Hoşgeldiniz!

ılıcak

Nazlı Ilıcak ve Hanım Büşra Erdal Cezaevine Konuldu 00:32
Nazlı Ilıcak ve Hanım Büşra Erdal Cezaevine Konuldu 3.839 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin gazetecilere yönelik soruşturmada çıkarıldıkları mahkemede tutuklanan Nazlı Ilıcak ve Hanım Büşra Erdal gece saatlerinde Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na konuldu. Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği tarafından ‘terör örgütü üyeliği’ suçundan tutuklanan Nazlı Ilıcak ve Hanım Büşra Erdal mahkeme işlemlerinin ardından gece saat 01. 00 sıralarında Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na getirildi.
FETÖ'cülerin Değişmeyen Alçaklıkları 02:03
FETÖ'cülerin Değişmeyen Alçaklıkları 4.546 izlenme - 2 yıl önce 25.06.1999 târihinde yayınlanan Ceviz Kabuğu programında Nazlı Ilıcak, FETÖ'cülerin sızdırdığı, gazeteci Hikmet Çetinkaya'ya âit mahrem bir raporu karalama amacıyla kullanıyor.
Annemin Tankın Önüne Çıkmasını Beklerdim - Mehmet Ali Ilıcak 02:02
Annemin Tankın Önüne Çıkmasını Beklerdim - Mehmet Ali Ilıcak 3.198 izlenme - 2 yıl önce FETÖ darbe girişimi soruşturmasında gözaltına alınan Nazlı Ilıcak'ın oğlu Mehmet Ali, "Ben annemden tankın önüne çıkmasını beklerdim" dedi.
Uğur Mumcu ve Günümüz Türkiye'si 04:55
Uğur Mumcu ve Günümüz Türkiye'si 4.941 izlenme - 2 yıl önce 24 Ocak 1993 tarihinde kaybettiğimiz Atatürkçü,bağımsız,laik gerçek bir vatansever gazeteci,araştırmacı yazar Uğur Mumcunun 25 sene önceki konuşmasından bir alıntı. Günümüz hukuk,demokrasi,yargı tanımaz radikal İslamcıların güçlenerek tüm devlet kamu ve kurumlarını nasıl ele geçirebileceklerini 25 yıl öncesinden dikkat çekiyor ve ne yazık ki günümüz Türkiye'sine baktığımız zaman İslamcıların tüm kamu ve kuruluşlarını İmam Hatip mezunu İslamcılarla dolduruluyor. Not: Geçen yıl verilerine göre 2014 senesinde mezun olan İmam Hatipli sayısı 1 milyon. Tehlikenin farkında mısınız?
Ben Bir Nazlı Ilıcak'ım! 00:31
Ben Bir Nazlı Ilıcak'ım! 3.738 izlenme - 2 yıl önce 2010 yılından bir sahne... Nazlı Ilıcak kendisinin P tarafından sevildiğini îmâ ediyor. Şimdi gitsin o P'ye bakalım sana ne yapıyor? İşte böyle fikir fâhişelerinin kaderi kullanılıp atılmaktır.
Sinan Akçıl & Nazlı Ilıcak - Nothing Else Matters Cover 02:06
Sinan Akçıl & Nazlı Ilıcak - Nothing Else Matters Cover 3.420 izlenme - 2 yıl önce Paralel evrende değişik şeyler oluyor. Sinan Akçıl, en son Hakan Şükür ile masa tenisi oynarken görülen Nazlı Ilıcak ile Metallica'nın efsane parçası Nothing Else Matters'ı birlikte çalıyorlar. Bu müzik şölenini (!) mutlaka dinleyin.
Nazlı Ilıcak - Beraat Et de Görelim! 01:33
Nazlı Ilıcak - Beraat Et de Görelim! 3.053 izlenme - 2 yıl önce Fikir fâhişesi Nazlı Ilıcak, Merdan Yanardağ'ı âdeta tehdit ediyor. 2010 yılından bir sahne...
Nazlı Ilıcak Hapishaneye Giriyor (1982) 00:37
Nazlı Ilıcak Hapishaneye Giriyor (1982) 1.806 izlenme - 3 yıl önce Yazıları nedeniyle sık sık mahkeme salonlarında boy gösteren Ilıcak, Milli Güvenlik Konseyi'nin 52 sayılı bildirisine aykırı davranmaktan üç ay hapis cezasına çarptırıldı. Ilıcak 7 Ekim 1982'de girdiği Sağmalcılar Cezaevi'nden 5 Ocak 1983'te tahliye oldu.
