Hoşgeldiniz!

İlişki Durumum Karışık

Gülendam Ayşegül'e Elif'i Söylemediği İçin Vicdan Azabı Çekiyor - İlişki Durumu Karışık 29.Bölüm 05:02
Gülendam Ayşegül'e Elif'i Söylemediği İçin Vicdan Azabı Çekiyor - İlişki Durumu Karışık 29.Bölüm 638 izlenme - 2 yıl önce Gülendam, Ayşegül'e Elif'i Söylemediği İçin Vicdan Azabı Çekiyor - İlişki Durumu : Karışık 29. Bölüm Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : Karışık Show Tv ekranlarında Yapımcı : Faruk Bayhan Yönetmen : Bülent İşbilen Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Yapım şirketi : MF Yapım “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin)
Ben Özledim Galiba Seni - İlişki Durumu Karışık 27.Bölüm 02:46
Ben Özledim Galiba Seni - İlişki Durumu Karışık 27.Bölüm 613 izlenme - 2 yıl önce Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Emre Aydın feat. Model - Bir Pazar Kahvaltısı (İlişki Durumum Karışık Klip) 02:42
Emre Aydın feat. Model - Bir Pazar Kahvaltısı (İlişki Durumum Karışık Klip) 721 izlenme - 2 yıl önce Emre Aydın feat. Model - Bir Pazar Kahvaltısı (İlişki Durumum Karışık 10. Bölüm Klip) Şarkı Sözleri: Uyurken izliyorum En sevdiğim halini Saçların dağınık Yüzünde yastık izi Bir pazar kahvaltısı gibi Küçük oyunlarının Büyük savaşlarının Arasında "Olduğu kadar" bir aşktı bizimkisi Bir pazar gecesi uykusu gibi Ne yaparsam olmuyor Olmuyor eskisi gibi Güldürmüyor ağlatmıyor Kimse senin gibi Bitmesi gerek artık Anlıyoruz ikimiz de O zaman neden hala Ağlıyoruz ikimiz de
 Atiye - Sor (İlişki Durumum Karışık 24.Bölüm Klip) 03:28
Atiye - Sor (İlişki Durumum Karışık 24.Bölüm Klip) 482 izlenme - 2 yıl önce Atiye - Sor (İlişki Durumum Karışık 24.Bölüm Klip) Şarkı Sözleri: Her gün değil her an değil her nefeste acıyor her yerim Ne bir defa ne bin defa kalmadı göz yaşı ağlamaya Sor diyemem sana zor Yaşayan ben sen değil tercüme edemem çok zor Sor diyemem sana zor Yaşayan ben sen değil tercüme edemem çok zor Alıştığını kaybetmek nedir bilir misin Benim seni kaybettiğim gibi sevgilim Ama ben bilirim Ben çektim Kalbime gömdüm Her gün değil her an değil her nefeste acıyor her yerim Ne bir defa ne bin defa kalmadı göz yaşı ağlamaya Sor diyemem sana zor Yaşayan ben sen değil tercüme edemem çok zor Sor diyemem sana zor Yaşayan ben sen değil tercüme edemem çok zor Alıştığını kaybetmek nedir bilir misin Benim seni kaybettiğim gibi sevgilim Ama ben bilirim Ben çektim Kalbime gömdüm Ben bilirim Ben çektim Kalbime gömdüm Diyemem diyemem sana sor Diyemem diyemem sor Diyemem diyemem sana sor Diyemem diyemem sor Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Handan Hanım Ayşegül'e Zorla Kitap Yazdırıyor - İlişki Durumu Karışık 29.Bölüm (6 Şubat Cumartesi) 03:39
Handan Hanım Ayşegül'e Zorla Kitap Yazdırıyor - İlişki Durumu Karışık 29.Bölüm (6 Şubat Cumartesi) 227 izlenme - 2 yıl önce Handan Hanım, Ayşegül'e Zorla Kitap Yazdırıyor - İlişki Durumu : Karışık 29. Bölüm Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : Karışık Show Tv ekranlarında Yapımcı : Faruk Bayhan Yönetmen : Bülent İşbilen Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Yapım şirketi : MF Yapım “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin)
Beyaz Show - İlişki Durumu Karışık'a Dublaj (30.10.2015) 01:32
Beyaz Show - İlişki Durumu Karışık'a Dublaj (30.10.2015) 179 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show - İlişki Durumu Karışık'a Dublaj (30.10.2015) Yepyeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
