Hoşgeldiniz!

ilişki

İlişki Durumu: Karışık 38. Bölüm Fragmanı (9 Nisan Cumartesi 2016) 00:57
İlişki Durumu: Karışık 38. Bölüm Fragmanı (9 Nisan Cumartesi 2016) 228 izlenme - 4 hafta önce İlişki Durumu Karışık Yeni Bölüm Her Cumartesi 20:00'de Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece) İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 37. BÖLÜM ÖZETİ Romantizmin, kıskançlıkların ve entrikanın kolkola gittiği romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık 37. bölümünde yaşananlar ise şöyleydi; Elif'in son hamleleriyle iyice bunalan ve artık mutluluğu yakalayamayacağına inanan Ayşegül, sonunda pes ediyor ve herkesi, her şeyi bırakarak başka bir yere taşınıyor. Ayşegül'e bir türlü ulaşamayan Can, yana yakıla sevdiği kadınıo bulmak üzere yollara düşüyor. Ancak Ayşegül'ün peşine düşen tek isim Can değil, Ayşegül'ü Can'a kaptırmamaya kararlı olan Murat da sinsi sinsi araştırmaya başlıyor. Sonunda bir ipucuna ulaşan Can, tam Ayşegül'e ulaşacakken ilk davranan Murat oluyor.
İlişki Durumu: Karışık 31.Bölüm 2.Fragman  (20 Şubat Cumartesi) 01:34
İlişki Durumu: Karışık 31.Bölüm 2.Fragman (20 Şubat Cumartesi) 694 izlenme - 2 ay önce İlişki Durumu Karışık 31.Bölümüyle 20 Şubat 2016 Cumartesi Akşamı Saat 20:00'da Show Tv Ekranlarında! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin) İlişki Durumu Karışık Her Cumartesi Akşamları Saat 20:00'da Show Tv'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gülendam Ayşegül'e Elif'i Söylemediği İçin Vicdan Azabı Çekiyor - İlişki Durumu Karışık 29.Bölüm 05:02
Gülendam Ayşegül'e Elif'i Söylemediği İçin Vicdan Azabı Çekiyor - İlişki Durumu Karışık 29.Bölüm 619 izlenme - 3 ay önce Gülendam, Ayşegül'e Elif'i Söylemediği İçin Vicdan Azabı Çekiyor - İlişki Durumu : Karışık 29. Bölüm Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : Karışık Show Tv ekranlarında Yapımcı : Faruk Bayhan Yönetmen : Bülent İşbilen Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Yapım şirketi : MF Yapım “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin)
İlişki Durumu Karışık 20. Bölüm Fragmanı (28 Kasım 2015) 00:47
İlişki Durumu Karışık 20. Bölüm Fragmanı (28 Kasım 2015) 1.119 izlenme - 5 ay önce İlişki Durumu Karışık 20 bölüm fragmanı yayınlandı Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Dizi Wediacorp ayrıcalığıyla YouTube üzerinde lisanslanarak sizlere sunuluyor.
Nadide Abla - 6 Senelik İlişki 00:15
Nadide Abla - 6 Senelik İlişki 4.202 izlenme - 2 yıl önce Nadide Abla'nın videolarını http://www.izlesene.com/nadideabla kanalında bulabilirsiniz. Linkler: www.facebook.com/ablanadide www.twitter.com/nadideabla www.instagram.com/nadideabla
Ayşe Özyılmazel; Tek Gecelik İlişki Yaşadım 02:09
Ayşe Özyılmazel; Tek Gecelik İlişki Yaşadım 5.442 izlenme - 4 yıl önce Şarkıcı ve gazeteci Ayşe Özyılmazel, canlı yayında teke gecelik ilişki itirafında bulundu.