Nazlı Ilıcak Bateri Çaldı 03:35
Nazlı Ilıcak Bateri Çaldı 2.065 izlenme - 4 yıl önce Nazlı Ilıcak bateri çaldı penaltı attı HD kalitede video izle Kanal D'de ekrana gelen Pazar Keyfi programında Erkan Petekkaya'ya konuk olan Nazlı Ilıcak penaltı atıp bateri çaldı.
Selvi:''Ilıcak'ın Vicdanı Çalınmıştır'' 02:30
Selvi:''Ilıcak'ın Vicdanı Çalınmıştır'' 2.450 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Abdulkadir Selvi ve Nazlı Ilıcak arasında gerginlik programa damga vurdu. Selvi'nin, Ilıcak için sarf ettiği 'Geçenlerde gazetelerde bir haber gördüm, Nazlı Ilıcak'ın evine bir hırsız girdiğini ziynet eşyalarının çalındığı söylendi.Bence sadece ziynet eşyaları değil Ilıcak'ın vicdanı da çalınmıştır' sözleri gerilime neden oldu.Ilıcak bu sözler üzerine 'Bende sizin seviye noksanlığınızı size ifade ediyorum'dedi.
Nazlı Ilıcak'tan Akıllara Durgunluk Veren Rap Dansı 01:46
Nazlı Ilıcak'tan Akıllara Durgunluk Veren Rap Dansı 2.301 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'de yayınlanan Pazar Gezmesi programının sezon finalinde Nazlı Ilıcak, konuğu Cem Hakko'yla birlikte Power FM stüdyosundaydı. DJ Funky C'nin programına denk gelen Ilıcak, programı tatile girerken izleyicilere yine harika bir dansla veda etti.
Orhan Gencebay Çaldı Nazlı Ilıcak Söyleyip Oynadı 02:49
Orhan Gencebay Çaldı Nazlı Ilıcak Söyleyip Oynadı 1.694 izlenme - 4 yıl önce Orhan Gencebay çaldı Nazlı Ilıcak Söyleyip oynadı
Pazar Gezmesi - Saba Tümer 01:46
Pazar Gezmesi - Saba Tümer 1.818 izlenme - 4 yıl önce SABA TÜMER'DEN NAZLI ILICAK'A KAHKAHA ATMA DERSİ... Kanal D'nin, sunuculuğunu Nazlı Ilıcak'ın yaptığı sevilen sohbet programı "Pazar Gezmesi"ne bu hafta başarılı sunucu Saba Tümer konuk oluyor. Tümer, evinin kapılarını Pazar Gezmesi izleyicileri için açtı. Ünlü sunucu Pazar Gezmesi kameralarına samimi açıklamalarda bulundu. Tümer, sohbete habercilik yıllarını ve Reha Muhtar ile çalıştığı dönem yaşadığı zorlukları anlatarak başladı. Ardından neden evlenmediğini de şu sözlerle anlattı:" Annemin vefatı, kendi ayaklarım üzerinde durmaya çalışmam, rüştümü ispat etmem, kardeşim var. Tüm bunlar bir araya gelince ben evlilik kısmını unuttum. Unutmanın yanında, 'olursa olur' diye biraz da salladım sanırım. Önemli olan önce kendimdim. Ondan sonra aşk, meşk, sevgili veya koca gelir diye düşündüm." Saba Tümer, Nazlı Ilıcak'a nasıl kahkaha atılacağını öğretti. Ilıcak'ın Saba Tümer kahkahası denemeleri eğlenceli anlara sahne oldu. Pazar Gezmesi yarın saat 12:30'da Kanal D'de...
Nazlı Ilıcak'ın Süleyman Demirel'e Ayar Vermesi - Gülen'i Yedirtmeyiz 02:50
Nazlı Ilıcak'ın Süleyman Demirel'e Ayar Vermesi - Gülen'i Yedirtmeyiz 1.388 izlenme - 3 yıl önce Nazlı Ilıcak, 1997 yılında 28 şubat sürecinde bir toplantı sırasında, Süleyman Demirel'e ayar veriyor. Süleyman Demirel'in hemen yanı başında oturan Fethullah Gülen ise dikkatlerden kaçmıyor. Nazlı Ilıcak, Fethullah Gülen ve hareketini savunarak Demirel'i herkesin içinde küçük düşürüyor.
Nazlı Ilıcak Sirtaki Yaptı 03:13
Nazlı Ilıcak Sirtaki Yaptı 1.491 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin sunuculuğunu Nazlı Ilıcak'ın yaptığı sohbet programı 'Pazar Gezmesi'nin bu haftaki konuğu Nilgün Belgün oldu. Nazlı Ilıcak ve Nilgün Belgün'den Salsa - Sirtaki dansı
Nazlı Ilıcak Nagehan Alçı Tartışması 02:25
Nazlı Ilıcak Nagehan Alçı Tartışması 742 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf'ta Milliyet Gazetesi yazarı Nagehan Alçı ile Gazeteci Yazar Nazlı Ilıcak arasında yaşanan polemik, programda öne çıkan anlardan biri oldu.
