Hoşgeldiniz!

İlişki

Kızlardan Erkeklere Tavsiyeler - Sokak Röportajı 03:45
Kızlardan Erkeklere Tavsiyeler - Sokak Röportajı 4.422 izlenme - 3 yıl önce Centilmen olun canımızı yiyin. Tuvaletin önünde beklemenizi değil, sandalyemizi tutmanız, ceketimizi tutmanız bizi mest eder. Kibar konuşun. Asla güzel bir restoran, cafe yada her hangi bir mekanda "HOCAAAMMM BURAYA HESAP!" diye böğürmeyin. Lütfen! Küfür etmeyin.. Hoşlandığınız birine asla dik dik bakmayın, bakışlarınızı kaçırmayı bilin. Altından kalkabileceğiniz yerlere götürün bizi, hesabı bize ödetmeyin. Centilmen bir erkek her zaman hesabı öder, eğer karşınızda ki bayanda anlayışlıysa zaten yeri geldiğinde o da zaten size bir şeyler ısmalayacaktır.. Temiz olun, ağzınız ya da bedeniniz kötü kokmasın. Kıyafetleriniz ve ayakkabılarınız temiz olsun, ayakkabıya ve saçlara çok dikkat ederiz, dikkat! Bizimde bir ailemiz olduğunu asla unutmayın, ve ailemizin izin verdiği şeylere burnunuzu sokup saçma sapan kıskançlık krizlerine girmeyin. Hele ki sadece "sevgili" sıfatında iseniz.. Önce bayanlar.. Bir bayanın nereye oturacağına asla siz karar vermeyin, asla! Bizi anlamaya çalışın, çünkü biz sizi anlamaya çalışıyoruz.. Size "beni seviyor musun?" diye sorduğumuzda bizi geçiştirmeyin, bilmediğimizden değil, tekrar duymak istediğimiz için soruyoruz.. Saçlarımızı okşayın, içimizde hep küçük bir kız çocuğu vardır. Lütfen dokunmayı bilin.. Çiçek almak sizin erkekliğinizden bir şey eksiltmez, bunu gurur yapmaktan artık vazgeçin. Elinde çiçekli bir erkek gördüğümüzde içimiz ne kadar gidiyor farkında mısınız? Her güzel kızla yatma isteği duyan erkekler için "İnşallah senin de güzel bir kızın olur" diye dua ederiz.. Unutmayın.
Can'ın Ayşegül'e Yakınlaşma Girişimleri 02:38
Can'ın Ayşegül'e Yakınlaşma Girişimleri "İlişki Durumu Karışık 2.Bölüm" 1.355 izlenme - 2 yıl önce Balayı suitinde Can Ayşegül'e neler yaptı? ilişki
Mezhebi Geniş Baba Olmak 00:42
Mezhebi Geniş Baba Olmak 6.623 izlenme - 3 yıl önce Maşallah ilik gibiymiş, yatağa atsan 20 yaş gençleşirsin son sözleriydi. Eski aşkları için bile bu sözleri duyunca kuduracak en az 98 kişi bulabiliriz. Hele gencecik ve filmizde fotomodellik yapıp kendisini kocasına saklayan Banu Alkan'a bu laflar hiç edilir mi?
Avrat Bayram Dedi Eğdi Başını; Adam Evet Dedi Sıktı Dişini 02:33
Avrat Bayram Dedi Eğdi Başını; Adam Evet Dedi Sıktı Dişini 24.194 izlenme - 10 yıl önce bayramlar bayram ola...
Eski Sevgilimi Unutmak İstiyorum! Tamam Ama Nasıl? 02:10
Eski Sevgilimi Unutmak İstiyorum! Tamam Ama Nasıl? 2.775 izlenme - 2 yıl önce Canımız ciğerimiz ilk göz ağrımız Billur Bolu eski sevgilinin nasıl unutulacağıyla ilgili taktikler veriyor. En iyisi tatile çıkın, yaz da geliyo :(
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 01:51
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 6.056 izlenme - 3 yıl önce Bu konuya cinsel ve fiziksel olarak bakabilirsiniz. Kalçasına ya da göğüslerine mi bakarsınız? Yoksa yüzüne ve gülümsemesine mi?
Kocasını Genç Kızla Yakalayan Kadının Öfkesi 02:12
Kocasını Genç Kızla Yakalayan Kadının Öfkesi 3.020 izlenme - 3 yıl önce Çapkın koca sevgilisiyle buluştuğunda başına geleceklerden habersizdi. Aldatılan kadın kocasını genç kızla basınca ortalık karıştı. Kadının elinden genç kızı zor aldılar.. Saç saça kavga eden iki kadını çapkın koca da ayıramadı. Aldatılan eş, kocasını bir kafenin önünde sevgilisiyle yakaladı. Adam genç kızla aralarında bir şey olmadığını anlatmaya çalışsa da başarılı olamadı. Öfkeli kadın, kocasının sevgilisini sokak ortasında dövdü. Kocası eşini zaptetmeye çalışsa da sevgilisinin dayak yemesini engelleyemedi.
Scorp - Kızlar Erkeklerden Ne İstiyor? 05:46
Scorp - Kızlar Erkeklerden Ne İstiyor? 3.893 izlenme - 2 yıl önce Kızlar Erkeklerden Ne İstiyor? Scorp gençliği yine mühim bir konuya barmak basmış!
günde 10 kere seks sorusu !! 03:13
günde 10 kere seks sorusu !! 13.834 izlenme - 8 yıl önce eşiyle günde 10 defa cinsel ilişkiye girdiğini ve bu durumun bir zararı olup olmadığını soran izleyici doktorum programına bağlandı.
anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir 01:55
anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir 8.852 izlenme - 8 yıl önce anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir bağ var mıdır?
Kafa Adam İrfan Vol 6 - Tahsin Hasoğlu 03:54
Kafa Adam İrfan Vol 6 - Tahsin Hasoğlu 4.277 izlenme - 1 yıl önce Başlamadan biten ilişkilerin bahtsız adamı. İçimizden biri, dışına kapanık, açık sözlü, az duygusal çok uyanık! Tahsin Hasoğlu’nun yeni tiplemesi Kafa Adam İrfan! 6. Bölüm
İlişki Durumu Karışık 26. Bölüm Fragmanı (9 Ocak 2016) 00:56
İlişki Durumu Karışık 26. Bölüm Fragmanı (9 Ocak 2016) 3.690 izlenme - 2 yıl önce Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Dizi Wediacorp ayrıcalığıyla YouTube üzerinde lisanslanarak sizlere sunuluyor.
İlişkiniz Ne Kadar Surecek? - Kişilik Testi 08:21
İlişkiniz Ne Kadar Surecek? - Kişilik Testi 4.755 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir test yapıyoruz. Bu kez sevgililerin devam eden ilişkilerinin ne kadar süreceğini tahmin etmeye çalışıyoruz. Sorularımıza cevap vererek ne kadar kalıcı bir ilişkiniz olduğunu anlayabilirsiniz. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Ayşe Özyılmazel; Tek Gecelik İlişki Yaşadım 02:09
Ayşe Özyılmazel; Tek Gecelik İlişki Yaşadım 5.610 izlenme - 5 yıl önce Şarkıcı ve gazeteci Ayşe Özyılmazel, canlı yayında teke gecelik ilişki itirafında bulundu.
İlişki Durumu Karışık 7. Bölüm Fragmanı (22 Ağustos 2015) 01:12
İlişki Durumu Karışık 7. Bölüm Fragmanı (22 Ağustos 2015) 4.060 izlenme - 3 yıl önce "Seni Sevmeme İzin Ver!" İlişki Durumu: Karışık 7.Bölüm 22 Ağustos Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
 İlişki Taktikleri / Kocan Kadar Konuş 00:39
İlişki Taktikleri / Kocan Kadar Konuş 5.719 izlenme - 3 yıl önce Kocan Kadar Konuş sinemalarda! https://www.facebook.com/kocankadarkonusfilm https://twitter.com/KKKfilm https://instagram.com/kocankadarkonusfilm/ Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan Kocan Kadar Konuş romanından uyarlanan film bu toprağın kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatıyor. Bu kadınların arasında 30 yaşındaki Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır. Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.
Kadın ve Erkek Arasındaki En Büyük Fark Nedir? - Sokak Röportajı 02:25
Kadın ve Erkek Arasındaki En Büyük Fark Nedir? - Sokak Röportajı 3.169 izlenme - 2 yıl önce Ve Söz Sokakta ekibi bu hafta kadın ile erkek arasındaki en büyük farkı soruş. İstanbul sokaklarında vatandaşa mikrofon uzatan Ve Söz Sokakta ekibi, yine insan ilişkilerindeki en çetrefilli sorulardan birine yanıt aramış. Vatandaşların birbirinden ilginç cevaplar verdiği o röportajı izliyoruz.
