Hoşgeldiniz!

İlişki Videoları İzle

İlişki Durumu Karışık 7. Bölüm Fragmanı (22 Ağustos 2015) 01:12
İlişki Durumu Karışık 7. Bölüm Fragmanı (22 Ağustos 2015) 4.039 izlenme - 2 yıl önce "Seni Sevmeme İzin Ver!" İlişki Durumu: Karışık 7.Bölüm 22 Ağustos Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Love Buddy Nedir? 03:30
Love Buddy Nedir? 1.685 izlenme - 11 ay önce İlişkilerin de suyu çıktı. F... Buddy'si bitti Love Buddy'si başladı. Nerede o eski aşk hikayeleri? Ne diyorsunuz gençler, sonumuz hayır mı? Love Buddy bir ilişki biçimidir. Aşık olup sevgili olmak ile fuck buddy yani yatak arkadaşlığının arasında bir ilişki biçimi işte. Kimilerince lovebuddy olmak komik, ilginç, eğlenceli ve heyecan verici görünür kimilerindeyse saçma. Peki bir olayın saçma, komik ya da eğlenceli olması onun var oluşunu engeller mi? Elbette engellemez. Neticede love buddy artık birçok genç ve yetişkin çiftik tercihi. Sonuçta dünya alternatifler dünyası. Instagram bitiyor, Snapchat başlıyor. Snapchat bitecek daha neler neler çıkacak. Peki sen ne düşünüyorsun, ilişkiler hakkında? Love buddy, fuck buddy, sevgililik, aşk yaşamak ya da evlilik?
Bir İlişkinin Olmazsa Olmazı Nedir? - Sokak Röportajı 03:39
Bir İlişkinin Olmazsa Olmazı Nedir? - Sokak Röportajı 2.231 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında halka bir İlişkinin olmazsa olmazı nedir diye sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Kadın - Erkek İlişkileri Tersine Dönse Nasıl Olurdu? 02:09
Kadın - Erkek İlişkileri Tersine Dönse Nasıl Olurdu? 2.605 izlenme - 1 yıl önce O şort ne öyle, bacaklarını kapa! Türkiye'de kadın hakları konusu, Batı dünyasındaki gelişmelere paralel olarak 19. yüzyıl ortalarından itibaren gündeme gelmiştir. Günümüzde Türkiye'de kadınların başlıca sorunları şunlardır: [kaynak belirtilmeli] Aile içi şiddete ve kabadayılığa maruz kalmak Toplumsal ve kültürel baskı. Eğitim-öğretim imkânlarından yoksun bırakılmak. Çalışma hakkından yoksun bırakılmak. İş yerinde ayrımcılık ve gelir adaletsizliği.
Kadın ve Erkek Arasındaki En Büyük Fark Nedir? - Sokak Röportajı 02:25
Kadın ve Erkek Arasındaki En Büyük Fark Nedir? - Sokak Röportajı 3.007 izlenme - 2 yıl önce Ve Söz Sokakta ekibi bu hafta kadın ile erkek arasındaki en büyük farkı soruş. İstanbul sokaklarında vatandaşa mikrofon uzatan Ve Söz Sokakta ekibi, yine insan ilişkilerindeki en çetrefilli sorulardan birine yanıt aramış. Vatandaşların birbirinden ilginç cevaplar verdiği o röportajı izliyoruz.
Mezhebi Geniş Baba Olmak 00:42
Mezhebi Geniş Baba Olmak 5.514 izlenme - 2 yıl önce Maşallah ilik gibiymiş, yatağa atsan 20 yaş gençleşirsin son sözleriydi. Eski aşkları için bile bu sözleri duyunca kuduracak en az 98 kişi bulabiliriz. Hele gencecik ve filmizde fotomodellik yapıp kendisini kocasına saklayan Banu Alkan'a bu laflar hiç edilir mi?
 İlişki Taktikleri / Kocan Kadar Konuş 00:39
İlişki Taktikleri / Kocan Kadar Konuş 5.682 izlenme - 2 yıl önce Kocan Kadar Konuş sinemalarda! https://www.facebook.com/kocankadarkonusfilm https://twitter.com/KKKfilm https://instagram.com/kocankadarkonusfilm/ Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan Kocan Kadar Konuş romanından uyarlanan film bu toprağın kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatıyor. Bu kadınların arasında 30 yaşındaki Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır. Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.
Avrat Bayram Dedi Eğdi Başını; Adam Evet Dedi Sıktı Dişini 02:33
Avrat Bayram Dedi Eğdi Başını; Adam Evet Dedi Sıktı Dişini 24.123 izlenme - 10 yıl önce bayramlar bayram ola...