Nazlı Ilıcak'tan Saba Tümer Kahkahası Denemesi (Başkası Adına Utanmak) 01:46
Nazlı Ilıcak'tan Saba Tümer Kahkahası Denemesi (Başkası Adına Utanmak) 518 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar bugün hiç başkası adına utanmadık buyrun bakalım 1:00 dan öncesi traş 1:00 den başlayın.
Nazlı Ilıcak Rap Dans Performansı 02:00
Nazlı Ilıcak Rap Dans Performansı 583 izlenme - 3 yıl önce East Coast ve West Coast'ta bayrakların yarıya indirilmesine neden olan videoda Nazlı Ilıcak'ın dans hünerlerini görme cezasına çarptırılıyoruz.
Orhan Gencebay Çaldı Nazlı Ilıcak Oynadı 00:29
Orhan Gencebay Çaldı Nazlı Ilıcak Oynadı 533 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'de yayınlanan Pazar Gezmesi programının konuğu Orhan Gencebay'dı. Programda Orhan Gencebay saz çaldı sunucu Nazlı Ilıcak da oynadı.
Nazlı Ilıcak & Nagehan Alçı - Gergin Anlar 05:24
Nazlı Ilıcak & Nagehan Alçı - Gergin Anlar 590 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar devletin üstüne çöreklenen erk kavgası yapan 2 siyasi figürün 3. raundunu izledik 17 aralık sabahı. Şimdi tarafları anlamak için medyayı ve sosyal medyayı iyi takip etmek gerekiyor. Yandaş medya ve cemaatin operasyonel kalemleri dün fena birbirlerine girdi. Bu birbirine giren arkadaşlardan biri ılıcak biri alçı. Yıllarca suçluluğu kanıtlanmamış kişiler hakkında 4birtaraf programında lak lak yapanlar bugün birbirlerine garip argümanlarla saldırıyorlar. Dediğim gibi tarafları anlamak için medya ve sosyal medyayı takip etmek gerekiyor. Lütfen ülkeyi bölüyorlar pkk lılrar dış güçler faiz lobisi geziciler falan gibi garip görüşler yazmayın kırmayın birbirinizin kalbini olay açık.
Ahu Yağtu - Pazar Gezmesi 02:09
Ahu Yağtu - Pazar Gezmesi 611 izlenme - 4 yıl önce AHU YAĞTU’DAN NAZLI ILICAK’A ÖNCE CATWALK ARDINDAN ALETLİ PİLATES DERSİ Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu Nazlı Ilıcak’ın gerçekleştirdiği, Pazar günlerinin sevilen programı “Pazar Gezmesi” nin bu haftaki konuğu podyumların başarılı mankeni Ahu Yağtu. 20 yıldır modellik yapan Ahu Yağtu, Nazlı Ilıcak’a “catwalk” öğretti. Başarılı manken, “catwalk” un püf noktalarını anlattıktan sonra Nazlı Ilıcak ile beraber sahneye çıkıp yürüş yaptılar. Ilıcak’ın vintage bir kıyafetle yapmaya çalıştığı “catwalk” keyifli anlara sahne oldu. Daha sonra Yağtu’nun çalıştığı pilates stüdyosuna giden ikili beraber aletli pilates yaptı. Nazlı Ilıcak’ın ilk defa aletli pilates yapması eğlenceli görüntülere sahne oldu. Gündem yaratan boşanmasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Ahu Yağtu’nun konuk olduğu Pazar Gezmesi, yarın (26 Ekim) saat 12:45’te Kanal D’de!