İso'yu Ayşegül'e Götürüyorlar - İlişki Durumu : Karışık 27. Bölüm 06:08
İso'yu Ayşegül'e Götürüyorlar - İlişki Durumu : Karışık 27. Bölüm 686 izlenme - 3 ay önce İso'yu Ayşegül'e Götürüyorlar - İlişki Durumu : Karışık 27. Bölüm Ayşegül'ün hafızasını kaybetmesinden sonra İso'yu Gülendam'ın oğlu olarak tanıtan Can bakalım işin içinden çıkabilecek mi? “İlişki Durumu: Karışık”ın 27. bölümünde; Elif’in Can’a yazdığı mektup Can’ın parmaklarının arasındadır. Her şeyin ortaya çıkmasına ramak kalmışken Mediha, Can’ın mektubu okumasını engelleyebilecek midir? Mediha, Ayşegül’ün hafıza olayını çözebilmek adına Naci’yi devreye sokar. Ancak Naci’nin devreye girmesiyle işler bir anda arapsaçına döner. İsmail, Mediha ile Naci’nin yakınlığına başka anlamlar yükler. Can, her fırsat bulduğunda soluğu Ayşegül’ün yanında alırken Murat’ın eli kolu bağlıdır. Sabırla Ayşegül’ün hafızasının yerine gelmesini bekler. Mediha ve Elif’in ise Ayşegül’ün duyduklarını hatırlaması en son istedikleri şeydir. İlişki Durumu Karışık Konusu Yaz ekranlarının yeni dizilerinden İlişki Durumu Karışık, show tv ekranlarında yaz aylarında izleyicileri oldukça güzel vakit geçirtiyor. Dizide kimse istediği kişiden aşkına karşılık bulamıyor. İlişki Durumu: Karışık dizisinde başrollerini Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece rol almaktadır. Aşk kıskançlık neşe ve eğlencenin hiç bitmediği yeni yaz dizisi İlişki Durumu: Karışık cumartesi akşamları Show Tv ekranlarında sizlerle...
Aldatmak 02:02
Aldatmak 1.163 izlenme - 7 ay önce Aldatma veya sadakatsizlik; evli ya da duygusal veya cinsel bir ilişki içerisindeki taraflardan birinin -eşinin haberi veya rızası olmadan- bir başka kişi ile ilişkiye girmesi. Aldatma sadece duygusal düzeyde, sadece cinsel ilişki düzeyinde veya hem duygusal hem cinsel ilişki şeklinde olabilir. Aldatmanın tanımı kültürden kültüre veya çiftler arasındaki anlaşmalara göre farklılık gösterebilir.
İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm Fragmanı (31 Ekim 2015) 00:55
İlişki Durumu Karışık 16. Bölüm Fragmanı (31 Ekim 2015) 1.262 izlenme - 6 ay önce İlişki Durumu: Karışık 16.Bölüm 31 Ekim Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Yasak ilişki takımdan etti 00:49
Yasak ilişki takımdan etti 549 izlenme - 3 ay önce Sunderland, reşit olmayan birisiyle cinsel ilişkiye girdiğini itiraf eden Adam Johnson'ın sözleşmesini feshetti.
