Hoşgeldiniz!

ilişki

Sadece seni seveceğim -  İlişki: Durumu Karışık 26.Bölüm 00:28
Sadece seni seveceğim - İlişki: Durumu Karışık 26.Bölüm 378 izlenme - 4 hafta önce Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
İlişki Durumu Karışık 11. Bölüm 2. Fragmanı (19 Eylül 2015) 00:57
İlişki Durumu Karışık 11. Bölüm 2. Fragmanı (19 Eylül 2015) 1.367 izlenme - 5 ay önce İlişki Durumu: Karışık 11.Bölüm 19 Eylül Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Fettah Can - Ben Özledim Galiba Seni (İlişki: Durumu Karışık 27.Bölüm) 02:46
Fettah Can - Ben Özledim Galiba Seni (İlişki: Durumu Karışık 27.Bölüm) 223 izlenme - 2 hafta önce “İlişki Durumu: Karışık”ın 27. bölümünde; Elif’in Can’a yazdığı mektup Can’ın parmaklarının arasındadır. Her şeyin ortaya çıkmasına ramak kalmışken Mediha, Can’ın mektubu okumasını engelleyebilecek midir? Mediha, Ayşegül’ün hafıza olayını çözebilmek adına Naci’yi devreye sokar. Ancak Naci’nin devreye girmesiyle işler bir anda arapsaçına döner. İsmail, Mediha ile Naci’nin yakınlığına başka anlamlar yükler. Can, her fırsat bulduğunda soluğu Ayşegül’ün yanında alırken Murat’ın eli kolu bağlıdır. Sabırla Ayşegül’ün hafızasının yerine gelmesini bekler. Mediha ve Elif’in ise Ayşegül’ün duyduklarını hatırlaması en son istedikleri şeydir. Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı (5 Aralık 2015) 00:55
İlişki Durumu Karışık 21. Bölüm Fragmanı (5 Aralık 2015) 654 izlenme - 2 ay önce İlişki Durumu Karışık 21 bölüm fragmanı yayınlandı Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Dizi Wediacorp ayrıcalığıyla YouTube üzerinde lisanslanarak sizlere sunuluyor.
Şaka Yaparken Fena Şakalanan Adam 02:18
Şaka Yaparken Fena Şakalanan Adam 4.404 izlenme - 2 yıl önce Kız arkadaşına şaka yapayım derken çok pis şakalanan adamın videosunu izliyoruz.
Naci Bey Mediha Hanımlara Yemeğe Geliyor - İlişki Durumu : Karışık 27. Bölüm 07:32
Naci Bey Mediha Hanımlara Yemeğe Geliyor - İlişki Durumu : Karışık 27. Bölüm 158 izlenme - 2 hafta önce Naci Bey, Mediha Hanımlara Yemeğe Geliyor - İlişki Durumu : Karışık 27. Bölüm İsmail Dede'nin davetlisi Naci Bey yemeğe geliyor. Mediha Hanım, Naci Bey'i karşısında görünce şok oluyor. “İlişki Durumu: Karışık”ın 27. bölümünde; Elif’in Can’a yazdığı mektup Can’ın parmaklarının arasındadır. Her şeyin ortaya çıkmasına ramak kalmışken Mediha, Can’ın mektubu okumasını engelleyebilecek midir? Mediha, Ayşegül’ün hafıza olayını çözebilmek adına Naci’yi devreye sokar. Ancak Naci’nin devreye girmesiyle işler bir anda arapsaçına döner. İsmail, Mediha ile Naci’nin yakınlığına başka anlamlar yükler. Can, her fırsat bulduğunda soluğu Ayşegül’ün yanında alırken Murat’ın eli kolu bağlıdır. Sabırla Ayşegül’ün hafızasının yerine gelmesini bekler. Mediha ve Elif’in ise Ayşegül’ün duyduklarını hatırlaması en son istedikleri şeydir. İlişki Durumu Karışık Konusu Yaz ekranlarının yeni dizilerinden İlişki Durumu Karışık, show tv ekranlarında yaz aylarında izleyicileri oldukça güzel vakit geçirtiyor. Dizide kimse istediği kişiden aşkına karşılık bulamıyor. İlişki Durumu: Karışık dizisinde başrollerini Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece rol almaktadır. Aşk kıskançlık neşe ve eğlencenin hiç bitmediği yeni yaz dizisi İlişki Durumu: Karışık cumartesi akşamları Show Tv ekranlarında sizlerle...
