdi. Ahmet Hakan'ın "Türkiye'de bir zenginleşme var" sözleri üzerine Kesici, "2002'de hane halkı olarak 4 milyar dolarlık borcumuz vardı. Şu anda bu rakam 143 milyar dolar. Bu kişilerin, bizim borcumuz. Hayali bir zenginlik bu kardeşim. Yani bir şey olsa, orta sınıf çöker..." dedi.
Hafta Sonu Keyfi - Siyaset ve Ekonomi/ İlhan Kesici 47:40
Hafta Sonu Keyfi - Siyaset ve Ekonomi/ İlhan Kesici 42 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"