İlişki Durumu: Karışık 33.Bölüm Sonu | Can: Elif Diye Biri Yok Artık Hayatımızda (5 Mart Cumartesi) 02:12
İlişki Durumu: Karışık 33.Bölüm Sonu | Can: Elif Diye Biri Yok Artık Hayatımızda (5 Mart Cumartesi) 507 izlenme - 2 ay önce 05 Mart Cumartesi 2016 - Can: "Artık hayatımızda Elif diye biri yok!" | İlişki Durumu: Karışık 33.Bölüm Sonu “İlişki Durumu: Karışık”ın 33. bölümünde; Can Ayşegül’ü düğünden kaçırıp baş başa olabilecekleri ıssız bir yere getirir. Amacı Ayşegül’e kendini affettirip her şeye yeniden başlamaktır ama Ayşegül’ün hemen teslim olmaya niyeti yoktur. Düğünde damatlığıyla kalan Murat ve gururu iyice kırılan Elif ise onları bulup hesap sorma derdindedirler. Mediha'nın da yardımıyla Ayşegül ve Can’ı geri döndürmenin yolunu bulurlar ve hemen harekete geçerler. Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece) İlişki Durumu : Karışık Her Cumartesi Akşamları Saat 20:00'da Show Tv'de.! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayşegül Murat'ın Evlenme Teklifine Cevap Veriyor - İlişki Durumu : Karışık 25. Bölüm 02:32
Ayşegül Murat'ın Evlenme Teklifine Cevap Veriyor - İlişki Durumu : Karışık 25. Bölüm 777 izlenme - 4 ay önce İlişki Durumu Karışık Konusu Yeni sezona iddialı bir giriş yapmayı hazırlanan İlişki Durumu Karışık Konusu ile de tüm izleyicilerin kalbini çalmaya hedef gösterilen diziler arasında yer almaktadır. Dizi içerisinde birbirine hiçbir benzerlik taşımayan dört karakterlerin aşk oyunları anlatılmaktadır. İlişki Durumu Karışık Konusu daha çok romantik ve aşk ağırlıklı olarak gelişecektir. İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK Dizi de Can, Elif’e yıllardır aşk duymaktadır. Elif ise Murat’ a âşıktır. Can’ın kendisine her ne kadar âşık olduğunu bilse de karşılık vermemeye kararlıdır. Diğer yandan Murat ise Elif’i kız kardeşinden farklı görmemektedir. Çocukluklarından beri arkadaş olarak yaşamlarını sürdüren bu üçlü, sonunda ise çıkmaz bir aşkın içerisine de saplamış olacaklar.
İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı - 23 Ocak Cumartesi 00:54
İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm 2. Fragmanı - 23 Ocak Cumartesi 672 izlenme - 3 ay önce Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Dizi Wediacorp ayrıcalığıyla YouTube üzerinde lisanslanarak sizlere sunuluyor.
Can Ayşegül'ün Dudaklarından Öpüyor Ve Murat Görüyor - İlişki Durumu : Karışık 33. Bölüm 03:22
Can Ayşegül'ün Dudaklarından Öpüyor Ve Murat Görüyor - İlişki Durumu : Karışık 33. Bölüm 330 izlenme - 2 ay önce Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. MF YAPIM; Tanınmış yapımcılarımızdan Fatih Aksoy ile ünlü televizyoncularımızdan Faruk Bayhan`ın kurduğu bir yapım şirketidir. Bir Aşk Hikayesi`nin mimarı olan MF Yapım yeni diziler için çalışmalara devam etmektedir. MF yapım başarılı kurucuları ve yetenekli ekibi ile harika bir kadro oluşturmaktadır. Amaçlarının sadece izleyicilerin beğenisini kazanmak olmadığını çalıştıkları oyuncuların da memnun kalmalarını sağlamak olduğunu açıkça dile getirmişlerdir. MF Yapım 05.02.2014 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyen Zeytin Tepesi dizisinin de yapımcılığını yapmaktadır.
avrat bayram dedi eğdi başını; adam evet dedi sıktı dişini 02:33
avrat bayram dedi eğdi başını; adam evet dedi sıktı dişini 24.028 izlenme - 8 yıl önce bayramlar bayram ola...
günde 10 kere seks sorusu !! 03:13
günde 10 kere seks sorusu !! 13.793 izlenme - 6 yıl önce eşiyle günde 10 defa cinsel ilişkiye girdiğini ve bu durumun bir zararı olup olmadığını soran izleyici doktorum programına bağlandı.
anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir 01:55
anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir 8.702 izlenme - 6 yıl önce anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir bağ var mıdır?