 Atiye - Sor (İlişki Durumum Karışık 24.Bölüm Klip) 03:28
Atiye - Sor (İlişki Durumum Karışık 24.Bölüm Klip) 405 izlenme - 1 ay önce Atiye - Sor (İlişki Durumum Karışık 24.Bölüm Klip) Şarkı Sözleri: Her gün değil her an değil her nefeste acıyor her yerim Ne bir defa ne bin defa kalmadı göz yaşı ağlamaya Sor diyemem sana zor Yaşayan ben sen değil tercüme edemem çok zor Sor diyemem sana zor Yaşayan ben sen değil tercüme edemem çok zor Alıştığını kaybetmek nedir bilir misin Benim seni kaybettiğim gibi sevgilim Ama ben bilirim Ben çektim Kalbime gömdüm Her gün değil her an değil her nefeste acıyor her yerim Ne bir defa ne bin defa kalmadı göz yaşı ağlamaya Sor diyemem sana zor Yaşayan ben sen değil tercüme edemem çok zor Sor diyemem sana zor Yaşayan ben sen değil tercüme edemem çok zor Alıştığını kaybetmek nedir bilir misin Benim seni kaybettiğim gibi sevgilim Ama ben bilirim Ben çektim Kalbime gömdüm Ben bilirim Ben çektim Kalbime gömdüm Diyemem diyemem sana sor Diyemem diyemem sor Diyemem diyemem sana sor Diyemem diyemem sor Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Ayşegül Can Ve Elif'in Evlendiğini Öğreniyor - İlişki Durumu: Karışık 23. Bölüm 02:19
Ayşegül Can Ve Elif'in Evlendiğini Öğreniyor - İlişki Durumu: Karışık 23. Bölüm 137 izlenme - 2 hafta önce Ayşegül Can ve Elifin Evlendiğini Öğreniyor - İlişki Durumu : Karışık 23. Bölüm Ayşegül ve Can kavga ediyor o sırada Elif Can'la evlendiğini söylüyor. Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.
İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm Fragmanı (24 Ekim 2015) 00:56
İlişki Durumu Karışık 15. Bölüm Fragmanı (24 Ekim 2015) 921 izlenme - 4 ay önce İlişki Durumu: Karışık 15.Bölüm 24 Ekim Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
Nadide Abla - 6 Senelik İlişki 00:15
Nadide Abla - 6 Senelik İlişki 4.189 izlenme - 1 yıl önce Nadide Abla'nın videolarını http://www.izlesene.com/nadideabla kanalında bulabilirsiniz. Linkler: www.facebook.com/ablanadide www.twitter.com/nadideabla www.instagram.com/nadideabla
ismail yk canım yanıyor 2008 super klip...emomix 5 04:25
ismail yk canım yanıyor 2008 super klip...emomix 5 22.078 izlenme - 8 yıl önce megastar tarkanmış.... tarkan bu albumu bi izlesinde kim megastarmış ögrensin emomix_55
İlişki Durumu Karışık 10. Bölüm 2. Fragmanı (12 Eylül 2015) 00:56
İlişki Durumu Karışık 10. Bölüm 2. Fragmanı (12 Eylül 2015) 1.204 izlenme - 5 ay önce "Ayşegül'e reklam filmi teklifi!" İlişki Durumu: Karışık 10.Bölüm 12 Eylül Cumartesi Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
İlişki Durumu : Karışık 21. Bölüm 01:59:17
İlişki Durumu : Karışık 21. Bölüm 515 izlenme - 2 ay önce "İlişki Durumu: Karışık"ın 21. bölümünde; Ayşegül ve Can'ın karşısına çıkan davetsiz misafir bütün dengeleri değiştirir. Verilmesi gereken ciddi bir kararın eşiğine gelirler. İkili bebeğin varlığıyla renkli maceralara sürüklenirken, Elif en tehlikeli kozunu kullanmaya karar verir. Mediha, Tahsin'in boşanma davası açtığını öğrenir. Yedi şiddetinde sallanan Mediha depresyona girer ve kendisine bunalımdan çıkmak için idol olarak Ayşegül'ü seçer. Mediha'nın Ayşegül'ün etrafında olmasının ucu ise Can'a değer ve her şey bir anda arapsaçı olur. Ayşegül ve Can, İso'yu almak isteyen halayı araştırmak için kolları sıvarlar. Can, kadının kim olduğunu öğrenebilmek için "Mümtaz" rolüne bürünerek Ece'nin rahmetli babası rolünü oynar! Elif'in yarattığı gerilimin yankıları sürerken Murat Ayşegül'e destek olma çabasındadır. Handan'ın ise Ayşegül'le ilgili çok daha renkli planları vardır. Bebeğin varlığı Ayşegül ve Can'ı bir araya getirirken, verecekleri büyük kararın tehlikesinden habersizdirler! Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.