Ömür Gedik - İlişki Durumu Çelişkide 03:52
Ömür Gedik - İlişki Durumu Çelişkide 3.888 izlenme - 2 yıl önce Ömür Gedik - İlişki Durumu Çelişkide (2015) Single Albüm Nette İlk Kez
7 Aylık Kocasını Öğrencisiyle Aldatan Öğretmen 01:35
7 Aylık Kocasını Öğrencisiyle Aldatan Öğretmen 3.181 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Alabama eyaletinde yaşayan 23 yaşındaki öğretmen Jessica Bonnett Acker, 18 yaşındaki öğrencisiyle seks yaptığı iddia edildikten sonra tutuklandı. 7 ay önce evlenen Jessica Acker, polisin yaptığı soruşturma sonrası tutuklandı. Acker'ın tutuklanma gerekçesi 19 yaşından küçük bir öğrenciyle cinsel ilişkiye girmek olarak açıklandı. Olayların açığa çıkmasından sonra, Tuscaloosa'da bulunan okuldan kovulan Acker, bölge hapishanesine gönderildi.
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 02:31
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 10.935 izlenme - 8 yıl önce İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı
Kayınbabasına Aşık Olan Damadın Dramı 02:15
Kayınbabasına Aşık Olan Damadın Dramı 3.669 izlenme - 2 yıl önce Özellikle basın dünyasında çok kullanılan bir deyim vardır.Köpek adamı ısırırsa haber değildir ama adam köpeği ısırırsa haberdir.Bu perspektif altında bile Tanju'nun tercihleri ve istekleri acaba dedirtecek nitelikte değildir.Zevkler ve renkler tartışılmaz olduğunu gözönüne alırsak videomuz absürdlüğünü yine korumaya devam edecektir.
Şaka Yaparken Fena Şakalanan Adam 02:18
Şaka Yaparken Fena Şakalanan Adam 4.562 izlenme - 4 yıl önce Kız arkadaşına şaka yapayım derken çok pis şakalanan adamın videosunu izliyoruz.
Brad Pitt ve Din 01:42
Brad Pitt ve Din 2.551 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Brad Pitt din hakkındaki fikirlerini Bill Maher'in programında açıklıyor.
Sevgili Bulduğunuzda İlk Ne Yaparsınız? - Sokak Röportajı 01:48
Sevgili Bulduğunuzda İlk Ne Yaparsınız? - Sokak Röportajı 1.860 izlenme - 1 yıl önce Kimi hemen Facebook'taki ilişki durumunu değiştirir, kimi Whatsapp yazışmalarını sıfırlar. Bazısı takar koluna eski sevgilisinin ortamlarına girer, kimisi eve kapanır dizi falan seyreder.
Kadın - Erkek İlişkileri Tersine Dönse Nasıl Olurdu? 02:09
Kadın - Erkek İlişkileri Tersine Dönse Nasıl Olurdu? 2.774 izlenme - 2 yıl önce O şort ne öyle, bacaklarını kapa! Türkiye'de kadın hakları konusu, Batı dünyasındaki gelişmelere paralel olarak 19. yüzyıl ortalarından itibaren gündeme gelmiştir. Günümüzde Türkiye'de kadınların başlıca sorunları şunlardır: [kaynak belirtilmeli] Aile içi şiddete ve kabadayılığa maruz kalmak Toplumsal ve kültürel baskı. Eğitim-öğretim imkânlarından yoksun bırakılmak. Çalışma hakkından yoksun bırakılmak. İş yerinde ayrımcılık ve gelir adaletsizliği.
Bir İlişkinin Olmazsa Olmazı Nedir? - Sokak Röportajı 03:39
Bir İlişkinin Olmazsa Olmazı Nedir? - Sokak Röportajı 2.321 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında halka bir İlişkinin olmazsa olmazı nedir diye sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
patlayan sigara komik deli hüseyin 00:28
patlayan sigara komik deli hüseyin 18.334 izlenme - 9 yıl önce sigaradan vazgeçemeyen hüseyine sigara bıraktırma çabaları.kameraman özgür akın - organizasyon ve sunum nurettin tanrıverdioğlu.
yasak ilişki -  aşkı memmu kedi ile maymun 01:15
yasak ilişki - aşkı memmu kedi ile maymun 9.175 izlenme - 8 yıl önce çok güzel video izleyin mühtiş bişey
İlişki Durumu Karışık 3. Bölüm Fragmanı (18 Temmuz 2015) 00:57
İlişki Durumu Karışık 3. Bölüm Fragmanı (18 Temmuz 2015) 3.736 izlenme - 3 yıl önce İlişki Durumu Karışık 3.Bölüm 18 Temmuz Cumartesi Show TV'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
İlişki Durumu Karışık 24. Bölüm Fragmanı (27 Aralık 2015) 00:52
İlişki Durumu Karışık 24. Bölüm Fragmanı (27 Aralık 2015) 3.027 izlenme - 2 yıl önce İlişki Durumu: Karışık 24. Bölüm 27 Aralık Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)