İlişki Durumu Karışık 11. Bölüm 2. Fragmanı (19 Eylül 2015) 00:57
İlişki Durumu Karışık 11. Bölüm 2. Fragmanı (19 Eylül 2015) 1.409 izlenme - 8 ay önce İlişki Durumu: Karışık 11.Bölüm 19 Eylül Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Öpüştüğü Kadın Dilini Kopardı 01:00
Öpüştüğü Kadın Dilini Kopardı 468 izlenme - 3 ay önce Yasak ilişki, evli ve 2 çocuk babası şahsı dilinden etti. Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir adam, öpüştüğü kadının ısırarak koparması sonucu dilinden oldu.
İlişki Durumu : Karışık 33. Bölüm (12 Mart Cumartesi 2016) 02:00:17
İlişki Durumu : Karışık 33. Bölüm (12 Mart Cumartesi 2016) 310 izlenme - 2 ay önce Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. Yapımcı : Faruk Bayhan Yönetmen : Bülent İşbilen Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Yapım şirketi : MF Yapım “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin)
İlişki Durumu Karışık 30. Bölüm Fragmanı (13 Şubat Cumartesi) 01:01
İlişki Durumu Karışık 30. Bölüm Fragmanı (13 Şubat Cumartesi) 518 izlenme - 3 ay önce İlişki Durumu Karışık 30. bölüm fragmanı yayınlandı! İlişki Durumu: Karışık 30. bölümüyle 13 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de! Yapımcı : Faruk Bayhan Yönetmen : Bülent İşbilen Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Yapım şirketi : MF Yapım “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin)
İlişki Durumu : Karışık 30. Bölüm 2. Fragmanı (13 Şubat Cumartesi) 01:02
İlişki Durumu : Karışık 30. Bölüm 2. Fragmanı (13 Şubat Cumartesi) 585 izlenme - 3 ay önce İlişki Durumu Karışık 30.Bölümüyle 13 Şubat 2016 Cumartesi Akşamı Saat 20:00'da Show Tv Ekranlarında! Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : Karışık Show Tv ekranlarında ve YouTube üzerinde Wediacorp lisansı altında yayınlanmaya devam edecek. Yapımcı : Faruk Bayhan Yönetmen : Bülent İşbilen Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Yapım şirketi : MF Yapım “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin) İlişki Durumu Karışık Her Cumartesi Akşamları Saat 20:00'da Show Tv'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Can Ve Ayşegül Basılıyor - İlişki Durumu: Karışık 14. Bölüm 03:31
Can Ve Ayşegül Basılıyor - İlişki Durumu: Karışık 14. Bölüm 472 izlenme - 3 ay önce Elif , Can ve Ayşegül'ü Basıyor - İlişki Durumu : Karışık 14. Bölüm Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.
Mediha Hanım'ın Dolmuş Macerası - İlişki Durumu: Karışık 32.Bölüm 02:33
Mediha Hanım'ın Dolmuş Macerası - İlişki Durumu: Karışık 32.Bölüm 364 izlenme - 2 ay önce İlişki Durumu: Karışık, 2004 Kore yapımı Full House dizisinden uyarlanan başrollerini Seren Şirince, Berk Oktay, Eda Ece, Pamir Pekin ve Nurseli İdiz'in paylaştığı Show TV'nin 2015 yapımı aşk, gençlik ve romantik komedi dizisidir. Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gittiği bir aşk oyunu hikâyesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta, neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmuyor. Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Nurseli İdiz (Mediha), Gülden Avşaroğlu (Handan)
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 02:31
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 10.548 izlenme - 6 yıl önce İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı
İlişki Durumu: Karışık 32.Bölüm | Ayşegül'ü kaçırdı, Can! (27 Şubat Cumartesi) 01:36
İlişki Durumu: Karışık 32.Bölüm | Ayşegül'ü kaçırdı, Can! (27 Şubat Cumartesi) 448 izlenme - 2 ay önce 27 Şubat Cumartesi 2016 - Can, Ayşegül'ü kaçırdı! | İlişki Durumu: Karışık 32.Bölüm “İlişki Durumu: Karışık”ın 32. bölümünde; Ayşegül ve Murat evlilik hazırlıklarına başlarlar. Can ise İsmail sayesinde gerçekleri görür ve Ayşegül’ü tekrar elde edebilmek için çabalamaya başlar. Ama ne yaparsa yapsın onu bir türlü ikna edemeyince geriye son bir çare kalır; Ayşegül’ü düğünden kaçırmak. Handan, İsmail ve Gülendam Can’a yardım edecekler midir? Can bu planı başarıp Ayşegül’le Murat’ın nikah masasına oturmasına engel olabilecek midir? Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece) İlişki Durumu : Karışık Her Cumartesi Akşamları Saat 20:00'da Show Tv'de.! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İlişki Durumu Karışık 10. Bölüm 2. Fragmanı (12 Eylül 2015) 00:56
İlişki Durumu Karışık 10. Bölüm 2. Fragmanı (12 Eylül 2015) 1.222 izlenme - 8 ay önce "Ayşegül'e reklam filmi teklifi!" İlişki Durumu: Karışık 10.Bölüm 12 Eylül Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Ömür Gedik-İlişki Durumu Çelişkide--DanceMix 04:43
Ömür Gedik-İlişki Durumu Çelişkide--DanceMix 1.180 izlenme - 8 ay önce D.j WehSer DanceMix |ömür gedik| Lyrics: Güllerin Savaşı Gibiydi Bizimki Aşkla Barışmak Sana Zor Mu Geldi Ordan Bir Çekil Önümü Görmeliyim Sonumuz Belli Her Gün ilk Gün Bir Öpüş Tadında Olmadı Gitti Direnmem Daha Fazla Bizde Yalan Olduk Herkes Bunun Farkında Www.YeniSarkiSozleri.Org Şarkı Sözleri Ömürlük Bir Veda Ne Veda, Ne De ilişkide 7/24 Çelişkideyim Seninle Egona, Tavrına, Hadi Git Yoluna Arkana Hiç Bakma, Ah O Havalar Hep Boşuna
Gripin - Sen Gidiyorsun (İlişki Durumu Karışık 13. Bölüm Klip) 04:38
Gripin - Sen Gidiyorsun (İlişki Durumu Karışık 13. Bölüm Klip) 901 izlenme - 7 ay önce Gripin - Sen Gidiyorsun (İlişki Durumu Karışık 13. Bölüm Klip) Şarkı Sözleri: Gidiyor ellerin, gidiyor sesin, gidiyor nefesim Ama hepsinden önce sen gidiyorsun Gidiyor yarınım, gidiyor evvelim, yaşamım sebebim gidiyor Ama hepsinden önce sen gidiyorsun Kalıyor yastığıma sinmiş kokun Kalıyor sevişmelerimizin son şahidi Sen gidiyorsun Gitmek tüm kalanları yanında götürmekmiş Ben bilmem, sen bilirsin elbet Sen gidiyorsun Dur! Dur! Gitme bir bakış borcun var bana son gidişinden Vur, kır, parçala sen kazan bu aşkı ama Bırak benim olsun harcanacak son kurşunlar Sen yaz, sen oyna kalan tüm perdeleri ama Bırak benim olsun bize dair bütün alkışlar Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
İlişki Durumu : Karışık 33. Bölüm Fragmanı (5 Mart Cumartesi 2016) 01:30
İlişki Durumu : Karışık 33. Bölüm Fragmanı (5 Mart Cumartesi 2016) 281 izlenme - 2 ay önce İlişki Durumu Karışık Konusu Yaz ekranlarının yeni dizilerinden İlişki Durumu Karışık, show tv ekranlarında yaz aylarında izleyicileri oldukça güzel vakit geçirtiyor. Dizide kimse istediği kişiden aşkına karşılık bulamıyor. İlişki Durumu: Karışık dizisinde başrollerini Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece rol almaktadır. Aşk kıskançlık neşe ve eğlencenin hiç bitmediği yeni yaz dizisi İlişki Durumu: Karışık cumartesi akşamları Show Tv ekranlarında sizlerle...