52 Yaşındaki Amcanın Canlı Yayında Çiftleşme İsteği 02:48
52 Yaşındaki Amcanın Canlı Yayında Çiftleşme İsteği 1.014 izlenme - 7 ay önce Tv programına isimsiz olarak katılan amcamız , eşiyle birlikte olmalarının çok az olduğundan dert yanıyor ve yayındaki bayanlardan yardım istiyor.
İlişki Durumu Karışık 24. Bölüm Fragmanı (27 Aralık 2015) 00:52
İlişki Durumu Karışık 24. Bölüm Fragmanı (27 Aralık 2015) 2.951 izlenme - 2 yıl önce İlişki Durumu: Karışık 24. Bölüm 27 Aralık Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Oral İlişki Yorumu Pelin Çift'i Krize soktu 01:28
Oral İlişki Yorumu Pelin Çift'i Krize soktu 3.808 izlenme - 2 yıl önce TRT HD'de Pelin Çift'in programına konuk olan ilahiyatçı Ali Rıza Demircan'ın "İleri derecede oral ilişki" sözü güzel sunucuyu krize soktu
günde 10 kere seks sorusu !! 03:13
günde 10 kere seks sorusu !! 13.826 izlenme - 7 yıl önce eşiyle günde 10 defa cinsel ilişkiye girdiğini ve bu durumun bir zararı olup olmadığını soran izleyici doktorum programına bağlandı.
İslam devriminden önce İran ve Amerika 07:49
İslam devriminden önce İran ve Amerika 1.722 izlenme - 8 ay önce İran Şahı Muhammed Rıza'nın Amerika ile ilişkileri ve bu durum hakkında Ayetullah Humeyni'nin görüşleri.
anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir 01:55
anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir 8.794 izlenme - 7 yıl önce anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir bağ var mıdır?
İlişki Durumu Karışık 3. Bölüm Fragmanı (18 Temmuz 2015) 00:57
İlişki Durumu Karışık 3. Bölüm Fragmanı (18 Temmuz 2015) 3.711 izlenme - 2 yıl önce İlişki Durumu Karışık 3.Bölüm 18 Temmuz Cumartesi Show TV'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Ayşe Özyılmazel; Tek Gecelik İlişki Yaşadım 02:09
Ayşe Özyılmazel; Tek Gecelik İlişki Yaşadım 5.529 izlenme - 5 yıl önce Şarkıcı ve gazeteci Ayşe Özyılmazel, canlı yayında teke gecelik ilişki itirafında bulundu.
Brad Pitt ve Din 01:42
Brad Pitt ve Din 2.205 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda Brad Pitt din hakkındaki fikirlerini Bill Maher'in programında açıklıyor.
Şaka Yaparken Fena Şakalanan Adam 02:18
Şaka Yaparken Fena Şakalanan Adam 4.527 izlenme - 3 yıl önce Kız arkadaşına şaka yapayım derken çok pis şakalanan adamın videosunu izliyoruz.
Farklı Dinden,milletten Ya Da Irktan Biriyle Çıkar Mısın? 02:12
Farklı Dinden,milletten Ya Da Irktan Biriyle Çıkar Mısın? 3.792 izlenme - 2 yıl önce Farklı Dinden,Milletten ya da Irktan Biriyle Çıkar Mısın? İşte bu sorunun cevapları... Benim için fark yapmaz olur yani sıkıntı yok yeterki...
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 02:31
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 10.801 izlenme - 7 yıl önce İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı
İlişki Durumu: Evli 3.Bölüm Fragmanı (15 Ekim Cumartesi) 00:51
İlişki Durumu: Evli 3.Bölüm Fragmanı (15 Ekim Cumartesi) 1.033 izlenme - 8 ay önce başrollerinde Berk Oktay ve Seren Şirince'nin paylaştığı ve güçlü oyuncu kadrosunda; Nurseli İdiz, Serenay Aktaş, Anıl İlter, Sezai Altekin, Cenan Çamyurdu, Filiz Coşkuner, Gülden Avşaroğlu ve Ayşen Gruda'nın yer aldığı "İlişki Durumu: Evli"nin yeni tanıtımı yayınlandı! "İlişki Durumu: Evli"nin cumartesi günü ekrana gelecek ikinci bölümünde; Ceyda ile sevgili rolü yapmak zorunda kalan Can, Ceyda’nın kameraların önünde kendini öpmesiyle zor günler geçirir. Ayşegül’ün tepkisini çeken bu hareketi henüz affettiremeden eve yıldırım gibi bir çocuk düşer. Adı Caner olan bu çocuk herkese Can Tekin’in oğlu olduğunu söyleyerek hem Can’ı hem Ayşegül’ü zor durumda bırakır. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı, senaryosunu Gani Müjde'nin kaleme aldığı "İlişki Durumu: Evli" yeni bölümüyle Cumartesi günü saat 20.00'de Show TV'de.