İsmail Dede Elif'in Hamile Olmadığını Öğreniyor - İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 03:55
İsmail Dede Elif'in Hamile Olmadığını Öğreniyor - İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm 171 izlenme - 2 yıl önce Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : Karışık Show Tv ekranlarında Yapımcı : Faruk Bayhan Yönetmen : Bülent İşbilen Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Yapım şirketi : MF Yapım “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin)
Gülendam İşe Geri Dönüyor İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm (20 Şubat Cumartesi) 03:20
Gülendam İşe Geri Dönüyor İlişki Durumu Karışık 31. Bölüm (20 Şubat Cumartesi) 167 izlenme - 2 yıl önce Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : Karışık Show Tv ekranlarında Yapımcı : Faruk Bayhan Yönetmen : Bülent İşbilen Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Yapım şirketi : MF Yapım “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin)
Can Murat'ın Ayşegül'de Kalacağını Öğreniyor - İlişki Durumu Karışık 30.Bölüm (13 Şubat Cumartesi) 02:30
Can Murat'ın Ayşegül'de Kalacağını Öğreniyor - İlişki Durumu Karışık 30.Bölüm (13 Şubat Cumartesi) 86 izlenme - 2 yıl önce Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : Karışık Show Tv ekranlarında Yapımcı : Faruk Bayhan Yönetmen : Bülent İşbilen Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Yapım şirketi : MF Yapım “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin)
Bütün Dünyam Resmin Kadar | İlişki Durumu Karışık 29.Bölüm (6 Şubat Cumartesi) 02:54
Bütün Dünyam Resmin Kadar | İlişki Durumu Karışık 29.Bölüm (6 Şubat Cumartesi) 73 izlenme - 2 yıl önce İlişki Durumu Karışık 29.Bölüm Özeti: Elif ile Mediha'nın hamilelik yalanları başlarına dert açmak üzeredir. Kurdukları tezgahın ortaya çıkmasından korkan ikili, Gülendam'ın kontrolünü kendilerine almaya çalışırlar. Can, Ayşegül'ün Murat'ı seçmesinden dolayı üzüntü içerisindedir. Elinden giden Ayşegül'e bundan sonra yakında olmak artık hayalden öteye gitmeyecektir. Mediha'nın da Naci için kurduğu beraberlik yalanı işlerin kötüye gitmesine neden olur. Can'ın bu yalanı öğrenmesi ikilinin ilişkisinde yeni bir dönem başlatacaktır. Gülendam'ın artık bir karar vermesi gerekmektedir. Acaba tüm gerçekleri ortaya dökecek midir ? Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Handan Hanım'ın Ayşegül'ü Komik Tarif - İlişki Durumu Karışık 27.Bölüm 00:22
Handan Hanım'ın Ayşegül'ü Komik Tarif - İlişki Durumu Karışık 27.Bölüm 85 izlenme - 2 yıl önce Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Seksendört - Hangimiz (İlişki Durumum Karışık 29.Bölüm Klip) 6 Şubat Cumartesi 03:47
Seksendört - Hangimiz (İlişki Durumum Karışık 29.Bölüm Klip) 6 Şubat Cumartesi 32 izlenme - 2 yıl önce Seksendört - Hangimiz (İlişki Durumum Karışık 29.Bölüm Klip) Şarkı Sözleri: Konuşacak neyimiz kalmış, Biz çoktan bitmişiz, Hep aynı sondan, gün alıp sanki, Ayrılmaya yemin etmişiz. Ben kendimi böyle hiç sevmedim, Yalnızlıktan çırılçıplak, of Ben seni hiç böyle sevmemiştim, Gideceksin diye korkarak. Hangimiz bir parçasını bırakıp gidecek, diğeri uyurken? Peki ya, hangimizin son sözü olacak diğerinin adı, yapayalnız ölürken? (x2) Sanırım önce ben gidemem.