Gripin - Sen Gidiyorsun (İlişki Durumu Karışık 13. Bölüm Klip) 04:38
Gripin - Sen Gidiyorsun (İlişki Durumu Karışık 13. Bölüm Klip) 803 izlenme - 4 ay önce Gripin - Sen Gidiyorsun (İlişki Durumu Karışık 13. Bölüm Klip) Şarkı Sözleri: Gidiyor ellerin, gidiyor sesin, gidiyor nefesim Ama hepsinden önce sen gidiyorsun Gidiyor yarınım, gidiyor evvelim, yaşamım sebebim gidiyor Ama hepsinden önce sen gidiyorsun Kalıyor yastığıma sinmiş kokun Kalıyor sevişmelerimizin son şahidi Sen gidiyorsun Gitmek tüm kalanları yanında götürmekmiş Ben bilmem, sen bilirsin elbet Sen gidiyorsun Dur! Dur! Gitme bir bakış borcun var bana son gidişinden Vur, kır, parçala sen kazan bu aşkı ama Bırak benim olsun harcanacak son kurşunlar Sen yaz, sen oyna kalan tüm perdeleri ama Bırak benim olsun bize dair bütün alkışlar Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece)
kız tavlama rehberi - İlhan uçkan 01:26
kız tavlama rehberi - İlhan uçkan 13.373 izlenme - 7 yıl önce bir kızı nasıl etkileyeceğinizi bilmiyorsunuz, onları yeteri kadar tanımadığınızı düşünüyorsunuz. ne söyleyeceğinizi, nasıl davranacağınızı anlatan bir rehber olmasını istiyorsunuz. fırsat ayağınıza geldi. türkiye%u2019nin en tanınmış ilişki uzmanı İlhan uçkan adım adım kız tavlamayı öğretiyor.
Kadınların Kalplerini Kazanmanın Yolu Nedir? 03:34
Kadınların Kalplerini Kazanmanın Yolu Nedir? 753 izlenme - 4 ay önce İzlerken gerçekten samimiler mi değiller mi aklıma takılmadı değil.Türk kızına sorulsa diye başlayan yorumları duyar gibiyim. izliyoruz efenim.
Mediha Hanım Vasiyetini Yazıyor - İlişki Durumu : Karışık 26. Bölüm 03:45
Mediha Hanım Vasiyetini Yazıyor - İlişki Durumu : Karışık 26. Bölüm 291 izlenme - 4 hafta önce Mediha Hanım Vasiyetini Yazıyor - İlişki Durumu : Karışık 26. Bölüm Ayşegül'ün kendisine çarpmasından sonra rahatsız olan Mediha Hanım, vasiyetini yazıyor. Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : Karışık Show Tv ekranlarında ve YouTube üzerinde Wediacorp lisansı altında yayınlanmaya devam edecek. Yapımcı : Faruk Bayhan Yönetmen : Bülent İşbilen Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Yapım şirketi : MF Yapım “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayşe Özyılmazel; Tek Gecelik İlişki Yaşadım 02:09
Ayşe Özyılmazel; Tek Gecelik İlişki Yaşadım 5.439 izlenme - 3 yıl önce Şarkıcı ve gazeteci Ayşe Özyılmazel, canlı yayında teke gecelik ilişki itirafında bulundu.
İlişki Durumu : Karışık 20. Bölüm 01:42:44
İlişki Durumu : Karışık 20. Bölüm 539 izlenme - 2 ay önce İlişki Durumu: Karışık'ın 20. bölümünde; Can, Efe ve Ece'nin geçirdiği büyük kazanın sonuçları herkes için büyük bir travma yaratır. Ayşegül yaşananların üzüntüsünü atlatmaya çalışır. Ancak bu sırada hiç beklenmeyen bir gerçekle yüzleşir. Öte yanda Murat Ayşegül'e olan duygularının etkisiyle Elif'e beklenmedik bir öneri sunar. Elif girdiği oyunun içinde çırpınırken yeni bir hamleye girişir. Bu hamle her şeyi daha da çıkmaza sokar. İsmail'in mirasını Ayşegül'e bırakacağını öğrenen Mediha ise kendini komik bir maceranın içinde bulur. Ayşegül ve Can hayal bile edemeyecekleri bir sorumlulukla baş başa kalırlar. Karşılarına çıkan bu sürpriz gelişme her şeyi temelinden sarsar. İkili hiç yaşamadıkları renkli bir deneyimin ortasına savrulur. Ancak davetsiz bir misafir bütün planları değiştirir! Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.
İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm 1. Fragmanı (12 Aralık 2015) 00:54
İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm 1. Fragmanı (12 Aralık 2015) 456 izlenme - 2 ay önce İlişki Durumu Karışık 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı. Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.
Hamilelikte hangi cinsel ilişki pozisyonları daha güvenlidir? 01:52
Hamilelikte hangi cinsel ilişki pozisyonları daha güvenlidir? 1.006 izlenme - 8 ay önce Hamilelikte rahat olunduğu sürece tüm pozisyonlarda ilişkiye girilebilr. Hamileliğin ilerleyen zamanlarında karnın büyümesiyle cinsel ilişkiye girilmesi zorlaşır, karna çok fazla baskı uygulamayan pozisyonlar tercih edilmelidir.
günde 10 kere seks sorusu !! 03:13
günde 10 kere seks sorusu !! 13.744 izlenme - 6 yıl önce eşiyle günde 10 defa cinsel ilişkiye girdiğini ve bu durumun bir zararı olup olmadığını soran izleyici doktorum programına bağlandı.
Elif, Ayşegül'ün Herşeyi Öğrendiğini Öğreniyor - İlişki Durumu : Karışık 26. Bölüm 02:08
Elif, Ayşegül'ün Herşeyi Öğrendiğini Öğreniyor - İlişki Durumu : Karışık 26. Bölüm 264 izlenme - 4 hafta önce Elif, Ayşegül'ün Her şeyi Öğrendiğini Öğreniyor - İlişki Durumu : Karışık 26. Bölüm Elif, Ayşegül'ün hafızasını kaybettiğine inanmıyor. Elif, sahte hamile olduğunu Ayşegül'ün öğrendiğini öğreniyor. Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : Karışık Show Tv ekranlarında ve YouTube üzerinde Wediacorp lisansı altında yayınlanmaya devam edecek. Yapımcı : Faruk Bayhan Yönetmen : Bülent İşbilen Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt Yapım şirketi : MF Yapım “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ömür Gedik-İlişki Durumu Çelişkide--DanceMix 04:43
Ömür Gedik-İlişki Durumu Çelişkide--DanceMix 968 izlenme - 5 ay önce D.j WehSer DanceMix |ömür gedik| Lyrics: Güllerin Savaşı Gibiydi Bizimki Aşkla Barışmak Sana Zor Mu Geldi Ordan Bir Çekil Önümü Görmeliyim Sonumuz Belli Her Gün ilk Gün Bir Öpüş Tadında Olmadı Gitti Direnmem Daha Fazla Bizde Yalan Olduk Herkes Bunun Farkında Www.YeniSarkiSozleri.Org Şarkı Sözleri Ömürlük Bir Veda Ne Veda, Ne De ilişkide 7/24 Çelişkideyim Seninle Egona, Tavrına, Hadi Git Yoluna Arkana Hiç Bakma, Ah O Havalar Hep Boşuna
İlişki Durumu: Karışık 26.Bölüm Fragmanı 00:57
İlişki Durumu: Karışık 26.Bölüm Fragmanı 302 izlenme - 1 ay önce İlişki Durumu Karışık 26.Bölüm 9 Ocak 2016 Cumartesi Günü Saat 20:00'da Show Tv'de! Yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
avrat bayram dedi eğdi başını; adam evet dedi sıktı dişini 02:33
avrat bayram dedi eğdi başını; adam evet dedi sıktı dişini 23.996 izlenme - 8 yıl önce bayramlar bayram ola...
Facebook katili Kissmee 09:07
Facebook katili Kissmee 356 izlenme - 1 ay önce Evet sevgili izleyicilerimiz bu videomuzda da sizlere facebook'daki ilişkimi beğen durumumu beğen gibi gibi vs. şeyler hakkında bir video yaptık. Bu videomuzda "Kissmee" Karakterimiz Bir facebook seri katilidir ve katillerini önce arkadaş olarak ekler sonra dürtüp onlara durumunu begenmesini söyler. eğer istediklerini yapmazsanız işte ozaman sizlerde tehlikedesiniz demekdir. Her neyse filmimizi izleyin İyi Seyirler. ^_^ Kamera Arkası: http://www.youtube.com/watch?v=oRYwBB08q5g Kissmee 2. Bölüm: http://www.youtube.com/watch?v=7gal7JBQ3yA Kissmee 3. Bölüm: http://www.youtube.com/watch?v=iK6yCHu592Y Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir 01:55
anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir 8.671 izlenme - 6 yıl önce anne karnındaki bebekle anne arasında duygusal bir bağ var mıdır?
İlişki Durumu : Karışık 24. Bölüm 01:49:28
İlişki Durumu : Karışık 24. Bölüm 293 izlenme - 1 ay önce "İlişki Durumu: Karışık"ın 24. bölümünde; Can ve Elif'in ani evlilik haberi Ayşegül'ün hayatına yıldırım gibi düşer. Bu durum Elif'in yüzünü güldürse de, Can derin bir çıkmaza sürüklenir. Nikahı duyan Mediha yıkılan düğün planlarının enkazı altında kalır. Onu küllerinden doğuran şey ise girişeceği yeni planlar olur. Mediha kendisini ispatlamak için ilginç bir platforma adım atar. Can ve Elif'e ise kurnazca hazırlanmış bir düğün hediyesi sunar. Murat Ayşegül'ün yaralarını sararken Ayşegül hem iş hem de aşk hayatında kalıcı kararların eşiğine gelir. Murat'ın Ayşegül'e sürpriz teklifi ise bütün dengeleri değiştirecektir! İlişki Durumu Karışık Konusu Yeni sezona iddialı bir giriş yapmayı hazırlanan İlişki Durumu Karışık Konusu ile de tüm izleyicilerin kalbini çalmaya hedef gösterilen diziler arasında yer almaktadır. Dizi içerisinde birbirine hiçbir benzerlik taşımayan dört karakterlerin aşk oyunları anlatılmaktadır. İlişki Durumu Karışık Konusu daha çok romantik ve aşk ağırlıklı olarak gelişecektir. İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK Dizi de Can, Elif’e yıllardır aşk duymaktadır. Elif ise Murat’ a âşıktır. Can’ın kendisine her ne kadar âşık olduğunu bilse de karşılık vermemeye kararlıdır. Diğer yandan Murat ise Elif’i kız kardeşinden farklı görmemektedir. Çocukluklarından beri arkadaş olarak yaşamlarını sürdüren bu üçlü, sonunda ise çıkmaz bir aşkın içerisine de saplamış olacaklar.
Can'ın Duygusal Anları (Atiye Sor) | İlişki: Durumu Karışık 24.Bölüm 03:28
Can'ın Duygusal Anları (Atiye Sor) | İlişki: Durumu Karışık 24.Bölüm 365 izlenme - 1 ay önce İlişki: Durumu Karışık 24.Bölüm | Can'ın duygusal anları (Atiye Sor) Yapım: MF Yapım Yapımcı: Faruk Bayhan Yönetmen Barış Yöş Senaryo: Banu Kiremitçi Oyuncular: Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe), Özlem Öçalmaz (Ece) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."