Savcı Nazlı Ilıcak Dahil 20 Gazetecinin Tutuklanmasını İstedi 00:48
Savcı Nazlı Ilıcak Dahil 20 Gazetecinin Tutuklanmasını İstedi 267 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de darbe girişimine ilişkin soruşturmada gözaltına alınan 21 gazeteciden 20'si tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından yürütülen Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında gözaltında alınanlar arasındaki Bülent Mumay ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tahammülsüz Nagahen Alçı ve Ayarmatik Nazlı Ilıcak 05:41
Tahammülsüz Nagahen Alçı ve Ayarmatik Nazlı Ilıcak 574 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Nazı Ilıcak her zamanki gibi Negahan'ı süpürüyor. Nazlı Ilıcak ayarlarına devam ederken milyon dolarlık yalılarının borcunu ödemek için paraya ihtiyaç duyan Negahan Alçı kadını konuşturmamış. Nezaketten,düşüncelere saygıdan bir haber olan terbiyesiz, gayet sakince ayarını veren Nazlı Ilıcak'tan aynı sakinlikte cevabınıda almış. 'Sen ne kadar nezaket dışı bir insansın'
Bülent Ecevit Rahşan Ecevit Timur Selçuk - Ah Bir Kahve Olsa (1994) 01:02:42
Bülent Ecevit Rahşan Ecevit Timur Selçuk - Ah Bir Kahve Olsa (1994) 356 izlenme - 3 yıl önce Bülent Ecevit ve eşi Rahşan Ecevit'in katıldığı 1994 yılında yayınlanmış Kanal D programı Ah Bir Kahve Olsa'ya katılmışlardır. Bu programın çekildiği sırada Demokratik Sol Parti mecliste 7 milletvekiliyle temsil ediliyordu. Henüz yükselişe geçmemiş yeni siyasi hareketi olan ulusalcı, inançlara saygılı ve siyasi yelpazenin solunda yer alan partisini anlatıyor. Zamanı olmayanların dakika 20:48 den itibaren izlenilmesi tavsiye edilir.
Nazlı Ilıcak'ı Gülme Krizine Sokan Gaf 01:00
Nazlı Ilıcak'ı Gülme Krizine Sokan Gaf 1.021 izlenme - 6 yıl önce CNN Türk'te Emre Kongar'ın dili sürçtü, Nazlı Ilıcak ne yapacağını şaşırdı.
Nazlı Ilıcak - Galatasaray Tezahüratı (Re Re Ra) 00:48
Nazlı Ilıcak - Galatasaray Tezahüratı (Re Re Ra) 230 izlenme - 3 yıl önce Sunucunun lafını kesip, önemli birşey söyleyecekmiş gibi müdahale eden Nazlı Hanım' dan dillere destan bir galatasaray tezahüratı.Futbol hakkında birşey biliyorum, o da re re ra...
Nazlı Ilıcak Cezaevinde 00:41
Nazlı Ilıcak Cezaevinde 188 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin gazetecilere yönelik soruşturmada çıkarıldıkları mahkemede tutuklanan Nazlı Ilıcak ve Hanım Büşra Erdal gece saatlerinde Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na konuldu. Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği tarafından ‘terör örgütü üyeliği’ suçundan tutuklanan Nazlı Ilıcak ve Hanım Büşra Erdal mahkeme işlemlerinin ardından gece saat 01.00 sıralarında Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na getirildi. Ilıcak ve Erdal’ın cezaevindeki giriş işlemlerinin ardından koğuşlara yerleştirileceği öğrenildi.
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı 01:02
Nazlı Ilıcak, Oyunu Vereceği Partiyi Açıkladı 377 izlenme - 3 yıl önce Gazeteci yazar Ilıcak, 7 Haziran'daki genel seçimlerde oyunu HDP'ye vereceğini açıkladı. Ilıcak, "HDP barajın altında kalırsa, temsilde adalet büyük yara alacaktır" dedi.
Nagehan! Bak Beni Zorlama! 01:19
Nagehan! Bak Beni Zorlama! 407 izlenme - 5 yıl önce Nazlı Ilıcak, Nagehan Alçı, Altan Öymen ve Kadri Gürsel'in yorumlarıyla yer aldığı tartışma programı 'Dört Bir Taraf'a; Ilıcak ve Alçı'nın diyalogları damga vurdu.
Nazlı Ilıcak Canlı Yayında Çileden Çıktı 01:14
Nazlı Ilıcak Canlı Yayında Çileden Çıktı 242 izlenme - 4 yıl önce Nazlı Ilıcak canlı yayında çileden çıktı: Dağdan gelmişsin bağdakini kovuyorsun, yeter! CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Nazılı Ilıcak ve Abdulkadir Selvi arasında sert bir tartışma yaşandı. Nazlı Ilıcak canlı yayında çileden çıktı: Dağdan gelmişsin bağdakini kovuyorsun, yeter! CNN Türk'te dün akşam ekrana gelen programda yorumcu Kadri Gürsel'in, programa konuk olan Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi'ye "Daha önceki bütün soruşturmalarda polis gelen gözaltına alma talimatları öncesinde kontrolmu ediyordu. Bakalım o mu yaptı" sorusu üzerine, Selvi'nin verdiği "Polisleri, Nazlı Hanım'a sorun" cevabı stüdyoyu gerdi. Ilıcak, Selvi'ye "Sen polisleri niçin bu kadar küçümsüyorsun, polislerden bir acınız mı var? Bana ikide bir laf atıyorsunuz, yeter artık, yeter, dağdan gelmişsin bağdakini kovuyorsun, yeter" dedi.