Bir Kadında Olmazsa Olmaz Dediğiniz Şey Nedir? - Sokak Röportajları 01:50
Bir Kadında Olmazsa Olmaz Dediğiniz Şey Nedir? - Sokak Röportajları 1.320 izlenme - 1 yıl önce Kimisi en çok güzelliğe önem veriyor kimisi güzel giyinmesine. Bazıları bakımlı kadınlardan hoşlanıyor bazısı oturup keyifle muhabbet edebildiğinden... Sokak Röportajları sunar; "Bir kadında olmazsa olmaz dediğiniz şey nedir?"
Gülben Ergen - Kusura Bakma (İlişki Durumu Karışık 28.Bölüm Klip) 04:07
Gülben Ergen - Kusura Bakma (İlişki Durumu Karışık 28.Bölüm Klip) 2.821 izlenme - 1 yıl önce Gülben Ergen - Kusura Bakma (İlişki Durumu Karışık 28.Bölüm Klip) Şarkı Söleri: Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
İlişki Durumu Karışık 14. Bölüm Fragmanı (17 Ekim 2015) 00:57
İlişki Durumu Karışık 14. Bölüm Fragmanı (17 Ekim 2015) 2.732 izlenme - 2 yıl önce İlişki Durumu: Karışık 14.Bölüm 17 Ekim Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
İlişki Durumu Karışık 10. Bölüm Fragmanı (12 Eylül 2015) 01:01
İlişki Durumu Karışık 10. Bölüm Fragmanı (12 Eylül 2015) 2.862 izlenme - 2 yıl önce "Can'la olan evliliğimiz 3 yıllığına düzenlendi!" İlişki Durumu: Karışık 10.Bölüm 12 Eylül Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
İlişki Durumu Karışık 12. Bölüm 2. Fragmanı (26 Eylül 2015) 00:56
İlişki Durumu Karışık 12. Bölüm 2. Fragmanı (26 Eylül 2015) 2.747 izlenme - 2 yıl önce İlişki Durumu: Karışık 12.Bölüm Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Ayşegul, Murat'ın Teklifini Kabul Etti | İlişki: Durumu Karışık 25.Bölüm Sonu 02:36
Ayşegul, Murat'ın Teklifini Kabul Etti | İlişki: Durumu Karışık 25.Bölüm Sonu 2.887 izlenme - 1 yıl önce İlişki: Durumu Karışık 25.Bölüm Sonu | Ayşegul, Murat'ın teklifini kabul etti Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Daha Önce Hiç Aldattınız Mı? - Sokak Röportajı 02:44
Daha Önce Hiç Aldattınız Mı? - Sokak Röportajı 2.689 izlenme - 2 yıl önce Daha Önce Hiç Aldattınız Mı? - Sokak Röportajı Aldatılmak aslında aldatılmayı nereye koyduğumuza göre değişir. Aldatılmak kimisi için önemli bir mevzu değilken, kimisi için büyük bir travmaya dönüşebilir. Bunda da geçmiş yaşantılarımızdaki bağlanma durumlarının önemli etkisi vardır. Geçmişte buna benzer bir aldatılma yaşanmışsa, bununla ilgili bir hassasiyet varsa ve oradaki yaralanma önemli bir şekilde halledilmemişse, bugün tekrar yaşandığı yerde müthiş bir yıkım yaşanabilir. Bu aldatma dünyanın sonuymuş gibi algılanabilir. Aldatılmayı çok da önemli görmeyen kişiler vardır. Bu da kişinin ilişkiyi nasıl algıladığıyla ilgilidir. İlişki çok vazgeçilmez değilse, aldatma durumu çok büyük bir kaygıya yol açmayabilir.
patlayan sigara komik deli hüseyin 00:28
patlayan sigara komik deli hüseyin 18.334 izlenme - 8 yıl önce sigaradan vazgeçemeyen hüseyine sigara bıraktırma çabaları.kameraman özgür akın - organizasyon ve sunum nurettin tanrıverdioğlu.
Eski Sevgili İle Görüşülür Mü? 02:20
Eski Sevgili İle Görüşülür Mü? 3.629 izlenme - 2 yıl önce Oturup ne paylaşabilirsin ki? Ne de güzel öpüşüyorduk mu diyeceksin! Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir.